30078
  • KAMIONOS KOGYO
    #21067
    2,3
  • MEdievil
    #21066
    Szerintem meg a mostani jobb ezeknél de ha nagyon muszáj akkor a harmadik!
  • xxxpaulxxx
    #21065
    3. a legjobb sztem is!:)

    BTW. ma túléltem a még fiatal onlinepóker karrierem első komolyabb tiltjét... nem szeretem a srácot:D:D
  • TaRka0107
    #21064
    Értem. Nem vagyok én annyira türelmetlen!:D
  • ba32107
    #21063
    Kicsit még szeretnék várni, érdekel a többiek véleménye, az esetleges további bannerek, plusz még nem volt időm megcsinálni frankón az új linkeket, stb... meg még tervezek egy extra dolgot is, remélem összejön :) Majd egyben szeretném az egészet kicserélni.
  • sz4bolcs
    #21062
    3. a legjobb. :)
  • TaRka0107
    #21061
    3.-at már most beteheted, az nagyon faja lett!:D
  • ba32107
    #21060
    Srácok, kaptunk bannereket! Kinek melyik tetszik? Nekem a 3-as a favorit! Még egy másik srác is ígért, azokat is megvárjuk mielőtt megszületik a végleges döntés :)
    1:

    2:

    3:
  • ba32107
    #21059
    Erre a callra büszke vagyok, szerintem jó read volt. És HUD nélkül :)
  • Csacsi
    #21058
    Mivel ki kellett utalni a bankrollom nagyrészét.....így most újra kezdtem 200 dollárral 6,50-esen pokerstarson.

    Általában havi 1000 játék megy le.

    De hó végén tervezem hogy átköltözök FullTiltre a rakeback miatt.

    Célom a régi 22-es limit elérése. Az reményeim szerint áprilisban meglesz.
  • Rash87
    #21057
    Ez de szar:D

    Tegnap vmi hasonlót én is láttam,beneveztem unaloműzésként egy freerollra,770 fős volt,5en maradtunk.
    A flop 6710 volt,aztán 3an mentek all in-t,egyiknek 6os drill,másiknak 10es drill,harmadiknak meg sora volt a flopon,ami ki is tartott.
  • sz4bolcs
    #21056
    :D
  • sz4bolcs
    #21055
    Köszi. Amúgy te milyen szinten játszol? Mármint játéktudás, és limitre is gondolok..
  • Csacsi
    #21054
    AZ ICM wizard fizetős....de itt megtaláljátok. Köszönettel egy fórumos kollégánknak.

    Moshman könyvet meg google.

    de segítek :)

    Jó tanulást a hétvégére.
  • xxxpaulxxx
    #21053
    Köszi, megnéztem, de ott asztalt is alig találtam:)

    Most a pokerstarst választottam... az a baj, hogy a kártyám nem enged szerencsejátékozni és a sokadik netes pénztárcával sikerült csak, azt Entropay-el:D

    Viszont nagyon meg vagyok elégedve a pokerstarssal:O Rengetek NL10es 20bb-s asztaluk van!!!!:)
  • kraawz
    #21052
    ez az icm wizard fizetős vagy tölthető valahonnan legál free ?
  • sz4bolcs
    #21051
    széééép :) És kössz az infót. A könyvet honnan tudom lekapni?
  • Csacsi
    #21050
    Jah..és egy kis kiegészítés...Simán lehet hat asztalon is játszani, hiszen csak a matekot kell megtanulni(ICM), meg egy jó push/fold taktikát...és így havonta akár 1000 játék simán kivitelezhető....ami valljuk be....kis számolgatással.

    6,50 befizetéssel átlag 7% ROI-val...minden játék után van 0,455 dollárunk, ami 1000 játéknál : 455 dollár. Plusz ha FullTilten regelünk 27%-os rakebackért, akkor még hosszájön : 0,50*1000=500*0,27=135 dollár rakeback.

    És a 11 dolláros is simán verhető ugyanígy....max mégtöbbet kell utána elemezgetni.,....és folyamatosan tanulni.

    Remélem volt akinek hasznos volt.
  • sz4bolcs
    #21049
  • Csacsi
    #21048
    Jah, azóta változott.

    116 lejátszott 131.60 dollár.

    Mára abbahagyom....úgyis lassan végetér a hotrunom :)

    Egyébként én is mínuszban kezdtem....aztán javultam fel...itt egy grafikon

  • Csacsi
    #21047
    Nah...akkor sorjában.

