30078
  • ntex
    #23470
    A mindenit :D

  • ntex
    #23469
    kb 60 leosztás óta csak a fold gombot nyomogatom -.- :D
  • ntex
    #23468
    Úgy veszem észre bármilyen random suited lapokkal érdemes lenne néha játszani, mert rengetegszer flopolok velük két párt vagy flush nehéz boardot
  • ntex
    #23467
    Ma szigorúan betartva a szabályait MSS szerint fogok játsznia, kiváncsi vagyok tényleg nyereséges-e...
  • ntex
    #23466
    Célzottan MSS stratégiás megjátszás :D (mázli:P)

  • sz4bolcs
    #23465
    Köszi, én is kielemeztem utólag.
  • Csacsi
    #23464
    A floppon nagyon rossz játék a call.

    Minden flush...megöli a további akciót....(kivéve azt, ami jött).

    Ha meg 10-ese van, és így hogy lejött a flush...lehet nem fizet tovább félve a színtől.

    Túl sok kártya vágja tönkre az akciót a turnon. SZóval szerintem floppon kéne minnél több pénzt a potba tenni.....mert így ez nem jó.

    Legalábbis szerintem.
  • sz4bolcs
    #23463
    sui-ted xD

  • xxxpaulxxx
    #23462
    SH:D
  • ntex
    #23461
    Am őszintén szólva ezzel is kb ugyanaz a baj mint az SSS-el : UNCSI... Várni a magas pocket párt vagy a dupla broadway lapokat és mindent vagy semmit játszani velük... :D Minden egyéb lap fold... Pedig már kezdtem használni a "Haladó nyitó/emelő" táblázatot amivel azért nyertem is az utóbbi 1-2 napban :D
  • ntex
    #23460
    Rájöttem a végigolvasása közben hogy én eddig is valami ilyesmit játszottam :)
  • xxxpaulxxx
    #23459
    Igen befizettem, ezért nem értem:/ Olvasgattam... elvileg "aktiválni" kell a számlát úgy, hogy felhívnak:D:D Mekkora hülyeség már... nah de majd szólok nekik:)
  • plu604
    #23458
    hát... befizettél már oda? amíg nem, nem engedélyeznek cashoutot.
    ha igen, akkor elképzelésem sincs... beszélj az ügyfélszolival.

    Ezt láttátok? Érdekes lehet, ahogy így nézegettem tényleg egy kicsit kibővített SSS, ami ugyebár így már játszható.
    Dilemmázok rajta: addig kéne gyorsan beüzemelni amíg nem ismerik túl sokan, mindazonáltal kiforratlannak érzem, meg érdekelne pár review hogy tényleg játszható-e meg nyereséges-e, stb.
    NL2-re csak $20 bankroll kell... FTP-n majdnem $40-em van de az FL pénz, nem szívesen áldoznám be tesztelésre. Bár ha $10-et elbukok még jó vagyok a legalacsonyabb FL limitre. Szerintetek?
  • xxxpaulxxx
    #23457
    Valaki erre?
  • sz4bolcs
    #23456
    xDDDDDDD $2-es verseny

  • sz4bolcs
    #23455
    Q-magas lappal még nem vittem két ember elöl potot ilyen szituban :D
  • ntex
    #23454
    Az gyönyörű... :D

    Frerollokra nem akarok menni mert ott szerencsejáték van, 1,50$-okat meg sajnálok az SnG-kre. Majd ha vastagabb lesz a bankrollom lehet rámegyek, addig marad a CG ideglelés :D
  • xxxpaulxxx
    #23453
  • xxxpaulxxx
    #23452
    20BB nem számít beülőnek:P:D
  • sz4bolcs
    #23451
    03/31/2011 $4.40 NL Hold'em [180 Players] Completed $4.00+$0.40 3/180 $85.68

    :-))
  • sz4bolcs
    #23450
    Ezért nyomok tornákat. Ott nincs beülő. xD
  • sz4bolcs
    #23449
    Na, ilyet se láttatok még :)

  • ntex
    #23448
    Engem már egy beülő elvesztése is fel szokott néha idegesteni, 2-3 meg rage quittal szokott végződni. Olyankor vagy nem is játszok már aznap vagy tartok 2-3 óra szünetet :) Minden nap nézek session review videókat vagy nézegetem a pokerstrategy-s cikkeket. :)
  • ba32107
    #23447
    Alapvetően tudom kezelni, és nem is nagyon szoktam tiltelni, nem tudom ma mi történt velem....

