30078
  • sz4bolcs
    #23350
  • sz4bolcs
    #23349
    Segítek, cukorfalat:

    [IMG]http://28.media.tumblr.com/tumblr_lbd309jDd81qd960no1_500.jpg [/IMG]
  • sz4bolcs
    #23348
    ÁÁ, téged úgyis lemákoltunk volna... xDD Így megúsztad pár újabb bad beat begyűjtését.
  • xxxpaulxxx
    #23347
  • ntex
    #23346
    Életem első straight flösse :D

  • Pillecukor
    #23345
    http://28.media.tumblr.com/tumblr_lbd309jDd81qd960no1_500.jpg
  • ntex
    #23344
    Ehhehe :) 2.38%-ból 100% :D Kellemetlen lehetett JQ fullnak :) Tegnap éjjel 1 körül még mondom beülök egyet játszani, kapásból TT-t kaptam én is, emeltem egy AQ megadott, flopra 2Q8 és túljátszottam :) buktam 80 centet, ki is léptem gyorsan :D Majd visszajön :P
  • Mighty
    #23343
    Jaj mamám, mibe nem mentem bele:

  • xxxpaulxxx
    #23342
    Én mentem volna, ha nem csőddöltem volna be úgy egy hónapja:D
  • Carloska
    #23341
    én mentem volna ha lenne számlám :D
  • sz4bolcs
    #23340
    Szabolcs says (1:46)
    mivel limpelsz ilyen bátran?
    nem félsz a kisvaktól? xD
    Zs says (1:46)
    ??
    nagyvak vaok xD
    Szabolcs says (1:46)
    ja
    lol
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Zs says (1:46)
    lol
    Szabolcs says (1:46)
    fasznak limpelsz nagyvakról
    xDDDDD
    amúgy már amikor a kérdést föltettem akkor is furcsálottam xDDD
    Szabolcs says (1:47)
    hogy a kisvaktól kell félned....
    +limpeltél
    Zs says (1:47)
    xDDD
    szőke vagy..
  • xxxpaulxxx
    #23339
    Nos igen... FR-t én is 9 asztalon grindeltem... itt kettőnél többre nem tudok figyelni:)
  • sz4bolcs
    #23338
    Galla Miklós power xD
  • sz4bolcs
    #23337
    Szabolcs says (21:12)
    lol
    mit lőttem combodraw-val xDDD


    Szabolcs says (21:14)
    volt pár autóm xD
  • Csacsi
    #23336
    FR-t simán lehet játszani 10-12 asztalon, ahhoz a 13/10-hez simaá játszható. SH-d asztalon lényegesen több határeset szituáció van...amire jobban kell figyelni...így ott ajánlottabb a 4 asztal max, és akkor nem leszel robot.
  • plu604
    #23335
    durva grinder :D
    nekem 4 asztal a max
  • ntex
    #23334
    Am normális dolog ez hogy már a legkisebb mikrolimites -nem mikro stackes- asztalok is tele vannak olyan playerekkel akik 8-10-12 vagy akár több asztalon játszanak egyszerre ? :D

    Ilyenekre gondolok... Körbe szoktam nézni az asztaloknál ahol játszok és ezt látom szinte mindenkinél :

  • ntex
    #23333
    Nekem PS-en nincs is számlám :) Meg am nem valami nagy az élet itt az utóbbi napokban úgy vettem észre :)
  • sz4bolcs
    #23332
    Ok, mivel nem jelentkezett senki, töröltem a versenyt..
  • ntex
    #23331
    Ezt a SH pókert tényleg nem nekem találták ki, ha van lapom mindenki dob ha KKT szerint játszok akkor meg mindig van valaki akinek jobb handje van vagy épp nem talál be a flop csak 10-ből 1x... :D Asszem maradok FR-nél
  • ntex
    #23330
    Kár hogy nem tudtam kifizettetni :(

  • sz4bolcs
    #23329
    Este nyomunk egy egyasztalos sng-t sg poker clubban ps-en?
  • xxxpaulxxx
    #23328
    :DD
  • sz4bolcs
    #23327
    Nézem Iteopepe wsop játékának az elemzését pokerarcok.hu-n, és van egy rész, amin halálra röhögtem magam.
    "-Ennek a partynak az érdekessége, hogy Jakob nem volt az asztalnál, ezért osztás után behúzták a nagyvakját, tehát sitoutos volt a nagyvak.
    Ilyenkor online hogyha mondjuk egy átlagkimutatást, vagy átlagstatisztikát hoznánk, akkor a sitoutos nagyvaknál mindenki megőrül, és sokkal nagyobb kasszák jönnek létre, mint ha nem lenne sitoutos a nagyvak.
    -Igen.. mert az első emelő nem is azért emel, mert sitoutos a nagyvak, a második emelő már azt fogja feltételezni, hogy az emelő azért emelt, mert sitoutos a nagyvak, az az mögött ülő pedig azt fogja feltételezni, hogy a 2. emelő azért emelt, mert azt feltételezi, hogy az eredeti emelő a sitoutos nagyvak miatt emelt, és innentől kezdve elszabadul a pokol.
    -Igen, egy nagyvakért mindenki hajlandó allin menni.. Tehát az egy nagyvak azz....
    -Az egy nagyvak miatt indul el az egész hacacáré, és aztán az jön ki, hogy allin kerül boldogan egy KJ és egy AT, és mindketten viszonylag büszkén csapják ki a lapjukat, mondván, hogy nem kerülhetnek nagy bajba.."

