30078
  • Pillecukor
    #23510
    "icipici royal flush" xD
  • Pillecukor
    #23509
  • Christian88
    #23508
    6,7,8,9,10 royal flush?=D
  • Pillecukor
    #23507
    Engem is tanítson meg vlki a szabályokra... xDDD
  • xxxpaulxxx
    #23506
    Ez keményXD Hogy beoltja a végén az öreg...
    De azért az mégis csak 6 ezer forint:D:D
  • xxxpaulxxx
    #23505
  • sz4bolcs
    #23504
    turnön ..ott dugja ki a kis fejecskéjét xD

  • sz4bolcs
    #23503
    Hát ez valami zseniális
    Soha ne legyetek tornapokersek! xD

  • sz4bolcs
    #23502
    "Meghívom még1 vodka-narancsra, amit amúgy normál esetben nem tennék, de ezzel jó esélyeket kapok arra, hogy ha mégis bejövök nála, akkor még ma éjjel az ágyhoz b*szom." xD

    -implied odds xDDDD
  • sz4bolcs
    #23501
    Lehet valaki olyan elborult, hogy ismerkedés közben is implied oddsban gondolkodik. :D
  • xxxpaulxxx
    #23500
    Egyébként tényleg nehéz elmagyarázni egy tök laikusnak a pókert... múltkor is... véletlen a szakzsargonból használtam egyes szavakat és rögtön megkaptam, hogy én vagyok a felvágós:D
  • sz4bolcs
    #23499
    Most miért? Én büszke vagyok a gambler húgomra. xDD
  • xxxpaulxxx
    #23498
    Szép handek!:)

    Én most a 2 és fél órás sessionöm alatt sikerült lecsúsznom -3BIre, aztán felmentem nulszaldóra és végül ezután a hand után mondtam azt, hogy ok... akkor most hagyjuk abba és örüljünk, hogy sikerült kijönni pozitívan:D

    Imádom az ilyen embereket komolyan:D Több körön keresztül eljátsszák ezt... aztán egyszer belebotlanak egy megadásba és már lépnek is kiXD

  • sz4bolcs
    #23497
    egy szép fold tőlem

  • sz4bolcs
    #23496
    Valahogy éreztem, hogy nem fogja kérni azt az ingyenlapot. :D
  • sz4bolcs
    #23495
    Hát így kell csinálni-e????

  • ntex
    #23494
    Nice hand BTW flöss húzós boardon állítólag nem ajánlott checkelni és ezáltal ingyenlapot adni az ellenfélnek nem ? :D
  • sz4bolcs
    #23493


  • Pillecukor
    #23492

    rivörszájd madafaka...
  • sz4bolcs
    #23491
    Tesómékat (lánybanda) jómultkor én tanítottam pokerezni. Én nem is tudtam, hogy ilyen bonyolult elmagyarázni a 0-ról ezt az 'egyszerű' játékot. Az ember olyan természetesnek veszi több év játék után, hogy mindenki úgy születik, hogy tudja 'pár < 2pár < drill < sor < flös < full...'

    Na mind1... megvolt az okítás, elkezdünk játszani, húgom egyszer csak elkezd eszeveszetten emelni. Flop AJQ tesóm tovább emel, másik csaj callol.. turn 5, tesóm tovább emel... call... egyszerűen nem tudtam kitalálni, mi van a kezükben.., river 4 Tesóm allin megy, másik csaj call.
    Húgom mutat: 23 barátnője JJ
    Na mondom, igen, sikerült megértetnem velük a lényeget.. Az aggresszió xDDD
  • sz4bolcs
    #23490
    Sztem jópofák. xD
  • xxxpaulxxx
    #23489
    Nőket NEM szabad hagyni játszani
  • sz4bolcs
    #23488
    stars xDD

  • sz4bolcs
    #23487
    Cmmon Barbie, let's go party - áá áá ááááá jeeee

  • ntex
    #23486
    Szerintem is az, azért nem is használom... Itt áll egy példa amit pont most játszottam :D

  • xxxpaulxxx
    #23485
    Rakj fel akkor egy HM-et... nekem nagyon sokat segít! Bár sokan azt mondják, hogy ezeken a limiteken fölösleges:D
  • ntex
    #23484
    Meg akkor suited connectorokat vagy két lyukas suitedekkel is szoktam néha játszani ha nem emelnek előttem
  • ntex
    #23483
    Legtöbbet amúgy 9 fősön játszok MSS beülővel de saját szabályaim szerint. Több kezet játszok meg mint a KKT mondja, pl. korai pozícióból nem dobálok el AQ-t akkor sem ha emelnek utánam, ha nem találok be a flopon semmit akkor vagy bet/fold vagy check/fold. És ezt azért így csinálom mert sok ember elég sokszor raisel low pocketekkel is vagy TJ TQ TK QK-val is... Am ott is eléggé nullszaldós vagyok :\ Lehet pont ezek miatt, nem tudom :D Saját handjeimet nem szoktam elemezni, megvannak a replayeim de nincs fent a HM.
  • ntex
    #23482
    Próbálgatom hogy melyik tetszik a legjobban :D
  • xxxpaulxxx
    #23481
    Mondod ezt 100 hand alapján:P jó mondjuk ezt nem én fogom eldönteni, hogy mit játszol, mert arra te fogsz majd rájönni, csak nagyon ugrálsz mostanság a játékmódok között nem?:D
  • ntex
    #23480
    Nem tudom XD Az a bajom azzal hogy igaz nyertem 1x-2x de amúgy full veszteségesen játszom ott.
  • xxxpaulxxx
    #23479
    Ntex mikor jössz rá, hogy az SH a neked való?:P:D
  • ntex
    #23478
    Ez nincs benne az MSS szabályaiban de csak nem bírtam megállni és mentem a saját fejem után XD :( De azért jót nevettem megint a végén... XD

  • ntex
    #23477
    Így meg bejött a sor neki egyből rámtolta
  • ntex
    #23476
    Jah én is ezt bánom benne XD Am meg nem lett volna értelme hívnom mert kicsi volt a pot és sztem a legkisebb nyitásra is dobott volna sztem
  • sz4bolcs
    #23475
    Ja csak én teljes beülővel üldögéltem volna ott, bakker... ez az egy a szépséghibája.
  • sz4bolcs
    #23474
    Omg, ez gyönyörű :) Én ugyanígy játszottam volna meg a river checket is beleértve. Check, és reménykedés, hogy rádtol vmi szép emelést... legjobb érzés. :D
  • ntex
    #23473
    *Egyszer nyerek egyszer vesztek... XD
  • ntex
    #23472
    Egyszer bukok egyszer vesztek :D ugyanott vagyok ahol elindultam eddig. Nyerek egyet átülök másik asztalhoz ahol egy pl. AK-val elbukom a beülőmet. Am meg uncsi is nagyon mint mondtam, handek 90%-át dobálom elfele. Sokáig ülök egy asztalnál így akkor utána meg minden emelésemet körfoldolnak.
  • plu604
    #23471
    azért riveren oop bátor volt a check, sírtál volna ha ő is lecheckeli :D
    amúgy érdekelne majd az mss sessionöd eredménye (bár gondolom nem játszottál annyi handet ami mérvadó), meg egy vélemény róla :)