30078
  • Rash87
    #23430
    Pont az ilyen játékosokat utálom :) Mármint ne magadra vedd,inkább játékstílusára értem,hogy van 4 színük flopnál,s azt hiszik övék a világ.
    Bár az a szerencse,hogy többségében nem esik le a 5. :)
  • xxxpaulxxx
    #23429
    Szánalmas, hogy ennyire nincs asztal, hogy 20bb-shez kell ülnöm:S
  • xxxpaulxxx
    #23428
    Partypokerről hogyan lehet kivenni pénzt?

    "Nyereményigénylés blokkolva

    Ennél a számlakategóriánál nem engedélyezett a pénzkivétel. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal. "
  • xxxpaulxxx
    #23427
    Az kicsit feszes nem gondolod?

    Amúgy hh vége a HU mániádnak?:D
  • sz4bolcs
    #23426
    na de vmi jó is történt:

  • sz4bolcs
    #23425
    Én legközelebb csak suited AA-val meg suited KK-val játszom...
  • sz4bolcs
    #23424
    hát ilyen a mesében nincs.... délután pont ugyanígy alázta le az AA-mat egy AQ treff

  • xxxpaulxxx
    #23423
    Hát rakettákat mi mást:D
  • sz4bolcs
    #23422
    D-oil Bronson xD
  • sz4bolcs
    #23421
    Bazz, mikor a 3. ember belimpelt, már dörzsöltem a tenyerem, hogy mekkorát fogok pusholni, erre az előttem ülő játékos allint nyom..... Mondom, hahahah ezt jól megszívtad te kis cseles, erre mit mutat???:

  • sz4bolcs
    #23420
    én flopon tuti bedobom, az agyam nem tud ennyi infót feldolgozni, hogy kinek mije lehet... :D
  • xxxpaulxxx
    #23419
    Szerencsére én most találtam egy ilyen társaságot, akik rendszeresen összeülnek és mondták, hogy amikor mennek, akkor hívnak, most szombaton is megyek elvileg:)
    Kár, hogy élőben nem SH-t játszunk:D:D
  • Police88
    #23418
    Volt itt minden mint a mesében :D



    sor,lyuksor,flush húzó drill xD
  • ba32107
    #23417
    Hát ja, necces. Nem akartam lendületet veszteni a flopon. Tapasztalatom szerint egyszínű flopon nagyon könnyű (fél)blöffölni, sokszor dobnak. Így itt mindenképp nyitottam. A check-raise-nél pedig szerintem azt kellett eldönteni, hogy tovább játszom-e. Ha nem, azonnal dobni kell, ha igen, akkor pedig kockáztatom a stackemet.

    Hmm, hát utólag.... valóban necces hand volt. Nem hiszem hogy itt van egyértelműen jó/rossz játék.

    Szabolcs: dede, tényleg volt róla szó :D Kéne már nyomni valamit. Mostanában próbálkozom összehozni egy partit barátokkal, de még az is nehéz :S Kevés az ideje mindenkinek. Meglátjuk hogy alakul a tervem és ha bejön akkor szólok majd. De te is szólhatsz, ha te összeülsz a te barátaiddal, és meglátjuk :)
  • Csacsi
    #23416
    Azért ez necces így. Szerintem én pont a check/raise miatt...itt floppon valószínűleg checkbackeltem volna, és Turnon hívás méretétől függően calloltam volna.
  • sz4bolcs
    #23415
    az szééép xD
  • sz4bolcs
    #23414
    nade ba és veled mi a helyzet? Nem volt szó vmi élő pokerről még régebben? Azóta infózárlat van elrendelve az ügyben?:D
  • xxxpaulxxx
    #23413
    Nájsz blöff, kár, hogy nem jött be:D

