30078
  • Me0w
    #20747
    Nekem nem sikerult a postgret mukodesre birni, pedig azert nem egy szupervarazslat manapsag egy win7 x64. Na mindegy, azert sajnalom.
  • MEdievil
    #20746
    Poker tracker 3 60 napos trial.
  • plu604
    #20745
    tudsz ilyen programot mondani? nekem a PokerStrategy.com-os elephant volt meg de lejárt a licensz és már nem mutat HUD-ot.
  • sz4bolcs
    #20744
    Neked mi van beállítva, miket mutat a tracker szoftver? Én még mindig nem tudok megbarátkozni vele, megzavar a sok adat, meg kéne tanulni, mi mit jelent. :/
  • ba32107
    #20743
    Egy tanács, soha ne játsszatok, ha fáradtak vagytok és nincs kedvetek. Tegnap megszegtem, és vesztettem vagy 60 dolcsit :S Mondjuk abból 25 nem az én hibám volt, hanem cooler, de tiltre rakott rendesen...

    Amúgy ruházzatok be valami tracker szoftverbe, érdemes. Ha van HUD, akkor olyan 3bet-eket lehet levágni, hogy csak na. Múltkor 10 perc játék után már +10 dollárnál jártam, és egyszer sem volt K10-nél jobb lapom, és flopot sem láttam :)
  • xxxpaulxxx
    #20742
    Partypokeren játszom, de nekem bejön a módszer:)
    Amúgy az asztalok kapcsán meg tegnap én is besokalltam, hogy csak várólistások vannak, abból is alig találok 20BBset, de aztán rájöttem, hogy van ez a gyors beülés funkció... ahol ugye létrehozok "filtereket", hogy milyen asztalokat keressen és lám... mennyi melót megspórol nekem, hogy nem az asztalböngészőből kell keresnem:D
  • kraawz
    #20741
    Két póker az elmúlt pár napban (bár nem kép lapot használok fel, így nem olyan szép,de póker:D


  • kraawz
    #20740
    amióta áttértem SNGre, 20 játék alatt +25$-nál járok. Ráadásul ha nem Pary Pokeren lennék ezzel a .60c-es rake-el, akkor simán lenne 30 is :)
  • plu604
    #20739
    hol játszol SSS-t?
    Én PartyPokeren toltam, több-kevesebb sikerrel. Bizonyára hülyeséget beszélek, és ha így is lenne felesleges lenne idegeskednem miatta, hiszen úgysem tudok változtatni rajta, de engem frankón mintha szopatott volna az RNG. Nem játszottam pár napot, kaptam a kézbe osztott magas párokat ezerrel, ezen felpörögtem, toltam folyamatosan, de csak zabáltak a vakok és semmi megjátszhatót nem kaptam.
    Átmentem NL10-re, hogy majd visszanyerem, ott se kaptam semmi jót és tovább zabáltak a vakok. Meg az se volt fasza hogy elég sok másik emberrel találkoztam akik SSS-t játszottak. Elég konkrét várólisták voltak a 20BBmin.-es asztalokon. Más SSS-es ellen meg nem fasza a taktika, és PokerStrategy-n nincs olyan státuszom amivel megtanulhatnám hogyan bánjak el a többi SSS-essel.
    Paul, mindenképp kövesd a stratégiát, sose térj el tőle (kezdőként legalábbis ne), jól ki van az találva. A legtöbben pontosan így bukják el a bankrolljukat: látják a "lehetőséget"...
  • xxxpaulxxx
    #20738
    Én SSS-t játszok alig 4-5 napja és egyre inkább látom a hibáimat. Vesztettem is eleget... miért? Hát mert elcsábulok az esetleges lehetőségektől... Aztán egyre inkább beláttam, hogy ha türelmesen inkább várom a nagyobb lapokat, az hosszútávon sokkal jobban megtérül.
    Lehet, hogy néha nem adják meg az emeléseket... de akkor legalább kaptál 1,5 bónusz nagyvakot:D Aztán jönnek a fishek, neked meg a pénz a zsebedbe:)
  • Me0w
    #20737
    Nem minden fekete es feher szerintem, igaz, en kezdo vagyok nagyon. Lehet, hogy stgn vagy mttn jo ez, de kis tetu cashgamenel ugysem adjak meg az emelest, tapasztalat :)
  • Csacsi
    #20736
    Nem a 70%-val játszom, hanem, amikor bent vagyok, akkor a 70%-ban nem érdekes mi van nálam.
  • sz4bolcs
    #20735
    Hát annak a javára, akihez éppen a zseton vándorol. :D:D:D
  • xxxpaulxxx
    #20734
    Persze, én is így játszok... csak ezt így furcsa volt olvasni egy online poker honlapján... meg gondolom sajna ezt sokan félre is értik... lsd: a linkelt fazon:D Hát hatalmas... elbukik 100ezret 1 nap alatt és akkor utána persze csal a játék:D Kinek csal? Mert az, hogy a rulett csal azt aláírom, de a póker kinek a javára csaljon?:D:D
  • sz4bolcs
    #20733
    Akkor sem mindegy, hogy 30%-kal mész be partyba, hogy 70-nel. Ha csak nem azt mondod, hogy flop előtt minden lap jó lap. :D
  • Csacsi
    #20732
    Ezzel egy baj van.....Az esetek 70%-ban mind1 mi van nálad.....ha gondolkozó ellenfél ellen játszol.
  • sz4bolcs
    #20731
    Ha pedig képtelen vagy eldönteni azt, hogy mi lehet az ellenfélnél, akkor ne játssz pokert, vagy maradj ki a partyból. Jobban jársz vele, mint a megadással.
  • sz4bolcs
    #20730
    Amúgy a 'nyiss, vagy emelj, soha ne tarts' egy nagyon jól működő dolog, én csupán ezzel az egy változtatással 30%-ot javítottam a játékomon.
    Annette Obrestad versenyjátékának az elemzésében olvastam, onnan vettem át:
    "Emelni, nem megadni – Annette ritkán ad meg emelést. Egy kéz vagy jó egy visszaemelésre, vagy meg sem játssza."

