30078
  • ddt500
    #20827
    Ja és szinte nincs pókerfajta amit ne próbáltam volna. Mindben tudtam nyerni és mindben mínuszban vagyok. Ja nem. HORSE-ban 1 vagy 2 játékot játszottam és ott nyertem egy 216$-os tockent.
  • ddt500
    #20826
    Ez nálam nem erről szól. Nem bírom hosszú távon idegekkel. Minél többet nyerek annál idegesebb leszek. Nálam ez a menetrend. Beutalok X pénzt, 3 nap múlva van mondjuk 4X, 5 nap múlva 0. Persze kérdezhetnéd miért nem szállok ki? Várom azt a pillanatot amikor átlendülök ezen a holtponton.
    Legutóbb 200$-ból 4 nap alatt csináltam 1000-et. 200-at visszautaltam, többit elbuktam egy este alatt.
  • ddt500
    #20825
    Az a baj, hogy egy verzióban gondolkodsz csak. Az utolsó tornás ólinem a következő volt. AK-val emelek 3BB-t. Kapok visszaemelést 9BB-ig. Megadom. Lejön KXX. Én all-in az ellenfél hosszas gondolkodás után megad. Felmutatja a KQ és kiesik.
    Szóval ha a figura azt hitte te AK-val emeltél vissza (teljesen normális dolog) akkor azon a floppon simán ólin mehetett. És!! Tucatszám adják meg az ólint AK semmire flop után!!!Minden napra jut ilyen.
    Ha ő eldöntötte, hogy nincs kézbe párod akkor simán jó volt. Már csak azért is mert a legtöbb kezdő nem játssza meg agresszívan az AA-KK-t mert fél, hogy elijeszti az ellenfelet. Úgy is gondolhatta ha AA-d van miért emelsz ennyit? Hogy ne adjam meg? stb. stb. stb.
    Persze nem állítom, hogy jó játék volt hiszen vesztett de volt benne ráció.
  • kraawz
    #20824
    ha ajánlhatok valamit, akkor kezdj el játszani SNG-t. Mondjuk ilyen 3-6$ közötti nevezés, játssz le 100at és nézd meg a végeredményt :)
  • ddt500
    #20823
    Nem gond. Mit nem adnék ha 700$ mínuszban lennék csak.
  • kraawz
    #20822
    Most ugyanez, KK első körben, emelek, srác all in megy. Callolom, A10o-t mutat. Esik neki az ász, -3$ , de 10 alkalomból 7x én nyerem :)
  • kraawz
    #20821
    Sajna most nem találom az egyik kezemet, de az én szememben ez is FISH játék, de más szemében pl. teljesen jó volt

    3$ SNG, level 2 , 20/40 vakok

    Srác előttem 280ig emel (7BBt minek?), AA-t kapok. Reraise 840, srác call. 2 4 9 rainbow flop, srác instant all in. Callolom, JJ mutat.

    Végülis nem jött J-nál magasabb lap,de sejthette volna, hogy verve van, egy 4bet után azért elég húzós.
  • Csacsi
    #20820
    Lehet, hogy vesztő játékos, de floppon elég sok lappal szemben előnyben van, még az AA/KK ellen is.

    Turnon is volt 40%-a volt.
  • kraawz
    #20819
    linkelni nem tudom, berakom,ha nem gond :)



  • ddt500
    #20818
    Melyik grafikonom?
  • kraawz
    #20817
    természetesen az ellen fish volt :) De akkor sem csináltad jól, de ezt mutatja is a grafikonod, -700$ azért már elég sok pénz.
  • TaRka0107
    #20816
    Szerintem nem volt fish játék. Sokan bemennek ilyen lapokkal CG-n, főleg hogy eccinűűű:D Flopon ha már emelsz, akkor ne minimumot, szerintem. A turn allin meg jó volt, mert ha blöffre tetted preflop akkor simán eldobhatta volna az allinre.
  • ddt500
    #20815
    Nem az volt a cél, hogy megadja az ólint. Az, hogy flop előtt és turn után jobban állt nem kétséges. Nem ezért raktam be, hogy húúú nyertem 50$.
    Az a kérdés miért adta meg?? Mert az, hogy flop után visszaemeltem még alap blöffnek nézhető. De, hogy a turn utáni 20BB-re ólint mondok ez nem gondolkoztat el senkit? Hogy esetleg settem van? Vagy két pár?
    Az nem fish aki turn utáni ólint megad 1 párra? Hátha elég lesz?
  • kraawz
    #20814
    elég fish játék volt, ne haragudj. bár hülyén is lehet nyerni azért néha, gratula
  • Csacsi
    #20813
    Nem...valószínűleg nem hívom tovább....hanem check/call vagyok, főle g pozíción kívűl. Hiszen showdown képes a lapom.
  • ddt500
    #20812
    Alapvetően én is. Úgy gondoltam csak el akarja venni a vakot és majd kiblöffölöm. És mit gondolsz az ő játékáról? Te megadtad volna az ólint?
  • Csacsi
    #20811
    Floppon nagyobb visszaemelés. Turnon csak call.

