30078
  • plu604
    #21187
    kicsit konkrétabban tőle kapod a lapokat. amikor egy full közd egy flössel meg egy sorral meg egy drillel, őt kell szidni, főleg ha tiéd a drill/sor/flöss. Ha meg tiéd a full, köszönd meg neki egy gumimaci rituális feláldozásával. :)
    Namost JokerStars-on ez van úgy megírva hogy a normálistól kicsit több lapütköztetést csináljon, ezáltal nagyobb rakehez jutattva a kaszinót.
    És még két dolog, ha valakit tiltre rakna az RNG:
    1, ez egy olyan dolog, amin úgysem tudsz változtatni, ergo tanulj meg vele játszani
    2, hosszútávon ugyanannyiszor leszel a f*sz mindkét oldalán.
    Én legalábbis így fogom fel :)

    ba32107, megtennéd hogy bannerba kirakod az edigi JokerStars-os Home Games klubjainkat? csak hogy mindenki tudja hova kell csatlakozni. Ha publikus a jelszó mehet az is, ha nem akkor a nevét írd oda annak aki csinálta :)
    Köszi :)
  • xxxpaulxxx
    #21186
    Értem, köszi:)
  • Mighty
    #21185
    Random Number Generator
  • xxxpaulxxx
    #21184
    Már én se kisletétezek... mostanában double or nothing sng-zek:)

    Amúgy mi az az RNG?
  • Mighty
    #21183
    Én voltam a béna... ctrl-c ctrl-v használatával a jelszó után betett egy space-t...
  • #21182
    már sikerült 2 embernek, megpróbálnád újra?
  • fook
    #21181
    full tilt-re kértem , azt szeretem a legjobban. Ott pontosan mik a feltételek / hol lehet utána olvasni ?
  • plu604
    #21180
    Én pont a pokerstarst nem ajánlom :D Azt szidják a legtöbben az RNG-je miatt, és én is úgy veszem észre hogy mintha mocsokabb lenne mint a többi, de te tudod. Apropó, kisletétesre ne nagyon építs, elég nehezen játszható akárhol is. Ja, jan. 17-étől Fix Limit pókeriskola indul PokerStrategy-n, ha érdekel valakit. Kezőknek ajánlom, szerintem messze könnyebben elsajátítható mint a BSS.
  • plu604
    #21179
    Ki kell kérned vmelyik terembe, és teljesítened kell a feltételt hogy megtarthasd, nem tudom hogy ez termenként változik-e, PartyPokeren 90 nap alatt 100 PartyPointot kell összeszedni. Vagy ahogy haverommal csináltuk, heads-upban átadod vkinek a pénzt akiben megbízol aztán ő visszaadja, így a visszakapott "mosott" 50 dollárt már nem a feltételes pénzedhez írja hanem a megtarthatóhoz.

    BTW elég ha egyvalaki csinál egy klubot - az összes résztvevő megkapja a belépőt a freerollra. Nekem annyi hozzáfűznivalóm van, hogy összvissz alig több mint $2-om van starson, ergo nálam csak valami nagyon low nevezési díjú SnG játszik. Hál' Istennek pénzes játékból csak kettőt kell lejátszani hogy kapjunk belépőt. Játékpénzesből ötöt.

    Élő pókerben benne lennék, de én speciel egri vagyok. Sajnos elég nehéz úgy megszervezni hogy mindenkinek jó legyen, nekem diákként elég húzós felutazni oda, bár szeptembertől úgyis ott leszek 0-24ig (fősuli).
  • xxxpaulxxx
    #21178
    Ki kell választanod hol akarsz vele játszani (először gyűjts egy kis információt, hogy az általad kedvelt stratégiát hol lehet a legjobban alkalmazni) és akkor bónuszt kell gyűjteni abban a pókerteremben, amit választottál... 3 hónap alatt össze kell gyűjtened az adott bónuszt és akkor véglegesen is tied a pénz.
    Nekem 3 hét alatt sikerült:D

