30078
  • Csacsi
    #23390
    Számoljunk csak.

    3 db Ász
    4 db 5-ös
    7db a színhez(Azért csak 7 mert a Pikk ászt, és a Pikk ötöst már számoltuk ugyebár. Ha valakinek ez nem lenne érthető)

    Az összesen 14 db Out. És ezzel a floppon már picit előrébb van..Legalábbis itt a QQ ellen. Még akár dobhattad is volna.
  • Csacsi
    #23389
    Azért itt floppon már az ellenfél volt előrébb.
  • plu604
    #23388
    Kitartás, preflop 70% részesedésed volt ez ellen a lap ellen... 10 ilyen allinből 7-szer te fogsz nyerni. :)
    Csak játssz. Én napi 500 handet játszom átlagban (tudnék többet is de ennyi most a személyes limitem) és kezdem érezni, hogy bár szar ha lemákolnak, hosszú távon csak én nyerek - meg hát valljuk be őszintén: mi is mákolunk ezt-azt. :)
  • ntex
    #23387
    ill. itt most épp sorral de akkor is ilyen f*szmákos nyomikból már annyira elegem van hogy áhh... :D Mindig ilyenek miatt szopom meg és bukom be a pénzt amit nagy nehezen összenyerek apró potokból
  • ntex
    #23386
    Jah jó dolog, főleg mikor a fish beveri az allint a QQ pocketemre flopon és A esik neki és azzal nyer...

  • xxxpaulxxx
    #23385
    :D

    Jó dolog általában ez a flösshúzó... 9 out... azért az nem kevés:)
  • Rash87
    #23384
    Pont ugyan ilyen szituációba kerültem... S én is ennyit vittem kb (igaz fontba:D),csak pont fordítva volt... AK-m volt, flopba 3 szín volt,ő all int mondott,nekem az A-al színhúzóm volt,all int mondott KK-al,alap esetbe sima dobás,de most megadtam,s riverre ledobta :))
    De nekem is lehet szerencsém, kivételes eset,hogy lejött... azt hiszem éven ez a 2.,ami így bennem maradt :D
  • xxxpaulxxx
    #23383
    Nah végre megint működik a handreplay:)

    Imádom, amikor a flösshúzó lejavul... persze csak ha nem az én kezemben:D

  • Csacsi
    #23382
    Az AJs handben a riveren nem hívtam volna. Többször lesz nála 9x, 8x, vagy 2x, vagy pocket pár, ami már fullosodik a riveren. Nem sok kézben van benne value...ami megad..és verünk is.
  • xxxpaulxxx
    #23381
    Köszi:D Direkt ezért rakok be 90%ban csak nyerő handeket, hogy a sok belinkelt bad beat után legyen mosoly is:D
  • sz4bolcs
    #23380
    turnön én nagyobbat emelek, és ha visszaemel, akkor csá...
  • ntex
    #23379
    Így tudja leverni egy 22-es pocket a 8-as drillemet...

  • ntex
    #23378
    Imádom mikor mindenki mocskosul feszes az asztalnál :

    két egymást követő leosztás jelzem...






    És végül ami valamit javított a helyzeten...

  • sz4bolcs
    #23377
    vígasztal, hogy helyes fold..
  • sz4bolcs
    #23376
    xDDDDDDDDD

  • ntex
    #23375
    Én azért mondom mert rengeteg a rossz játékos (mint én is XD) mikrolimiten akikkel tökmindegy hogy játszol, mert nem érdeklik mit csinálsz, akármivel megadnak akármivel raiselnek neked. És a végén bevirítanak olyan két lapot hogy aztak*rva és a pot stack feléjük csúszik nem feléd...
  • Csacsi
    #23374
    Ez esetben neked is drukkolok. Csak már annyian mondták itt, hogy microlimiten nem lehet nyerni...hogy már nem tudom követni :)
  • xxxpaulxxx
    #23373
    Én is ezt próbálom bizonyítani:D
  • Csacsi
    #23372
    Jah értem...akkor tényleg nem fontos :)

    Amúgy drukkolok neked...végre valaki bebizonyíthatná..hogy lehet nyerőnek lenni microlimiten is :)
  • ba32107
    #23371
    Hát ja, az első bekezdésed nagyon igaz (milyen flopot vártam volna, ha nem ilyet). Riveren úgy gondoltam hogy semmivel nem nyitna ekkorát, ha blöffölne, akkor nagyobb lenne.

