30078
  • ntex
    #21588
    hát nem tudom mi van pokerstrategy-vel de FTP -re vagyok regelve és nem nagyon akar jönni a strategy pont. Pedig már 3 napja játszom igazi pénzel és 3$-t csináltam 0.01/0.02-es téten, 1$-ért 2 pontot kéne kapnom de még mindig 0 :\
  • Carloska
    #21587
    verseny zártkörű

    ott lehet megtalálni
  • Carloska
    #21586
    Site: Poker Stars
    Name: PokerPages Rags to Riches Rd 1 Freeroll
    ID: 355065160
    Time: 21:30 EET
    Password: PPRRJAN
  • Tikal #21585
    Minél többet olvasok annál durvább ez a játék.. úgy értem rohadtul észnél kell lenni :)
  • Tikal #21584
    partypoker-en most lehet én se kapok semmit mivel már voltam regisztrálva, pár nap és kiderül :)

    De most lehet az lesz befizetek full tilt-re, 100% bonus van, az se rossz végülis :)
  • TaRka0107
    #21583
    Én is cake-re akartam, közölték velem hogy mivel Hungary-ban lakok ezért nem tudják küldeni oda a pénzt. Kérdem hogy akkor Titanra, azt mondja hogy oda sem csak PP-re! Mondom ANYÁD! Direkt el akartam kerülni PP-t, mert egy fos oldal, erre oda kértem ki, és el is vesztettem a 25dodótXD
  • technext
    #21582
    YPC-n jelenleg a PartyPokerre adnak 25+25 dodót ::)

    (ezzel csináljuk a challanget :) csak lassan utalják :S így lehet nem lesz meg a Febr 1-i indulás)
  • Tikal #21581
    nem szóltam, other-re előugrott országunk is, de pont a titanpoker akcioja nem megy nálunk ejj...
  • Tikal #21580
    ypc-n keresztül lehet kapni 150dodot titanpokerre... először regisztrálni kell ypc-re, de ypc-n csak usa államok vannak megadva országnak, akkor ez most hogy? a promo meg europai államokra vonatkozik, mondjuk magyarország nincs köztük, de mégisa egy magyar oldalrol jutottam el hozzájuk, mármint ott reklámozzák, hogy ez müködik :)
  • xxxpaulxxx
    #21579
    :/
    Átmennék én szívesen akár fulltilltre is... csak én most a DONra kattantam rá, ami úgy tudom maximum Cakepokeren van még, az se ugyan olyan...
    Nah mind1, azért köszi az infókat:)
  • Tikal #21578
    Pénzem nincs ott, csak a bonus miatt mentem oda most. Arra sem emlékszem milyen néven volt az a számlám, mármint becenév, email cim tuti más volt, szóval mindegy :) Szóval a régi számlát már jobban zárolhatják, mert az "törölve" lett, zsé nincs rajta. Ezen sincs. Még. Csak a bónusz lesz.
  • technext
    #21577
    Csacsi jól mondja :) ha rájönnek hogy nyitottál egy újat...bukhatod mindkettő számládat ::)
  • Csacsi
    #21576
    De nem törlik teljesen, hanem csak zárolják kérésedre, és amennyiben folytatni szeretnéd....akkor feloldják.

    Ilyen egyszerű

    1 teremben 1 néven 1 játékos. Ha mégsem így van...zárolhatják mindkét számlát....és bukhatod a bentlévő pénzed.
  • Tikal #21575
    Csak annyit hogy szeretném ha törölnének. Aztán visszairtak hogy oké, de előtte mondjam már meg hogy miért, erre írtam hogy azért mert már nem szándékozom többet játszani, ami vallóban igaz volt, akkor. Aztán most mégis :D
  • Tikal #21574
    Hu, na első SNG-n túl vagyok, volt egy két jó köröm, de a végén úgy benéztem, hogy elszégyeltem magam, most szedem magam össze :DD
  • ba32107
    #21573
    Tudom, én is úgy gondoltam hogy ha Full Tilten játszol, akkor jön majd strategy pont :)

    Amúgy ha jól emlékszem, nálam volt valami olyasmi dolog, hogy starson volt egy játékpénzes számlám, de valódi pénzeset nem hoztam létre (tehát nem adtam meg az adataimat és nem játszottam rendes pénzben), és írtam nekik hogy mi a helyzet, és sikerült zároltatni a játékpénzes számlát. Mondjuk nekem PS-hez nem volt bekötve.... szóval szerintem ha csak játékpénzes volt, akkor megoldható. Mindenképpen érdeklődj a PS fórumon, ott a modik segítenek.

