30078
  • KAMIONOS KOGYO
    #21147
    Szerintem válasszunk valakit,és majd megbeszéljük,hogy kinek milyen időpont lenne alkalmas,valamint,hogy milyen típusú asztalok,versenyek legyenek,vakstruktúrát is,stb.
  • ba32107
    #21146
    Nekem is tetszik az ötlet. Az egyetlen gond, hogy PS-en nincs pénzem (mert hogy gondolom valódi pénzben játszanánk :D) Bár biztos akad köztetek egy jótét lélek, aki hajlandó cserélni egy kis lóvét, Full Tilten vissza tudom adni :)

    Amúgy ha tényleg csinál valaki egy klubot, a meghívó kódot nem kéne ide beírni, hanem mindenkinek privátban elküldeni.
  • Mighty
    #21145
    Tetszik az ötlet, én is támogatom.

    Kérdés: Mindenki csináljon magának egy klubot, vagy választunk valakit? Gondolom olyan kellene, aki elég gyakran van online.
  • xxxpaulxxx
    #21144
    Akkor ok, majd hozzászokok:D
  • sz4bolcs
    #21143
    Én is támogatom
  • plu604
    #21142
    Én támogatnám, ha lenne PS-en zsetonom... Pontosabban ha sikerül abból az ingyen 2$-ból bankrollt építeni akkor beszállok :D

    #21138: Minden tiszteletem, nekem nincs bankrollom, de főleg idegrendszerem Omahához :D
  • KAMIONOS KOGYO
    #21141
    Hali!
    Olvastátok?:
    A PokerStars Home Games egy merőben új ötlet, és a használata egyszerű. Saját pókerklubod megnyitásakor rengeteg lehetőség közül választhatsz, és mindent úgy állítasz be, ahogyan szeretnél, pont úgy, mint otthon.
    Otthoni játék


    Szerintem nekünk is lehetne egy ilyen,és akkor itt csak mink játszanánk egymással!

    Vélemény?
  • sz4bolcs
    #21140
    grat
  • sz4bolcs
    #21139
    hasonló:

  • #21138
    Egyidőben ismertem meg a PLo a NLH-mel, kb. 5 éve. A NLH-ben nem tudok ilyen szép eredményeket felmutatni, mert rohadt türelmetlen vagyok a tournamenteken. A S&G a nekem való játék.

    PLO-ban viszont türelmes vagyok, és szerintem jól dobok ha veszélyt érzek. Mostanában szinte csak ezt játszom, szeretem nagyon!
  • plu604
    #21137
    Gratula!

    Nem az első hasonlóan szép helyezésed linkeled már ide, mióta játszol?
    Főleg PLO-t mióta?
  • #21136
    4 óra játék után:
  • plu604
    #21135
    pedig FTP elég népszerű...
  • tmp
    #21134
    Srácok, mitől lehet az ,hogy (max) 1800 fős versenyeknél 20 fő körül neveznek Full Tilten? Hétvégén van a szezonja? vagy nem értem :D Előbb olyat is láttam hogy 1$ a verseny regisztráció, és az első 20 belépőt nyer egy 100k-s versenyre, és itt mindössze 17en neveztek, tehát nekik alapból megvan a belépő :D Értem én hogy a ps a népkliens, de ennyire?
  • sz4bolcs
    #21133
    50 000 Ft-okat a játékgépbe..

    lemaradt..
  • sz4bolcs
    #21132
    Hát nemtom, néha azon gondolkodom, hogy azok, akik kocsmákba dobálják az 50 000 Ft-okat, azoknak mekkora a 'bankrolljuk' :D
    Remélem azért szép estém lesz..
  • ba32107
    #21131
    Áá nem hiszem, 3000 ft nekem nagyon sok egy nevezésre :) Eddig akárhányszor voltam simán kiestem :D Meg programom is van. Egy 1000 forintosra lehet elmegyek valamikor, de annál drágábbra nem akarok :D
  • sz4bolcs
    #21130
    ba: ps-en írt egy pécsi srác, hogy holnap 3000 Ft-os verseny Bakterba, este 8-kor van a nevezés. Jössz?
  • ba32107
    #21129
    Nemtom, én nem gondoltam hogy legyen háttér. Ha gondoljátok akkor linkeljetek valami, és kipróbálhatjuk. De valami jó kép kéne, ami nem zavaró :)
  • sz4bolcs
    #21128
    holy shit :D:D:

  • TaRka0107
    #21127
    ba32107:Háttér mikor lesz?
  • sz4bolcs
    #21126
    Igen, kezdő pokeresekknek általában megakad az agyuk a sornál, és a flösnél, de később már a full is beléd fog égni. :)
  • ba32107
    #21125
    Én se vettem észre még az elején :) Aztán nemsokára majd elkezd izzadni a tenyered sorral vagy flössel amikor párosodik a board :)
  • xxxpaulxxx
    #21124
    Vááááá de nem szeretem a full-t.
    Mindig azt hiszem, hogy EZAZ sorom van... aztán rájövök, hogy a Full is létezik, mint fogalom:D
    Ezt minden kezdő pókeres ilyen nehezen veszi észre?:P

    Mondjuk amikor nekem van, annak örülök:D
  • xxxpaulxxx
    #21123
    Ti használtok valami külső asztalválasztó szoftvert? Ha igen, akkor melyiket ajánljátok?:)
  • sz4bolcs
    #21122
    :D:D:D Isten szeret!
  • Rash87
    #21121
    Én erről nem tudtam,de ma is tanultam legalább valamit :)
  • ba32107
    #21120
    Riveren még azt gondoltam mekkora pech, mikor megláttam a lapját, akkor meg azt hogy mekkora mák :D
  • sz4bolcs
    #21119
    Ma a 2. pokerem :D

  • xxxpaulxxx
    #21118
    És szívrohama is:D
  • sz4bolcs
    #21117
    5 lapos pokerben akár 4 embernek is lehet egyszerre royal flösse. :)
  • sz4bolcs
    #21116
    Vagy az 5cdraw-ban. Ilyen első leosztásnál.. szerintem ahogy előtte megbeszélik. Nagy versenyeken meg nem tudom, hogy van.
  • ba32107
    #21115
    Néhány variációban van szerepe, pl. a Stud-ban
  • ba32107
    #21114
    A színek erőssége így van, gyengével kezdve:
    treff, káró, kőr, pikk (a színek angol nevei ABC sorrendben)
  • Rash87
    #21113
    a kör ászt-t miért veri a pikk ász? :)
  • technext
    #21112
    mi is úgy szoktuk
    első körben mindenkinek, utána már csak a legmagasabb laposoknak :)
  • ba32107
    #21111
    Ja, ilyenkor a szín számít? Szerintem ilyenkor még egy lapot kell osztani :D
  • sz4bolcs
    #21110
    pokerben megesnek ilyen vicces dolgok. Múltkor live pokeren első leosztás előtt osztottunk mindenkinek 1 lapot, hogy eldöntsük, hogy ki lesz az első osztó. Én voltam az első, aki lapot kapott, egy kőr Ászt.... azt mondja az osztó srác: Na a többit ki sem osztom, ezt már úgyis csak a pikk-ász veri.
    Mondom, azért csak nézzük meg. Oszt tovább.... végül oszt magának egy... PIKK ÁSZT! :D:D:D Akkorát röhögtünk rajta..
  • sz4bolcs
    #21109
    Tök durva, hogy végig azt hitte, hogy ő slowplayel :D
  • ba32107
    #21108
    Ismét tesztelgetni fogok, ne lepődjetek meg ha furcsaságokat láttok :)