    Bár én preflop dobtam volna.

  • ddt500
    #20810
    Mán megint nem műkszik nekem a replays.
    Vélemény?
    Full Tilt Poker Game #26615904009: Table Supercharger (6 max) - $0.25/$0.50 - No Limit Hold'em - 14:30:00 ET - 2010/12/22
    Seat 1: ddt500 ($51.70)
    Seat 2: MEDIUM WHEEL ($24.65)
    Seat 3: Gullmyr ($50)
    Seat 4: mayinha ($24.60)
    Seat 5: dihythefish ($53.65)
    Seat 6: styx2000 ($79.90)
    styx2000 posts the small blind of $0.25
    ddt500 posts the big blind of $0.50
    The button is in seat #5
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to ddt500 [5c 2c]
    MEDIUM WHEEL folds
    Gullmyr folds
    mayinha folds
    dihythefish folds
    styx2000 raises to $1.75
    ddt500 calls $1.25
    *** FLOP *** [4d 3c 7c]
    styx2000 bets $2.25
    ddt500 raises to $5.50
    styx2000 calls $3.25
    *** TURN *** [4d 3c 7c] [Kd]
    styx2000 bets $9.50
    ddt500 raises to $44.45, and is all in
    styx2000 calls $34.95
    ddt500 shows [5c 2c]
    styx2000 shows [Ks Ah]
    *** RIVER *** [4d 3c 7c Kd] [9c]
    ddt500 shows a flush, Nine high
    styx2000 shows a pair of Kings
    ddt500 wins the pot ($100.40) with a flush, Nine high
    *** SUMMARY ***
    Total pot $103.40 | Rake $3
    Board: [4d 3c 7c Kd 9c]
    Seat 1: ddt500 (big blind) showed [5c 2c] and won ($100.40) with a flush, Nine high
    Seat 2: MEDIUM WHEEL didn't bet (folded)
    Seat 3: Gullmyr didn't bet (folded)
    Seat 4: mayinha didn't bet (folded)
    Seat 5: dihythefish (button) didn't bet (folded)
    Seat 6: styx2000 (small blind) showed [Ks Ah] and lost with a pair of Kings
  • Csacsi
    #20809
    És majd ők ejtenek ki :)
  • kraawz
    #20808
    6 fős SNGn 5 perc játék után 3 embert teljesen fish-nek tituláltam.. vicces.
  • Rainbow15
    #20807
    Ajánlom ezt is, jelszavas versenyek.
  • Me0w
    #20806
    Partypokeren van daily $50, FTP-n minden este 19:05-kor $17-es magyar, ha jol emlekszem a pokerstarson is van minden nap.
  • fook
    #20805
    Sziasztok! Melyik online pokert ajánljátok , amin van jó freeroll ?
  • sz4bolcs
    #20804
    Gondolom élő játékban a dealer gondoskodik az idő méréséről egy órával... mily meglepő. :D
  • kraawz
    #20803
    milyen néven játszol ?
  • Airbus A380
    #20802
    Ahha köszi, én szt hittem addig lehet gondolkodni amég akar az ember és az online játékokon láttam hogy időt mér azért kérdeztem, hivatalos a tv-s versenyekre célzok,.versenyen hogy mérik az időt? Van aki kezel 1 órát?
  • ba32107
    #20801
    Online mindig csak fél perced van kb. Élőben sincs túl sok időt, max 1-2 perc gondolkodni. Ezek a versenyek. A cash game elvileg más, ott asszem addig gondolkozol amíg akarsz, de nyilván van egy ésszerű korlát.
  • Airbus A380
    #20800
    A póker minden fajában időre kell gondolkodni vagy csak a texas holdem-ben?
  • technext
    #20799
    én alapjáraton TAG játékot játszom, de ha az ellenfeleim is TAG vagy TPA akkor jöhet a LAG játék :)
  • ddt500
    #20798
    Most éppen azt találtam ki, hogy egyszerre két rush teremben nyomulok. SNG-t hanyagolom viszont néha beülök majd nagyobb tétes tornákra. Mellette persze mindig nyitva lesz egy rush ablak, hogy ne unatkozzak.
  • ddt500
    #20797
    Tegnap beültem Full tilten a 750 000$ satellitjére. 4000FTP kellett hozzá. Sajnos csak második lettem de azért is kaptam 15 000FTP-t. A heads upban szinte esélyem sem volt. KB. 20 osztást játszottunk az ellenfelem 3X kapott szettet a döntő osztásban meg nálam 55 nála 88 és persze 8-sal indult a flop. Mindegy azért érdekes volt.
  • Rainbow15
    #20796
    Én is Savvy-zok, már több mint egy éve, 15-16 óra alatt meg van 200-220$, ha nem vesztek, és nem is nyerek semmit. Persze ugye a saját néven csak egyszer vagyunk jogosultak kipörgetni a bónuszt, "de én van, hogy besegítek másoknak is", sokan csinálják így :) - ezért most lehet megköveztek :)
  • ba32107
    #20795
    Havi 200$ stabil nyeremény az igen jó szerintem, grat! Én ehhez még sehol sem vagyok. Igaz, hogy volt már hogy ezt a 200-at pár nap alatt összeszedtem, de el is buktam ugyanennyit (általában bad beatek és rossz játék keveréke). A novemberem és a decemberem eléggé vegyes... 750$-ről egy durva cooler és bad beat sorozat után 550-en találtam magam, azóta csak toporgok kb 650 és 550 között. Mondjuk igaz, hogy mostanában próbálgattam a szárnyaimat, LAG játék terén, változó sikerrel....... csak ilyenkor mindig úgy érzem, hogy összecsapnak felettem a hullámok. Na mindegy, majd lesz jobbb is :)
  • sz4bolcs
    #20794
    Az igazi pokerarc! 2:28-nál

