30078
  • ntex
    #23150
    Aha... visszabuktam magam megint 51$-ra :D, aztán SSS full ring-el feltornáztam 53$-ra magam megint, mára abbahagytam. Ezt statok nélkül nem lehet játszani :D
  • xxxpaulxxx
    #23149
    Naugye:D
  • ntex
    #23148
    Ezt nagyon durván benyeltem -.-

  • ntex
    #23147
    Too bad KK playing :)

  • sz4bolcs
    #23146
    +Emelek AK-val preflop és flopra semmi nem jön, ilyenkor mit kéne csinálni ? :D"

    -Checkraise a tuti.
  • ntex
    #23145
    Beültem egy 6max asztalhoz, első leosztás :D

  • xxxpaulxxx
    #23144
    Igen... elkezdtem olvasni és tényleg jó, csak picit magas volt nekem abban a pillanatban, amikor olvastam (olyan hajnal 3-4 lehetett:D)
  • ntex
    #23143
    Köszi :)

    E-book -ot pedig EZT említetted ? :)
  • xxxpaulxxx
    #23142
    klikk
  • ntex
    #23141
    Tudnád nekem linkelni azt a KKT-t ? :D
  • xxxpaulxxx
    #23140
    Hát igen... nehéz dolog ez:D Én 4 hónap elég aktív játékkal és tanulással értem el azt, hogy "biztonságosan ülljek" az asztalnál... legalábbis ezeken a mikro limiteken:) Nem akarom elkiabálni, hogy "verem a mezőnyt", mert még csak nem olyan régóta érzem ezt... de úgy gondolom most már kezdek "tudatosan játszani":D:D
  • xxxpaulxxx
    #23139
    6 max asztalnál játszol, 100 BB beülővel, amire rákapcsolod a folyamatos újratöltést és egy teljesen más stratégia szerint játszol:D
    KKT-t találsz hozzá Pokerakadémián... nagyjából én is azt használom,
    illetve pokerstrategyn is van erről cikkek...
    Jah meg Csacsi ajánlotta még a Pokerakadémián levő SH ebookot:)
  • ba32107
    #23138
    Hát ezekre sajnos nem lehet általános választ adni. Mindig az adott szituban kell meghozni a döntést. Most nem nagyon van időm részletes választ adni, de egy általános tanács, hogy próbálj meg elrugaszkodni a KKT-től. Nem kőbe vésett szabály az, inkább arra való, hogy az abszolút kezdőknek legyen némi fogalma arról, hogy mi számít jó lapnak, és mi nem.

    Neked ez már szerintem megvan. Szóval próbálj meg arra törekedni, hogy gondolkozz a szitukban, és ne gépiesen cselekedj. Ha tudsz angolul, akkor olvasgasd a pokerlistings cikkeit, nagyon jók (és nem is túl hosszúak, jól érhetőek). Van a cbet-ről, agresszív játékról, a pozíció erejéről, stb... tényleg nagyon hasznos.

    Most még nem baj ha nem vagy nyerő játékos, hiszen kezdő vagy. Odébb van még jóval, amikor biztonságban fogod érezni magad az asztalnál :)
  • ntex
    #23137
    Az mit is takar ? :S :D
  • xxxpaulxxx
    #23136
    Én nagyon tudom ajánlani a 6maxos BSS-t:)
  • ntex
    #23135
    Viszont azt sem értem ebben a KKT-ban hogy ott van hogy mit kell tennem az adott lappal ha "Mindenki kiszállt előtted" vagy ha "történt megadás előtted" <--- Na itt a baj

    Itt nem tudom hogy itt ez LIMP-elést takar, vagy akár egy emelt pot megadásánál is érvényes-e ? Mert mi van akkor ha pl. a legrosszabb KKT-s lappal 54s-el és utánam emel valaki ? Akkor is megad vagy instant fold ?
  • ba32107
    #23134
    Pokerstrategy-n kérdezz körbe ebben a témában, vannak külön ezzel foglalkozó topikok. Én még nem jártam utána, nem tartok ott hogy komolyabb nyereményem legyen :D
  • prunyijan
    #23133
    Sziasztok! Hozzáértőktől kérdezném, hogy valójában hogyan is működik ez az online póker után történő adózás? Valaki adózott már közületek a nyereményei után? Én az utóbbi három hónapban körülbelül 2000$-nyi összeget utaltam ki a bankkártyámra, és érdekelne, hogy most végülis mi tévő legyek, szépen hallgassam el az egészet, vagy ajánlott lépni valamit ez ügyben?
  • ntex
    #23132
    Ja ls hozzáteszem hogy ez alapján játszva is elég veszteséges volt a játékom, bár lehetséges hogy a flop utáni játékomban van a hiba. Nem merek blöffölni ha nem talál be a flop. Pl. Emelek AK-val preflop és flopra semmi nem jön, ilyenkor mit kéne csinálni ? :D Check/fold szabály vagy érdemes rögtön flopon nyitni valamivel ? És ha megad akkor check/fold vagy visszaemelésre azonnal fold ?
  • ntex
    #23131
    Van egy lazább KKT is a pokerstrategy -n ami megjátszatja pozíciótól függően az alábbi lapokat :

