30078
  • Palinko
    #29156
    de miért nem lehet ez király drill, póker slowplay?
  • sz4bolcs
    #29155
    És mivel fizetik ki az Ászod? J-magassal? :D

    Tegyük föl, h. QJm van, mögöttem ülsz, limpelt kassza. Végigmegy a check-check, én ugye nem fogok beleemelni KKQ flopon, de ha te utolsó beszélőként riveren akármit beleemelsz, olyan vígan callolom, hogy csak úgy zörög.

    Az egyetlen értelmes játék ilyenkor, ha elcheckeled.
  • Tigristank
    #29154
    Hát ez sajnos ilyen. De a legjobb, amikor AA-t kapsz kézbe, te vagy a nagyvak, és mindenki dobja a lapjait. :D
  • kabel15
    #29153
    Ilyen szerencsétlen is csak én lehetek. 1 kör Q10 kézbe 2 játékos maradt csak bent (nem volt emelés) FLOP Q 10 10. Check check. Emelem a nagy vakot. erre eldobja. Következő kőr. J9 kézbe. Egyedül maradok egy TÁVOZOTT játékossal. Mondom megnézem mi lenne a flop nem emelek be. Flop: Q 10 8. 2x duplázhattam volna.
  • Tigristank
    #29152
    Az attól függ, ki milyen technikával játszik.
  • Csacsi
    #29151
    Miért akarod riveren blöffbe fordítani a showdown képes lapodat? Milyen rosszabb lappal adhat meg, egy ilyen boardon. Kb semmivel, így inkább check/fold, vagy check/call ellenfélfüggően, de ha hátul vagy nem érdemes hívni, mert csak a jobb lap adja meg.
  • kabel15
    #29150
    Igen de ő nem valószínű hogy végig check olná a partyt. A másik hogy max a zsetonjaim 1/10 teszem fel vagy a jelenlegi potot. Attól függ hogy ítélem meg. Ha mindenki végig passzív akkor a pot se lehet olyan hatalmas. De ha már a sors egy ászt dobott a kezembe akkor azt fizessék is ki nekem
  • Tigristank
    #29149
    Az attól függ. Ha valakinél van egy K/Q, akkor nagyot bukhatsz az ásszal. :)
  • kabel15
    #29148
    Köszönöm! Szóval akkor ha mindenki passzív volt a kőr végéig de nálam lapul egy ász. Akkor érdemes hívni egy kicsit :)
  • Tigristank
    #29147
    Igen, az nyer, akinél magasabb lap van. Ha ugyanolyan van, akkor feleztek.

    Tehát ha mondjuk: QQKK3 van az asztalon, nála A5, nálad AJ, akkor is feleztek. De ha nálad mondjuk J3 van, nála pedig A2, akkor ő nyer, hiába, hogy neked "úgymond" 3 párod is van.
  • kabel15
    #29146
    Sziasztok! Lenne 1 kérdésem.
    Texas Hold'em ben. Ha az asztalon van lent 2 pár. Jelen esetben QQ és KK
    Akkor a végén ki nyer? Akinél magasabb lap van? Vagy esetleg egy AA?
    (persze elő fordulhat hogy van nála egy Q vagy K)
  • Palinko
    #29145
    zsetontrükkök közül megy az áthúzás. a forgatás drill is ami már nehezebb, de az összehúzás csak párszor mikor törülközőt tettem az asztalra. annak mi a titka?
  • Lammer
    #29144
    :))

    Hugi atjott most es meselt... 6000-es verseny as dealer... check diz áut mit osztott:
    elso leo:
    8-as poker :DDD

    masodik leo (!!!!):
    1 lapos pikk royal lett volna, ha az idiota no" nem dobja el a koztes damajat... mert treffnek nezte, es utana dobbent ra... :DDDDADSAD

    gg :)
  • Lammer
    #29143
    na ezt sasoljatok!

    Erdelyi lehet a srac, mert mashol is magyarnak irtak:

    WCOOP 2012: Event 22 - $10,300 NLHE fájnől tébl...

    grat neki :)

    megneztem az eredmenyeit... azert [URL=http://www.pocketfives.com/pokerstars/nandor82/]van "par" jo eredmenye[/URL] :)
  • Csacsi
    #29142
    Hogy én mennyit kerestem az olyan embereken, akik ezzel a felkiáltással "tudom, hogy jobb vagy, de call". :)
  • sz4bolcs
    #29141
    Aki egy ilyet bedob headsupban az sztem nem lehet regular. A 93s flösöm is instacall volt.
  • Lammer
    #29140
    en feszes vagyok, be (es nem a sztrét miatt) :)

    hehe, amugy volt egy "erdekes" utkozesem elo cashen...

    nalam Ax suited, gomb (vagy kornyeki) pozi, uccso beszelo... szepen riverre felfejlodtem szinre... 3-an voltunk....
    river utan hivott az elo jatekos... masodik szepen rahivott egy finomat... mondom ez az alomszitu :) hivtam egy total vaulet rajuk... az elso elbol megadta... a masodik meg nagyon erosen elgondolkozott, de ha mar belehivta magat, akkor lecallolta(mondta is megadasnal) de gyanitotta, hogy nalam volt a nuts...
    az elso playernel Q suited, nala K suited vót :))
  • Palinko
    #29139
    igen ám de tuti blöffre tette.

