30078
  • Airbus A380
    #20787
    Azért 1 autó versenyen bőven van fizikai munka, lásd amikor úgy szállnk ki a kocsiból hogy izzadnak. :)
  • Airbus A380
    #20786
    A hírlevelet le mondtam minden oldalon. Akkor hagyom békén aztán nem lépek be, hátha 1szer később még szeretnék akkor már van regem. köszi
  • technext
    #20785
    Nem fognak törölni, csak zárolják a regisztrációt.
    Ha lenne törlés akkor sokan kitudnának játszani olyan bonuszokat amikre már nem jogosultak.
    Gondolok itt például az első befizetés bónuszra.

    A regisztráció zárolása meg teljesen fölösleges, mert sem így sem úgy nem zargatnak, nem adnak ki adatot...annyi a különbség, hogy ha újra szeretnél a teremben játszani akkor írhatsz a supportnak hogy bocsi jöttem oldjátok már fel az accot. (kis kényelmetlenség)
  • TaRka0107
    #20784
    Már segített más, azért köszi!
  • ba32107
    #20783
    Én szoktam fordítani Rash-nak is, küldd csak el :D
  • TaRka0107
    #20782
    Valamelyikőtök segítene nekem PM-ben, mert érdeklődtem hogy mikor jön meg a pénzem. Check by mail szolgáltatással küldtem ki, de olyan sok angol szó van benne amit nem értek.
  • ba32107
    #20781
    De én úgy tudom hogy töröltetni lehet magad, ha írsz a supportnak. Cseszegetni nem fognak, max hírlevelet kapsz.

    Amúgy a sport nem feltétlenül abból áll szerintem, hogy az ember fizikai mozgást végez, a lényeg a versenyzés. Ezért sport például a forma1 vagy a rally. A billiárd, csocsó, stb is sport, én a sakkot is annak számítom. A póker egy kicsit más tészta, mégpedig azért, mert benne van a szerencse faktor, így egy-egy verseny eredménye nem teljesen mérvadó (pl. 2006-2010 final table. Gold vs. Ivey). Talán ezért nem teljesen sport.
  • Airbus A380
    #20780
    köszi
  • plu604
    #20779
    ha akarnád se tudnád töröltetni magad. nem törölnek. és nem, nem fognak cseszegetni.
  • sz4bolcs
    #20778
    De küldözgetnek, viszont nem vagyok benne biztos, hogy tudsz accountot törölni akárhol is. Rárakod spamlistre, ha nem tetszik.
  • Airbus A380
    #20777
    Azt gondoltam, akkor nem 1 értelműen kérdeztem, cseszegetnek e imélbe hogy lépjek be meg jáccak és hasonlók, (ha nem használom) erre gondoltam.
  • sz4bolcs
    #20776
    Nem kell törölnöd magad. Ezek egymástól független oldalak.
  • Airbus A380
    #20775
    Nah igérem uccso láma kérdéswm, mint írtam zöbb oldalra regeltem de csak az egyiken szeretnék játszani, amelyik nem tetszk ott töröltetnem kell magam vagy csak nem lépek be és kész?
  • Airbus A380
    #20774
    Na igen de akkor magyarázzátok meg hogy miért sport pl az említett 2 játék. A billiárd meg a csocsó legalább mozgós játék ráfoghatjuk hogy sport.
  • sz4bolcs
    #20773
    :D Hát, azért nem ilyen egyszerű. Sokféle agymunka van, ami megterhel, azokat mégsem nevezném sportnak.
  • Airbus A380
    #20772
    Talán az agymunka miatt mondják nem? Azért megterheli rendesen.
  • Airbus A380
    #20771
    Na igen a sakkot is sportnak nevezik pedig ugyanúgy "csak" agyi munka mint a póker.
  • sz4bolcs
    #20770
    Ez olyan kérdés, mint hogy a billiárd, vagy a csocsó sport-e. :D
    Szerintem az, a sakk is, a poker is az, de hogy miért... majd gondolkodom rajta, miért ez a véleményem.
  • ba32107
    #20769
    Nem feltétlenül sport.... mindenkinek más a véleménye, vitáznak róla manapság is. Szerintem ha lehet sportnak tekinteni a sakkot, és hasonló észjátékokat, akkor ide sorolható a póker is.
  • Airbus A380
    #20768
    Lehet marhaságot kérdezek de a Zexas holdem poker az miért sport?