    Hudnak nincsen értelme. Mert a turbón hamar jön a push/fold szakasz...és akkor teljesen megváltozik az ember ideális játéka. Kis odafigyeléssel nem kell hud. Persze kizárólag mikro téten.

    A profitom jó...de mos tépp hotrunban vagyok. Durván 6-8%-os Roit lehet elérni...nekem most 10%-nál van. Szóval kicsit fölötte vagyok.

    Amit érdemes elolvasni...az a Collin Moshman S&g strategy könyvét (csak angolul lelhető fel).

    Illetve van egy fizetős oldal a deucescracked...ott van egy videósorozat a last man standing..azt érdemes még végignézni.

    Illetve egy ICM wizard nevű program....hogy lássuk mikor hoztunk helyes döntést.
    Nagyon fontos, hogy végig kell nézni minden egyes torna után, hogy jól játszottuk-e meg, illetve ha nem, akkor hol hibáztunk. Ez leginkább a push/fold szakaszra igaz.

    Illetve itt az SNG stratégi mikró tétre nevűeket.

    Nagyjából ennyi.

    Ennek nagyrésze...a moshman könyv...és a cikksorozat maximum 2 nap...
    utána lehet videózgatni.
  • sz4bolcs
    #21046
    Engem is érdekel az a taktika... és huddal játszol?
  • kraawz
    #21045
    az már szép profit, gratula. milyen taktikát olvastál? :)
  • Csacsi
    #21044
    Az jó...most én is azt játszok. 6,50-es 9 fős turbókat starson.

    Eddig 110-et nyomtam le ebben a hónapban....és 116 dollár plusz.

    és ehhez nem kell sokat tanulni.....max 2 nap alatt megtanulható egy olyan taktika....ami mikro limiten...kb 20 dollárig simán verhetővé teszi a mezőnyt.
  • KAMIONOS KOGYO
    #21043
    Everestet próbáltad már?
  • kraawz
    #21042
    SNGzok csak, CG-t annyira nem szeretem :)

    Most már 5$-os nevezéseken játszok, 10 fős normál és turbo SNG, DON SNG, és néha 20 vagy 30 fős MTT SNG.
  • xxxpaulxxx
    #21041
    Én is 95 pontnál tartok 40dollárral a Pokerstratos pénzből:)
    amint meglesz, már veszem is ki és megyek el a pokerstrategytől...
    És itt is van a kérdésem: Ti melyik termet ajánjátok? Ti hol játszotok? Hol volt/van a legjobb tapasztalatotok?:) SSS-t hol érdemes játszani a leginkább?:)
  • Csacsi
    #21040
    Mit játszol?Amúgy grat...és sok sikert.
  • kraawz
    #21039
    Na, folytatom remélhetőleg tovább a bankroll építést, jelenleg a Chili póker mezőnyét fogom ütlegelni, 150$ kezdőtőkével :)

    (pokerstrategys 50$-ból építkezek)
  • Rash87
    #21038
    Méretet írd meg majd :)
  • ba32107
    #21037
    Nem válaszoltak még a topikban, de ezek szerint várni kell :)
  • Rash87
    #21036
    Csak idő kell :) pár nap.
  • TaRka0107
    #21035
    Hogy-hogy? Nem vállalja senki?
  • ba32107
    #21034
    Hát a bannerünk nem nagyon készül :(
  • technext
    #21033
    szerintem a preflop call is borzalmas játék volt :)
    25BB szűken 46s-el 2xig levő hívást BB-ből sem adunk meg, főleg nem UTG1 hívást úgy hogy MP2ből is volt már megadó.
  • xxxpaulxxx
    #21032
    Másnaposság:D:D
    És tudom... azért raktam be, mert én is csak röhögtem:D
  • sz4bolcs
    #21031
    looooll xDDDDD ez egy illuminált leosztás volt tegnapról?
  • Rash87
    #21030
    Ennél rosszabbul nem is lehetett volna megjátszani :D Fogjuk a másnaposságra
  • xxxpaulxxx
    #21029
    Hát igen... úgy értettem:D 20 leosztás után eléggé mínuszban álltam ezért inkább hagytam:D

    Ez meg kész...Szánalmas játék tőlem:D De féltem, hogy setje van esetleg:D
  • Rash87
    #21028
    Lehetni lehet,csak nagy %-ban rossz döntéseket hozol :D:D