30078
  • sz4bolcs
    #19467
    olyan szép egyszín vót xDD

  • sz4bolcs
    #19466
    Sz4bolcs1985: te kis lopótök
    Sz4bolcs1985: dont tács máj blájndz (tonyG)
  • MEdievil
    #19465
    Úgy szeretek profi póker játékosok ellen elveszteni a fele zsetonomat.
    Nálam AA nála K3s.. Következő körben pedig áttolja egy másik észlényhez az összes zsetont. Még jó hogy kevesebb zsetonja volt mert ugyan úgy rám tolta volna a teljeset is :)
  • sz4bolcs
    #19464
    xDDD És ez kétdolláros verseny, nem knockout.
    Szerintem a sheriff logom miatt van.

  • sz4bolcs
    #19463
    Nyomorékok gyülekezete. Nem tudom, a két megadó mivel tartotta a főnyomorék emelését, de tudtam, hogy másképp egyikkel sem tudok dobatni.

  • sz4bolcs
    #19462
    Ez a Luigis sunday million videósorozat mindig emlékeztetni fog arra, hogy a pokert egy életen át kell tanulni. :)
  • sz4bolcs
    #19461
    Nekem szerencsére másfél hét szenvedés után újra megy a szekér. :D
  • TaRka0107
    #19460
    Megint 2. lettem egy SitnGo-n. Mostanában csak 2. tudok lenni, jó mondjuk az is gyarapítja a bankrollom. Első handdel pedig kiejtettem 3 embert:D:D
  • ddt500
    #19459
    A legutolsó vicces ember river után beemelt én visszaemeltem (A flös) erre ő megadta. Semmije nem volt. Egy árva párja sem.
  • sz4bolcs
    #19458
    Szerintem ezek akkor is adnák, ha látnák, mi van nálad. :)
  • ddt500
    #19457
    Tök jó volt ez az uccsó rebuyos torna. 10X mentem ólin abból 8-at vesztettem el. 3XQQ-val. Kettőt AA-KK fogadott a harmadikat JJ és persze settje lett. AA vs A8 megkapta a sorát 4567 személyében. De a legjobb amikor megadom az emelést 99-el flop 910J, ólin persze AK gondolkodás nélkül adja és a turn Q. Full meg sehol. 9000-ig szépen eljutottam onnantól lejtő. Kezdődött egy AK vs K10-el amikor simán nyernem kellett volna ha nem ad le 3 db 6-ost is. Szóval fasza volt.
  • sz4bolcs
    #19456
    oooopsz xD
  • ddt500
    #19455
    Teljesen biztos vagyok benne, hogy a 1010 meg a semmi megér egy ólint.
  • ddt500
    #19454
    Gondoltam letesztelem a mai balszerencsémet. Beregisztráltam egy 1$ tornára. A terv az volt, hogy minden lapra ólint mondok. Az első osztásig jutottam. KJ ólin. Azonnal KK fogadta.
  • ddt500
    #19453
    Na itt teli torokból ordítottam a k. anyádat.
  • TaRka0107
    #19452
    Arról ne is beszéljünk, 3szor volt eddig nálunk sáska, attól jobban fostam mint ettől az egértől, de faterom már megtalálta, a spajzban mászkál valahol:D:D Rá is harapott a kajára csak nem csapott le rá a csapda.
  • MEdievil
    #19451
    Emberre teljesen veszélytelen te meg itt lefújod
    Nekem a kedvenc rovarom amúgy szóval örülnék ha nem bántalmaznád őket :)
    Amúgy holnap tényleg meg kellene dönteni ezt a rekordot a br-nek jól jött de azért ezzel most még mindig csak nullán vagyok :)
    Akár hogy is szerintem nagyon megéri az R1A1 gyakorlatilag ebből fedeztem az összes többi (Sng, Rebuyos MTT) bukást :D Az meg eléggé egyértelmű hogy csak idő kérdése a FT mert a mezőny verhető.
  • sz4bolcs
    #19450
    (később monták', hogy védett) ://
  • sz4bolcs
    #19449
    Ksz vagy. Még ha pók, hüllő, vagy imádkozó sáska lenne..... Én egyszer ébredtem úgy, hogy a takarómon egy bszott nagy imádkozó sáska nézett velem farkasszemet. Nem mertem hozzá közel menni, fújtam rá a camotoxot, de ő csak röhögött rajta... :D
  • TaRka0107
    #19448
    Mondjuk ha meglátom tuti olyat belerúgok hogy az ablakon repül ki:D:D Nem fogok elfutni...olyan messzire:D:D:D NA de komolyan szar úgy elaludni hogy tudom hogy bárhol lehet.
  • TaRka0107
    #19447
    Jóvanmá én fosok az ilyenektől:D:D
  • sz4bolcs
    #19446
    Milyen dolog ez, mire visszaérek, csak a hült helyed találom az asztalon.... :D De így is szép, legközelebb a döntő asztalig meg sem állunk. xD
  • sz4bolcs
    #19445
    Azt hittem eddig, hogy férfi vagy. :DD