    PS = PokerStrategy :D
  • technext
    #21572
    és mit írtál nekik hogy törölték?
  • Tikal #21571
    Partypokernel sikerült toroltetnem ket éve az accountomat. Tegnap nyitottam ujra;)
  • technext
    #21570
    nem törölnek regisztrációkat a pókertermek, maximum zárolják (de ekkor sem hozhatsz létre újat)
  • xxxpaulxxx
    #21569
    Nem az ingyenes tőke a lényeg, azon már túl vagyok:D Hanem, hogy számolja a strategy pontjaimat az oldal.
    Eleinte Partynál voltam, ott számolta is, mert rajtuk keresztül regisztráltam... aztán a starsnál már nem számolja, mert oda még régebben regisztráltam és nem rajtuk keresztül, a "marketing kóddal"
    És ha most regisztrálnék egy újat rajtuk keresztül Starson, akkor is ott a probléma, hogy még a régi (mostani) felhasználónevem lesz bekötve a strategyre, amit én nem tudok megváltoztatni...
  • El Deloro
    #21568
    Üdv!
    Tudnátok jó paypalt támogató pókeres oldalakat mondani ?
  • ba32107
    #21567
    Feltétel, hogy az adott teremnél ne legyen regisztrációd. Kérd ki mondjuk full tiltre az ingyenes tőkét, hátha megtetszik, és ott folytatod a játékot :)
  • xxxpaulxxx
    #21566
    MIÉrt nem? Szólnak egy idő után, hogy ejnye-bejnye hogy képzelem, vagy már rögtön nem enged regisztrálni?

    És akkor semmi lehetőség nincs erre... mert jók a cikkek strategyn, így meg nem fogom tudni olvasni őket:/
  • technext
    #21565
    nem :)
  • xxxpaulxxx
    #21564
    Szerintetek Pokerstarsnál lehet új felhasználóként regisztráltatni magam, majd Pokerstrategynél kérni, hogy az ott becsatolt felhasználómat töröljék ki, hogy az újat berakhassam? Mert nem rajtuk keresztül regeltem és így nem számolja a strategy pontokat:(
  • technext
    #21563
    ypc, pokerstrategy és minden ilyen ingyen pénzt adó kér ID cardot :)
  • Tikal #21562
    akkor ez egy bevett dolog hogy termek kérnek esetleg személyit?

    egyébként ahogy nézem a pokernews.com elég nagy oldal lehet, ez meg ugye a hazai oldal...
  • ba32107
    #21561
    Bár nem ismerem azt az oldalt, de eddigi tapasztalataim alapján okés.
  • Tikal #21560
    hm.. személyit kér a pokernews mielőtt utalnák a zsét... ez oké szerintetek?
  • xxxpaulxxx
    #21559
    Hmmm köszi az infókat a képválasztással kapcsolatban... az a baj, hogy nem cserélni akarom, hanem leszedni, mert rájöttem, hogy képről fel tudnak ismerni, kép nélkül, meg "beolvadok":D
    No mind1, azért köszi:)
  • TaRka0107
    #21558
    Meg kell várni hogy kiutalják! Nekem is ezt csinálta, vártam 2 munkanapot és ott volt a pénz, csak azóta elbuktamXDDD (azért is mert saját névre regeltem és nekem nincs bankszámlám:D)
  • KAMIONOS KOGYO
    #21557
    Várj,egy pár nap múlva megkapod a 25$-t,nem kell befizetned!
  • Tikal #21556
    Kösz a válaszokat.

    Partypokeren meg Fulltilten vagyok most, előbbin az ingyen 50re mentem rá lentebbi ajánláss okán, utobbin is :) Gyakorolni pont jo.
    Mára regisztráltam egy SNGre fulltilten, várom milyen lesz :)
  • technext
    #21555
    szia
    50-100 $ tökéletes kezdéshez, ha soha nem fizettél még be / nem játszottál igazi pénzben (tehát nem csak freerollok) akkor ajánlom hogy az 50 $-ral kezdj.

    Könnyű elbukni az első 1-2 befizetést. Elkezdesz szépen játszani és jön egy bukó széria ami tiltre vezet és máris elbuktad az egészet (így jobb ha kevesebbek kezdesz :D).

    A két legnagyobb terem a FullTiltPoker és a PokerStars. Itt szinte minden másodpercben indul egy sng asztal, rengeteg cashgame asztal + számos torna is van.

    Ha az SNG-k illetce a ring game (cashgame) vonz, akkor tökéletes beregisztrálnod ezekre az oldalakra, de ha hasonló vagy hozzám és az MTT-k vonzanak, akkor el kell gondolkozni egy két dolgon.

