30078
  • sz4bolcs
    #29436
    most majdnem dobtam egy hátast :D

  • sz4bolcs
    #29435
    stars
  • Galy
    #29434
    melyik terem?
  • sz4bolcs
    #29433
    Lol. Pár napja az egyik versenyen 4handed maradtunk, én voltam a nagyonshort bubble talán 2 vakkal, amikor utg emel, én vagyok a BB, kezemben K9s, egyik vakom bent van középen. Aztán a másik közepes stack visszaemel az eredeti emelőre, na mondom, ezt callolnom kéne, mert a következő körben autoallinen vagyok valszeg K9-nél szarabb lappal, mire az eredeti emelő beírja, hogy AQ. Namost, ott vagyok K9cel, eredeti terv szerint rirézt callolok... egy emelés, és egy riréz után, amiből az első emelőnél tudom, hogy AQ van, másodiknál fogalmam sincs, mi. Dobok. Erre eredeti emelő visszaemel a reraisere, mire ő dob, eredeti emelő pedig megmutatja, hogy tényleg AQ-ja van.
    Következő körben autoallinen vagyok any2vel, kiesek, de úgy fölbaxtam az agyam azon, hogy ilyen kiélezett helyzetben információt cserélnek, hogy rájukhívtam a modit, írtam a supportnak, hogy vizsgálják meg a dolgot, és kéne vissza a nevezési díj. Ma nézem a számlám, és küldtek 5 dolcsit. xddd

    Szóval ha ilyet láttok, ne habozzatok supportnak írni.
  • MEdievil
    #29432
    Látom élvezted :) én biztos hamar ráborítom az asztalt nehogy a végén csak megadjon.
  • sz4bolcs
    #29431
    Egy kis fun :D

  • sz4bolcs
    #29430
    Ez bevette a végit xD

  • sz4bolcs
    #29429
    Am sajnálom, h. nem dobtam be, kicsit megnőtt volna a respect az asztalnál, meg ritkán dobhatok A fullt.
  • sz4bolcs
    #29428
    Tegnap jártm így. nálam AA, flop QQA ellenfél beledonkol, call, turn Q... nem dobtam be, de onnantól nem volt nagy arcom. Elegáns lett volna bedobni, de riveren még calloltam egy betet, godly cooler, kifizetem.. :)
  • Tigristank
    #29427
    Az ilyen visszajátszásoknál mindig "várom", hogy egyszer így jársz. :D
  • precision
    #29426
    pedig nagyon átlátszó volt az a turn check... elég idióta ellenfél :P
    még ha fullra nem is de egy drillre (vagy max egy sorra) azért rakhatott volna és könnyebb lett volna a dobás
  • sz4bolcs
    #29425
    Mai szépségdíjas játék:

  • MEdievil
    #29424
    Még egy dámát is kapott a végére mi mást akarhatott volna még
  • sz4bolcs
    #29423
    Azt a K-t muszáj volt leimádkoznom neki :D
  • sz4bolcs
    #29422
    pwnnnn

  • MEdievil
    #29421
    Aztarohadt :D Elfelejtették megkeverni a paklit!
  • Palinko
    #29420
    like :)
  • sz4bolcs
    #29419
    woohoo :D

  • sz4bolcs
    #29418
    momomonsterflop :D

  • sz4bolcs
    #29417
    ismerős szitu

  • sz4bolcs
    #29416
    A kis szutykos konektor :D



  • sz4bolcs
    #29415
    am én is nagy g*ci vagyok :D

    Sz4bolcs1985 [observer]: szep check flopon, majd elemeztesd ki :D
  • sz4bolcs
    #29414
    tanuljatok belőle :D

  • precision
    #29413
    én meg fullt kaptam flopon és lemákoltak...

