30078
  • sz4bolcs
    #21748
  • plu604
    #21747
    Csodálkozol ha maniac? :D
    Ők nem arra gyúrnak hogy stabilan nyerő játékosok legyenek, hanem hogy behúzzák riveren azt a 4%-ot. Ennyi, ha egyszer bejön az jó ideig erőt ad nekik, a pénzt meg valahonnan előteremtik :D
  • plu604
    #21746
    Elvileg igen, ha ezt írja. Érdekes amúgy, én PartyPokerre kértem, és nekem 90 napom volt kijátszani a 100 PartyPontot. Az volt a baj hogy túl későn kezdtem el játszani vele, nem is tudtam erről a 3 hónapos korlátozástól, aztán majdnem elbuktam az egészet, de haversrác segített és megforgattuk a pénzt... Így "feltételes"-ből átkerült "saját használatú"-ba.
  • kraawz
    #21745
    Ezt magyarázza már meg valaki, tényleg nem értem

    5+0.50$ SNG, 1. hand , 10/20 vakok, 1500 stack

    UTG+2-ben AKs-et kapok, hívok vele 100ig (5BB). Mindenki dob mögöttem (már ez ritkaság), a BB viszont visszaemelt 180ig. Keményen megtoldta 3 BB-vel. Eddig ilyenkor mindig calloltam, valószínűleg erősebb vagyok és pozícióból játszok. De a srác neve ismerős volt, hogy maniac, adtam neki 400ig egy 4 bet, all-in ment. Éreztem, hogy gyenge, all-in, megadás, és felmutat a SNG 1. körében A4o-t... Ki is kapott vele szépen.
  • Tikal #21744
    Valószinű, nekik ugyanis az a jó ha minél több időt töltesz náluk.
  • kraawz
    #21743
    Kizárt dolognak tartom, hogy ezért titeket vonjanak felelősségre, egy jó ügyvéddel nézzetek utána. Bár ez Magyarország, bármi megtörténhet

    A szerződésben gondolom benne van, mint te is említetted, hogy a ház a ti birtokotokban van, viszont a bérléssel kapcsolatos jogokat és kötelezettségeket kiadtátok nekik. A jogokhoz természetesen tartoznak kötelezettségek, és az adófizetési kötelezettség legjobb tudomásom szerint ilyenkor nem a tulajdonost érinti,hanem aki a házzal kapcsolatos jogot gyakoroló jogi személyt.
  • Police88
    #21742
    Nemrég olvastam itt h általában 3 hónapot adnak a pontok összegyűjtésére aztán utánanéztem pokerstrategy-n és ezt találtam.
    "Az 50$ kifizetési feltételei
    Ha ki szeretnéd fizettetni 50$ kezdőtőkédet és a nyereményedet a bankszámládra vagy a Moneybookers számládra, legalább 1000 Full Tilt pontot kell összegyűjtened. Ennek megszerzésére nincs időkorlátozás."
    Tehát akkor ráérek vele bármeddig?
    Többi pókerteremnél is így van?
  • Tikal #21741
    Nem a szerencse határozza meg az igaz, de nyerő szériában is lehet "tilt" aztán addig nagyképüsködik az ember hogy vissacsövesedik :D
  • plu604
    #21740
    Játszottam ma 168 handet FL4-en, fasza volt, +1BI. Toltam volna még ha nem jön haverom, de ilyenkor (egy-egy nagyobb győzelem után) valamiért bennem van az hogy nem kísértem tovább a szerencsém, pedig nem az határozza meg a játékom...
  • ntex
    #21739
    Ezt már szeretem :D

    flopra 8-as póker 0.02/0.05-ös vakokkal, és az ellenfelem próbálta szimulálni hogy nála van a 8-as... ráfaragott :D:D:D

  • Tikal #21738
    Pokerstars ma hozzám dobott 50pontot, yeah. Gyakran van ilyen? :D
  • Tikal #21737
  • technext
    #21736
    egyébiránt azért tettem közzé, hogy lássátok milyen ratyi a helyzet kis
    hazánkban...
    Nem mi hibáztunk és mégis mi szívunk. Ha valakinek hasonló a helyzete az ibusszal, az gyorsan nézzen a körmükre.
  • technext
    #21735
    Magyarország én így szeretlek téged (Y)

    Teljes cashout következik FTP-ről és MB-ről...
    Édesanyám most szólt hogy kell 300e HUF 2 héten belül.
    Az apeh megszorongatta a golyszijainkat.

    Alapszitu: van 1 házunk ami ki van adva az ibuszon keresztül. Ők csinálnak mindent, adófizetés blabla és ezért kapnak 1 fain %ot tőlünk. Csak ezek az idióták (bocsánat de tényleg azok), elfelejtettek valami adóféleséget befizetni a 2010es évben. Így most kaptunk egy fizetési felszólítást 220e ft-ról + 80e büntetés. A drága IBUSZ persze mossa kezeit...

