30078
  • Tikal #21668
    kösz.

    majd mutatok statisztikát újra ha kétszer ennyit játszottam :) Remélem lesz benne fejlődés.
  • technext
    #21667
    Először is ez nagyon kevés hand, 10k leosztás után lehet normálisan véleményezni.

    Ha az adataidból szeretnél tanulni, akkor ruházz be egy PokerTracker 3ra, vagy amit én is használok az a HoldemManager.

    Amit ebből 100%osan kilátok, hogy túl sok kézzel nézel flopot, be kéne feszesedned. (flops seen: 36% + Win % of flops seen: 28")
    Utóbbi arra is enged következtetni, hogy nem vagy elég agresszív.

    Ha flopon találsz valamit, akkor azzal nagy többségében végigviszed a dolgot.
    Showdowns won: 5% ... sajnos úgy tűnik, hogy ezzel a tulajdonságoddal inkább te fizeted ki a többieket, mint ők téged.

    röviden: játssz meg kicsit kevesebb kezet és azokat sokkal agresszívabban.
  • Tikal #21666
    de gondolom ezeket ti is tudnátok sorolni, ez van :)
  • Tikal #21665
    rossz nézni mikor nem szállok be mondjuk egy K5-tel, és lejön flopra egy K5 aztán turnre még egy K :)
  • Tikal #21664
    Mit lehet ebből kiolvasni?

    Table: Ring games
    Game: Hold'em
    Hands played: 751

    Your actions:
    Fold: 41%
    Call: 20%
    Check: 24%
    Bet: 6%
    Raise: 6%
    Re-raise: 0%

    Where you fold:
    Pre-Flop: 60%
    Flop: 13%
    Turn: 4%
    River: 3%
    No-Fold: 18%

    Hands won: 13%
    Showdowns won: 5%
    Flops seen: 36%
    Win % of Flops Seen: 28%
  • zeli
    #21663
    Titan pokeren ugyanannál az asztalnál volt most zsinórban két pókerem. :D
  • ntex
    #21662
    én most fix limiten gondolkozom hogy kipróbáljam, ott nem bukhatok sokat egyszerre :P most nézem strategyn a hozzá kapcsolódó anyagokat
  • technext
    #21661
    a nagyokosok szerint minimum 1000 :)
  • kraawz
    #21660
    Lehet hülye kérdés, de kb hány SNG utána lehet megállapítani, hogy valaki körülbelül milyen játékos? 300-400 már elég ? :)
  • technext
    #21659
    nah srácok arról a bizonyos 3,26$-ról sikerült feltornászni a BR-t 20,12$-ra :)
    havernak egyébként jelenleg 46,45$ van :) nincs ez még lefutva

    (elindultam egy 2$-os 666 indulós 1k garantálton, ahol nagyon jól álltam (4. legtöbb chip és már csak 30an voltunk), de hibáztam. A zsetonjaim 75%át elbuktam, utána pedig belefutottam a JJ-mal egy AA-ba és 27.ként zártam (5,86$-t nyertem)
    Így lett 7.12$. Felrúgva a BRM-et beregisztráltam egy 6$os DON-ra amit sikerült behúzni, így lett meg 11,12$...és utána jött egy 11$os DON :)...mostmár visszatérhetek a normális játékra :)


    ui.: hozzáteszem hogy fortuna nagyon szeretett, a 11$-os DON-ban, volt egy leosztás. 6an voltunk már csak, 4. legtöbb chipem volt. AQ-t kaptam, tolni kellett különben jönnek a vakok és meghalok előbb utóbb (nagyon kevés jó lap jött). tehát all in mentem, a chipleader megadta.

    showdown: AQo - ATo

    flop: A7T "te jó isten :( nemigaz...elbukom a BR-t"

    turn: J "neeee"

    river Q "YEEEEEEEEEEEHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D"
  • technext
    #21658
    mentségemre szóljon mtt játékos vagyok :D ott tolni kell az ilyenre


    visszakérdezek inkább :D:
    K7 (sb) flop hívására mindenki dobott? tehát a button KQ is? és csak kíváncsiságból osztottátok le a turn-rivert?
  • ba32107
    #21657
    Hat azert nemtom, 1000 ft-os stacknel 50 forintos beruhazasnal elgondolkozom azon hogy lecallozom-e az egesz stackemet egy top parra :)

    Amugy tudom hogy a gomb=button, miert mondtad?
  • technext
    #21656
    jól tetted hogy dobtad :)
    azon mosolyogtam egyet hogy a KQ dobta volna ha all in mész :D

    ui.: nem belekötés csak gomb = button( = osztó)
  • ba32107
    #21655
    Tegnap játszottunk egy kis CG-t. Volt egy érdekes hand, kíváncsi vagyok ti hogy játszottátok volna.