    "A Texas Hold’Em a közösségi pókerjátékok legnépszerűbb változata. Általában 2 és 10 közötti játékos vesz részt a játékban, habár elméletileg 22 játékos is játszhatná (23, ha nincsenek égető lapok). A legzártabb pókerjáték, a fogadások sorrendje állandó. Nem szerencsejáték, hanem sport, melyben szerepet játszik a szerencse is." /wikipedia.hu

    köszi
  • ba32107
    #20767
    Igen, nem érdemes kockáztatni a warez verzióval. Vegyétek figyelembe, hogy az ide készült trójaik általában célszoftverek, nagyon specifikusak, nem is biztos, hogy a vírusírtó megtalálja. A másik, hogy ha megveszed, jogosan kérhetsz segítséget a supporttól, mindig lesz friss verzió, stb... ezek warez verziónál nem biztos, hogy vannak.

    Amúgy nemtom, mióta használom határozottan javult a játékom, de marhára nem kerestem meg rá a pénzt... sőt, iszonyatos swingek vannak most a rollomban (~100 dolláros tartományon belül ingadozom). Tényleg kéne az a szünet amit régebben mondogattam, de nem visz rá a lélek :S Tiltkezelést kéne tanulnom.
  • sz4bolcs
    #20766
    "Cracket vírusirtóval átszkenneled, akár többel is ha nyugtalan vagy, ha talál valamit keresel másikat, ha nem, használod nyugodtan."

    -Én rendszerinformatikus vagyok a paranoid fajtából, számomra semmi nem lehet elég biztonságos a 72o-n kívül. Törték már föl biztonságos cuccaimat, úgyhogy nem nagyon veszek be ilyen szöveget, főleg, ha pénzről van szó. 30 dolláromat sem bíznám crackkelt cuccra.
  • TaRka0107
    #20765
    Igen, de ha magasabb bankrollod van akkor simán kifizeted érte a pénzt.
  • plu604
    #20764
    márpedig egy kezdő nem feltétlen keresi meg 2 hónap alatt a rávalót...
    btw most 0$ bankrollom van, sajnos nem sikerült megtartani az $50-t, átadtam haveromnak mielőtt elveszett volna a PartyPontok hiányában, majd visszaadja.
    De az $50-al se nagyon féltem tőle hogy acc infot fog lopni a warezolt szoftverem, nyilván nem egy film vagy játék, de van már tapasztalatom, és bízom a vírusirtómban is. Jah, ncore-ról szedtem le.
    Egyébként igazad lehet, magasabb bankrollal már nem mernék én sem ilyesmivel kísérletezgetni.
  • MEdievil
    #20763
    Pedig nekem is x64 W7 alatt működik minden probléma nélkül.

    plu604 Persze saját kockázatodra megpróbálhatod sőt ha 40$-nál kisebb bankrollal rendelkezel azt mondom, hogy még rendben is.
    De azért másnak ne ajánljuk már mert ez nem egy pc-játék vagy film. Ha pénzügyek terén nem vagy 101%-osan észnél és túlbiztosítva akkor nagyon könnyen pofára lehet esni.

    Ezért javaslom én például a PT3 60 napos próba verzióját. Én kihasználtam és láttam hogy ez jó így megvettem. Ha 2 hónap alatt nem keresed meg a rávalót akkor szerintem még amúgy sincs nagyon rá szükséged, esetleg addig nézel még másik trial verziókat. Nekem 38 Dollárt megért.
  • plu604
    #20762
    Örülnék ha először ezt a "gagyit" átlátnám meg megérteném mi mikor hol miért kivel és hogyan, aztán elgondolkoznék egy PokerTrackeren :D
    #20750: erre kicsi az esély, annyi a lényege hogy leszeded a hivatalos oldalról a trial verziót, meg szerzel hozzá jobb esetben licenszkulcsot, rosszabb esetben cracket. Cracket vírusirtóval átszkenneled, akár többel is ha nyugtalan vagy, ha talál valamit keresel másikat, ha nem, használod nyugodtan.
  • sz4bolcs
    #20761
    ja, igen... :D
  • Me0w
    #20760
    Hogy a sidepotot is mas vitte, en meg ket pad kozott a foldre ;)
  • sz4bolcs
    #20759
    Egy idő után, ha még mindig pokerezel, úgyis fizetsz be. Én is játékpénzzel kezdtem.
  • sz4bolcs
    #20758
    Mi volt annyira vicces?
  • Airbus A380
    #20757
    Én regelve vagyok a machopoker-en (iwiw-en ugye ez adja a játékot) a pokerstarson meg az everest-en. Eddig az everest tetszik a legjobban, és nem nem vagyok mániás de az ingyen játékot többön megnéztem.
  • Airbus A380
    #20756
    Azért én még nem tennék igazi tétet:) Egyenlőre még ez is csak szórakozás , nekem.