    Kevés olyan torna indul, ahol max 100-200 ember indul. Azokon a tournamenteken amiken én indulok, a minimum indulók száma 500 és 1000 közé esik. + ott a daily dollar, amin bőven 5000+ induló van mindig :D.
    Amire ki akarok lyukadni az az hogy ha kezdő MTT-s vagy, akkor nem biztos hogy olyan termet kellene választanod ahol több ezer indulós versenyek vannak.

    Most ami terem eszembe jut a kevesebb indulós mezőnyhöz az a Titan Poker, a Cake poker és esetleg az Everest poker, de töltögesd le a különböző klienseket rakd fel, és nézd meg a versenyeket a lobbyban (ehhez természetesen nem kell regisztrálni).

    Az europai vs amcsi kérdésre:
    Az amerikaiak legtöbbje szórakozásból játszik, ők a tipikus halak. Beülnek egy asztalhoz sok pénzzel, és mivel élvezni akarja a játékos (és az ugye unalmas hogy várni kell a jó lapra) beszáll szinte bármilyen két lappal.
    A legtöbb híres pókeres is azért játszik (itteni időszámítás szerint) későn, mert ammcsiban akkor van délután-koraeste és ülnek le a dagi manusok pókerezni.
  • ba32107
    #21554
    Szerintem sem írtál semmi támadó jellegűt. De abban igazuk van, hogy ne keresgélj a válaszok után, hanem próbáld meg magad megcsinálni. Válaszd ki azt a játéktípust amik tetszenek, és nézd át az összes vele kapcsolatos stratégiai cikket. Kvíz kitöltés közben is nyitva lehet az összes cikk több fülön, és real-time nézheted ki a válaszokat. De a legjobb persze, ha megtanulod. Nekem sem fogadták el elsőre a kvízt, szóval ha elbukod, akkor olvass újra mindent, és próbáld újra!

    Többieknek: szvsz tényleg kicsit lekezelően válaszoltatok neki :) Ne az alakuljon ki a kezdőkben, hogy itt bunkók laknak, akik sosem segítenek. Segítünk, nyugodtan kérdezzetek! Airbus esete más, ő kicsit nehezebb felfogású :D

    #21547: 50 dolcsi nem olyan kevés ám, ha 0.01/0.02-es cash game-en kezded, akkor nem lesz semmi gond :)
  • ba32107
    #21553
    Az ilyen bónuszok általában olyanok, amihez be kell fizetni, de nem vagyok biztos benne.
  • Carloska
    #21552
    egy berakás regelésnél és +1 változtatás lehetőség van!
  • Tikal #21551
    szerintem még nem kaptad meg a pokernews-tól a 25öt se, szóval ha meg van akkor leszel jogosult a másik 25re, amit pontok szerzésével kapsz meg.
    Partypokeren regisztráltál a pénzbefizetős résznél is, ahol meg kell adni a neved cimed telefonszámot stb??
  • ntex
    #21550
    sry post után ugrott be hogy említsem :

    PartyPoker-en is van valami 50$-os ingyen kezdőtőke akció.

    http://hu.pokernews.com/party-poker/ -on van az említett akció.

    Na most ebben már az buktató hogy csak 25$-t írnak jóvá a számlán először, a másik 25$-t pedig 200 partypontért lehet megszerezni (gondolom hasonló mint az FTP pont) és 1 hónap van rá.
    Én végigkövettem a lépéseket, regisztráltam egy új fiókot, utána megadtam a pokernews-os ajánlókódot majd reg után kitöltöttem az adatlapot a pokernews-on szóval elvileg mindent jól csináltam.

    Miután beléptem a partypokerre megnézni a számlámat látom ott van az "50$-os bónusz" a bónuszaim között és egy "igényelje most" vagy hasonló gomb. OK. Rámentem. Erre bejött valami oldal amin meg kellett adnom az adataimat, majd miután ok-ztam bejött egy netbankokból álló lista hogy min keresztül szeretnék pénzt utalni a számlámra.

    Most mivan ? lehet én értelmeztem félre de most csak akkor kapom ezt a bónuszt ha utalok pénzt a számlára ?

    valaki magyarázzal el pls mit rontottam el vagy hogy kell aktiválni :)

    köszi előre is.
  • ntex
    #21549
    nah túlvagyok az első cash games-es estémen az 50$-os kezdőtőkémből.

    0.01/0.02$ 6-fős asztalon játszottam, 0.40$ -al ültem be játszani, 51.42$-on zártam a mai napot :)

    tudom ez nem jelentős pénz de nekem ez az első igazi sikerélményem :D

    FTP-ből ami összejött indultam egy BLT satelliten de kiestem :( nagyon gyorsan emelkednek a vakszintek.

    láttam ilyen 0.10-es versenyt is, sztem benevezek rá majd.