    Ez először is azért remek dolog, mert így az ember kénytelen elgondolkodni azon, hogy mi van az előző emelő kezében, és akkor bizony két dolog lehetséges a legtöbb esetben: Vagy jobb lapod van nála ...vagy rosszabb.
    Ha jobb, akkor miért nem emelsz vissza? Ha rosszabb, akkor miért adod meg?
    Ezzel a kicsi változtatás nagyon tudja motiválni az embert, hogy figyeljen rá, hogy az ellenfele milyen laptartománnyal emel.
  • MEdievil
    #20729
    k 4-két párral Omahában tönkre megy :D és még fel van háborodva :D
  • MEdievil
    #20728
    én akartam SM14-en játszani de nagyon fáradt vagyok 11 dolcsit meg nem dobok ki azért :D

    Amúgy tipikus az atomfish, felbátorodik mert az első leosztásában Q4-el egy pókert összeszed majd utána fel van háborodva hogy nem jön össze neki minden körben amikor ilyen hülyeségekre tolja be a pénzt :D
    Az sose jutna eszébe hogy talán vele van a baj :) áááá
  • sz4bolcs
    #20727
    Az hagyján, hogy full bankrollal ül be játszani (ezt rajtam kívül nem sok értelmesnek tűnő pokeres csinálja meg), de amikor azon csodálkozik, hogy omahában minden körben párosodik és fullosodik az asztal, ott már látszik, hogy nem sok köze van a játékhoz.
  • sz4bolcs
    #20726
    ...ismét egy fasz.

    Idézném a legértelmesebb hozzászólást a témában:

    "Nagyon helyes döntést hoztál, hogy ezután a szörnyű történet után egyből regisztráltál pókeriskolánkba. Jó tanulást, sok sikert! "
  • xxxpaulxxx
    #20725
    Lol... partypoker.com-on mit olvasok leírásoknál:D
    "Nyiss vagy emelj, ne csupán tarts
    Agresszívnak lenni jó."
    :D:D:D És erről eszembe is jut az az iromány, amit nemrég olvastam:

    link
    Szarrá röhögtem magam:D
  • sz4bolcs
    #20724
    ez a daily forty jónak néz ki, hátha megütöm a jackpotot ma xDD
  • MEdievil
    #20723
    Nem kell mindenáron elkölteni :D kezeld úgy mintha a pénzed lenne :)
    Amúgy nem tudom én csak másik szatellitre meg sun1/4-re esetleg 2$ versenyre használtam.
  • sz4bolcs
    #20722
    $11 daily forty grand 40k guaranteed az jó??
  • sz4bolcs
    #20721
    ááá köszi, ez jó. :) És te mire használnád föl a $11-et??
  • MEdievil
    #20720
    Amikor látod hogy már meglesz az ITM akkor regisztrálj le az előző versenyről és már is 11T$ gazdája leszel amiből bármilyen versenyre tudsz nevezni akár SM11-re is vagy 5db 2 dollárosra.
  • sz4bolcs
    #20719
    Bent vagyok egy másik sunday 1/4-es satelliten is. Valaki tudja, hogy ha azon is nyerek, akkor a ticketet legközelebb is felhasználhatom?
  • sz4bolcs
    #20718
    Nyertem egy beülőt sunday 1/4mill-re :)
  • sz4bolcs
    #20717
    Mondjuk csak az 1/10 zsetonját kellett beáldoznia egy setvadászatra, nyomhattam volna preflop allint.
  • xxxpaulxxx
    #20716
    Jah jó, bocsi, még kezdőnek számítok az ilyen online pokerben:D
    1 éve pókerezem hobbi szinten, de azt is facebookos játékpénzessel... aztán elegem lett... normálisan csak élesben lehet játszani:)
  • MEdievil
    #20715
    Most miért te eldobnád preflop a pókered csak mert valakinél AA-van? :D
  • sz4bolcs
    #20714
    $25000 xDD
  • Rash87
    #20713
    Ez Sng.
  • xxxpaulxxx
    #20712
    Bazdki mekkora bankrollod van neked, hogy ilyen pénzekkel dobálózól?:D
  • sz4bolcs
    #20711


  • sz4bolcs
    #20710
    mekkora :D:D:

  • gallardo
    #20709
    Üdv! Egy gyors kérdésem lenne. Neteller-nél a pókertermekbe be és kifizetésnél szükség van az e-mail címre(amivel a neteller-re vagy beregisztrálva).

    Csak mert regisztrációnál elírtam és nem rég írtam a staffnak de eddig nem sokat tettek az ügy érdekében.
  • ba32107
    #20708
    Ilyen nincs full tilten :)