    Ez az információért call annyira itt nem volt lényeges, mert Rush Pokert tolok. Tudom, kicsit komolytalan játék, ha magas limiten szeretnék nyerő lenni, akkor ki van zárva.... de ilyen NL10-25-ön bankroll építéshez szerintem tökéletes, és jól is megy. Szép fokozatosan szeretnék átállni a "normális" játékra.
  • Csacsi
    #23370
    Eltűnt amit írtam a lényeg.

    Prfelop..vagy dobom...vagy callolok egy miniraiset.....főleg, hogy írtad..hogy 10-10el sem szeretsz OOP játszani, akkor AQ-val miért igen? És ha mégis..akkor milyen floppot is várunk, ha nem pont ilyet?

    Ezen a limiten...ez a line sokszor fog tartalmazni AA KK AK lapot.
    El kell dönteni....hogy volt-e nála szín valamelyikből.

    Én szerintem floppon azért beteltem volna egy olyan pot 60% körülit, és ha támadást kapok...akkor dobás.

    Viszont így....olyan kicsi volt az a river hívás....szerintem megadtam volna...nem sok mindent verünk...de információként nem utolsó...és még mindig van esélyünk nyerni.
  • ba32107
    #23369
    Hát ja, nemtom mi értelme van ennek.... az ilyeneket meg kell adni any2-val (mármint any2-val amivel én emelnék, 3betelnék).

    Ja, előző postomban korrekció: min 4bet volt.
  • sz4bolcs
    #23368
    jó bután emelt vissza flop előtt.
  • ba32107
    #23367
    Csacsi, elemezd lécci! Tudom, nagyon csúnyán játszottam. Szerintem turnön bet/fold kellett volna, ill. még kérdéses a pre call is (min 3bet volt... úgy tanultam ezekre sosem szabad dobni)
  • sz4bolcs
    #23366
    jó, töröltem, mert csak 3an neveztünk. De ha mégis lenne rá igény csak kicsit későbbre, akkor szóljatok.
  • sz4bolcs
    #23365
    15 perc múlva törlöm a versenyt, ha nem jövünk össze 6an.
  • Mighty
    #23364
    Akkor az nekem felejtős. 9 előtt biztos nem érek haza.
  • plu604
    #23363
    bakker de szívesen játszanék veletek én is, de nincs pénzem starson, meg 9kor dolgom van :(
  • Galy
    #23362
    20:30
  • sz4bolcs
    #23361
    20:30-kor $1 a beülő, 2000 kezdő zseton 10 perces vakemelkedés.
  • Mighty
    #23360
    Melóhelyen nem tudom megnézni, megmondanátok, mikor akarjátok kezdeni ezt az sng-t?
  • sz4bolcs
    #23359
    Azért ne éld bele magad nagyon, eddig 3an vagyunk, akik jönnek..
  • Galy
    #23358
    thx
  • sz4bolcs
    #23357
    ok
  • Galy
    #23356
    ez igy jo lenne, csak egy óraval kesobb?
  • ba32107
    #23355
    Nekem csak FT-n jó sajna :(
  • Pillecukor
    #23354
    köszi... ;)
  • sz4bolcs
    #23353
    Kreáltam. Ha összejövünk 6an, akkor nem törlöm. Ha valakinek nem jó az időpont, lehet egyezkedni.
  • Galy
    #23352
    és ma?
  • sz4bolcs
    #23351
    Pillecukor says:
    nézd
    nem vettem észre h fullom van
    a végén..mondom treff....jolvan....
    xDDD