30078
  • xxxpaulxxx
    #22630
    :DD

    De azért kérhettél volna suitedot:D
  • sz4bolcs
    #22629
    Akinek agyára megy a poker, az könnyen így járhat:

    K üzenete (12:49):
    2 doboz kínait viek neked?
    Sz4bolcs üzenete (12:55):
    aha
    Sz4bolcs üzenete (12:56):
    akármilyen jó akármilyen körettel ami megtetszik
    any2 kínai...

    xDD
  • Rash87
    #22628
    Arra van valami magyarázat,hogy miért van az,ha kapok AK-t, akkor flopba JQ tuti lesz. Ha JQ-t kapok,akkor AK a flop,ha AJ,akkor akkor 10 K s így tovább... tegnap is,ma is folyamatosan ez megy :\ Kb. 10. alkalom zsinórban.
  • sz4bolcs
    #22627
    ja, meg itt ritkán van coinflip, ami egy külön öröm... :D
  • sz4bolcs
    #22626
    Nekem azért tetszik nagyon, mert fél óra játékkal tudok hozni annyi profitot, mint tornával 2 nap alatt. MEg nincs az, hogy 3 óra játékkal végigszenvedsz bubble-ig, aztán valaki push allinnél lemákolja a jobb lapod, és még csak nem is szar játékkal.., hanem mert be kellett tolnia a zsetonját.
  • xxxpaulxxx
    #22625
    :D:D:D


    Amúgy most én is kipróbáltam ezt a HU sng-t, egész jó móka, ha egy kis pihit akarsz CGben:D
  • sz4bolcs
    #22624
    Az ilyen gyors meneteket komálom xDDDDDDDDDD 1. leosztás már-már szokás szerint..

  • sz4bolcs
    #22623
    kb. 4 másodpercet gondolkodtam a callon. :)

  • sz4bolcs
    #22622
    bot xD

  • sz4bolcs
    #22621
    csacsi: mekkora ötlet ez a headsupból bankrollt építeni... Olyan lett ez nekem, mint Diablo2-ben a tristrunolni. (aki játszott b.neten dio2-t, az vágja) :D:D:D
  • zeli
    #22620
    Olyanokkal kaptam ki..és nem is mondhatom, hogy nem kaptam semmit..sorra jött az AA, KK AK, csak állandóan dobálták..AA-t egyszer nem dobták el, akkor levert 58-al...nagy része bad beat, cooler, coin volt, de akkor is.
    Most elég ideges vagyok.
  • zeli
    #22619
    Sikerült ma lejátszanom az eddigi legszarabb session-ömet..Komolyan ilyen szar még sosem volt..Elején egész jól ment, +BB pluszban voltam, most 11 BI mínuszban vagyok. Kár, pedig vasárnap nagyon jól ment, kb az összes zsét amit akkor nyertem elbuktam. :|
  • Tikal #22618
    Ezt ugy tudod kikerülni, hogy mindig 006 008al mész be egy partiba. és csak ritkán limpelsz :)
  • sz4bolcs
    #22617
    Olvasom ps-en van olyan headsup verseny, hogy "deep, no blind increases" -Ez tök érdekes lehet, kicsit hasonlít a cashgame-re, kár, hogy $11-es a legkisebb, pedig szívesen kipróbálnám. Jó pár órás szórakozás lehet. :)
  • sz4bolcs
    #22616
    Nálam nem standard, hogy ilyen lapokat megjátszom, ezért írtam, hogy büszke vagyok rá. :)
    de valóban, cooler. :/ csak most a fasz jó oldalán álltam.
  • sz4bolcs
    #22615
    Baze, hogy a faxba adhatsz meg onnan ekkora emelést ilyen lappal??? Engem is baszott volna az ideg tőle. A következő linkelt játék sem okés. A8 egyszín jó lehet a gombról, de flopon vissza kellett volna emelned.