    xDDDDDDDDDD
  • xxxpaulxxx
    #23326
    Köszi, közben rájöttem, hogy a Downloadhelper tökéletesen viszi:)
  • xxxpaulxxx
    #23325
    Nem tudja valamelyikőtök, hogyan lehetne letölteni a pokerstrategyről a videókat?:D
  • sz4bolcs
    #23324
    http://pokerarcok.hu/videok/video.php?itemId=1584


    3:17 OMG OMG Ilyen játékosok (is) ülnek WSOP-n????
    Ezt én nem hiszem el...
  • sz4bolcs
    #23323
    doil bronson bazz xDDDDDDDDDDDDD

    még mindig ezen röhögök.. már 2 napja
  • sz4bolcs
    #23322
    Én ráadásul kávé+cigifüggő is. :( Menthetetlen.
  • ntex
    #23321
    Amíg nem kerül saját pénzembe nem érdekel XD Még bőven tart az ingyen tőkém :P Csak liftezik egyfolytában 50-60$ között :(
  • xxxpaulxxx
    #23320
    Az az igazság srácok, hogy mocskos szerencsejátékfüggők vagytok!
  • ntex
    #23319
    Duplázódott flopon sajna nehéz helyzetben lesz az ember mert SH-ban szinte bármivel bejöhet az ellenfél... Ilyenkor én sima potkontrollt szoktam játszani, check/call -al. Akkor vagyok gondban ha leesik egy két overcard is (A,K,Q) :) Olyankor ha nagyot hív dobom általában a TT JJ-t is :) QQ KK AA-val viszont könyörtelenül megyek :D
  • ba32107
    #23318
    Igen, nem egyszerű megjátszani ezeket a helyzeteket. Igazából potnyi valuebetet nem nagyon láttam ezen a limiten soha, blöffre tettem, vagy kisebb kézbepárra. Ha riveren is nyit egy nagyot, valószínűleg dobom. Emelni nem akartam nagyon, mert 3bet potban utálok pozíción kívül lenni.

    Az ász páros handben pedig szerintem csak KK-t vertem volna, ami esetleg ekkorát nyitna riveren.... de szerintem az is valószínűtlen. QQ, JJ, AK mind bőven benne van a range-ében.

    Statok egyik handben sem voltak.
  • Csacsi
    #23317
    23313 : Jobban belegondolva...nem tetszik egyáltalán a turn call, mert akkor már commitálva vagyunk a pothoz. Ugyebár potnyi pénzünk marad riverre. Szóval...nem tudom.Ellenfélfüggően lehet check/raise, vagy check/foldot játszottam volna Turnon. Bár nem tetszik a check/raise....mert a rosszabb dobja...a jobb meg megadja. Itt nagyon jók lennének a statok az ellenfélről.
  • Csacsi
    #23316
    #23315 : River call szerintem. Ha más nem infóért. És lehet besült busted flusghdraw is. De a dobás sem rossz...főleg, ha van stat az ellenfélről. És a Turn check is jó.


    23313 : Ellenfélfüggő. Néha 3 bet preflop. Attól függően mennyit lopkod. Mennyit dob 3bet-re. Így hogy csak calloltál...tetszett a line. Bár Turnon bizonyos ellenfelek ellen dobtam volna....de ez is sokban függpt volna attól, hogy láttam-e már tőle second barrelt semmivel. Vagy milyen százalékban támadja a turnt is.

    Ha preflop nem emeltünk vissza, akkor már én sem emeltem volna semelyik utcán sem.

    Ha riveren is hív potot...valszeg dobtam volna...de mondom...ez mind ellenfélfüggő.
  • ba32107
    #23315
    Vélemény? Jól tettem?
  • ba32107
    #23314

  • ba32107
    #23313
    Csacsi, ezt hogy játszottad volna?
  • ba32107
    #23312
    A 10000 leosztás még odébb van :) De köszönöm az ajánlatot, élni fogok vele!
  • xxxpaulxxx
    #23311
    Soha többet fr... érdekes mindenhol ezt olvasom, hogy aki egyszer komolyabban belekezd az SHba, az mind így gondolja:)