30078
  • sz4bolcs
    #19947
    majdnem agyfaszt kaptam flopon
  • sz4bolcs
    #19946
    TT jó lap, nyomni kell...

  • TaRka0107
    #19945
    Az faja.
  • pLau
    #19944
    Aham
  • TaRka0107
    #19943
    Azt szeretném kérdezni, hogy kifizetés előtt be kell fizetnem. Akkor befizetek egy minimálisat (azt hiszem 20$) és utána kivehetem az egészet?
  • TaRka0107
    #19942
    Kösz!

    Áhh, utána már lassan mentem aludni:D Majd ma is lesz vmi Party pontos verseny, azon kellene megint indulni:D
  • sz4bolcs
    #19941
    hát ez... epic:

  • sz4bolcs
    #19940
    hát én rohadtul nem tudok döntéseket hozni hud alapján eddig, inkább csak zavar, mint segítene...
  • sz4bolcs
    #19939
    mit lehet tenni, hogy ne rendeződjenek át a hud feliratok minden ültetésnél? Nekem tök máshol vannak a nevek, miután átültetnek.
  • sz4bolcs
    #19938
    ez is mókás :D:D

  • sz4bolcs
    #19937
    Amúgy ez a hud mennyire hasznos? Ad valami használható többletinfót azon kívül, amit tapasztalatból is meglát az ember?
  • sz4bolcs
    #19936
    amocskosbüdös... ezt annyira utálom

  • sz4bolcs
    #19935
    uh, ez lesz a probléma!! Köszi!
  • MEdievil
    #19934
    Ami eszembe jutott még és amivel szívtam:

    Pokerstars teljesen angol nyelvű kell hogy legyen (csak a hand history vagy átállítva a nyelvet nem elég!) Ha magyar akkor le kell szedni megkeresni Doc&Settingsben a maradék fájlokat, amiket az uninstall nem szed le és törölni majd újra felrakni. (Hand History, Note és egyéb beállításokat természetesen mindenképp mentsd ki!)
  • sz4bolcs
    #19933
    megvan ez a beállítás 1-re van állítva, ennek ellenére nem mutatja a hudot a kliens.
  • sz4bolcs
    #19932
    "játszanikell pár handet mire van hud (ezt te állítod be érdemes egyre rakni, nem tudom mennyi az alap)" -ezt az opciót hol találom???


    (a videót megnéztem, köszi)
  • MEdievil
    #19931
    Ezt mindenképp nézd meg itt megmutat mindent
    mindegy melyiket indítod előbb a kliest be kell állítani + begin auto import amivel elindítod mindig. + játszanikell pár handet mire van hud (ezt te állítod be érdemes egyre rakni, nem tudom mennyi az alap)
  • sz4bolcs
    #19930
    pedig még az sql cuccot is föltelepítette
  • sz4bolcs
    #19929
    mit kell először indítani? klienst, vagy a trackert, hogy látsszon a hud?
  • sz4bolcs
    #19928
    nekem a kliensbe nem is mutatja a hudot.... ?
  • MEdievil
    #19927
    Írtam :) csak 11$-ig tudod sng-t / tournamenten használni.

    "Begin playing poker like a pro with PokerTracker Micro Stakes edition. Enjoy all of the features of PokerTracker at an affordable price!

    Limited up to and including the following limits:

