30078
  • KAMIONOS KOGYO
    #21628
    Na ilyenem se mostanában volt:
  • ntex
    #21627
    sztem az a lényeg hogy ő vitte a potot, bárki bárhol lemákolhatta volna
  • Csacsi
    #21626
    Hát ezt jó szarul játszottad meg. Nem is értem a csak callt. És ha nagyvak egy J10-en ül? Floppon nem dobatod vele...főleg, ha színhúzója is van. Vagy egy Q9-el. Két ellenfél ellen nem életbiztosítás az az AA. legközelebb tegyél be mindent középre....egy ilyen emelésre.. Hidd el hosszútávon jobba nmegéri...és kevesebb olyan poszt születik, hogy lemákolták az AA-mat :)

  • xxxpaulxxx
    #21625
    Collin Moshman - Sit and Go Strategy
    Dan Harrington - Holdem versenystratégia
  • 12346
    #21624
    Reggeleket!

    Érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek mit lenne érdemes olvasgatni olyasvalakinek, aki cirka 2 éve online pókerelget? Nem túl gyakran, de újabban ha lehet, kb napi szinten tolom. Nem vagyok full kezdő, de még sztem bőven van mit okulni. Általában 10-120 fős sng-kre ülök be, (nekem) tűrhető nyerési átlaggal (9-ből 6 kifizetős). Érdekelnének sng-s, és cg-s könyvek egyaránt.


    Kösszentyű^^
  • fook
    #21623
  • ba32107
    #21622
    Akkor megnyugodtam egyelőre, hogy a magam kemény másfél évével még nem vagyok stabilan nyerő játékos, és hogy tiltelek :D
  • TaRka0107
    #21621
  • xxxpaulxxx
    #21620
    Nah és az ilyen mondatok után vágnám jól tarkón az olyan embert, aki lerendezi a Pókert egy egyszerű "szerencsejáték" jelzővel:)
  • technext
    #21619
    22 éves :)
    ~5 éve kezdtem pókerezni, és folyamatosan tanulom a tilt elkerülését. Az utóbbi időben annyira jól sikerült, hogy az élet egyéb területein se idegeskedem. Mindenhova belelátom a hosszútávot :D
  • xxxpaulxxx
    #21618
    Izgalmas tud lenni, pörgős... és nekem nagyon bejött, mert most kb 1 óra alatt szereztem rajta 10 dolcsit:D
  • xxxpaulxxx
    #21617
    A DON és a "normál" sng keveréke:)

    10en vagytok, az első 5 visszakapja a beülőjét, illetve 100 zsetononként kap egy bizonyos juttatást...
    1,11dolláros beülőnél ez úgy néz ki, hogy visszakapod az 1 dollárt (11 cent rake marad a banknál) és 100 zsetononként kapsz 0,03 dollárt... ami mondjuk úgy 6000 zsetonnal már elég kedvező:)
    Veszíteni nem nagyon lehet, mert nagyon sok mohó/fish van, akik hamar kiesnek, illetve fel is gyorsítják a játékot.

    Jah és a vakstruktúra is más... 30al kezd, ha jól tudom 3 percenként emelkedik, viszont nem a "szokásosan"... szóval "el van nyújtva", de mégse:D
  • ba32107
    #21616
    Az milyen? Leírnád dióhéjban?
  • xxxpaulxxx
    #21615
    "Körülbelül fél óra alatt képes volt eljátszani ~20 dolcsit..."

    Ohhh! nem kell ahhoz fél óra és még többet is el lehet:D
  • TaRka0107
    #21614
    Pont akartam kérdezni hogy mennyire verted meg?:D:D
    Amúgy hány éves a kedves testvéred hogy ilyet tett?
  • technext
    #21613
    Úgy tűnik az édes drága testvérem miatt bukni fogom a "cselendzset".

