30078
  • ba32107
    #22470
    Az Att to steal kimaradt.
  • ba32107
    #22469
    A felső három az alap, ezek mindenképp maradjanak. A WTSD ok, a 3bet is, a W$SD-t nem használom. Ami ezen kívül még nekem van:
    cbet: nagyon hasznos
    fold to cbet: még hasznosabb
    fold to 3bet: ezt mindenképpen tedd be
    fold to flop raise: ez is jó, ha van

    Ezenkívül nekem még van a két cbet-es stat turnön, és a két 4bet-es stat. De ezek már olyanok, hogy nem igazán tudom őket használni, mert nincs elég hand az illetőről. Itt egy NAGYON jó cikk erről:
    http://www.pokerlistings.com/strategy/Interpreting-Your-Opponents-Stats
    Nekem ez rengeteget segített, a napokban újra kell olvasnom alaposan.
  • ba32107
    #22468
    Én NL10 és NL25 között vettem észre egy szignifikánsabb különbséget. NL10-et ~40k hand alatt vertem, NL25-öt már nem igazán. Most újra NL10-en tolom.
  • ntex
    #22467
    Ma elértem az ezüst fokozatot Pokerstrategyn amúgy :D És még mindig 50$ fölött vagyok :P
  • ntex
    #22466
    Full Tilt-en már a 0.01/0.02 és a 0.02/0.05 -ös asztalok között is észre lehet venni a különbséget abból hogy sokkal több a kisebb tétes asztalok között az ahol 50-60% fölött van a játék/flop. Szóval sokkal több passzív/limpelős-óvatos játékos van alacsony téten


    0.02/0.05 -ön már alig van 1-2 ami egyáltalán a 30%-ot eléri, 20 az átlag. Ott már pre-flop kedvesen tologatják a raiseket
  • Tikal #22465
    Hol kezdődik egy éleseebb váltás a játék minőségében, játékosok tudásában?
    Én most a legkisebb téteken játszom, de ha elértem az 50-60 dollárt akkor átmennék 0,02/0,04-re :) Gondolom az 1/2 lehet valamiféle vízválasztó.... vagy hogy álljak ehhez a dologhoz?
  • sz4bolcs
    #22464
    na még1x

  • sz4bolcs
    #22463
    soha ne limpelj Ászpárral fejezetünk következik

  • sz4bolcs
    #22462
    Túlbecsülik az implied odds-ot? Nem hiszem... xD

  • sz4bolcs
    #22461
    kezdek nagyon rákattanni a headsup sng-re, élvezetes játék nagyon...

  • xxxpaulxxx
    #22460
    Hudba mit érdemes tenni?
    Nekem most úgy van 2 sorban, hogy:
    VPIP / PFR / Aggr%
    3bet / WTSD / W$SD

    Gondolom az alsó háromnál vannak fontosabbak... szerintetek ez jó így, vagy rakjak még hozzá valamit?:)
  • xxxpaulxxx
    #22459
    Pedig az az esetek többségében nálam All in:) Persze meg is szívom, de ha bejön, akkor meg örülök:D:D

    BTW rájöttem... a szerencsejátékfüggőség, az nem szenvedélybetegség... viszont a slow play az az:D Komolyan... mikor fogok róla leszokni?
    Ebből is ki lehetett volna hozni többet...


    Szerk: nah jó... csak 13 centtel többet:D:D
  • Rash87
    #22458
    Mondjuk ebbe van valami :)
    Bár én sokszor nem játszok színhúzóra,mármint ilyen öngyilkos módon,mint ahogy egyesek csinálják.
  • xxxpaulxxx
    #22457
    Ez a rossz hozzáállás!
    Neked is ugyan úgy leesik, csak az kevésbé marad meg a fejedben:D
  • sz4bolcs
    #22456
    ezért jó headsupolni... Az ember megérzi, mikor van lapja a másiknak.

