30078
  • xxxpaulxxx
    #22870
    Ma végleg rájöttem, hogy a Pokerstars nem szeret engem:D
  • Carloska
    #22869
    nah ez már téleg a legalja geci

  • Carloska
    #22868
    annyi minden szarral bemennek nem dobhatam el inkább becsületesen vesztettem
  • ntex
    #22867
    Ezt valszeg nem tudtam volna másképp játszani :D Flopon már két párja volt a KQ-nak semmiképp nem dobta volna sztem
  • Carloska
    #22866
    durva ütközet

  • Carloska
    #22865
  • Tikal #22864
    az hogy 20beülőt elbukom az normális? nem játszom másképp mint egy hete, de most egyszerüen nem megy....
  • Carloska
    #22863




  • sz4bolcs
    #22862
    Nem voltam játékra alkalmas lelkiállapotban... régebben ilyenkor amortizáltam le (vagy nulláztam) a bankrollom, ez volt az első, amikor teljesen jól sikerült kontrollálnom a helyzetet. Innentől irány az 1000 dollár. :D
  • xxxpaulxxx
    #22861
    miaz? jönnek a bukók HUban?:D
  • sz4bolcs
    #22860
    Én meg 500 dolláron stagnálok. Jöhetne már vmi... mondjuk megjavulhatna a játékom. :D
  • Tikal #22859
    de jó neked... én minusz 20ban vagyok a pár nappal ezelőttihez képest, egyébként csak -3dodo a kezdetihez képest :(
  • ntex
    #22858
    Am visszahoztam a 10$ bukómat, plusz rátettem már 1$-t :D
  • ntex
    #22857
    Jó volt ez így sztem :P Mákoltam egyet azt kész :D
  • sz4bolcs
    #22856
    Mi az, hogy beijedt volna a flöstől? xD Neked kellett volna beijedned a flösstöl, és hívni egy szép méreteset turnön. :D
  • Rash87
    #22855
    Nem hiszem, hogy dobta volna,főleg h ott volt nála a treff A. Én ott féltem volna,h leesik a 4. szín,s nem kockáztattam volna,h adjak neki még 1 szinte nigyen lapot,rátoltam volna az all in-t :) Bár lehet,én látom rosszul.
  • ntex
    #22854
    Ha meg ráhívok lehet eldobta volna mert beíjed a flösstől
  • ntex
    #22853
    Tudom, De éreztem hogy hívni fog, ha nincs is top párja tudtam hogy a flössre blöffölni fog :D
  • Rash87
    #22852
    Turnnél vissza kellett volna hívnod,mindig így nem fog összejönni.
  • ntex
    #22851
    Így kell magabiztosan bukni AA-val :)

  • sz4bolcs
    #22850
    Megvan az új nickem: rirézfaszú bagoly
  • xxxpaulxxx
    #22849
    Jogos:D

    No de a fagyi visszanyalt... viszont nem tudom a srác mire számított, ez még blöffnek is rossz:D (és jééé itt is A9XD)
  • Rash87
    #22848
    Alapból A9-el nem kell bemenni,s nincs ilyen :)
  • xxxpaulxxx
    #22847
    Hülye lettem volna eldobni:D
  • ntex
    #22846
    Ajaj :) Kellemetlen bizony :D
  • xxxpaulxxx
    #22845
    Ez fájt:D

  • 12346
    #22844
    Ez most így mi? PT-vel ismerkedek, betolattam vele magába a meglévő Everest kezeket (~5000), aztán kidobált egy ilyet. Nem túl egyenes ez? Mi a para?

  • xxxpaulxxx
    #22843
    Köszi:)
  • sz4bolcs
    #22842
    pl. neked nagy stacked van, előtted pedig egy shot stack allin megy, te pedig tolsz rá egy allint, ezzel mindenki mást kiütsz a partyból ezzel izolálod. Érdekességképpen, Luigi azt mondta a sunday millionos videójában, hogy a modern pokerben nagyobb erőt sugall, ha nem izolálod a shot stacket, hanem csak megadod az allinjét. :D
  • sz4bolcs
    #22841
    pontosabban:

    Mikor egyedül akarsz maradni pozícióból egy játékossal... nagyvakkal, vagy az előtted emelővel, és ennek érdekében ráemelsz, hogy mindenki más kiszáljon a partyból (asszem).
  • sz4bolcs
    #22840
    Mikor egyedül akarsz maradni pozícióból egy játékossal... nagyvakkal, vagy az előtted emelővel (asszem).
  • xxxpaulxxx
    #22839
    Meg tudnátok mondani, hogy pókerben mikor használják az "izolálás" kifejezést?:)
  • sz4bolcs
    #22838
    xD Így kell kinyírnia magát az embernek.

  • xxxpaulxxx
    #22837
    Engem egyszer egy magyar srác meg is sajnált, amikor lemákolt egy QKo-val AKs-emmel szemben:D
  • Tikal #22836
    Múltkor lemákolt egy magyar srác... elkezdett rajtam nevetni, írtam neki hogy ez nem valami szép dolog, talán nem kéne gyúnyolódni, pláne hogy csak szerencséje volt és nem ésszel nyert... pár kör után csunyán lenulláztam a srácot egy partiban, jött is a kurvaanyázás :)
  • ntex
    #22835
    Szegény srác :) Magyar volt de méltósággal viselte a vereségét :) (Ezt azért mondtam mert volt már pár precedens hogy valakit lemákoltam és elkezdett inzultálni az asztalnál).

    Amúgy nem tudom de megéreztem hogy jönni fog a 3-as :D És bejött tényleg :D Turn után dobtam volna

  • xxxpaulxxx
    #22834
    Pl ez... ma ilyenekkel volt tele a Party:D Emberke 89%os VPIPvel rendelkezett... alíg vártam, hogy jöjjön egy jó hand vele szemben:D Innentől kezdve nem is vásárolta be magát=(

  • xxxpaulxxx
    #22833
    Hihetetlen, hogy egyesek mennyire nem ismerik a Fold gombot... de nem baj... nekünk ez csak jó:)
  • ntex
    #22832
    Nem hitte el hogy flössöd van ? :D
  • sz4bolcs
    #22831
    buciiii