    Személy szerint a Pokerstarst tudom ajánlani, nagyon szimpatikus egy terem:)
  • fook
    #21177
    Ha pokerstrategyn megvan az 50 dolcsi , az pontosan hogyan használható fel ?:D
  • xxxpaulxxx
    #21176
    Hmmm... ezután csak annyit írtam a chatbe:
    DOUBLEKILL
    XD
  • Mighty
    #21175
    Hozzád nem sikerült jelentkeznem... Rossz a jelszó.
  • #21174
    Vagyunk 4-en nem lesz valami játék? :)
  • MEdievil
    #21173
    Naiv dolog de ez bennem is felmerült..
    Mi van ha összeállunk 8+ és mindenki csinál saját termet majd mindenki mindenkihez belép, gyorsan lenyomunk 5x8+ freerollt és akkor mindenkinek megvan a jegye?

    Eléggé el vagyok havazva 1,5 hónapja mindössze 1x játszottam arról is hamar kiestem mert kapkodtam úgyhogy ha lenne valaki olyan kedves és összeszedné a klubbok nevét majd ahova regisztráljunk ill. hogy mik is a szabályok ilyen téren azt megköszönném.
  • #21172
    Ma így zártam:
  • sz4bolcs
    #21171
    Én pécsi vagyok, Bp.-re élő játékért nem mennék föl. Ba is pécsi, vele akarok már egyszer egy közös játékot, ha egyszer mindketten ráérünk. :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #21170
    Hol lenne az élő játék?
  • #21169
    Ászpár Blog pókerverseny
  • Mighty
    #21168
    Na, majd ha hazaértem melóból, jelentkezek a klubokba.
  • #21167
    beléptem
  • sz4bolcs
    #21166
    Amúgy ezt nem olvastam, egyszerre több klubban is lehet tagnak lenni? Mert akkor érdemes több klubbot nyitnunk, és akkor több freerollon tudunk résztvenni. (?) Ha ezt engedi a szabályzat.
  • sz4bolcs
    #21165

    - Enter my Club ID number: 49266
    - Enter my Invitation Code: sgpoker1234
  • sz4bolcs
    #21164
    jó, mivel én úgyis csak ps-en nyomom, csináltam egy sg poker klubot
  • fook
    #21163
    Megvan köszi nem kell :)
  • fook
    #21162
  • fook
    #21161
    Sziasztok ! Ezt hol lehet felhasználni ? Full tilt poker
  • #21160
    Én csináltam a klubbot és a versenyt is.
  • ba32107
    #21159
    Ezt nem értem, ezt most te csináltad, vagy valaki más, és te csak kipróbálod?

    Btw én nem játszom stars-on, szóval szerintem jó lenne, ha valaki más csinálná meg (aki tud freerollozni pl :D). Ha megcsináljátok, akkor a meghívókódot ne írjátok be, hanem privátban küldjük el mindenkinek.

    Ha senki sem csinál, akkor csinálhatok én is végsősoron, de akkor szerintem ez azt jelentené, hogy nincs akkora érdeklődés a topikban ez iránt.
  • #21158
    Én tesztként kipróbálok egyet:

    Ma indul tesztként az első Horrorfreak Póker Verseny!
    A private online poker tournament has been scheduled in Club #47996 for 2011-01-14 17:00:00 with PokerStars Home Games. Club members can register for Horrorfreak Free Tournament now. Contact me for details if you'd like to play.

    Ezúton hívlak meg saját privát pókerklubomba az online Home Gamesbe.

    - Ha még nincs telepítve, töltsd le az ingyenes PokerStars szoftvert innen: www.pokerstars.com
    - Nyisd meg a központi pókeres lobbyt, majd kattints a Home Games fülre!
    - Kattints a "Belépés egy pókerklubba" gombra!
    - Írd be a klubom azonosítószámát: 47996
    - Add meg a meghívókódot: freakfreak

    Ennyi! Amint jóváhagytam a jelentkezésedet, már kezdhetünk is játszani egymással a Home Games-ben online.