    és őszintén, te bedobtad volna? :D
  • Lammer
    #29138
    tokeletesen 1-et ertek :)

    elozo háeszeddel viszont nem :P

    van 3(+1) kombinacio QsXs, KsXs, AsXs (es a Ts7s) (Szabi szokasos ultramakja meger egy miset ofkorsz :PPPP) ami erosebb :)
  • Palinko
    #29137
    jó itt elbaszta a slowplayt, én azért szoktam betelni ha nem szivárvány a flop. véleményem szerint öreg hiba ingyen lapot adni még ha monster handünk is van flopon.
  • Palinko
    #29136
    jó, alapjában véve szerintem nem volt rossz megadás részéről.
  • sz4bolcs
    #29135
    Így esett ki "szegény"

  • sz4bolcs
    #29134
    és te mit donkoltál volna bele a potba riveren? ;-)

  • #29133
    A f@szomba mááár
  • Christian88
    #29132
  • Lammer
    #29131
    ezt biztos lattatok mar, de nekem annyira tetszett!

    Hájsztéksz kessgém 4-ik szezon:
    Aki nem erti: Matusow (<-utalom) irtozatosan leoltja Hellmuthot, hogy mekkora fish! Hellmuth meg megmutatja, hogy ki az ur a haznal! :)

    videot nem agyaztam be, mert idore linkelem es itt sosemnem indul onnan, ahonnan szeretnem :(

    Hellmuth vs Matusow :)
  • Csacsi
    #29130
    Ezek Tournament dollárok. Nem nyomja ilyen nagy téten :)
  • Palinko
    #29129
    az a helyzet hogy az ember sokkal jobban megjegyzi a rossz élményeket mint a jókat. ezért van amiről beszélünk.

    de a haverod nem kis téten nyomhatja :D
  • Christian88
    #29128
    Forum BB Code (Vbulletin:

    Ezt a részét másold át. :)
  • Csacsi
    #29127
    Hand1
    Hand2

    Ezeket egy haverom küldte át, akit coacholok, hogy olyan rosszul futnak a prémium lapjai, majd utána csináltunk egy ilyen képet a holdemmanagerből, és rájött, hogy mégsem fut rosszul.

  • Csacsi
    #29126
    Nekem ez nem megy... :)
  • Csacsi
    #29125
    <object width="400" height="267"><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="movie" value="http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=4557032"></param><param name="bgcolor" value="#FFFFFF" /></param><param name="quality" value="high" /></param><param name="allowScriptAccess" value="always" /></param><param name="scale" value="Exactfit"></param><embed src="http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=4557032" bgcolor="#FFFFFF" allowScriptAccess="always" scale="Exactfit" type="application/x-shockwave-flash" width="400" allowFullScreen="true" height="267"></embed></object>
  • Csacsi
    #29124
    [flash=400,267]http://www.pokerhandreplays.com/flash/replayer.swf?pokerhandid=4557032[/flash]
  • Csacsi
    #29123
    GondoLom több ezer leosztással alá tudod támasztani,és be is tudod ide tenni ezt a statisztikát.
  • precision
    #29122
    Miért van az, hogy ha online játszom, és flopnál olyan 80-20 -ra állok, az esetek többségében az ellenfélnek jön le a nyerő lapja?
    Tegnap is, AK -m van egyszínből, flop előtt allin mentem egy emberrel, neki KQ volt egy másik színből

    a flop AK10 turn 2 river J

    és már a flop után legyintve felálltam a géptől mert tudtam, hogy le fog jönni neki a sor

    _mindig_ ez van. mindig.
  • Palinko
    #29121
    Phil Ivey állítása szerint nem olvasott pókerről könyvet.

    sztem ez a rosszabbb út jó olvasni profik gondolatait. Patrick Antonius könyvért ölnék :D
  • sz4bolcs
    #29120
    Szerintetek tapasztalati úton el lehet érni a profik tudását, vagy tudatos tanulás nélkül mindig csak arra lesz elég a tudás, hogy fisheket fosszon ki az ember?
  • sz4bolcs
    #29119
    azért az allint még rá kellett tolnom, hátha valamelyik elhiszi, hogy nálam van a nuts. :D
  • Lammer
    #29118
    beirasod LOAL! :D
  • sz4bolcs
    #29117
    xD életem második board royalja.