  • xxxpaulxxx
    #23412
    :D Hihetetlen... 1 óra alatt 3 asztalon kapok kézbe 3 AA-t... abból 2nél körfoldot kapok, egynél pedig vesztek J set ellen:D
  • ba32107
    #23411
    sandor8206 veled mi a helyzet? Nézed még a topikot, hogy megy a póker? :)
  • ba32107
    #23410
    Hát, igazából nem is tudom... szerintem ez így volt jól játszva. A c-bet alap, a check-raise-e pedig egész sok dolgot jelenthet. Flösshúzóra, top párra simán nyomnak egy ilyet... szerintem összességében vagy előrébb vagyok (ha flösshúzója van) vagy flip / enyhén hátrébb, de ezt ellensúlyozza a fold equity flopon. Szóval szerintem végülis jó volt így, de majd Csacsi megerősít :) Többet adok egy NL100-on nyerő játékos véleményére, mint a saját okoskodásomra :D Amúgy nem vagyok rá túl büszke, hogy behúztam riveren a flösst, de hát ez van. Tegnap meg engem húztak túl :) That's poker.
  • ba32107
    #23409
    Ja, pedig pont ez a legrosszabb idő. Korán reggel / késő este a legjobb, amikor amerikában este van, akkor nagyon sok a fish (bár emlékeim szerint party-n nincsenek amcsik).
  • xxxpaulxxx
    #23408
    Olyan jó, hogy ilyentájt tudok csak ráérni pókerezni 1-2 órát és csak 20bb-s asztalok vannak partyn:S Alig várom, hogy át tudjam vinni a rollomat majd FT-re...
  • xxxpaulxxx
    #23407
    Én már annak örülök, hogy elfogadta:D Látta, hogy igenis lehet rajta nyerni és már annyira nem szkeptikus a pókerezésemmel kapcsolatban:)
  • plu604
    #23406
    hopsz jogos bocsánat.. nem néztem meg a handet csak a kezdőkezekre pillantottam rá.
  • ntex
    #23405
    Erre meg nemigen lehet mit mondani, most nem azért de nézd meg a #23379 -ben belinkelt replayem :D:D:D Kísérteties hasonlóságot vélek felfedezni XD Mármint a végeredményt illetően :P
  • ntex
    #23404
    Ez igen :D Én nem mertem volna allint nyomni neki megadni biztos... Az a baj hogy féltem azt a pár centemet is kockáztatni te meg simán betoltad egy raisere a teljes stacked... :D Grat amúgy, szép nyeremény :P Lehet nekem is így kéne játszani :O
  • ba32107
    #23403
    Ez mennyire standard játék szerintetek? Jó volt nem?
  • ba32107
    #23402
    pfff
  • ba32107
    #23401
    Az a jó amikor az asszony megérti a hobbit :) Barátnőm is pókerezik minimális szinten, de annyira nem érdekli hogy hallgassa a sztorikat és neten is játsszon :D
  • ntex
    #23400
    Hihetetlen hogy mindig ilyen szerencsétlen flopokat kapok...
  • ntex
    #23399
    Megint belefutottam egybe...

  • Csacsi
    #23398
    Igen....csak az ilyen fog kifizetni. Hidd el..ha lemákolnak az benne van. De belőlük van pénzed. Így is nyert már asszony cirka 50 dollárt NL4-en. Kb 6500 leosztás alatt.
  • ntex
    #23397
    Ezt mondom tele van ilyen calling stationökkel mikro limit :D És az a baj velük hogy oké hogy le lehet fosztani őket de szépen lejtőre raknak úgy hogy észre sem veszi az ember, csak mikor nézi a bankrollt hogy hopp eltűnt pár dollár...
  • Csacsi
    #23396
    Laza 25 bb-s call Preflop limp után. A végét is nézzétek meg.
  • sz4bolcs
    #23395
    Szabolcs says (22:44)
    najó
    most megfogok egy érmét
    és elkezdem dobálgatni
    gyakorlok
    Szabolcs says (22:45)
    na.. megyez
    5ből 3x tudok írást dobni
    pokerben EZ MIÉRT NEM MEGY???!!!!
  • Csacsi
    #23394
    ma asszonynak is volt egy szép handje :)

    Mindjárt beteszem :)
  • sz4bolcs
    #23393
    mostanában 3 dolog történik velem:

    1. nem kapok lapokat
    2. kapok, de az ellenfél jobb lapokkal leveri
    3. kapok, de az ellenfél szarabb lapokkal leveri
  • xxxpaulxxx
    #23392
    Az keményXD
  • sz4bolcs
    #23391
    xD