30078
  • Carloska
    #23230
    nah mondtam jók azok a versenyek most már teis látod... :D
  • Galy
    #23229
    nice!

    én egy 8 órás menetet nem bírnék, agyilag igy is zokni vagyok a végére..
  • xxxpaulxxx
    #23228
    Köszi szépen!:)

    Sz4bolcs gratu!:D
  • Mighty
    #23227
    Azért én is gratulálok.
  • Mighty
    #23226
    Aha.
  • ntex
    #23225
    Grat :) Nekem a legjobb eredményem freerollon 2 éve volt, 10000-ből 52. :S alig nyertem vele pár centet...
  • KAMIONOS KOGYO
    #23224
    GRAT!
  • KAMIONOS KOGYO
    #23223
    A legvégén a AJ-s gyerek megadja az all-in-t,vagy mi van?
  • Rash87
    #23222
    Jól bírtad akkor.De megérte :)
    Taníts mester xD
  • ba32107
    #23221
    :O Az kemény :D Én tuti nem tudnék ennyit játszani. Jó érzés lehet ekkora nyereményt besöpörni. Ha 8 órát játszottál, akkor nem sokat alhattál :D
  • sz4bolcs
    #23220
    2300 induló volt, 8 óráig voltam játékban 265 dollárt nyertem. Az első 1700 dollárt nyer, második 1300-at, harmadik 1000et.. :() Nekem ennyi jutott.
  • Rash87
    #23219
    Grat! Mennyit nyertél,vagy vmi infót csöpögtess :D
  • ba32107
    #23218
    Hány induló volt, mennyit nyertél, stb? :)
  • sz4bolcs
    #23217
    Köszi, köszi, virágokat az öltöző elé. xDD

    Amúgy versenypokerben soha nincs múlt, meg jövő, mindig csak a most van 1,5 vakkal meg 30-cal is, ha nem így fogja föl az ember, és az egészében nézi, hogy még mennyi van hátra, akkor beleőrül. Utána viszont belegondol az ember, főleg, mikor nem az első helyet csípi el, vagy egy nagy nyereménytől esik el, és olyankor nagyon szar. De kárpótol, mikor mégis sikerül, és néha sikerül..
  • Csacsi
    #23216
    Valahogy emiatt nem érzem magamat még készen a versenypókerre :)

    De amúgy grat.
  • Pillecukor
    #23215
    gratgrat
    széééépszééépp
  • sz4bolcs
    #23214
    bocs, nem olvastam a fórumot, annyira belemerültem. shortként 3 vakkal kettesben maradtam egy nagy stackkel, Q6 egyszín kézben.. ő rámtolta 52o-val, call.. Jött flopra az 5ös, aztán turnre egy hatos, és riverre megint egy 5ös, ha jól emlékszem. :D

    8 órás menet volt, ilyenkor kicsit csalódott az ember, hogy nem nyert párszáz/ezer dollárral többet, de legalább tudom, hogy nem vagyok reménytelen eset. :)
  • sz4bolcs
    #23213
    7. hely :( :DD
  • Csacsi
    #23212
    ha adnál nevet...mennénk szurkolni :)
  • Csacsi
    #23211
    VPIP = olyan 21-22 körül a jó. Szóval kicsit feszesebben kéne callolni.

    PFR = olyan 18-19 között legyen. Többet kéne emelni :)

    Cbet = 92% szerintem sok...60 % körül jobb. Kicsit válogatni kéne a
    floppok között, mert nem mindig jó hozzá a board. Például inkább ezt Cbetelem meg AK-val hogy J 2 5, mint mondjuk Q 8s 9s. (érdemes lehet megnézni a Cbet sikeresség százalékát)

    A W$Sd%= meg kicsit alacsony. Az a jobb, ha 50% fölött van. Ez azt hivatott jelezni..hogy képes vagy eldobni Top párokat rosszabb kickerrel, vagy lejött sor..flushdrawakat már nem fizeted ki.

    De valóban kicsi a minta.
  • sz4bolcs
    #23210
    R1A1 reach the final table!! Mennyit álmodtunk erről wolffal.. :D
  • sz4bolcs
    #23209
    útban az R1A1 döntő asztala felé (jelenleg 7/13):





  • xxxpaulxxx
    #23208
    Értettem!:)
  • ba32107
    #23207
    50-100 ezer hand alatt nem érdemes nézni a statokat :)
  • sz4bolcs
    #23206
    Ma valóra vált egy régi álmom, egy hunfreerollszerűségen döntő asztalhoz ülhettem, ráadásul 3. lettem. :PPPP XDD
  • Milka
    #23205
    mindegyik trackernek legalább 1giga ram kell? probáltam keresni neten valami kaloz verziot de nem nahyon sikerült összehoznom.jol jönne egy kis segítség ha tudtok adni.valami alap tracker kéne csak,nemkel a legtutitt ,nincs a gépemben 1giga ram sajna:| majd ha bejön a karrier akor lesz uj gép:)
  • xxxpaulxxx
    #23204
    Vélemény? Min kell és mennyit javítanom?:)
  • xxxpaulxxx
    #23203
    Itt meg missclickeltem... pedig le tudtam volna gombolni egy szebb összeget-_-

  • xxxpaulxxx
    #23202
    Jajj már majdnem csőbe húzott (HAH:D)

  • xxxpaulxxx
    #23201
    persze
  • Carloska
    #23200
    mondjuk nem nagyon izgat az én online karrierem már úgyis véget ért pár napja :D
  • Carloska
    #23199
    havernál nyomtam egy versenyt az ő számlájáról , most jöttem fel neki 3 sörrel "pénz visszafizetés"

  • El Deloro
    #23198
    Kihasználhatom a PokerSavvy a Poker Strategy és a YourPokerCash kezdőtőkéit úgy, hogy mindegyiken más teremben játszom?
  • ba32107
    #23197
    Bazzeg :D Végig azt hittem hogy az AJ-s csóka a fish :D

    (bár ki tudja, okos ellenfél talán dobta volna. A 99-es arc gondolom 2-es párt akart elhitetni kézben)
  • plu604
    #23196
    ez így is, van, de hogy 2 ellenfél esetén (akkor is ha nincs emelés előtted/utánad) 75o-al limpelj, azt sehol nem mondja a PS. :)
  • xxxpaulxxx
    #23195
    Szánalmas:D
  • Mighty
    #23194
    Ezt láttátok már?

    Csávó flop előtt megmutatta a lapjait, mert azt hitte már mindenki dobott. Nos, még volt egy csávó kézben 9-es párral, és lejátszották.

    http://www.youtube.com/watch?v=sKsV6oqZW38&feature=BF&list=WL885192A500658AE0&index=1
  • ntex
    #23193
    Nem számítottam rá hogy emelni fog... De PS meg azt mondja ha kiegészítek és emelnek akkor azt már adja meg mindenképpen.
  • plu604
    #23192
    Nem tudom te hogy vagy vele, de én szeretem az ATM-eket :)
    FL-hez valóban sokat kell tanulni, de melyikhez nem? Mellesleg SSS után a legegyszerűbben elsajátítható stratégiája van.
    A blöff valóban kisebb szerephez jut, az tény, és a potkontroll is kiesik, legalábbis mérséklődik, cserébe viszont nagyon egyszerű húzókkal játszani.
    Előnyök-hátrányok minden pókerfajtánál vannak.
    És azt is hozzá kell tenni, hogy 57o-al még kis vakból SEM egészítünk. :)
  • ntex
    #23191
    Most nézd meg ezt pl. :D:D:D