    * No-Limit $0.10 / $0.25
    * Limit $0.25 / $0.50
    * Tourney/SnG $11.00 buyin.
    "
    De ha annyi 20+$ Sng-t játszol akkor csak lesz még 40 dolcsid fejleszteni teljes értékűre nem? addig meg bőven elég :)
  • sz4bolcs
    #19926
    nál=tól...
  • sz4bolcs
    #19925
    miben különbözik a mikro stakes a full versionnál?
  • MEdievil
    #19924
    Nem ritka a keylogger és egyéb finomságok. Ha csak 25%-ban akad valami finomság a crackben akkor arra azért nem túl jó ötlet feltenni a br-t amikor csak a vakokat vihetjük, nem? :D
  • sz4bolcs
    #19923
    tört utalgathat a bankrollomból?
  • MEdievil
    #19922
    Törtet használni necces én nem vállalnám be, Sng wizzardnak nem jártam utána. Az első linken (vagyis csak ki kell másolni) ott van a trial letöltés.
    Nekem még van 4x napom majd utána eldöntöm mit akarok de a micro stakes annyira nem vészes 4x$, és ha feljebb lépnék limitben akkor nem igazán fog gondot okozni az upg. (11$ nevezésű SNg/tournamentig jó a ms)
  • sz4bolcs
    #19921
    az sng wizzard is ilyen hud?
  • sz4bolcs
    #19920
    Ja, és lehet ezt crackelni, vagy mindenképp meg kell vásárolni, ha 60 napnál tovább akarom használni?
  • sz4bolcs
    #19919
    Honnan lehet lekapni ezt a pokertracker3-at? Érdekelne. Esetleg át tudod küldeni? msn: [email protected]
  • sz4bolcs
    #19918
    Igen, valami hasonlóra gondoltam, hogy ez történt veled. Én is jártam már így, és nagyon gáz utána tükörbe nézni. :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #19917
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

  • ddt500
    #19916
    Alapvetően nem törné mert máskor is rontottam már el de én a döntő asztal közelében nagyon feszes szoktam lenni. Itt volt két mákos ólinem és már szinte vigyorogtam amikor teljesen váratlanul bemondtam egy ólint. Nagyvak voltam és azt hittem a kisvak csak el akarja venni. A6-ra ólin. AKs és kijött a flösse. Szóval még magamhoz képest is hülyeség volt. Semmi értelme haszna és legfőképpen semmi szükségem nem volt rá. Sima fold volt.
  • Rash87
    #19915
    FullTilten van valahol DoubleUp?
  • sz4bolcs
    #19914
    Hát, nem csak veled történik ilyen, ne törd magad miatta, csak fogadd meg magadban, hogy legközelebb nem hallgatsz a varázsgömbre. :-)
    Én is jártam így. Chip másodikként döntő asztalra kerültem, egy coinflip 55 ellen, egy értelmetlen allincall A10s-sel AQ ellen, és utána shortként vegetáltam, amég ki nem estem. Sokszor elcseszem, nem tartom fejben, hogy laza közepes stack játékos push-át lehet fogadni, esetleg visszaemelni rá, de allint fogadni A10-zel... öngyilkosság, mi értelme?
  • KAMIONOS KOGYO
    #19913
    GRAT!

    Mostanira nem jössz? :D (23:30)
  • ddt500
    #19912
    ó, hogy én hogy gyűlölöm magam. 2 hete azért rimánkodom, hogy egyszer végre ne shortstacként érkezzek a döntő asztalra. Most 3-nak jöhettem volna 30 000 zsetonnal de egy teljesen értelmetlen ólinnal kiestem még azelőtt, hogy beültem volna a döntő asztalra. 9-nek. Majdnem elsírtam magam.
  • TaRka0107
    #19911
    Köszönöm szépen. Felbontottam a Sopronimat és nyertem 1 korsó sört:D:D(ma nagyon szerencsém van:D:D)
  • ddt500
    #19910
    Akkor engedd meg, hogy az első győzelmedhez elsőként gratulálhassak!
  • TaRka0107
    #19909
    Na megvan, megnyertem a 20Partypontos versenyt!! Első verseny győzelmem!:D Előbb még 0$ volt a bankrollom:D:D:D
  • ddt500
    #19908
    Itt a haverja. Ma 3 ilyen ólint mondtam be és mindet megnyertem. Persze mind ökörség volt egy kicsit de meguntam, hogy folyton lopják a nagyvakjaimat. És végül is jól jöttem ki mindből.