30078
  • sz4bolcs
    #23310
  • sz4bolcs
    #23309
    Én szóltam, hogy gáz lesz...:

  • sz4bolcs
    #23308
    pokerakadémián azt írták, hogy 5 vakkal, max 3 emberrel magunk előtt csak a legrusnyább lapokat dobhatjuk be, J7s már tolós... Úgy néz ki, működik:

  • sz4bolcs
    #23307
    ilyet még nem btatok...

  • Csacsi
    #23306
    Ha gondolod és játszol SH asztalon, akkor ha összegyűlik olyan 10.000 leosztás..és átnézem neked. Vagy ha gondolod...csinálhatunk egy élő sessiont is. És megnézzük...mit tudunk kihozni.
  • Csacsi
    #23305
    Pontosan. Egy 18/16, vagy egy 19/17, vagy kicsit később egy 22/21-el simán verni lehet a limitet. Nagyon sok játékos tisztában van azzal, hogy preflop hogy kell játszani. Postflop kell a tudásnak kijönnie. (ezek a statok SH asztalokra vonatkoznak).

    Például egy KQ-val nem emelünk preflop UTG. Vagy ha mégis nem megyünk tönkre egy K, vagy Q magas floppon, mert sokszor leszünk dominálva.

    Mindig igyekezzünk pozícióbol játszani. Így könnyebben tudjuk a potot kontrollálni. Egy párral ne menjünk tönkre. Sorral, settel, flushel, fullal igyekezzünk minden utcát végig támadni. Soha, ismétlem SOHA ne slowplayezzünk semmilyen lapot. Ritkán fognak blöffölni. Viszont annál többször callolnak.És pont ezt kerüljük el mi is. Top párt weak kickerrel ne calloljuk végig minden utcán.

    Nagyjából első körben ennyi.
  • ba32107
    #23304
    Ez nagyon igaz, bár már játszom jóideje és nem vallom kezdőnek magam, nem vagyok még ott, hogy stabilan verjem a mikrolimitet sem. Ennek szerintem nem a technikai tudás hiánya az oka, hanem a helytelen alkalmazás (és persze a tiltkezelés hiánya). De mostanában éreztem rá, hogy abc pókerrel lehet a legjobban keresni mikrolimiten :)
  • Csacsi
    #23303
    Már nem azért, de aki nem tud micro limiten nyerni...az nem játszik jól.

    Ilyen egyszerű a képlet.
  • ntex
    #23302
    Aha én is ezt mondtam a kezdeti sikereim után :) Aztán belefutottam pár olyan bad beatbe hogy hajaj, el is buktam 3-4-5 2$-os teljes beülőt mikrolimiten aztán inkább úgy döntöttem hanyagolom még egy darabig :)

    Most FR-en megint feltornáztam magam 60$-ra, kiváncsi vagyok meddig fogok tudni menni még.
  • ba32107
    #23301
    Elkezdtem sorthanded játékot nyomatni én is. A PokerStrategy-s NL suli SH, így mindenképp utána kellett néznem.... eddig nagyon bejött :) Soha többet FR. Ezentúl SH-t nyomok.
  • ntex
    #23300
    Itt egy példa amiről beszélek :D



    EZ MEG AKKORA LOL HOGY ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D Tipikus amerikai calling station :D

  • ntex
    #23299
    És akkor ott legalább tudod hogy legtöbb esetben úgy fogsz kikapni hogy tényleg erősebb kezet tart az ellenfél, nem az van hogy bejön egy tök szemét lappal és flopon a semmire megadása után turn-re és river-re lejön az a lap neki amivel dominál.
  • ntex
    #23298
    Igaz én is szoktam panaszkodni hogy A5s-el megadja KK ellen pl a 0.08-as raiset de ott legalább nem ez van állandóan, olyan asztalokat kell keresni ahol feszesek a játékosok, FTP-n pl. olyan asztalokat szoktam keresni ahol a flop/játékos arány olyan 25-30% körüli, az az ideális :)

