30078
  • xxxpaulxxx
    #23190
    Ez nem az FL hülyesége, hanem a mikrolimité;)
    Úgy tudom, hogy az FL azért nehéz, mert nagyon sokat kell tanulni (talán még többet, mint az SH-t) és így matematikailag nagyon kiszámíthatóvá válik egy idő után... de lehet megint tévedek és ezt csask álmondtamXD
  • ntex
    #23189
    De am tökmindegy hogy játszom meg mert kezdek rájönni hogy FL hülyeség, szinte minden partyban van egy olyan jóember akinek tökmindegy mi van a kezében, elkísér a riverig és megad, és visz A magassal :D
  • ntex
    #23188
    Legalábbis szerintem így volt ez jó XD
  • ntex
    #23187
    Nem volt hülyén megjátszva, turnt még meg akartam nézni mindenképp, ha nincs 7-es dobtam volna
  • Rash87
    #23186
    Nem kizárt :D

    De amit nyertem teljes beülőt , egy hülye AK-val el is buktam utána :(
    Flopon ott volt a K,utána A is jött,s nem lehetett eldobni sehogy sem,de sajnos flopon már setje volt :\ ilyeneket sehogy sem lehet elkerülni.
  • Rash87
    #23185
    Elég hülyén lett megjátszva,remélem ezt te is tudod :)
  • El Deloro
    #23184
    Üdv!

    PS-en amikor az 50$-hoz meg kell erősíteni az adataimat takarjam ki a személyim számát vagy úgy nem fogadják el ?
  • ntex
    #23183
    Első nagyobb kasszám FL-en :D

  • plu604
    #23182
    Így is van.
    Az a fajta vagyok aki nem rohan fejjel a falnak, és ilyen szempontból póker terén az FL a legjobb választás egy kezdőnek.
    Ha eljön az ideje majd NL-ezni fogok én is természetesen.
  • sz4bolcs
    #23181
    Sztem a pokerterem akar kiszúrni veled, és szabotálja a neted. :P
  • sz4bolcs
    #23180
    Van, velem mindig ez történik. xD
  • ntex
    #23179
    LoL az tényleg az volt :D grat :)
  • Rash87
    #23178
    Idegesítő volt ,bár lehet jól jártam,kitudja :D
  • xxxpaulxxx
    #23177
    LUCK:D
  • xxxpaulxxx
    #23176
    Igen, úgy hívják adsl:D
  • Rash87
    #23175
    1 óráig játszok,várom a jó lapokat,kapok egy AA-t,emelnek előttem,ráemelek,s megszakad a net 3 percre,ilyen van???
  • sz4bolcs
    #23174
    de ha mindig azon agyalok, hogy AA-val emelnek vissza KKmra, akkor a végén tiszta paranoid leszek, és semmivel nem játszom..
  • sz4bolcs
    #23173
    annyi eszem volt, hogy reraiset csak fogadtam, aztán mikor flopra nem jött semmi értelmes, még egy ász sem, akkor mentem allin..
  • sz4bolcs
    #23172
    fasza, 10 perccel később ugyanígy jártam KK-val. xDDD
  • sz4bolcs
    #23171
    wooohoooo

  • xxxpaulxxx
    #23170
    Hát azért lehettek volna ott finomságok a kezében... pláne úgy, hogy most autopilot játszottam filmnézés közben:D Ilyenkor jönnek legjobban a statok, amikor az ember nem figyel annyira:$:)
  • ntex
    #23169
    Nice hand :) De én ezt HM nélkül is valszeg hasonlóan játszottam volna :P
  • xxxpaulxxx
    #23168
    Én starsról emlékszem úgy, hogy mintha kevés asztal lett volna... de ezek szerint tévedtem:)

    No és itt a sessionzáró handem:) Most el is teszem magam mára:D jó8!
  • xxxpaulxxx
    #23167
    Köszönöm HM:D
  • ntex
    #23166
    És azért mégiscsak jobb hogy nem feltétlen kell elbuknod a teljes beülődet egy leosztásra :) Igaz a nyeremény is arányosan kevesebb de könnyebb játszani én is úgy vettem észre.
  • plu604
    #23165
    ezt azért nem mondanám.
    Én FL-t játszom már jó ideje, és PartyPokeren valóban elég kevés asztal van, $0,05/0,1 limiten csak fő műsöridőben van 2-3 fullring asztal, de FTP-n például 0-24 van min. 10 fullring asztal ugyanezen a limiten, és még $0,5/1-en is.
    Utána már SH-zni kell, NL-nél meg $1/2 fölött kényszerülsz SH-zni.

