30078
  • xxxpaulxxx
    #22590
  • sz4bolcs
    #22589
    Nem nyerem meg mindegyiket. :(
  • kraawz
    #22588
    Már csak egy napom maradt, hogy kijáttszam a firt deposit bónuszt (vagyis az 50%-át, de az is 50 euro) SNGra nem volt időm, így leültem Cash Gamelni. Nem mondom, hogy rosszul ment, egy 4-5 órás sessiont sikerült +40 euroval zárni, ehhez hozzájön a FDP és máris 270 eurom van :)

    60 napja 100al kezdtem.
  • xxxpaulxxx
    #22587
    Jó igen, közben én is rájöttem, hogy rosszkor használtam:$
  • Rash87
    #22586
    Bad beatnek ennek mi köze? :)
  • xxxpaulxxx
    #22585
    Nem lájkolom a bad beatet:D

  • xxxpaulxxx
    #22584
    Beszarás... te mindegyiket megnyered?:D:D

    Én éjszaka úgy döntötöttem áttérek SHra:) Sokkal jobban tetszik, sokkal izgalmasabb és több pénzt lehet vele szerezni, mint FR-el:)

    Ez pedig beszarás... micsoda Calling stationök vannak már:D



    2nd barellből egy all int kellett volna:)
  • sz4bolcs
    #22583
    Van, amikor az ember headsup közben úgy érzi, hogy megtört a ritmus, valami nem stimmel, és akkor MEGVAN!!:

  • sz4bolcs
    #22582
    omg, $5-ös headsup verseny tényleg nem különbözik semmiben a $2-estől.
    Jó, itt most mákom is volt, de az a river call... ://

  • sz4bolcs
    #22581
    Nem bírtunk egymással :D

  • xxxpaulxxx
    #22580
    Csakis a statjai miatt mertem így játszani... de könyörgöm... a végén nem tudom mi értelme volt foldolnia:D:D

  • ntex
    #22579
    Nagyon megy ez neked, grat... Miket nyersz am. ezekkel ? FTP-n is van 1$ beülős SnG de azzal csak 1.90$-et lehet nyerni asszem. Megéri ? :D
  • xxxpaulxxx
    #22578
    Nah az ilyenek után szidnak minket, magyarokat:D
  • sz4bolcs
    #22577
    Gyökéééérkéééém xDDDDDDD

  • sz4bolcs
    #22576
    hohohooo xDDD

  • sz4bolcs
    #22575
    Hohhhóóóó, 3 beülő? :D Én meg épp perzsgőztem, és beültem omaha cashgame headsupolni. ... xDD
  • xxxpaulxxx
    #22574
    Most megint nem indulnak el a letöltések Flashgettel:S Mi lehet a gond?
  • sz4bolcs
    #22573
    Its a kind of magic xD



    NAMASTE

  • ntex
    #22572
    Áhh komolyan elegem van mára... :D 3 teljes beülőt buktam el 20 perc alatt ilyen és ehhez hasonló lemákolásokkal :D Megint érdemes megnézni milyen lapokkal emelgetnek - allineznek az emberek :D

  • xxxpaulxxx
    #22571
    Áhh közben rájöttem, hogy a Flashget simán viszi, csak rég használtam ezt a programot és az előbb bénáztam:D
  • xxxpaulxxx
    #22570
    Deucescracked videókat nem lehet letölteni semmilyen download managerrel?
    Annyi videót letölteni, amennyit ajánl a pokerakadémiás könyv elég körülményes lenne egyesével:D
  • xxxpaulxxx
    #22569
    Ok, köszi a helpet!:)
    Amint felszabadul a gépem olyan 300 filmtől, már regelek és töltöm is őket:D
  • Csacsi
    #22568
    Regisztrálj Bwinre....és már mehet is. :)
  • Csacsi
    #22567
    Nem tudnám megmondani, hogy miért jobb, nekem segített....és mivel nincs összehasonlítási alapom a Pokerstrategys videókkal, így nem tudom megmondani, hogy miért jobb.

    Aki tud angolul érdemes inkább ott nézni. És ingyen van 7 napig...amikor elméletileg letölthetőek azok, amik érdekesek. És utána bármikor meg lehet nézni :)
  • xxxpaulxxx
    #22566
    Értem, akkor mást kérdezek: Deucescracked miért "olyan jó"? Milyen típusú videók vannak ott? Gondolom komolyabban pókeresek által készített sessionök nem?:)
  • Rash87
    #22565
    Az durva akkor, én is ilyen játékosok ellen akarok játszani :)
  • Csacsi
    #22564
    Valóban az AA ellen egy 85 volt

    A 38 ellen meg egy 82 :)

    Nem tudom miért nem mutatja :(
  • Rash87
    #22563
    Így nem jó,h nem látjuk mi volt az ellenfélnél,vagy csak nekem nem mutatja :D
  • Csacsi
    #22562
  • Csacsi
    #22561
    Asszony elkezdte aprítani a bwin mezőnyét :)




  • Galy
    #22560
    PS-en bronz státuszom van, a bronz videók szerintem tanulságosak
    (sng&mtt)
  • Csacsi
    #22559
    Soha nem néztem a pokerstrategy-s videókat, így nem tudom :)
  • Police88
    #22558
    ha egyszer egy üzlet beindul: ennyi szívás után már rám fért egy kis sikerélmény



  • Police88
    #22557
    Ezt kifizették rendesen :D
  • xxxpaulxxx
    #22556
    Csacsi! Te a pokerstrategy videóit mennyire találod jónak? Kezdőknek ideális tanuláshoz?:)
  • Rash87
    #22555
    Nagyon elgondolkoztató,hogy utóbbi napok folyamatos bukóját
    (ami ált. AA-AK-AQ,esetleg KK miatt következtek be,mert sok esetben feljavult a kezük v. egyéb),
    tegnap kézbe egy 10essel tudtam visszahozni,amit ki is fizettek,de úgy,hogy flopnál hiába nem volt 10esnél nagyobb lap kint,már flop előtt-s után is tudtam, hogy nem elég a 10esem, 3an voltunk benn,s emelgettünk,egyik all inre került,turn megint kis lap volt,s riverre ledobta a 10est,ennyi szerencsém volt.Szóval elvérzett egy 3as drill,meg egy AA.
  • ba32107
    #22554
    Te most itt mi voltál? Nagy vak, vagy UTG? Ha UTG, akkor ez kicsit rossz játék volt szerintem (bár nem értek a SNG-hoz). Ekkora vakoknál, ekkora stacknél ez a lap UTG-ből nem megjátszós, szerintem
  • sz4bolcs
    #22553
    omg xDD

  • sz4bolcs
    #22552
    :D

  • KAMIONOS KOGYO
    #22551
    :D :D
    Végül 4.lettem :S mind1 12$