    Tegnap este beregisztráltam 1 tournamentre, és még volt 40 perc kezdésig. Elhatároztam, hogy elmegyek fürödni meg kajálni. Ez meg is történt, és amikorra visszaértem...3,26$ volt a számlámon.
    Körülbelül fél óra alatt képes volt eljátszani ~20 dolcsit...
    Egyedül neki volt kulcsa a szobámhoz (ugye rajtam kívül), mert itt van a router és ha vmi gond van be tudjon jönni megnézni, de ezek után zárcsere :)

    Ráadásul a tornán is összesen 3 kezet játszottam meg :D. Egy AKs az elején (mindenki dobott a 3BB hívásra), egyszer loptam vakot A9o-val és végül kiestem JTs-el. A többi (közel 60 kéz) ilyen 73o, T2o K4o és társai :)

    Szerencséjére tesómnak nyugodt természet vagyok + a söröket ő fogja fizetni ha bukok. :)

    A maradék pénzzel beregisztrálok 3db 1$-os regular tornára és meglátjuk mi lesz.
  • xxxpaulxxx
    #21612
    Ti próbáltátok már ezt a Pokerstars féle Fifty játékmódot? Nagyon bejövős:D Eskü jobb, mint a Don... hamar lemegy (eddig fél óra volt a leghosszabb) és ha ügyes az ember, akkor triplázni is lehet a beülőt:)
  • Tikal #21611
    miután kiestem figyeltem még az asztalt, de a legnagyobb aki még bekerült az 70ezer volt, a többieknek egy két ezer... nincs itt semmilyen egyensúlyozás.
  • ntex
    #21610
    és ez "asztalok egyensúlyozása" címszó alatt legalább mint FTP-n ? :D ez tényleg jó balance
  • Tikal #21609
    átdobott egy másik asztalra a hétezremmel... mindenki egy két ezerrel, egy srác meg 120ezerrel szór ki mindenkit :D
  • Tikal #21608
    uh, beléptem partypokerre, és rögtön bedobott egy freerollra, elfeledkeztem róla :) Ott találtam magam egy 30ezres és egy 14ezres stack mellett, a többieknek alig van már zsetonjuk... elsőre egy 99, utána, TT, utána QQ jött, be is zsebeltem mind, most kicsit gyengébb lapok jönnek, plusz a 30ezres nagyon agressziv, tolja mindig az all in, ááá. Épp szünet van, de még előtte mindketten nyomtunk egy all in QA-ra, szóval feleztünk :D
  • Tikal #21607
    ezek mindig helyzettől függnek... néha nekem is elvesznek ezek a jó lapjaim mert olyan kör jön le hogy senki nem akr beszállni, pedig ott szorongatom a KK vagy AA párom, előfordul. Lehet tul sok körben akarsz benn lenni, ezért érzed hogy sose jön jó lap.
  • ntex
    #21606
    pont ez a bajom hogy nekem eddig talán 1x-2x volt ilyenem. nálam általában az van ha prémium kézzel egyszer elviszek így folytatólagos nyitással-emeléssel potot akkor a legközelebbi akciómra foldol mindenki...

    volt hogy 5 percen belül kaptam kétszer KK-t és 1 AA-t, az első KK-val vittem, a másik kettővel a vakokat max.
  • ntex
    #21605
    nem biztos hogy pont így volt de nekem QQ-m volt az tuti, és fullal mákoltak le, és általában mindig fullal mákolnak le :(

  • KAMIONOS KOGYO
    #21604
    Abban a szituban,amikor QQ-d volt,és a flop: 3 3 Q ,a turn: 7 ,a river: K
    és a másik játékos 3K-val nyert,az nem lehet,mivel neked dáma full volt hármassal,neki meg "csak" hármas full királlyal!

    Ja,biztos neked is voltak már mákjaid,csak azokat könnyebben elfelejtjük.
  • Tikal #21603
    Azért gondolom saját oldalról is vannak mák sztorijaid:) nekem ma egymás után QQ, szépet húztam vele, mert valaki nem hitte:)
  • Tikal #21602
    NL25re nem mennék:) De azért emelek kicsit, haladnom kell.
  • ntex
    #21601
    igen, én is ott játszom, velem is ez van sokszor, de amúgy szerintem kb minden pókerteremben vannak ilyen mákerek
  • ntex
    #21600
    Ma 97. helyen estem ki a Pokerstrategy freerollon 1900 indulóból. (kaptam kemény 0.14$-t). Egész végig ilyen 8.000-11.000 között ingázott a zsetonom, egyszerűen nem kaptam olyan lapot amit meg lehetett volna játszani...
    Aztán persze elég idegesítő volt mikor látom hogy miután eldobok pl. egy 7-5 -öt és leosztásnak feljön A-5-5-10-K és 20-30K van a potban és A-J -vel vitték, vagy hasonló leosztást simán Ász magas lappal.