    És am. érdekes hogy ezt a statot nézve a legkisebb limiten (0.01/0.02) az átlag 35% de sokszor 50-60% -os asztalokat is lehet találni, egy limittel feljebb meg örülhetsz ha találsz 30% körülit de 25%-ost inkább. még egyel feljebb : 0.05/0.10 -en meg még szűkebb a dolog, jó ha van 20% feletti...
  • ntex
    #23297
    Gyere át inkább FTP-re :) Am nem vicc, Pokerstars-on tényleg hihetetlen milyen emberek vannak, néztem pokerstrategy-n egy session review videót és ott mondta a srác hogy ő is ledöbbent sokszor hogy mennyire lazák ott PS-en a játékosok, olyan handekkel bejöttek meg showdownig mentek még 0.05/0.10-es meg 0.10/0.20 -as asztaloknál is hogy nem hitt a szemének. Szóval áldom az eszem hogy nem oda kértem ki az 50$-omat :D
  • sz4bolcs
    #23296
    Throughout his life the same
    He's battled constantly
    This fight he cannot win
    A tired man they see no longer cares!
  • sz4bolcs
    #23295
    Carloskának kérném a következő számot:



    The young man struggle on an on he's known...
  • ba32107
    #23294
    Hát hallod nem azért de neked télleg nem való a póker :D
  • Carloska
    #23293
    mostmár játszani se tudok mivel a fater nevére készített dugi számlát is kilőttem magyarul soha többet nem tudok pokerstarson játszani :D

    itt a bizonyíték



  • Carloska
    #23292
    de én legalább kitudok szállni ebből az egész online póker világból
  • Carloska
    #23291
    nahjó elhúztam topikból örökre hülyeség ezaz online poker mostmár tényleg egy kurva handet nem tolok le , még ha nyerő ember lennék is azt mondanám ez szarság inkább elmegyek majd élőben játszani
  • Carloska
    #23290
    szégyen milyen játékosok vannak





  • Carloska
    #23289
  • Carloska
    #23288
    1.20$ as 27 player sit$go

  • Carloska
    #23287
    és játéknak fogtam fel az egészet remélem kielégítettem a választ :D
  • Carloska
    #23286
    nem játékpénz , rendes pénz! freerollon nyert pénz azért írtam játéknak :D
  • sz4bolcs
    #23285
    ja, ez megint játékpénz volt? ok.. ott meg ne csodálkozz. Én headsupban mondjuk múltkor találtam egy tök értelmes srácot, aki normálisan játszott játékpénzzel, de amúgy...
  • Carloska
    #23284
    vágom csak ott a te pénzed volt benne elég idegesítő lehetett , nálam meg játék volt szvsz
  • sz4bolcs
    #23283
    ennél elborultabb allint (és utána indokot) versenypokeren még nem nagyon láttam. (#23234) :D
  • sz4bolcs
    #23282
    jó, hát 102-re is adni kell az allint, mert az a 'doil bronson' () keze....
  • Carloska
    #23281
    vicc ez a kis tét nem csodálom senki nem nyer rajta semmit :D ász dáma az jó de flush draw meg 83 :D
  • sz4bolcs
    #23280
    Az a 83 az zseniális call volt....
  • Carloska
    #23279
    figy most volt egy jó napom játszottam kicsit voltak jó partyjaim elment idő ennyi ez számít :D
  • Carloska
    #23278
    ezt a szart még jó hogy nem a saját pénzem volt benne:D szóval tökmindegy

  • sz4bolcs
    #23277
    910-nek adnia kell persze... bingostar
  • Carloska
    #23276
    faszom másik a asztalnál véletlen allin nyomtam

  • ntex
    #23275
    Ehhez külön grat :D
  • ntex
    #23274
    Hát ez van sajna, ezt a legnagyobb profi se venné észre sztem hogy valaki low pocketes drillt szorongat :D Én is meg szoktam enni, csak a saját kezem látom meg azt hogy úgysincs senkinél magasabb lap, közben két párral is verhettek volna ugyanúgy :) Akár egy 36-al is :)

    Ma is volt egy ilyenre precedensem, és megitn felidegesítettem magam a mikrolimites lazaságon. KK-t kaptam, Egy limper után 0.08-ra raiselek mindenki dob de a limper megadja treff A5s -el, flopra feljött neki egy 5-ös, mellette asszem 7 J volt az asztalon. Bet pot értékben, megad. Turn megint 5-ös volt... Bet megint pot értékben call. River sima blank card, azt hittem elöl vagyok, rátoltam az allint, simán megad erre bevirítja az A5s-ét...
  • Carloska
    #23273
    nah nem kell örülni vissza is buktam utána :D

  • Carloska
    #23272
    WOW :D

  • Carloska
    #23271
    hihetetlen Carloska nem bukós partykat rak be :D