30078
  • sz4bolcs
    #19427
    megvolt a help on flop
  • sz4bolcs
    #19426
    szééép!!! xDD
  • sz4bolcs
    #19425
    legszebb része amiben vagy: bármivel pusholhatsz 8))
  • MEdievil
    #19424
    Persze de szerintem nem kell sajnos sokáig várnod :)
  • sz4bolcs
    #19423
    majd lécci írd meg, te meddig jutottál
  • sz4bolcs
    #19422
    kiestem AK-val Q10 flöss ellen. :) de jó volt... neked szurkolok.
  • MEdievil
    #19421
    Nem véletlen hogy pont az jutott eszembe pedig elég sokat láttam mostanában :) Az még nagyon jó hogy részletesen végigmegy a handeken nem csak egy ilyen tessék lássék összefoglaló.
  • sz4bolcs
    #19420
    de jók ezek a luigis sunday million videók...
  • MEdievil
    #19419
    Na igen most ki tudtam várni :) De 6-8 BB körül elég nehéz türelmesnek lenni. Na még 19 áldozat és Itm :)
  • sz4bolcs
    #19418
    húúdeszép :)) látod, megjönnek a lapjaid.
  • MEdievil
    #19417


    Aúúúúúúúú (már féltem a körbefoldtól utána meg az ásztól :)
  • MEdievil
    #19416
    Én ezen a versenyen már elég sok rossz lappal allin kerültem most szeretnék párszor jóval is
    (amúgy persze abszolút igaz kockázat nélkül nincs nyereség)
  • sz4bolcs
    #19415
    újracsak: "ha nem kerülsz allinre rosszabb lappal, akkor nem kerülsz allinre elégszer."

  • MEdievil
    #19414
    Érthető :) én végre kaptam új aszalt! Dupláztam tudtam vakot lopni! Nagyon visszafogott az az előző amire vesztemre beragadtam.
  • sz4bolcs
    #19413
    mindenki be van szarva, nem szeretne kiesni:

  • sz4bolcs
    #19412
    nekem ez allin...
  • sz4bolcs
    #19411
    luigi: "ha nem kerülsz allinre rosszabb lappal, akkor nem kerülsz allinre elégszer."
  • MEdievil
    #19410
    Nem semmi miket mákolt de szerintem marha jól játszik :)


    itt mit csináltál volna? gondolkodtam hogy visszatolom rá de annyira necces és akár lehetett nála AQ két pár vagy húzó és coinflipet nem akartam így játszani. És a legnagyobb kérdés hogy szereztél annyi zsetont? :D
  • sz4bolcs
    #19409
    nesze ott van.. JJ

  • sz4bolcs
    #19408
    luigi: "ááá sajnos bubipárba futottunk, ilyenkor érdemes előhúzni a kalapból egy kilencest" :D:D:D:D: ááá kész
  • sz4bolcs
    #19407
  • MEdievil
    #19406
    Inkább az elsőszülött... ! :DD
  • MEdievil
    #19405
    36, 29, és nagyvakban végre egy KJ! Nagyszerű akármi is lesz ezt betolom.. remélem egy 68o-val lopják majd a vakot.. erre körbefold!

    majd A8 itt már nem tudtam várni... na mondom 98 ezt dominálom nehogy már és erre mi jön turnre? Ne miért így kell kiesnem miééért?


    Utána egyből mit kapok? Wrong fucking jacks :) Nagyszerű el nem dobhatom muszáj betolni.


    Szóval visszatértem 8bb halálból :)
  • sz4bolcs
    #19404
    akkor se dobok el AA-t... :D:D:D:
  • sz4bolcs
    #19403
    aha QJ most mákolta le AA-mat.
  • MEdievil
    #19402
    Félelmetes mennyire laphalott vagyok
    j4 , 24 , 27, T2, 83, a6 (itt akkorát emeltek hogy nem tudtam vakot lopni Ak-KK ellen meg kicsit kevés)
  • sz4bolcs
    #19401
    lapfosásom van b+ ez a 66 nagyon bejön

  • MEdievil
    #19400
    ötös párral... 55.. Neeeee
    Grat az itm megvan neked :)
  • sz4bolcs
    #19399
    följöttem 2 játszmával, mint a talajvíz:




  • MEdievil
    #19398
    Mondtam hogy nekem is olyan asztal kellene! De még mindig itt vagyok a halálvölgyben..
  • sz4bolcs
    #19397
    én is farok voltam, nem tartottam a 10 vak alatt allin /fold szabályt.
  • MEdievil
    #19396
    Short stackként van esze :/
    Én is kérek olyan asztalt mint amit te kaptál R1A1-en. Itt egy 63k zsetonos idióta de állandóan kapja a lapokat. 26 hand alatt kapott 2x KK 1x QQ 1x AA és sok Ax-et. Én ezalatt 1db AK-t azzal is kb csak vakot loptam.
  • sz4bolcs
    #19395
    Jólvan. én vagyok short, pusholok KJ-val 3 emberre, egy kisstacknek muszáj megadnia 9T-vel.................... hogy a kva anyját az ilyen mániákusnak.
  • MEdievil
    #19394
    Ezeket így magukban annyira nem de van egy csomó videó amit igen, kommentálással szerintem még hasznosabbak!
    pl. pokerarcokon luigi sunday million versenye, de Ps és egyéb oldalakon is akadnak jók.
  • sz4bolcs
    #19393
    Hali, te szoktál nézni freerolloknál final table replay-eket? Szerintem nagyon hasznos, ha közben megnyitsz egyet. Lehet belőle tanulni.
  • sz4bolcs
    #19392
    r1a1 szint..
  • sz4bolcs
    #19391
    bazzeg, nem figyeltem, és rápusholtam az épp nagyvakban ülő ss-re ://
  • MEdievil
    #19390
    Nálam csak ilyenek mennek :( Még is mit képzelt 68-al?

  • sz4bolcs
    #19389
    viszont egy $2-es 90-esen döntő asztalra kerültem, remélem abból lesz némi profit, ami visszahozza az r1a1 veszteségeit... :D
  • sz4bolcs
    #19388
    az én r1 asztalomon már elkezdődött a 'mindenreemelünk' idiótaság