    Vakok 5/10, stackek nagyjából 1000 forint. 4 játékos, én BB T2o-val. Mindenki limpel, csekkelek (pot: 40). Flop: KT2. SB check, én betelek 10-et, UTG call, button emel 50-ig, SB emel 100-ig. Én meg gondolkozok. Ti mit tettetek volna?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Következő volt a gondolatmenetem: rajtam kívül senki sem emelt szinte soha preflop, szóval akármilyen K elképzelhető bárkinél. 10-et nyitottam csak hogy megadja valaki (feszesen játszott mindenki). A SB egy meglehetősen feszes, ABC pókeres játékos volt, és egy nyitás és egy emelés után is check-rasie-elt. Úgy voltam vele, hogy a buttonnál valami jó király lehet, a SB-nál meg KT, esetleg 22......... elég sokáig gondolkoztam. Call kizárva, emelés sem tetszik túlságosan.... all-in vagy fold, ezen gondolkoztam. Végülis dobtam. Aztán már nem emlékszem pontosan, de szerintem flopon dobott a gomb is.... a SB-nál K7 volt (!! hát ilyenek az amatőr játékosok :D), a buttonnál KQ.......... leosztottuk a turn és a rivert, mindkettő Q volt :D Megkérdeztem mi lett volna ha all-in megyek flopon, azt mondták dobtak volna mindketten. De szerintem a helyes döntés flopon a dobás volt.


    Szerintetek?
  • sz4bolcs
    #21654
    Aha, rámküldik a gondolatrendőrséget. :D
    Én meg följelentem őket, hogy mákolják a KK-imat.
  • ntex
    #21653
    ja és ez Pokerstarson volt
  • ntex
    #21652
    jah igen ugyanezért kapott már bátyjám is figyelmeztetést, később meg már valami internet rendőrséggel is fenyegették :D
  • sz4bolcs
    #21651
    Nem... Ez szokott történni, mikor két magyar összekerül egy asztalnál, amin angolul van megengedve a társalgás...
  • ntex
    #21650
    csak nem anyázás volt ? :D
  • sz4bolcs
    #21649
    Hello Sz4bolcs1985,


    We are writing to inform you that we have suspended your chat privilege for 1 week as a result of your chat on 2011/02/05.


    OMG 1 hét irkálás nélkül. :S
  • TaRka0107
    #21648
  • sz4bolcs
    #21647
    Úgy szeretem azokat, akik turnön próbálják bepótolni a preflop játékukat: D::D:D

  • sz4bolcs
    #21646
    Amúgy kijön a hosszútáv.. ....hosszútávon véreznek el a KK-im, QQ-im A2 A5 meg hasonló lapok ellen preflop allinnél.
  • sz4bolcs
    #21645
    ÁÁÁ, csak a szok(p)ásos QQ :D

  • xxxpaulxxx
    #21644
    Biztos van... de én ezeket ismerem és tudom róluk, hogy híres és bevállt könyvek:)
  • technext
    #21643
    ez szebb :) klasszikus poker

    @sz4bolcs - :S:S
  • KAMIONOS KOGYO
    #21642
    Tegnap kilences,ma tízes :)) :

  • 12346
    #21641
    Köszi szépen. Egyéb érdekes lehet még, vagy nem kell túlzásokba esni?^^
  • ntex
    #21640
    épp ezaz hogy nem call-t nyomok, hanem agresszívan játszom meg az ilyen párokat, de mindegy is, AA-sem garancia a győzelemre ez köztudott.

    Befejeztem a crájt :)
  • sz4bolcs
    #21639
    aha, jó...

  • fook
    #21638
  • fook
    #21637
    :):)
  • xxxpaulxxx
    #21636
  • sz4bolcs
    #21635
    Ha te is csak callolsz AA-val, akkor parázhatsz is miatta..
  • ntex
    #21634
    ne érts félre nem azért mondtam hogy nem kell megfogadni :)

    én is kezdő vagyok mint mondtam, csak már én is megtapasztaltam párszor azt hogy bárhol bármikor lehet olyan player aki kicsit bátrabban / idiótábban játszik és bemákolja az embert :D

    nekem most ez a legfőbb gondom, már parázok lassan ettől hogy mindig lesz olyan aki egyszercsak lehúzza az összes zsetonom
  • Csacsi
    #21633
    Okés....nem kell megfogadni a tanácsokat. Biztos komoly eredményeket tudsz felmutatni igazad bizonyítására :))
  • ntex
    #21632
    ok megint rosszul mondtam... :D a 4. lap után volt all-in
  • kraawz
    #21631
    találjátok ki, preflop ki volt a shortstack ... :d

  • technext
    #21630
    gratulálok az erre a flopra való all in-edhez :D

    @#21627 - Rövidtávon igen, ő vitte MOST a potot, de ha így folytatja el fogja bukni ezeket a helyzeteket.


    @Kogyo - szép poker :)
  • ntex
    #21629
    És tessék...
    Mai nap sem maradtam lemákolatlanul, íme a 10 perce befejezésre került versenyem utolsó képe :

    ott van a leosztástörténet de elmondom hogy az első 3 lap vagyis flop után mondtam all in-t