30078
  • Tikal #22430
    Ezt megcsinálja mással is, ott is ahol fontos a pénz... egyébként én néztem végig, és sokszol lemákolta szegény dodgyfish-t riveren semmi párokkal... de végül jó lett a vége :)
  • Rash87
    #22429
    Kössz,hát vannak érdekes leosztások.
  • KAMIONOS KOGYO
    #22428
    tessék
  • ba32107
    #22427
    Még mindig nem tudom felfogni azt a szabályt, hogy csak akkor szabad játszani, ha nincs semmiféle zavaró tényező. Most reggel is dumáltak körülöttem, mégis játszottam, és el is buktam egy nagyobb potot, pedig pontosan tudtam mit kéne csinálnom riveren, de nem mertem megcsinálni :S
  • ba32107
    #22426
    Szerintem amikor már fel vagy készülve a dobásra, és azonnal dobsz. Mint az insta-call.
  • Rash87
    #22425
    Fontosabb handeket vhol meg lehet nézni?
    Vagy vmi összefoglalót?:D
  • sz4bolcs
    #22424
    mégegyszer hangsúlyoznám... allint CALLOLT 73s-sel... mintegy jelezve, hogy neki ez a limit olyan, mint nekünk a filléres játék.
  • sz4bolcs
    #22423
    De amúgy borzalmas, mit nyomtak... Isildur 73 egyszínűvel callolt preflop allint teljes beülővel... :( Azért az arc megvan. Komolytalan játék.. fociban úgy kiállítják piroslappal, hogy csak úgy zörög.. :D
  • sz4bolcs
    #22422
    Azon gondolkodom, vajon milyen terve volt arra az esetre, ha nem jön le az ász, és Isildur1 nyom mondjuk egy allint....

    Szerintetek??
  • ntex
    #22421
    Pont ezért nem hívtam rá, adogassa csak a pénzét :D Leverni sztem nem tudott volna semmivel sem max pókerrel. A vége lett volna rossz ha ő is checkel riveren de éreztem hogy ha eddig hívogatott megint hívni fog csak allinben reménykedtem :D Kissé naívan
  • Tikal #22420
    Nagyon sokszor semmi nincs náluk, csak azt hiszik hogy blöffel vihetnek mindent, ma többször is elkisértek showdownig 73, 85 meg ilyenek :D
  • Tikal #22419
    10dolcsit vesztett Isildur ellen a magyar srác :DDDD
  • ntex
    #22418
    Első KK-m amit kifizettek rendesen. Lehet hülyén játszottam riveren de megnéztem volna mi volt a srácnál hogy folyamat hívogatott...

  • Tikal #22417
    jól tartja magát, remélem vagy 10ezret hazavisz :)
  • Tikal #22416
    Popopopoker :)

  • sz4bolcs
    #22415
    aztakurva $5500-as potot nyert dodgy!!! xDD

  • plu604
    #22414
    állítsd át angolra, hátha működni fog
  • Tikal #22413
    mi az a snapfold?
  • zeli
    #22412
    NLH HU $5/$10 Showdown 1-4
    A starsos logó is ott van, segít. Ha regelve vagy, akkor keress rá Isildur1 nevére, úgy egyszerűbb.
  • sz4bolcs
    #22411
    hol találom meg ezt a versenyt/asztalt??????
  • zeli
    #22410
    Starson a superstar showdown-on Isildur1 egy magyar játékos ellen játszik. :)
    Pokerstrategy közvetíti élőben, ha vkit érdekel.
  • Tikal #22409
    Szoktatok találkozni faszfejekkel? Egy román gyerek kezdett el faszozni az egyik freerollon..kár hogy ilyen bunkok is asztalhoz ülhetnek...
  • xxxpaulxxx
    #22408
    nem, csak a hand historym. Viszont csak annyi volt a gond, hogy nyomnom kellett egy autoimportot:)
  • plu604
    #22407
    full tilt kliensed angol nyelvű? nekem ez volt a probléma.
  • xxxpaulxxx
    #22406
    Nah üzemeltetem a Holdem Managert... viszont egy kérdésem lenne ahhoz, aki ezt használja:
    MIért nem jelenik meg a HUD? Szerintem beállítottam mindent és nem akar megjelenni... FUltilten játszok:)
  • xxxpaulxxx
    #22405
    Igen ,közben rájöttem, hogy az is egy megoldás:)
  • ba32107
    #22404
    Nem hiszem, hogy pontosan ugyanúgy épülnek fel az adatbázisai. A legegyszerűbb, ha mented a Hand Historykat, mert azt mindkettő be tudja olvasni.
  • sz4bolcs
    #22403
    Mekkora csalódás lehetett neki, mikor a végén elkezdett úszni felém a zseton... :D Megnéztem volna az arcát: "WTF?!!" xD
  • zeli
    #22402
    Csávó azt hitte floppolt egy pókert. :DD
  • sz4bolcs
    #22401
    Úgy felnevettem, mikor megláttam, mi van a kezében. :D:D:D:D
  • sz4bolcs
    #22400
    loooool xDDD

  • xxxpaulxxx
    #22399
    Értem, köszi az infót:)
  • zeli
    #22398
    Lehet, mind a kettő a PostgreSQL adatbázist használja. Én is kipróbáltam a Hold'em Manager-t, onnan tudom. Egyébként nem rossz, de nekem is a Poker Tracker jön be jobban. Lehet, hogy amiatt van, mert én azt hamarabb használtam, és azt szoktam meg. (a HM-et töröltem is, visszatértem PT-re)
  • xxxpaulxxx
    #22397
    Köszi:)
    Nem tudom, valahogy nekem is jobbnak tűnik a pokertracker videók alapján, de a legtöbben a HMre esküsznek...
    Lehet mind2ből kipróbálok egy trial verziót aztán azt veszem meg, amelyik tetszik (addig megkeresem rá a pénzt:D)

    Amúgy az egyik program "érti" a másik program mentését, vagy nem lehet az egyik adatbázisát beolvastatni a másikkal?
  • sz4bolcs
    #22396
    ??

  • ba32107
    #22395
    Poker Tracker, és nem igazán tudom megmondani miért, egyszerűen sokkal profibbnak tűnik, intuitívabb. A HM nekem valahogy túl gagyi, de lehet, hogy csak én nem tudtam rendesen beállítani.

    Mindenkinek szól:
    Figyelem! Most megy a jelentkezés a PokerStrategy oldalán a haladó NL iskolára! Jelentkezzetek! Bővebb infó:
    http://hu.pokerstrategy.com/news/content/Haladó-no-limit-iskola-márciustól-jelentkezés_42753/
  • xxxpaulxxx
    #22394
    Így jár, aki nem hisz az ellennek:D
  • xxxpaulxxx
    #22393
    Kérdés: Ti mire esküsztök és miért? (pro-kontra)
    Holdem manager vagy Poker tracker?
  • sz4bolcs
    #22392
  • ntex
    #22391
    Szeressük az ilyet :P