    itt játszik valaki? valóban 5 percenként feltölthető a virtuális számla?


    A hsz-edből már értem miért éri meg nekik az ingyen szoba :D

    10-8 befizet 1 idő után.
  • Me0w
    #20755
    Tudom, hogy kis tet, meg minden, de vicces, felrohogtem :)

  • ba32107
    #20754
    !!
  • Me0w
    #20753
    Amit leirtal az van, igen. Play moneyban tet nelkul, idiotakkal lehet jatszani, osszevissza all-in 2d9s-re, ha valaki a szabalyokkal tisztaban van, mar 'nyerhet'. De a poker sajnos csak penzben, vagy valami mas tetben jatszhato, egyebkent nincs ertelme az egesznek. Vigan megadod a 30000 zsetont is, hatha bejon. Ha akar csak 2$ a tet, megvaltozik minden.

    Szerintem play moneyban jatszani felesleges idopazarlas. FTP-n peldaul mar 10$-t is be lehet fizetni, beulsz valami nl5-be, es tanulsz, ha nem csinalsz hatalmas hulyesegeket, akkor ezen a szinten 1 honapig kitart a 10$ :)
  • Airbus A380
    #20752
    Hali még csak most ismerkedem meg a pókerrel és máris lenne 1 kérdésem.


    A nagy póker oldalakon miért van ingyen játék lehetőség? Mi ebből a haszon nekik?

    Természetesen nem baj hogy lehet ingyen , én is most ismerkedem vele (eszembe se jutna pénzel játszani még csak is "játszani " tét nélkül szóval télleg jó hogy lehet ingyen.) és meglepődve tapasztaltam hogy a nagy oldalakon pl machopoker.hu pokerstars.hu vagy az everest pokeren mind van ingyen játék lehetőség, ahol gyanítom többen vannak az ingyenes részbe mint a fizetős valódi pénzes játékoknál.

    De mi éri meg ebbe ezen és hasonló oldalaknak?

    hátha rákap az ember és 1 szer játszik valódi pénzel is?

    Csak azért kérdem mert most én regeltem 3-ra az ingyenes rész miatt és látom hogy az ingyenesbe rengetegen vannak. De én pl ismerem magamat és tudom hogy nincs rá keret akármennyire is rákapnék a pókerre tétbe igazi pénzel nem játszanék, gondolom azért van ezzel így más is. Vagy ezek az oldalak arra "játszanak" hogy mondjuk 10ből hat embert elkap a láz és tényleg valódi pénzt fizet és akkor ez már elég nyereség az oldalnak úgy ís hogy van ingyen rész és vannak emberek akik csak ott nyomják?


    bocsi ha zagyvaságot írtam igyekeztem összeszedetten írni :)
  • ba32107
    #20751
    Hmm mi is van nekem kint..... Cbet, fold to cbet, ugyanez 3bet-el, aztán VPIP, PFR, AF, és went to showdown. De ez kevés, mostanában gondolkoom hogy újratervezem, mert kell még egy csomó más is :S De még én se tanultam ki teljesen, hogy mi mit jelent.

    Amúgy Poker Trackert használok én is. Holdemmanager szerintem egy rakás fos :D Nem tudom miért szereti mindenki, szerintem nagyságrendekkel gagyibb, mint a PT. Tört verziót én sem merek használni, és nagyon nem ajánlják, hiszen gyakorlatilag hozzáfér a pókerklienshez, a számlád adataival együtt....
  • sz4bolcs
    #20750
    Mondjuk én nagyon nem örülnék neki, ha egy warezba épített trójai lenullázná az accountom...
  • sz4bolcs
    #20749
    Honnan van? :)
  • plu604
    #20748
    holdem manager nem jó? :D
    abból van full verzióm. igaz warez, de full.