    Magyarország én így szeretlek téged (Y)

    Nincs mit tenni...FTPről szépen le jön 473$ + MB-ről 250$... (Y) ez jól feldobta az estémet...így a mai session elmarad :)
  • Rash87
    #21734
    De biztos pont ezért írtam le az egészet...sőt van egy 3. énem is,aki a pokerstretegy supportja,s magamnak válaszoltam valami frappánsat,amit megtudok osztani most...
    Azért hülyének nem kell nézni,én kb. legalább 4 éve igényeltem ezt a 50$-t,bár anno szó nélkül megkaptam,szóval érdekes... Egy gép meg kizárt,s mondom nem az a lényeg, h nem kapta meg,csak az indoklás,vagyis az a szöveg amit lenyomtak neki.
  • technext
    #21733
    nah örülök hogy vannak sng/mtt emberkék :)
    nyomok is egy sessiont :)
  • plu604
    #21732
    "Haverod" egész véletlenül nem te vagy, haverod (akit marhára nem érdekel a pókerezés) adataival? Ha nem, egy gépről regeltetek?
  • TaRka0107
    #21731
  • Rash87
    #21730
    Ez a PokerStrategy ennyire véletlen szerűen osztogatja a 50 $-okat? Vagy nem értem,hogy működik ez náluk?!Mert már kíváncsi lettem.

    Haveromnak segítettem volna, hogy megkapja, mert nem rég kezdett pokerezni (kvízben 1-2 kérdésben segítettem neki),aztán adatellenőrzés,személyit beküldte, aztán 2 nap múlva azt írták vissza Neki, hogy biztonsági ellenőrzésen nem ment át,a döntésük nem vonható vissza,s odaírták,hogy lehet hogy rossz döntés hoztak,ezért fogadja őszinte bocsánatkérésüket, de hogy miért nem ment át, azt nem oszthatják meg.

    Hát ez milyen duma már? :D Nem látom,nem hiszem el...
    S nem azzal van a baj, hogy nem ment át,hanem hogy odaírják,hogy sikertelen,okot nem írhatnak,s lehet hogy rossz döntést hoztak,s bocsi.. pofám leszakad :D
  • plu604
    #21729
    én is CG-re gyúrok, FR FL asztalokon játszom többnyire.
  • xxxpaulxxx
    #21728
  • Mighty
    #21727
    Köszönöm.
  • sz4bolcs
    #21726
    Grat!
  • Mighty
    #21725
    $6,75 ha jól emlékszem.
  • kraawz
    #21724
    gratula, mennyit sikerült nyerned ?
  • Mighty
    #21723
    És igen! Tegnap este összejött az első nagyobb résztvevőjű (90) SnG győzelmem :) Igaz, csak 25 cent volt a beugró, de nekem jól esett.
  • kraawz
    #21722
    Nem szeretem annyira CGt , SNG és MTTben szerintem több pénz van.

    A másik meg a bankroll. NL10en igazából akkor kezdenék játszani, ha megvan úgy 250$ körül. Ekkora bankrollal pedig nem teljesen idióták között akarnék örlődni, ekkora rollal 10 fős 10+1 $-os SNGt játszok inkább (jó, injább 300$tól), már nem őrülök meg minden 2. move-tól
  • ba32107
    #21721
    Játszik egyáltalán valaki CG-t rajtam kívül? :D
  • kraawz
    #21720
    sima betnél igen, 3bet vagy 4betnél már nem

    technext: Segítek elemezni én is szívesen, SNGat játszok általában, MTT-t ritkábban vagy élőben :)
  • ba32107
    #21719
    Ja, nagyon szar játék volt..... :S flopon el lehetett volna engedni egyből. A min raise-t én sem értem! Sőt, azt sem, hogy egyáltalán hogy tud ilyet emelni? :D Minimum dupláját lehet csak nem? :D
  • Galy
    #21718
    én 99%-ban mtt/sng-t játszok, elemezhetünk
  • kraawz
    #21717
    1. egy párra flop után szerintem nagyon gyenge játék betolni mindent. Próbáld kontrollálni a pot méretét, hogy még legyen esélyed dobni.

    Viszont miért van az, hogy a legtöbb idióta ha AAt kap, egyszerűen min raiset sem tol rá? Ha van 0.40es hívás, 0.70ig hív vissza, ha 0.50, akkor 0.90ig stb..
  • ba32107
    #21716
    Két érdekes hand:

    Háát, ezt eléggé szégyellem.. kicsit szar játék volt. A flop raise-el igazából nem tudom mit akartam, gondoltam megtudom mi van nála..... de már sejtettem végig, sőt mielőtt megadtam már tudtam is....... félig tiltes, nem tudom eldobni megadás volt. Lényeg, hogy rosszul játszottam :S


    Na itt meg végig overpárra tettem a csávót, és riveren úgy döntöttem, ha törik ha szakad kiblöffölöm :D
  • MEdievil
    #21715
    Simán, én is rátoltam volna. Egyetlen kivétel ha mindig megadja az ilyen any2 pushokat és biztos információm van róla.
  • sz4bolcs
    #21714
    Ez értelmes push? Tudtam, hogy ha nem teszem meg, akkor többé nincs az asztalon fold equitym. Meg egyszer mondtátok, hogy ennyire shortként egyetlen dolgom van, megvárni, amég kettesben maradok a vakkal, és akkor bármilyen lapra allin..:

  • sz4bolcs
    #21713
    ott a másik:
  • sz4bolcs
    #21712
    Tudtam, hogy az van nála, hiszen mi mással callolhat valaki 10 nagyvakos emelést, mint 23-mal? :D
  • sz4bolcs
    #21711
    Tudtam, hogy 23s van nála, csak tilten voltam, és ahogy mondani szokták: "látni szerettem volna, hogy tényleg ott van nála." ezért hát idegességemben rátoltam az allint..... :D
  • plu604
    #21710
    erre igazán számíthattál... :D
  • Tikal #21709
    meg is volt az eredménye, lementem 25ről 17re... most visszajöttem 22re :)