30078
  • sz4bolcs
    #22830
    amikor jól megy a játék, nem is nézek mást, csak a színeket, a kombinációkat, és nem számolgatok, hogy mi van a kezemben.
  • sz4bolcs
    #22829
    Bakker rájöttem, néha headsupban elkezdem nézni a boardot, elkezdek gondolkodni, és akkor belezavarodok... De headsupban nem a lapokat játsszuk.
  • ntex
    #22828
    Na asszem mára ennyi, kisebb szünettel, a mai -10$-os mínuszomból visszatermeltem 8$-t tisztán :)

    De bakker ha nem csinálnék ilyen baromságokat amivel ma ekkorát buktam simán 80$ körül állnék ha nem többön :D
  • ntex
    #22827
    Így kell K drillt lemákolni :D

  • ntex
    #22826
    Körök óta nyomkodta az all-in -t, csak egy ilyesmi handre vártam hogy megszivathassam :D

  • ntex
    #22825
    Tört verziós hold em managert meg nem merek feltenni mert durva dolgokat olvastam, pl. hogy keyloggert tesznek a krekkbe és feltörhetik a számládat utána :D:D Inkább nem erőltetem asszem
  • ntex
    #22824
    Én használnék de fizetni nem tudok érte :\ Ingyenes meg nem tudom milyen van ami használható...
  • xxxpaulxxx
    #22823
    Használjatok hudot, ha eddig nem tettétek volna! Nekem nagyon sokat segített!!!
  • ntex
    #22822
    Pár nap múlva is ugyanúgy bejöhet a bad luck :) Én max 1-2 órát szoktam pihenni egy egy bukó széria után. Ma elbuktam 10$-t délután sorozatos hülyeségek miatt, két párt levertek meg ilyenek, most megint 50$-on vagyok szal 5$-t már vissza is hoztam.
  • Police88
    #22821
    Valami van a levegőben én is bebuktam az ász drillemmel egy szaros sor ellen...
  • Tikal #22820
    és olyanokkal nyirnak ki hogy flopra lejön neki a szin, kezemben két király.. emel egy potnyit, most faszt csináljak? :D És sorra dobom el a KK, JJ-t mert nem jönnek a lapok az asztalra... azt hiszem pihenni kéne pár napot...
  • ntex
    #22819
    Kezet foghatunk :)
  • Tikal #22818
    gondoltam leülök pokerezni... 8 dodo minusz.. egész heti pluszom elment :D... akármikor jo lapokat kapok, senki nem jon velem.. ha én nem szállok be a partikba akkor nincs parti... ha meg beszálltam nincs szerencsém.. azt hiszem most bukoszériába kerültem? :D
  • ntex
    #22817
    Még mindig nem tud valaki egy értelmes elemző vagy hudszoftvert FTP-hez ami nem fizetős ? :D
  • ntex
    #22816
    Megint downswingem van... két nap alatt -10$, megint 45$-on vagyok
  • ba32107
    #22815
    A flop minraise szerintem ilyen limiten tök jó. Az ellenfelek sosem fogják eldobni a két pár-szerű lapjaikat, és ha nuts-t floppolok multiway potban, akkor a minraise tökéletes move szerintem. Ideális esetben UTG nyit, két ember callol, én minraise, és mindenki megadja. A pot majdnem duplájára nő, és még mindenki bent van a többi utcára.
  • sz4bolcs
    #22814
    Valamelyik mindenre limpelős, mindenre megadós idióta azt mondja: "Neked mindig jobb lapod van, hogy a fenébe van neked mindig jobb lapod?"

    Mondom: "A szarokat bedobom." ..ennyire egyszerű.

    Mire 300 zsetonja maradt 50es nagyvakokkal, ő is megtalálta a fold gombot..
  • xxxpaulxxx
    #22813
    Ezzel be is bizonyosodott:D

  • xxxpaulxxx
    #22812
    Teljesen igazad van, bár ez nem is volt kétség:)
  • Csacsi
    #22811
    Két tipikus hiba.

    Gondolj bele abba, hogy mi lett volna, ha 5 dollárral ülsz bent az asztalnál?Megsúgom. Többet nyertél volna.

    És hogy még mindig látom. A miniraise floppon...az tuti nuts :)

    Bár arról nem beszélek, hogy A10 offal...megadni 6 BB-s emelést, nem éppen +EV.
  • xxxpaulxxx
    #22810
    Ez most nagyon jól esett:D

  • xxxpaulxxx
    #22809
    Akkor szerencsejátékfüggő vagy:P
  • Rash87
    #22808
    Meg is érdemli az ilyen....
  • sz4bolcs
    #22807
  • Tikal #22806
    lol, ezt most miért? :D
  • sz4bolcs
    #22805
    tipikus

  • ntex
    #22804
    óóóó ilyet hányszor megettem már én is :D Talán raktam is be hand replayt róla :) De ha nem limpelt volna AA-val akkor lehet nem szív, max viszi a vakokat :) Azt már én is megtanultam hogy limpelni kár zsebpárral mert annál nagyobb a bukó ha kis lapok esnek :D
  • sz4bolcs
    #22803
    Amikor láttam a mutatást, beugrott ez a mondat: "aaaz ellen ...nemvéd." :D
  • sz4bolcs
    #22802
    Látjátok... hány bizonyíték kell még, hogy elhiggyétek, hogy AA-val kicsit lehet nyerni, és nagyot lehet bukni? xDD
  • sz4bolcs
    #22801
    Grat! :)

    Én meg fogom a hasam a röhögéstől, ezt nézd meg

  • ntex
    #22800
    Megint nyomtam egy 9 fős SnG-t 2. lettem mert olyan rossz ellenfelem volt 1v1-ben a végén hogy hihetetlen. A jó lapjaimat nem tudtam megjátszani ellene mert mindig dobott a legkisebb emelésre. De komolyan vagy fél órát szenvedtem így vele. A végén meg már meguntam, egy top párra all int nyomtam flop után és persze hogy flösse lett úgyhogy ő nyert
  • sz4bolcs
    #22799
    Headsupban azok a legidegesítőbb kis férgek, akik gombról MINDENNEL limpelnek, bezzeg amikor egyszer én akarok limpelni a gombról, akkor egyből hirtelen hirók lesznek és rámemelnek pozíción kívülről. Néha lecallolom, hogy 'nesze, akkor egyed...' Persze ugyanúgy a kis 97 suitedjét mutatja.

    Itt van pl. ez a gyökérke. 50 körön keresztül nem csinált mást, csak a gombról limpelt, én egyetlen egyszer limpelek, erre a reakció:

  • sz4bolcs
    #22798
    Mer' az. xD
  • sz4bolcs
    #22797
  • KAMIONOS KOGYO
    #22796
    Collin Moshman Heads Up SNG könyve valakinek nincs meg pdf vagy más formátumban?
  • xxxpaulxxx
    #22795
    Vááá de utálom, amikor az emberek leírják ennyivel... "szerencsejáték":D
  • sz4bolcs
    #22794
    nem downswing volt, egyszerűen a játékom volt a szar...
  • sz4bolcs
    #22793
    Mi lehetett a srác kezében, amivel nem callolhat le? xDDD
  • sz4bolcs
    #22792
  • sz4bolcs
    #22791
    lol megjavult a játékom, már újra látom a matrixot!!! :D