    Majd a végén mikor már 300/600 +100 ante volt a vak szépen már mindenkinek ilyen 40-50-60 ezer zsetonja volt körülöttem, szépen kiszorítottak minden játékból, nem is szálltam be mert egyrészt nem kaptam semmi értelmesebb handet (A-10 vagy afölötti) másrészt minden vakkörben olyanokat emeltek hogy minimum a zsetonjaim 3/4-e ráment volna egy flopnézésre.

    Ez a legfőbb bajom a tournamentekkel hogy ha az elején nem tudja az ember megszedni magát akkor a végén már ellehetetlenítik a játékodat a nagy zsetonos playerek akik minden licitkörben megadhatatlan téteket hívnak.

    A másik gondom a mákolók. De gondolom ezzel már sokan jártak így. Kapok kézbe QQ-t kisvak pozícióban. emelek ahogy kell (nagyvak 4-5x -ese). 3-an megadják, többi kiszáll. Flopra feljön 3-3-Q. óóóó mondom ez sima All-in. kettő dob, harmadik megad. Mondom mi van csak nem 3-as póker ? mutatja a lapokat, 3K... mondom ezt így nyerem... AHA... turnre jön egy 7-es, riverre feljön a az a nyomorult King... buktam a zsetonjaim 70%-át.

    Komolyan mondom hihetetlen hogy minden nap belefutok legalább két ehhez hasonlóba, akár tournamenten akár cash gamen... besz*rás komolyan :D
  • fook
    #21599
    áhh késsz ... full tiltről úgy húzok mint a szél :D kicsit vicces hogy JJ-AA ig egyik kézbe párrral se lehet nyerni , 6-9 , J-8 ellen ...
  • fook
    #21598
    Áhhhh de utálom a JJ-t :(
  • technext
    #21597
    Tikal ne tedd ::) a kulcssszó BANKROLLMANAGEMENT

    Rainbow..ahhoz hogy NL25ön játssz legalább ~750 dodó kell. Te ennek a töredékével csinálod. A te stratégiáddal van 10 beülőd...és nagyon könnyen jön egy downsing(főleg SSS-el)...és ugrott a BR. Nem kioktatás, de felelőtlenség amit csinálsz. :) lépj vissza minimum NL10re
  • Tikal #21596
    Én nem merek akkora téten játszani, muszáj lesz emelnem úgy látom:)
  • Rainbow15
    #21595
    Én most party-n játszom. Nekem egy bónuszhoz 100 PP kell. 50$-t depózom, és NL25-ön, 5-6 asztalon (5$ beülővel) játszom. Kb. 6 óra alatt meg van a 100 pont így, nem vészes.
  • Tikal #21594
    még csak két pontom van partypokeren, és 200 kell a maradék 25 dollár utalásához... bele kell húznom :)
  • Tikal #21593
    Az oké, csak sehol nem láttam még így, és mirét pont egy poker oldalon :)
  • technext
    #21592
    Nah kiutalták végre a YPC kezdő tőkét.
    Megnéztem a +25 dodós bóuszt...150 PP-t (PartyPoint) kell gyűjtenem hozzá
    2 pontot adnak 1 $ rake/fee-ért.

    Tehát 75 $-t kell termelnem a teremnek 30 nap alatt! :D és rakeback sincs perpill.

    úgy érzem ez a bónusz nem kerül kijátszásra :)
  • Me0w
    #21591
    Talan mert ez a hivatalos neve az országnak.

    Hungary, officially the Republic of Hungary (Hungarian: Magyar Köztársaság, literally "Hungarian Republic").
  • Tikal #21590
    partypokeren Magyarország ugy szerepel hogy Republic of hungary :) miért? oroszország szintén, de a csehek stb nem...hm
  • ba32107
    #21589
    Nem a nyereséged után kapsz, hanem a termelt rake után!