    AAA-ra: A megoldás nem a slowplay (így nem csoda, hogy lealázzák az AA-t), hanem az, ha randomra néha crapet is ugyanolyan aggresszívan megjátszol.
  • Csacsi
    #22614
    Már bocsánat, de ez teljesen standard mindkét részről. Ez egy cooler.
  • Csacsi
    #22613
    Melyik a jobb? Nyerni 0.04-et, vagy bukni, 0,3-at? :))
  • sz4bolcs
    #22612
    Ezt nézzétek, erre nagyon büszke vagyok. Az ellenfél egy feszes játékos, nagyon nehezen bírtunk egymással, mire kitaláltam valamit...:

  • ntex
    #22611
    Nem mertem nagyobbakat emelni, mert sztem ha 0.06 vagy 0.08 ra emelek tuti hogy mki dob. Ez már divat sajnos :D Így meg cumi volt hát ez van, Turn re-raise nél már dobnom kellett volna.
  • Csacsi
    #22610
    Iskola példa, hogyan NE játszunk meg AA-t.
  • ntex
    #22609
    Így kell AAA -t bebukni szar lap ellen :D Még jó hogy olcsón megúsztam...

  • ntex
    #22608
    Hasonló szitu mint az én K5-öm de most az ellenfélnél volt szemét lap és azt hitte elég lesz neki... :D

  • ntex
    #22607
    Tudom :P Ez is csak egy random megjátszott szemét lap volt. Eltalált a flop, nem sajnáltam azt a pár centet, vagy bejön vagy nem. Ha random szemét lappal találok flopot Q és fölötte azt mindig agresszíven játszom meg.
  • ntex
    #22606
    Na ez is jó kis hand volt :)

  • Rash87
    #22605
    Részben jogosan mondta pedig :) Bár ő volt a hülye,h all inedet elfogadta.
  • #22604
    Basszus...
  • Csacsi
    #22603
    Megszűntek. Már csak ezek a Fifty50-esek vannak.
  • Tikal #22602
    hát mert ehhez azért tényleg kellett pucu hogy ezzel all in menj :)
  • Galy
    #22601
    preflop
  • Galy
    #22600
    inkább az, hogy K5o-val megadtál pozición kívül egy 4vakos emelést szvsz :)
  • ntex
    #22599
    Ebben a handben az all-int megadó ellenfelemtől egy "lucky idiot !!!!" beszólást kaptam... Ezen mi volt a luckyság ? :D Az hogy nem esett le az Ász-a ?

  • #22598
    Csak én nem látom a dupla vagy semmi sit&go-kat a PokerStars-on?
  • Csacsi
    #22597
    Jah és Heads Up Cashgamehez nem árt egy 100-szoros NL50-en olyan 5000 dolláros Bankroll. Mert simán benne vannak 25BI-nes swingek is.
  • Csacsi
    #22596
    A HeadsUp cashgame....teljesen más mint egy HeadsUp SNG. Szóval nem tudok segíteni, mert Cashgamet nem játszottam még HeadsUp-ot.
  • sz4bolcs
    #22595
    Az egyetlen szar megoldást választottam, komittáltam magam, és calloltam egy allint. ://
  • sz4bolcs
    #22594
    omg, beülök cashgame headsupolni, és egyből egy határeset szituációban találom magam. Természetesen nem jól oldom meg... Mi lett volna a helyes játék? flopon reraise allin/fold?



  • sz4bolcs
    #22593
    csacsi: te headsupozol -

    headsup cashgameben milyen lapokkal nem pofátlanság visszaemelést fogadni?
  • sz4bolcs
    #22592
    juj nem ezt akartam :(:(:(, hanem:



    Flopon akkora allint kellett volna tolnia, hogy beszakadjon az asztal, erre az idióta elcheckeli. $6-os verseny. :D

    És itt a döntő asztal, első leosztás ..gyorsan le lett rendezve: xDD

  • sz4bolcs
    #22591
    xDDD check check xDDD