  • TaRka0107
    #19444
    Meg azért is írtam le az egeret, mert ha ideges vagyok akkor nem szoktam tudni pokerezni...(nem mintha nyugodtan tudnék....XD)
  • TaRka0107
    #19443
    Gúnyolódj csak...
  • MEdievil
    #19442
    Jaj ne egy egér?! Azt remélem tudod hogy az nem kószál hanem vadászik és meg fog ölni :D

    Hát én a helyedben menekülnék partyról azzal a kis pénzel amit összeszedtél kezdhetnél új életet valahol ahol lenne is esély :)
  • TaRka0107
    #19441
    Luigi-éket én is szoktam nézni, annyit ökörködnek, de sokat lehet tőlük tanulni. Az a baj hogy ezen a szar Partypoker-en alig vannak sitngo-k. Több asztalos Omaha például nincs is, headsupozni 6$-tól lehet csak... Tegnap tiszta idegből 2. lettem egy 3$-os egy asztalos sitngo-n, azért írtam le mert jól jött az a 7,20$:D
    OFF: Muterom haza hozott a táskájában egy egeret és itt kószál valahol a házban:D:D
  • MEdievil
    #19440
    24. hely
    Nem lett rekorddöntés de ezért is ugyan annyi cash jár mint a 22. helyért.


    Nagyon laza volt mindenre emelt de hát annyi zsetonból megtehette. Ez a coin nem jött össze (hülye hülye flöss)

    Mindegy addig játszom amíg meg nem nyerem, amint az megvan akkor kezdődhet a címvédés :D
  • sz4bolcs
    #19439
    Az a lényeg, hogy shorként kerülj a döntő asztalra, és leaderként távozz. :D
  • MEdievil
    #19438
    nem 10 nagyvak mellébeszélek XD 10 körre elég vagy még annyira se :D
    De amúgy igen csótány vagyok XD jöhetnek itt akármivel én túlélem! :)

    Annyira vicces hogy a verseny minimum 80%-án végig shorty voltam-vagyok szóval tényleg soha nem szabad feladni! :)
  • sz4bolcs
    #19437
    15 nagyvak? ne viccelj. :D Bőven sok annak, aki erre specializálódott.
  • MEdievil
    #19436
    Soknak tűnik elsőre a 400ezer zseton de sajnos nem az.. Még a 10 nagyvak sincs meg szóval még mindig shorty vagyok :D
  • sz4bolcs
    #19435
    hát, szerintem mire visszaérek, még itt fogsz játszani... :D:D::D Úgyhogy sietek, hogy lássam a döntő headsupot
  • MEdievil
    #19434
    WOW!
    egymás után AA - QQ - KK
    sajnos nem sikerült allin kerülni velük de így is dupláztam (a három lappal együtt)
  • MEdievil
    #19433
    R1A1-en 22. :) azt jó lenne megdönteni! mondjuk legalább egy 21 hellyel :D
  • sz4bolcs
    #19432
    és azt írd meg, milyen volt a döntő asztalon játszani.
  • sz4bolcs
    #19431
    pontosabban: nyerd meg! :)
  • sz4bolcs
    #19430
    Hányadik helyezés volt a rekordod? :) Nekem be kell mennem a bankba, de majd írd meg, hányadikként végeztél. Harapd meg őket! :D
  • MEdievil
    #19429
    Mondjuk jöhetne lap is lassan mert amiket eddig pusholtam az mind ilyen 33 A4s volt :D
  • MEdievil
    #19428
    Lehet még is maradok még egy picit? :D
    Láttad de azért berakom mert ez tényleg jól esett a lelkivilágomnak :)