  • xxxpaulxxx
    #22455
    That's Poker:D
    Pihizz ma:)
  • Rash87
    #22454
    Jó,ma feladtam...
    Káró AK, emelek 5 vaknyit,van is 2 magadóm, flop káró 8 10 J ,már gondolom magamba,nyerő vagyok, check mindenki, turn káró 7,emelés,megadás,aztán lebassza asztalra a káró 9est,s ne legyek ideges
  • xxxpaulxxx
    #22453
    Itt:)

  • Rash87
    #22452
    Aki betoltja,azzal az a baj,hogy nagyrészt le is esik neki :\
    Ez a mai nap full veszteség. AK,emelek 7 vakot,egy megad,flop 910A,mivan nála,persze,hogy 910,szomorú.
  • sz4bolcs
    #22451
    Amúgy a helyes hozzáállás valami ilyesmi: "Színhúzód van, öcsi? Akkor told csak be rá a zsetonod."
  • sz4bolcs
    #22450
    színhúzóra nem allin szoktak menni? xD Én dobatni már nem próbálok overbetekkel, meg kell szokni, hogy ezek olyan gyenge játékosok, akik nem értik az ilyenfajta célzást...
  • Rash87
    #22449
    Most is...beszarás,ráhívom a pot 4*esét,s nem akarja eldobni,mert van neki egy kurva kemény színhúzója ...
  • sz4bolcs
    #22448
    Overbetman xDD

  • Rash87
    #22447
    Most nekem se megy,én is AA-al buktam,ma már kétszer :\
    De ilyen balfaszokat,hogy akármennyit emelek,s semmire adogatja meg,aztán persze leesik a sora,kézben 64-el,vicces.
  • sz4bolcs
    #22446
    hogy örültem neki, mikor megláttam, mi van a kezükben

  • ba32107
    #22445
    Be lehet állítani vhol
  • sz4bolcs
    #22444
    Soakt segít ez a headsup gyekorlás sng-ben is.. Könnyebben tudom felmérni a lapjaim értékét.
  • sz4bolcs
    #22443
    Hogy csinálod, hogy egyből látszanak a handek?
  • xxxpaulxxx
    #22442
    Jó ez a Holdem manager... jobb, mint az elephant, mert van replay játszója (nem szeretem "nyersen" olvasni a handeket:D).
    Mai sessionöm után ilyet találtam... te jó ég, néha rossz nézni miket játszok meg:D
    De a Villainnek is piszok mázlija volt... flöshúzó, sorhúzó, gutshot... minden ami kell:D

  • xxxpaulxxx
    #22441
    Az a hülye slowplay faxságom:D
  • sz4bolcs
    #22440
    csacsi: hogy állsz ps-en a bankroll építéssel?
  • Tikal #22439


    És igaza van. Sok hülye csinálja ezt online. Ma is épp egy srác már másodjára tolt all in-t a semmire, kétszer bejött neki. J5-re all in ment meg még valami szarra. Írtam chaten, hogy ez mire jó? Hosszútávon bukni fogsz ezzel a játékkal, erre épp megint all in ment, de most megszivta mert AKs volt az ellenfele :D Bukta is az addig megnyert centecskéit...
  • sz4bolcs
    #22438
    Szerintetek mennyit dob az ember versenyjátékán, ha headsupot gyakorol? Kifinomultabb lesz tőle a játéka valamennyire?
  • Tikal #22437
    hm, kis méretre váltottam az ablakot, kirakta a HUd-ot, de rossz helyre került minden név, kivéve egy kettő... hát ez gáz így
  • Tikal #22436
    PokerTracker hogy rakja ki a hudot mikor játszom? nekem semmi nem jelenik meg az asztalokon.. poker office rögtön kirakta, nem kellett babrálnom.
  • Police88
    #22435
    úristen olyan lapütközések vannak ma fulltilten nyertem sokat egy 9es pókerral aztán volt egy nyolcas drillem erre sora lett a formának...
  • Tikal #22434
    Hívd ahogy akarod, az egyik legjobb játékosnak tartják ma, és 21 éves :)
  • Rash87
    #22433
    Taktikának azért nem nevezném. preflop,73-al all in,elég komolytalan játék.
  • Tikal #22432
    nem tudom, gondolom része a taktikájának, leszarja, poénból stb :) Valószinu ezért nyert és bukott több milliot elég rovid idő alatt...
  • sz4bolcs
    #22431
    miért callol ilyen lappal allint?