    Na jó azért tegyük hozzá, hogy deep stack asztalon (kétszeres beülő) buktam el két full stacket, és mindkétszer azért, mert azt hittem hogy jobb lapom van mint a fishnek (tényleg, komolyan 97%-os vpip-je volt kb 100 hand alapján :D), és minden szemétre megadott mindent. Amikor nekem volt valami lapom, akkor persze neki jobb volt.

    Na nem magam akarom védeni, csak azt akartam mondani hogy ez azért nem a klasszikus "mindenre emelek mert csakazértis" tilt volt :D
  • xxxpaulxxx
    #23446
    Én tényleg csak azt tudom ajánlani tilt ellen, hogy kilépsz és megpróbálsz valami mást csinálni... VAGY nézel 1-2 videót és az kitisztítja az agyad, hogy csak hülyeséget csináltál és ezáltal ez nem fog kihatni a napod további részére... Aztán megnézed tiszta fejjel a bukó handeket... nekem bejött... bár lehet ha majd nagyobb limiteken már nekem se lesz ilyen könnyű:D
  • xxxpaulxxx
    #23445
    Nah pont emiatt a "pár leosztásos magasabb limites" dolog miatt buktam múlt héten és tört meg az addig nyíl egyenesen felfele mutató grafikonom:D:D
  • Rash87
    #23444
    Már boccs,de ha ezt nem tudod kezelni,akkor ne is pókerezz... Fontosabb,mint egy bankroll menedzsment:)
  • sz4bolcs
    #23443
    Gondolom becsukja az ablakot, és akkor nem tud bejönni. :D
  • xxxpaulxxx
    #23442
    Semennyire... az elmúlt héten volt egy tiltem, ott buktam egy kicsit... picit pihentem, aztán most azt vissza is hoztam
  • Rash87
    #23441
    Mennyire vagy mínuszba?:D
  • ba32107
    #23440
    Csacsi, nálad mennyire van jelen a tilt? Hogy védekezel ellene?
  • ba32107
    #23439
    Ehh hihetetlen. 1 óra játékkal tilten képes voltam elbukni az utóbb 1-2 hét alatt nyert pénzt :D Tényleg vegyétek komolyan... ha kizökkentek a lelkiállapotból, azonnal kilépni, azonnal.......... NEM FOGOD visszanyerni, ha felmész "egy pár leosztásra" a magasabb limitre :D
  • xxxpaulxxx
    #23438
    Ahogy feszül az asztal én úgy szoktam lazulni:)
  • ba32107
    #23437
    Ilyenkor olyan szívesen lelőném magam... tudtam hogy nem kéne játszani, fáradt is voltam, rosszul is voltam, semmi kedvem nem volt már, de nem akartam kiülni, mert a csávó tényleg borzalmas nagy fish volt.
  • ba32107
    #23436
    Baszki akkora fisshel ültem egy asztalnál........ 97%-os vpip-je volt. Persze mákolt sokat, jó sok pénz volt nála. Deep asztalok voltak. Egy alkalommal A magassal lecalloltam 50BB-nyi river betet és jó volt. Aztán second párral allin mentem ellene, hát most éppen nála volt a top pár....... aztán megadtam egy pre allinját, azt is elbuktam :S

    -4 BI, egy hülye fish, némi balszerencse, és meggondolatlanság miatt
  • Rash87
    #23435
    K9-es emelésedet sem értettem,na de ezt sem:)
  • xxxpaulxxx
    #23434
    Picit laza voltam preflop, de bejött:D

  • xxxpaulxxx
    #23433
    Én is utálom, ha ellenem jön be nekik:)
    De szerintem többet nyertem ilyen szituációkban, mint vesztettem... nah meg valljuk be ő is azt hitte a Q párjával, hogy övé a világ:D
  • ba32107
    #23432
    Egy kis reklám:

    Eladnám az alábbi két pókeres könyvemet:
    Gus Hansen - Nyílt lapokkal - 2000 Ft
    Doyle Brunson - Super System 2 - 4000 Ft
    (+ postaköltség mindkét esetben)

    Mindkét könyv nagyon jó állapotú, magyar nyelvű. Egyszer kiolvastam mindkettőt, azóta a polcomon pihennek. Ha mindkettőt kéred, 500 Ft engedményt adok (így 5500 + postaköltségért a tiéd mind a kettő).

    (priviben keressetek)
  • sz4bolcs
    #23431
    Idegállapotban' vagyok', és ilyenkor nem jó hu-zni :)