  • sz4bolcs
    #20793
    "Nektek szokott ilyen lenni? Hogy viselitek? Mit tesztek az ellen, hogy ne csökkenjen a motiváció?"

    -Ha engem kérdezel.... ne engem kérdezz
  • technext
    #20792
    Max 3$-os versenyeken/SNG-n játszom. Mivel hobbi szinten játszok (nem ebből akarok megélni, csak kis kiegészítés a dolog) ezért nem gondolkodom azon hogy nagyobb téten is szeretnék szerepelni.
    (najo az igazsághoz hozzátartozik, hogy néha néha nagyobb nevezésű tornán is szerepelek, de csak akkor ha összejött már a megfelelő bankroll)

    Jelenleg 357$ van fenn FTP-n. MB-n 250$.
    Havonta átlagosan 200$-t veszek le. 300$-t FTP-n mindig fent hagyok (az e fölötti összeget veszem le). MB-n pedig 250$ az állandó összegem (bármi történik rögtön fel tudok utalni megfelelő mennyiségű pénzt).


    Motivációs téren nem tudok mit javasolni. Én csak akkor játszom ha van kedvem. Egy időben max 2 ablakban fut a játék. Többet nem is akarok és nem is tudok figyelni :D. Így nem megterhelő koncentrálni.

    A versenyeknél megvannak hogy melyikeken indulok, és ha egy nap nem sikerül nem húzom fel magam. Hosszútávon visszajön a dolog.
    Ha SNG-zni van kedvem, akkor maximum 4et játszok le úgy, hogy egyszer sem végeztem az első helyen. Utána kliens kikapcsol és ennyi.

    Már jó ideje szedegetem ki a nyereményeket. Elért hozzám a hosszú táv és ez elmulasztotta a negatív dolgokat. "Tegnap nem jött össze, ma se...nembaj összejön holnap vagy később. Hónap végén úgyis kiszedek minimum egy Deák Ferencet :D" Ebben a felfogásban játszom.
  • kraawz
    #20791
    Neveztem egy 50 fős SNGre, végül 4. lettem elég nagy pechhel. J7 kézben, J 7 4 flopon all in mentem, srácc 99el tartott, riverre esett a 9. 3$ volt a nevezés, 14,4$ lett így is, ráadászul jött a 7.5$ bónusz is mellé.

    Így már +51$-ban vagyok Sit and Go-val egy hét elteltével.
  • kraawz
    #20790
    én bankrollt építek, nem célom kivenni a pénzt :)

    egy időben úgy játszottam, hogy befizettem vagy 20 dolcsit és ha megvolt 40-50,akkor kivettem. Most inkább bankrollra megyek, PokerSavvyt ajánlom mindenkinek, hatalmas segítség.
  • ba32107
    #20789
    Arra lennék kíváncsi, hogy van itt közületek aki rendszeresen vesz ki nyereményt? Vagy mindenki csak hozzám hasonlóan szenved, és próbálgatja a szárnyait?

    Én eldöntöttem, hogy addig nem is gondolok a kivételre, amíg NL50-en stabilan nem tudok nyerni....... hát ez a jelenlegi teljesítményemet nézve még elég messze van. Kicsit szarul sikerült az utóbbi két hónap, nagy swingek, a folyamatos nyerő szériám megtorpant. Ilyenkor érzi kicsit az ember, hogy rengeteget kell még tanulnia. Nektek szokott ilyen lenni? Hogy viselitek? Mit tesztek az ellen, hogy ne csökkenjen a motiváció?
  • Airbus A380
    #20788
    Akkor azokon az oldalakon ami nem tetszik hagyom a francba a hírlevéleket amúgy is első körbe lemondtam, aztán így bármikor beléphetek ha szeretnék.