30078
  • plu604
    #22790
    a kurva anyját. és az ilyen csicska nyeri meg. nincs igazság.
  • ntex
    #22789
    5. lettem, 6.30$-t nyertem :) Első eredményes sit n go-m :)
  • TaRka0107
    #22788
    Fater is, megenyhült, most azt mondta hogy: "Látod-e, csak tanulni kell." Múltkor meg: "Ne hazárdírozzá' má'"
  • Police88
    #22787
    az ilyenektől vagyok riverfób xD
  • #22786
    Kicsit van arca a jubileumi Sunday Million győztesnek:
  • Tikal #22785
    vicces dolog ez a póker... a nagyképűség néha arcon vág ha nincs tisztelet a másik iránt...
  • ntex
    #22784
    Ez most nem esett jól :(

  • ntex
    #22783
    Már döntő asztalnál vagyok, 5/9 XD
  • ntex
    #22782
    1$+0.10$ -os 90 fős sit n go-n már csak 12-en vagyunk, jelenleg 3. vagyok jelenleg :D Jó lenne megnyerni ^^

    Előbb QKs-el megadtam egy 5K-s emelést és flopra 6-os jött, áldom a szerencsémet hogy nem jött hozzá semmi mert ha megadom a hívást szívok 6-os drill ellen :( :D
  • xxxpaulxxx
    #22781
    Ez a Luigi megaszonta a lényeget a Fókuszban!
    Még a barátnőm is megenyhült a pókerrel kapcsolatban:D
  • xxxpaulxxx
    #22780
    De közbe ne játssz!:D
  • sz4bolcs
    #22779
    alázat... alázat.... nincs bennem alázat. Na most áldozok a poker isteneinek. És videózok. :)
  • sz4bolcs
    #22778
    Jó, de a felét azért bukom, mert romlik a játékom a bukás miatt.
  • Csacsi
    #22777
    Látod én mondtam....
  • sz4bolcs
    #22776
    Elbukok 5 hu játékot egymás után már azt nehezen viselem...
  • sz4bolcs
    #22775
    Jesszus ..5000 torna??
  • xxxpaulxxx
    #22774
    Nah akkor lepődnél meg igazánXD
  • Csacsi
    #22773
    Tetszik a hozzáállás. Csalnak a termek..és kész. Sokkal könnyebb erre fogni...mint arra, hogy megtanuljon az ember játszani.

    Nézzétek meg Bélabácsit. 5000 torna óta bukószériában van....mégsem mondja, hogy csalnak a termek. Ez benne van.
  • sz4bolcs
    #22772
    A második replaynél a flop visszaemelésénél már tudtam, hogy csapdázik, de idióta visszaemelése miatt gondoltam, még megnézem a következő lapot, hátha segít.
  • sz4bolcs
    #22771
    Én nem szoktam megnézni, csak ha ilyen 'kattant' az ellenfél, és érzem, hogy valami bibi van a lapjával.
  • sz4bolcs
    #22770
    A faxom sem hisz el ezeknek semmit.



    Mondjuk rá lehet baxni xDD
    De a faxnak kell minraiselnie.


  • Tikal #22769
    a preflop callod lehet hogy rossz volt, ha ásza van, de akkor utána még megsporolhattad volna a másik két hivást, mert ha tényleg ásza van akkor sokba is kerülhetett volna... persze én is megnéztem volna szerintem :D
  • ntex
    #22768
    Itt meg egy full house :)

  • sz4bolcs
    #22767
    Amúgy meg is tudom racionalizálni, miért calloltam végig.
    A flop nem indokolta a további emelését.
    turn: ha ásza volt, már rég rossz volt a preflop callom.
    Rivren viszont allin kellett volna tennem.
  • sz4bolcs
    #22766
    Olyan kíváncsi lettem a preflop emelése után, mondom nekem megér két dollárt, hogy lássam, tényleg ott van-e a kezében a két Jolly Joker... xD
  • Tikal #22765
    lol, én is sok ilyet látok, sokan azt hiszik olyan jók mint isildur :D
  • xxxpaulxxx
    #22764
    aztaqrvamindenit:D:D:D
  • sz4bolcs
    #22763
    Néha úgy kiderülnek érdekes dolgok. :D

  • ntex
    #22762
    Ko'd kár hogy csak 5 centet all-in -ezett :DD:D

  • xxxpaulxxx
    #22761
    és neki hányszor lesz ilyen legközelebb?:)


    Nah viszont én sztem most hanyagolom ezt a HU dolgot... nem elég nagy hozzá a bankrollom, hogy nyugodtan elviseljem a downswingeket:D Egyelőre marad a 6max, aztán majd meglássuk:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #22760
    sorry, 7. lett,nem 4. a lobby kicsit megzavart :)
  • KAMIONOS KOGYO
    #22759
    guccyka 4.! lett,és kb 85 milliót(Ft) nyert.
  • ntex
    #22758
    Nem mondtam hogy hackelt... De oké, 3x bejött. Hányszor lesz ilyen legközelebb ? :P De a srácnak 10x két párja lett flopon egymás után, és top pár volt az egyik mindig. Te elhinnéd ?
  • xxxpaulxxx
    #22757
    Nekem tegnap egymás után 3x jött AA ugyanannál az asztalnál... én is hackelek, te hh még nem?
  • ntex
    #22756
    ÉS mellesleg én is gyanúsnak találtam pár szituációt. Nem egyszer volt hogy "ráérzett" az emberem arra hogy le fog jönni neki a lap. Regneteg ilyen van. Mindenkinek ekkora mázilja lenne ? :D

    Én nem kérdőjelezem meg senkinek a tisztaságát. De azért párszor nekem is megfordult már a fejembe hogy lehet ilyen
  • ntex
    #22755
    Nem a terem csal, hanem lehetséges hogy ügyes emberek már csináltak ehhez is hacket. Tegnap bátyjám játszott egy versenyen, és az egyik srácnak kb 10x egymás után két párja lett flopból. Ekkora mázlija lett volna ? És kb 4-5 en mondták az asztalnál hogy hackelt valamit tuti. Odatették az asztalhoz és 20K-ból 300K-ja lett 10 leosztás után.
  • sz4bolcs
    #22754
    Eddig nekem, most az ellenfélnek. :D
  • xxxpaulxxx
    #22753
    Csal a terem, kérdés, hogy kinek és minek:D
  • Rash87
    #22752
    Akkor talán jól döntöttem,hogy dobtam,kösz:)
  • Csacsi
    #22751
    HA csal a terem....akkor miért is játszol?

    Nem kötekedésből...csak kérdezem.