    AA, KK, QQ
    JJ, TT
    99 - 22
    AK
    AQ, AJ, AT
    A9s - A2s
    KQs, KJs, KTs, QJs, QTs, JTs
    KQo, KJo, KTo, QJo, QTo, JTo
    T9s - 54s

    Na ez már tényleg sokkal lazább, viszont többnyire pl. T9s - 54s -t vaklopásra ajánlja ha jól értelmeztem mert csak emelni lehet hátsó pozícióból velük vagy limpelni.

    Am beszúrnám ide a táblázatot hogy valami tapasztaltabb játékos véleményt mondjon róla esetleg kiegészítse / megcáfolja de nem tudom szabad-e :D
  • xxxpaulxxx
    #23130
    És mindezt hud nélkül így leolvastad:D fasza!:)
    Én hud nélkül ilyen vagyok:

    Elkényelmesedtem:D:D
  • ba32107
    #23129
    Hát a max beülő majdnem kétszeresével volt, szóval sokat nyert, ergo valószínűleg jó játékos. Ezt igazolja az is, hogy egy buttonról emelőre visszaemelt. E két tény alapján azt gondoltam, hogy ez a 3bet nem más, mint egy visszalopási kísérlet. Visszatoltam én is a 4betet (ugye ez a move ebben a formában egy hatalmas blöff, gyakorlatilag mindegy milyen lappal csinálom ezt), és ahogy vártam, eldobta.
  • sz4bolcs
    #23128
  • xxxpaulxxx
    #23127
    Köszi:)

    A KKT-val meg nekem az a baj, hogy FR, SSS és nagyon feszes... én nem tudtam vele pozitívan kijönni... nagyon veszteséges voltam vele.
    De van akik viszont megesküsznek rá, hogy ez egy nyerő stratégia... hát nem tudom... nekem sehogy se vált be:)
  • sz4bolcs
    #23126
    itt egy wp dámapár

  • ntex
    #23125
    Nice hand...
  • ntex
    #23124
    Miért mi a baj azzal a KKT-val ? :D Amúgy nem teljesen tartom be az ott leírtakat. Pl. AQ-t nem nagyon szoktam eldobálni UTG alól sőt emelés után sem. Bár lehet pont ezért bukok velük állandóan :D
  • xxxpaulxxx
    #23123
    Gondoltam betérek a pokerstarsra picit...
    Első leosztásban ezt történik:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23122
    Említetted az SSS-t... ugye nem a pokerstrategy féle SSS Kezdőkéztáblázat alapján játszol?
  • ntex
    #23121
    Amikor meg véletlen sikerült jó lapokkal játékba kerülnöm alig fizettek ki mint a KT-met pl. amit nemrég szúrtam be ide.

    Na spam vége... Sry a sok postért
  • ntex
    #23120
    Ja és hozzáteszem a legtöbbet megint az ilyen lapokkal buktam mint : KJ AQ JQ 77 88 99 TT, akkor lemákolták egyszer a JJ-met és a QQ-mat is. preflop all in mentem JJ-vel és QQ-val is. KK-imat és AA-imat körfoldolták minden esetben. Tényleg ez volt talán eddig a legrosszabb napom. És megint elbizonytalanodtam, ezért is hagytam inkább abba mielőtt mégjobban tilt-re kerülök
  • ntex
    #23119
    Katasztrofális volt a mai nap... 65$-al kezdtem, 55-ön zárom úgy néz ki. Lassan én is ott vagyok hogy abbahagyom egy időre inkább :D
  • ntex
    #23118
    Az a szomorú hogy ma 4 AA-m volt, minden esetben 3x raisre körfold lett az eredmény. Vittem velük a két vakot. Bezzeg én 2x is kifizettem a nyomorultaknak a pocket ász párjukat... Ma is sikerült felhúznom magam
  • xxxpaulxxx
    #23117
    Hol lesz? Mi lesz a program?:)
    Nem tudok sajna menni, de érdekel amúgy:D
  • ntex
    #23116
    Rohadtul nem fizettek ki :( Pedig direkt húztam az időt, gondolkodtam hogy látszódjon hogy nehezen adom meg, de megérezte a bajt a mocsok :(

  • sz4bolcs
    #23115
    Kurvajó. xDDD
  • ntex
    #23114
    Kiazmiaz ? :D Én is ezüst vagyok ^^
  • plu604
    #23113
    BTW jön valaki holnap PokerStrategy.com-os ezüst+ találkozóra?
  • ntex
    #23112
    Tudom pocsék játék volt de ez akkor is LOL :D

  • Rash87
    #23111
    Ezt én sem értem,magyarázatot pls :D