    44 volt kézben, flop pikk 3 -as és 4 -es és egy káró 3 -as, ellenfélnél treff K és pikk 2 -es, turn pikk 5, river pikk A

    egy darab párja nem volt a flopnál mégis ráemelt az emelésemre és az allint is megadta

    lefishmákstraightflushözött... hogy szép magyar szakszóval éljek... avagy rohadna meg :|

    mostanában ITM közelébe se tudok jutni... nemtom WTF van :(
  • MEdievil
    #29412
    "Wolf wins 2 000 chips from the main pot with a straight flush, King high. "

    Sose voltam még ilyen közel a royalhoz :)
  • sz4bolcs
    #29411
    oppa gangnam style :D

  • 9csöves9
    #29410
    jaja, el is terveztem, hogy szarrányerem magam, csak hát rush pókeren kicsit eldurrant az agyam, aztán beleszaladtam egy csúnyába. azért is kértem rögtön kifizetést, nehogy egyből elbukjam a pluszt
  • sz4bolcs
    #29409
    lol, hát ez baromi jó kis bónusz. xD
    7 napig annyit vehetek ki, amennyit $20 fölött teljesítek.
  • 9csöves9
    #29408
    lépj ki nyugodtan,a ring game ticket feletti pénz rámegy a számládra, a ticketted pedig továbbra is megmarad.utána beülhetsz megint simán csak a tikettel. a maradékot pedig ki is utalhatod.legalábbis engem kifizettek, nem kértek semmit, szombaton kértem kiutalást és ma már rajta is volt a számlámon.
  • sz4bolcs
    #29407
    hali, kéne kis help. Beültem FT-n a ring game tickettel 0.25/0.50-es asztalhoz, és fölvittem 70 dollárig. Most ha kilépek, akkor megszűnik mind a 70 dolcsim? / meddig kell játszanom, hogy pénzt kapjak?
  • MEdievil
    #29406
    "EhMonThenSasij: al
    WolfCorpS: dam :D
    EhMonThenSasij: lolloololololololololololol
    EhMonThenSasij: obviously
    WolfCorpS: why before you have big luck
    EhMonThenSasij: lol
    EhMonThenSasij: of course
    EhMonThenSasij: of course u call a raise with 3 high
    EhMonThenSasij: obv
    WolfCorpS: dam
    EhMonThenSasij: sites a joke
    EhMonThenSasij: let the mong who calls with 3/2 out of position win LOL
    EhMonThenSasij: gg f ckin spazz
    EhMonThenSasij: csllallin 3/2
    EhMonThenSasij: yeh wp
    EhMonThenSasij: callin with sh it out of positiona gain
    EhMonThenSasij: f ckin fish
    EhMonThenSasij: die
    EhMonThenSasij: all in every hand
    EhMonThenSasij: every hand
    WolfCorpS: WolfCorpS has finished tournament in 1. place
    EhMonThenSasij: LMAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
    EhMonThenSasij: MIRACLE
    EhMonThenSasij: SHOCK
    "


    5 playeres Mini tournament pontokért (1 Hely fizet többi bukta). Headsupot 5000-2500 körüli zsetonnal kezdtük a javára de annyira láttam hogy mit csinál hogy végig domináltam a HU-t és szépen megettem. Még amikor mákolt A2-vel AQ-m ellen és maradt 1000 zsetonom onnan is visszahoztam :D
    Mindegy volt milyen lapom van, annyira őrjöngött hogy elég volt a flop alapján játszanom :)
  • #29405
  • precision
    #29404
    szar játék volt részemről, de örülök neki, hogy végre "legyőztem" egy ilyen színreszín huszárt :)

  • Tigristank
    #29403
    De utálom a mákereket, akik egymás után többször is nyernek szarabb handekkel preflop all in szitukban. :)
  • Lammer
    #29402
    +1
  • WuFraZselic
    #29401
  • 9csöves9
    #29400
    van itt egy kis bónuszpénz, hátha valaki még nem látta. ha párosítod a PS és a Full Tilt számládat, akkor kapsz FT-re 20 dolcsit amit cg asztalokon használhatsz fel. dec 24 és jan 6 között van ez az akció.

    http://www.fulltiltpoker.com/partner-ticket-promotion
  • Csacsi
    #29399
    Már preflop betolom.
  • sz4bolcs
    #29398
    Az örök kérdés, ami igazából soha nem kérdés: mtt 600 nevező. Elvergődsz a hullámvasúton döntő asztalig. UTG-ben kezdesz, 10 vakod van és meglátsz a kezedben egy 1010-et. 10 vakocskádból emelsz 2 vakot, gombról visszatol 7 vakot valaki. Mit csinálsz? Lejátszod, vagy dobsz?



    am BUÉK mindenkinek :)
  • Palinko
    #29397
    nagyon meglepődnék ha postáznák ,szerintem kapod a seriealt meg a letöltési linket. de nem vettem még, szóval tévedhetek.