30078
  • xxxpaulxxx
    #21107
    Akkor lepődtél volna meg, ha bemutat neked egy Five of a kind-ot
  • TaRka0107
    #21106
  • sz4bolcs
    #21105
    A:SD:ASD:AS:DAS: Ezekért a pillanatokért pokerezek:

  • ba32107
    #21104
    Ok, a következő verzióval jön :D
  • technext
    #21103
    onlinepokerhu.com ez is mehetne a pókeres oldalak közé :) sztem magasan jobb mint a Poker akademia
  • sz4bolcs
    #21102

  • sz4bolcs
    #21101

  • xxxpaulxxx
    #21100
    Fasza lett az új kinézet szerintem:)
  • ba32107
    #21099
    Persze, nem csak ez a négy terem van, csak azért ezeket tettem be, mert ezek a legnagyobb termek (tudomásom szerint). Gondoltam arra is hogy egy sorba teszem a megnevezéseket a linkekkel, csak az úgy meg nagyon ronda volt.
  • Mighty
    #21098
    Nem rossz,sőt.

    Én arra gondoltam, hogy lehetne a "Hogy rakjak be visszajátszást?" mintájára egy pókertermek listát írni hozzászólásban és azt linkelni. Mert ugye több pókerterem van ennél a négynél, mindet felsorolni meg egyszerűbb egy hozzászólásban.

    A megnevezéseket és a linkeket pedig egy sorba rendezni, hogy ne legyen túl nagy a banner alatti rész.


    Pókertermek: link
    Pókeres oldalak: linkek
    stb
  • ba32107
    #21097
    Hát első körben ennyit alkottam. Nem lett valami nagy szám, pedig én igyekeztem, de nem vagyok valami kreatív típus, bocsi... ha van ötletetek, hogy hogyan lehetne szebb a dolog, akkor szóljatok!

    Ha valakinél el vannak csúszva a gombok, akkor szóljon, mert kézzel kellett beállítanom az összeset...

    Ha gondoljátok akkor rakok még be linkeket, csak mondjátok hogy mit, mert nekem ennyi jutott eszembe. Gondoltam arra is hogy lehetne írni egy topik FAQ-t, csak semmi nem jutott eszembe amit bele tudnánk írni :D Szóval egyelőre marad ez. Ami még várható:
    - szövegdoboz frissítések
    - az Extra gomb
  • ba32107
    #21096
    Határozatlan ideig tesztelem az új kinézetet, ne lepődjetek meg ha furcsaságokat láttok.
  • ba32107
    #21095
    Hamarosan, remélem még ma
  • technext
    #21094
    Uram, le merném fogadni hogy te is mákolsz azért :) neked i javulnak lapok és etc. Csak a rosszra jobban emlékszel.

    Ez olyan mint a vajas kenyér leejtése dolog.
    Azért terjedt el az a hülyeség hogy a vajas kenyér mindig a vajas felével esik a földre, mert erre emlékszik az ember.
    Ez bosszússággal és takarítással jár, míg ha a jó felével esik le akkor lesöpröd és megeszed. Másnapra el is felejted hogy leejtetted.

    Am A8s nálam bubbleban nem megadó lap, lopni bármikor lopok vele, de shortstack all int se adok meg (persze ez függ a stackek különbségétől...ha nekem 45BB+om van, neki meg 7BB- akkor megadható és a veszteségen se húzom fel magam)
  • xxxpaulxxx
    #21093
    Hmmm ez a Double or nothing dolog kezdő sng-zőként nem rossz dolog:D
    az 1. 5ben bennmaradni még nekem is megy
  • sz4bolcs
    #21092
    "Kevés vagy, mint hun freerollon a supernova elite." ASD:AS:D:ASD
  • TaRka0107
    #21091
    Banner mikor lesz betéve?
  • sz4bolcs
    #21090
    Angol pokerstars kliens kell hozzá, nekem ez volt a probléma.
  • Csacsi
    #21089
    Vannak ilyen napok, nem lehet mindig nyerni...jól kell játszani..és a hosszútűv a lényeg.

    Ma 30-at játszottam..és -54 dollár lett. Kicsivel több mint 8 BI mínusz.

    De ez benne van...akár lehet 100 BI-nes downswing is. Ilyen ez a póker.

    A lényeg, hogy visszaadja...és ha jól játszol, akkor nyersz hosszútávon..és ez a lényeg.
  • KAMIONOS KOGYO
    #21088
    Hali!
    A PT 3-nál hol kell beállítani,hogy megjelenítse a HUD-ot játék közben?

    Elindítom az Auto Importot,de nem jelenik meg!
  • xxxpaulxxx
    #21087
    De bukni is ott lehet a legtöbbet... nekem sajna az utóbbi kezd bejönni, pedig a Partynál jól ment az SSS... Pokerstarsnál nem... pedig ott rengeteg 20bb-s asztal van:/
  • kraawz
    #21086
    Hihetetlen, hogy bubble van, nálam A8s , shortstack all-in hív, megadom, 510o-t mutat. Flop AQ3 rainblow, kb 0 esélye, esik neki két 5-ös.. És mostanában zsinórban ez megy...

    Ha jobb lapokkal megyek all-in, lemákolnak (esetek 70-80%a), ha én vagyok az underdog, az én kezem sosem javul...

    Mondjátok, hogy a fishek játszanak össze vissza, azért esik nekik minden a végén..
  • technext
    #21085
    cashgammel lehet a legtöbb profitot szerezni :)
  • xxxpaulxxx
    #21084
    Ez az ICM wizard jobb, mint a Pokerstrategy által fejlesztett ICM trainer?:)
  • xxxpaulxxx
    #21083


    Érdekesek az ilyen véletlenek:D Nekem tegnap vagy 10x egymás után jött egy AT kézbe:D Lehetett volna inkább AA-_-

    Viszont én most álltam le az NLről... nagyon durva lejtőt tud okozni... asszem én is csatlakozok az sngzők táborához:)
    Tapasztalatotok szerint melyik a nyereségesebb?
  • sz4bolcs
    #21082
    lol, ma volt 3 színsorom. :D Az egyik royal flös alatti egy lappal.
  • sz4bolcs
    #21081
    vagyis button emelésre..
  • sz4bolcs
    #21080
    Az a vicc, hogy az ezt megelőző körben bedobta a vakját utg emelésre.....

  • sz4bolcs
    #21079
    A mostani is jobb, mint ez.. én a 3.ra szavazok.
  • TaRka0107
    #21078
    A 3. jobb mint ez, szerintem!
  • Rash87
    #21077
    Pedig ez a nyerő :D
  • kraawz
    #21076
    ugyanezt sikerült eljátszani riveren, srácnak 1 outja volt, jött neki. Azt hiszem, ma nem kell játszanom
  • ba32107
    #21075
    Kaptunk még 1 bannert:


    Azonban úgy látom hogy a lentebb linkelt 3-as számú lesz a befutó :)
  • kraawz
    #21074
    Sikerült buknom egy all-int post flop, amikor is 97-3% favouritre toltam be. Flössöm volt, gyereknek 1 pár, végén full house-al nyert :DDDDd
  • lamase
    #21073
    ezek a potnyi hívások az utolsó két utcán nem sejtettek valami komoly handet:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #21072
  • lamase
    #21071
    a másik meg, hogy nem volt egy nagy blöff :)
  • Rash87
    #21070
    Én a legújabbra szavazok :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #21069
    Szerintetek kifejezetten HU-ra melyik szoftver lenne a legjobb?

    A PokerOffice 5 vagy a SitNGo Wizard?
  • zeli
    #21068
    3.