30078
  • xxxpaulxxx
    #22510
    De épp ezt mondom, hogy muckolta, elrejtette:D
  • Tikal #22509
    LOL
  • ba32107
    #22508
    Na az már nem semmi! Utánaszámoltam... hát le a kalappal
  • sz4bolcs
    #22507
    Gyuriii: Hányéventevanez?!?!?!?! xDD

  • ba32107
    #22506
    Azt alapból is látod :D Rámész a last hand history-ra, és meg tudod nézni. Ugye ha showdown van, akkor jogod van mindenki lapját látni, tehát a pókerkliens is megmutatja.
  • xxxpaulxxx
    #22505
    Az lehetséges, hogy Holdem manager megmutatja a muckolt kezeket???Oo

    Most kipróbáltam Pokerstarson is és miután nyertem Király drillel és az ellenfél muckolt... utána megmutatta ugye a program layere az előző boardot és azt is, hogy az ellenfélnél JJ voltOo
  • Tikal #22504
    Nem akarok előítéletes lenni, de már többször belefutottam nagyon nagy parasztokba... ebből kettő román volt, a többiek pedig vagy oroszok vagy valamelyik leszakadt tagállamukból való... :(
  • sz4bolcs
    #22503
    Pokeres barátnőm: "Én down'kóros vagyok" xDDD
  • Csacsi
    #22502
    Havi átlagban olyan 55-60K hand megy le. amit most nézem, az 1 év termése...szóval olyan 600k-700k hand...most már nem vagyok otthon...így nem tudom megnézni...pontosan mennyiből :)
  • ba32107
    #22501
    Hány k hand a mintád? És kb hányat nyomsz le 1 hónapban?

    (bocs a sok kérdésért, de nagyon kíváncsi vagyok)
  • Csacsi
    #22500
    Jah, ezek 6,25-ös Turbo HeadsUp SNG-k.
  • Csacsi
    #22499
    Pár válasz.

    Az A3 az megadó volt teljes mértékben. Szerencséje volt..ennyi, de dobni nem dobhatott.

    Jelenleg 2,8 a bb/100-am + a rakeback.
    Nem tudom mi a különbség az FR és az SH asztalok között, mert én csak SH-t nyomtam :)

    A bankrollom pedig így alakul Pokerstarson. 100 dollárról indultam...mindenki számolja ki, hogy most hogy állok :)

  • xxxpaulxxx
    #22498
    Hopp! Az első színsorom 3 hónap alatt:)

  • xxxpaulxxx
    #22497
    Akkor ma se játsz:D
    Egyébként tényleg ajánlatos beszerezni egy elemzőprogramot! Nagyon sokat segít minden téren:) Én is sokszor azt hiszem, hogy nem fizetik ki az AA-t, aztán megnéztem és tényleg azzal nyertem eddig a legtöbbet:D

    Imádom ezt a Holdem managert! Már meg is vettem a Small stakes verzióját... 2 gépre lehet telepíteni... nekem pont annyi van, így az asszonynál levő Notebookomon is tudom használni:D
  • xxxpaulxxx
    #22496
    Tessék itt egy szarul megjátszott, de jó ellenpélda az állításodra:)

  • Rash87
    #22495
    Bár így lenne nálam is,pár perce megint kaptam AA-t,s legalább volt egy magadó. Erre letesz flopra egy 3. kör A-t,mellé két kör 7-8at,emelek,megadja,turn kör 2, emelek,megadja,erre kör 5, felezés,vicc :D 2 napja szivat a terem :\
  • Tikal #22494
    Én is belefutok sok ilyenbe, aztán poker trackerben meg nézem és messze a legtöbbet ezzel a párral nyertem :)
  • Tikal #22493
    Nekem 1.24, de 0,01/0,02-n :D
  • Rash87
    #22492
    Miért van az,hogy AA-t kapok,mindenki dobja?
    Emelek 3 vakot,sorban dobják,nagy vak vagyok,szintén,vakot se adják meg,mintha a varázsgömb súgna nekik :D De mikor nincs lapom,emelgetnek orrba-szájba...de idegesítő :\
  • ba32107
    #22491
    Csacsi: mekkora a BB/100-ad? Úgy olvastam, hogy NL100-on a 3 BB/100 már nagyon jónak számít.

    Új célom elérni azt, ahol te vagy :) Jelenleg FR-en nyomom, de szeretnék elorientálódni a 6max felé. A te véleményed szerint mik a legfontosabb különbségek FR és SH között? Hol lehet nagyobb winrate-et elérni?
  • QPR
    #22490
    ez egy teljesen jó move volt a nagyvak részéről! M száma 1 (!!!), a lehető leggnagyobb kezdőhiba lett volna foldolni egy A3o-val, de egyébként any2-val allin neki.
  • sz4bolcs
    #22489
    Milyen volt már az a minraise a 600-as potba. Szinte hallottam a hangját: "gyereeee teddddd beeee a zsetonooood" xDD
  • sz4bolcs
    #22488
    xDDD

  • sz4bolcs
    #22487
    $2 :)
  • Carloska
    #22486
    első helyen voltam versenyben és fizető hely előtt egyel estem ki egy másik versenyen :D :D :D
  • Carloska
    #22485
    mekkora a nevezési díj oda?
  • sz4bolcs
    #22484
    lol, hogy mik vannak headsup sng-n. :D:D:D 1. leosztás:

  • Carloska
    #22483
    Brutálisan kivégeztem!

  • sz4bolcs
    #22482
    goceluseski: 8
    Dealer: Regular time for player goceluseski has expired, TIME BANK has been activated
    Dealer: goceluseski, it's your turn. You have 10 seconds to act
    Sz4bolcs1985: :)
    Dealer: Game #58453426412: Sz4bolcs1985 wins pot (480)
    Sz4bolcs1985: ace
    Sz4bolcs1985: :)


  • Carloska
    #22481
    2 és fél órát játszottam szaros 55 centért hogy aztán aki végig kiült kivigyen 78 vs aa bese rakom már inkább
  • ntex
    #22480
    Am hirtelen azt hittem sorral vinni fogja de rájöttem hogy fullod volt XD
  • ntex
    #22479
    És akkor ez mire volt jó neki ? :D azt hitte hogy eldobatja veled azt a zsetont amit beraktál előtte ?
  • Carloska
    #22478
    utána megkérdeztem ha allin megyek megadta e volna könnyű dobás írta vissza

  • ntex
    #22477
    És megint A3-al vágta rád az allint... suited lap ok meg kis sorra is jó. De ahhoz tényleg bazi nagy mák kell hogy preflop all in után bejöjjön neki... Szánalmas :D (Na jó ezt csak azért mondom mert szétvág az ideg mikor látom hogy ilyen szar lapokkal mákolnak le :D Mkinek szíve joga hogy mire vágja el a zsetonjait)
  • Carloska
    #22476
    most megyek egy 25centest de most nagyon beszopta valaki XD

  • ntex
    #22475
    Ezeket én is úgy bírom... Mintha tudnák az emberek hogy be fog nekik jönni a sor drill full akármi már pre-flop... Hihetetlen hogy mikkel bejönnek. És pont az ilyenek miatt bukok a legtöbbet
  • Carloska
    #22474
    világbajnok megadás embertől

  • xxxpaulxxx
    #22473
    Köszönöm szépen a választ, ha otthon leszek meg is lesem ezeket!:)
  • jhetedikj
    #22472
    Hát ez mekkora barom volt :DD

    de am te is :)
  • Carloska
    #22471
    egy kis hősködés :D