    Amúgy tudom ajánlani - messze könnyebben elsajátítható mint a BSS, és akkora bankroll sem kell hozzá, mivel FL-nek van a pókerjátékok közül a legkisebb varianciája. FL $0,05/0,1-es limithez mindössze $30 kell, míg ennek majdnem a duplája kell NL $0,01/0,02-höz.
  • xxxpaulxxx
    #23164
    Nem sokan játsszák és kevés asztal is van hozzá
  • ntex
    #23163
    Fix Limit Holdem nagy hülyeség lenne ? Beleolvastam strategy-n a fix limit cikkekbe és elég jónak tűnik :D
  • sz4bolcs
    #23162
    Imádom, amikor egy terv sikerül. xDD

  • ntex
    #23161
    Értelek :) Köszi a helpet :D Megpróbálom tartani magam a leírtakhoz, meg a könyvet is átolvasom még egyszer.
  • Csacsi
    #23160
    Mivel általában pozícóban vagyok...ezért általábn cbetelek száraz floppokat. Néha turnön is hívok. Nagyjából 65%-ban hívom továbba floppot..és 55 %-ban hívom tovább a Turnt.

    Szóval 10 emelésből 6-szor hívok floppon, ha van valami, ha nincs.

    De ez mondog sokban függ attól, hogy mi jött fel..és segíthetett-e az ellenfelem megadó laptartományának.

  • ntex
    #23159
    Te személy szerint hogy játszol akkor ha emelsz preflop, akár 3 betelsz, és flopon semmi nem talál el ? Nekem ezzel van a legnagyobb bajom. Agresszívan játszol tovább akkor is vagy check/fold már flopon ?
  • Csacsi
    #23158
    Ha csak két asztalon játszol...akkor figyeld meg...hogy mivel emelnek..mennyit....milyen pozícióbol....megadnak-e emelést pozíción kívűl..és ilyenek.

    És írjál róluk jegyzetet...amit később láthatsz.

    Például...ha 5-ből 5-ször emel gombról a nagyvakodra...akkor egyzser-kétszer emelj vissza rá. Mindegy milyen kártyával...ha arra is ráemel...akkor dobd el...majd legközelebb.
  • ntex
    #23157
    Köszi :) Amúgy mindig egy asztalnál játszok, nagyon ritkán kettőn. Pont ezért. És HM nélkül mit kell/lehet figyelni az ellenfeleken ?
  • Csacsi
    #23156
    Írj a supportnak, hogy küldjék el az eddig hand historydat emailben..és akkor be tudod importálni.

    Pokerstarsnál elküldik...gondolom akkor FTP-n is.

    Valamint nem a HM hiánya okozza, hogy nem nyersz. NL25-ig soha nem használtam..és mégis nyerő tudtam lenni.

    Figyelni kell az ellenfeleket. Ha ez nem megy...próbálj kevesebb asztalon játszani. Mindig teljes beülővel ülj az asztalnál.. és ez alapján játsz. Minden más kezet dobj el.
  • ntex
    #23155
    Értem, köszi :D
  • ba32107
    #23154
    Nem lehet ilyet, tiltja a FTP szabályzata.
  • ntex
    #23153
    Őszintén szólva az SH könyvet átolvastam, meg Pokerstrategyn is elolvastam már párszor az ide vonatkozó cikkeket. De am megint a saját hibáimból adódóan buktam el sok pénzt. A tanulás <--> játék arány nálam változó. Volt olyan nap hogy nem is játszottam csak strategyn olvasgattam meg hand elemző videókat néztem. Am meg biztos hogy többet játszok mint tanulok. Az a baj hogy egy jobb nyerő széria után sem tudok megállni és sokszor a felét elbukom annak amit nyerek, vagy az egészet. Remélem ez meg fog változni :D Ma megint elolvasom a könyvet, meg sztem felpakolom vagy a holdem managert vagy az elephantot. Manager sajna csak tört verzió van, így lehet kipróbálom az elephantot inkább.

    Egy kérdés ezzel kapcsolatban : Nem tudom lehet-e ilyet kérni, de valaki oda tudná nekem adni az FTP-s hand history pakkját hogy be tudjam importálni az elemzőbe ? Nekem nincs túl sok az az igazság mert sokat letöröltem régebben, azt hittem nem lesz rájuk már szükségem, és kellenének az statok miatt. Persze ha gondot okoz akkor nem kell :D
  • Csacsi
    #23152
    Tegnap mennyi időt fordítottál a tanulásra...és mennyit a játékra?

    De őszintén?
  • xxxpaulxxx
    #23151
    Akkor töltsd le szépen az Elephantot és olvass utána a statoknak!:P
    De amúgy meg folyamatos tanulás nélkül nem lehet játszani inkább:)