    Ha többet szeretnél megtudni, nézd meg ezt az oldalt: www.pokerstars.com/homegames
  • Galy
    #21157
    ja, egyébként sng párti vagyok :)
  • Galy
    #21156
    Talán felkérhetnénk a házigazdánkat, hogy csináljon egy sg-klubot.
  • #21155
    Benne vagyok!
  • Galy
    #21154


    Egyébként élő játékban ki lenne benne közületek?
    szigorúan a tövényi kereteket betartva, játékpénzben
  • xxxpaulxxx
    #21153
    :D
    Tényleg... ugye a póker szakzsargonban létezik a Bubble kifejezés... ezt használják nagyobb versenyeknél/freerolloknál, vagy csak sngnél?:)
  • plu604
    #21152
    szép is lenne... :)
    de én már annak is örülnék ha bejuthatnék a freerollra. egy ilyen díjazásún az utolsó díjazott helyezés is elég jó pénzt fizet... Azt meg még ha nagyon akarom el is tudom érni :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #21151
    Játékpénzest vállalom! :)
  • ba32107
    #21150
    6 millió forintos költőpénz
    4 millió forintos bankroll pókerezni
    5 csillagos hotelben bulizni Negreneau-val

    Áhh ábrándok :D
  • ba32107
    #21149
    Na jó, akkor egy freeroll expert fogja megcsinálni a klubot, és nyer nekünk egy hetes exkluzív nyaralást :D

    Amúgy komolyan, tényleg érdemes lenne megfontolni, hogy eleget tegyünk a feltételeknek. A 8 tag simán meglenne, játszani is tudnánk annyit, és ha a klubvezető megnyeri a freerollt.... akkor megcsókolom a cipője nyomát is :D
  • plu604
    #21148
    Alapíthatnánk többet is, úgy értem CG, SnG, játékpénzes, már csak ezért is:

    A PokerStars február 12-én versenyre hívja új Home Games privát klubjainak vezetőit. A promóció március 16-án egy 100 000$-os freeroll versennyel ér majd véget. A freeroll győztese nyaralást nyer, és egy privát játszmában is részt vehet bármelyik Team PokerStars profi, így akár Daniel Negreanu ellen is.
    A PokerStars nemrég új részleget indított, Home Games néven. Az újítás arra jó, hogy barátaiddal saját pókerklubot alapíthatsz, ahol aztán egymás ellen játszhattok. Hírünkből többet is megtudhatsz a témáról.

    Ha már van klubod, a PokerStars most lehetőséget ad, hogy egy 100 000$-os freerollon egyhetes nyaralást nyerj egy általad választott helyre, és privát játszmákban mérkőzhess meg olyan Team PokerStars profikkal, mint például Daniel Negreanu.

    Hogyan vehetek részt?
    A promócióban a következő feltételek teljesítésével vehetsz részt:

    * Hozz létre egy pókerklubot.
    * Klubodnak legyen legalább 8 tagja (veled együtt).
    * Játssz a klubtagokkal január 12. és március 5. között legalább 2 valódi pénzes vagy legalább 5 játékpénzes partit.

    Mit nyerhetek?
    Ha ez megtörtént, minden klubvezető belépőt kap a 100 000$-os freerollra, melyet március 6-án rendez a terem. A freeroll győztese, és a klub 7 tagja ezután kiválaszthatja a következő úticélok valamelyikét az egyhetes nyaraláshoz:

    * Makaó
    * Vancouver
    * EPT Snowfest (Hinterglemm)
    * Buenos Aires

    Az úticsomag a következőket tartalmazza a tagok számára:

    * 3000$ útiköltségre és költőpénznek.
    * 2000$ bankroll a helyszínen zajló privát pókerpartikra.
    * Ötcsillagos szállás.

    A győztes klub továbbá egy estét tölthet a Team PokerStars Pro általuk választott tagjával, Daniel Negreanut vagy a 2010-es WSOP főverseny győztesét, Jonathan Duhamelt is beleértve.

    Ha többet szeretnél megtudni, látogasd meg a PokerStars Home Games oldalt (angol nyelvű).