30078
  • sz4bolcs
    #23550
    ohh, szééép :D
  • xxxpaulxxx
    #23549
    Nah és ez is:D

    Ma valahogy a hold állásának köszönhetően megadják a monster emeléseimet:D

  • xxxpaulxxx
    #23548
    Kb:D:D

    De ez kárpótolt:)


  • sz4bolcs
    #23547
    Ez Carloska szintű bad-beat volt. :)
  • xxxpaulxxx
    #23546
    Engem az ilyenek idegelnek ki:D

  • ntex
    #23545
    Én most ugyanúgy vagyok 60$ fölött mint 50-60$ között voltam. Folyamatosan ingázom, nem tudom elérni a 70$-t de még 65 fölé sem nagyon tudok menni. Kiidegel néha :D
  • xxxpaulxxx
    #23544
    Köszi:D
    ... sajna most 2 hete eléggé mozdulatlan vagyok bankrollilag:/
  • ntex
    #23543
    Grat :)
  • xxxpaulxxx
    #23542
    Nos hát igen... neki bizony Q drillje volt

  • Pillecukor
    #23541
    nagy kihívás... remélem egyszer sikerül...és akkor megtanulok KK-val is 46 ellen...
  • ntex
    #23540
    BSS-el csak az a bajom hogy elég könnyű bukni 2$-okat ha belemegyek bizonytalan helyzetekbe. Tudom hogy mindig csak a rosszat látom de a póker elvileg arról szól hogy minimalizáljam a veszteségem és maximalizáljam a nyereségem. Ez 0.80$-okkal tuti hogy nem megy, mert ha esetleg felduplázom vagy elérem a 2$-t akkor vagy kiszállok vagy át kell állnom BSS stratégiára, ahol meg könnyen elbukhatom az egészet. A stratégia lényege meg az hogy óvjam a nyert pénzt az elbukás lehetőségétől, ezért ajánlja a cikk is hogy 1$-nál át kell ülni máshová.
  • ntex
    #23539
    MSS Strategy :)

    Regisztráció nélkül elolvasható a teljes stratégia azt hiszem :) Olvassák el a tapasztalt játékosok, kiváncsi vagyok milyen hibákat vagy negatívumokat látnak benne :)
  • sz4bolcs
    #23538
    Ahhoz előbb meg kell tanulnod AA-val 49 ellen nyerni. :D
  • xxxpaulxxx
    #23537
    Arra születni kell:D
  • ba32107
    #23536
    Én turnön betoltam volna, lehetett flösshúzója, vagy bármilyen pocket párja is, nem feltétlenül ász.

    Mondjuk kicsit fals képet kapok erről, mert nekem nagyon fura ez a MSS (azt hiszem ezt írtad, felteszem ez azt jelenti hogy mid stack strategy). Én még sosem hallottam erről :D Szerintem nem sok értelme van ennek. Egy preflop raise és egy flop bet után akkora stacked marad, mint a pot.... nincs lehetőség a játékra. Szerintem mindenképpen próbálj a teljes beülős játékra koncentrálni. Max beülő, auto top-up (ha a full beülő alá mész, automatán feltölti). Ez a nyerő stílus. Tapasztalt regulár játékosok azonnal fishnek könyvelik el, aki nem teljes beülővel van.

    Nem azt mondom hogy fish vagy csak próbálok tanácsot adni :)
  • Pillecukor
    #23535
    sz4bolcs...taníts meg coinflipet nyerni...
    v bárki aki tud.. 8)))
  • sz4bolcs
    #23534
    nemnem.... kijön a hosszútáv...... valakinek
  • ntex
    #23533
    Úgy érzem lassan mész Carloska után :D Ez tényleg maki volt neki
  • sz4bolcs
    #23532
    oh yeah!

  • sz4bolcs
    #23531
  • ntex
    #23530
    A lapok neveit tudtam csak azt nem hogy hogy írják a kőrt :D

    Agresszió tényleg eredményes lehet :D Azt hitte a csóka majd 0.02-es nyitással kiblöffölhet, fordítva sült el a dolog


  • sz4bolcs
    #23529
    Najó, de hogyha ezt mind megjegyzed, már túlképzett pokeres leszel...
  • sz4bolcs
    #23528
    szívecskének szoktam mondani amúgy, mert soha nem jut eszembe, hogy kőr xDD

    van a szívecskés lap, meg a kocka, avagy a kockás abrosz avagy párnácska ...a lóhere, meg a szalámi (pikk).
  • ntex
    #23527
    Igaz, úgy a legegyszerűbb :D
  • sz4bolcs
    #23526
    "egyik kör (vagy kőr nem tom hogy írják XD)" -Úgy, hogy heart xD
  • ntex
    #23525
    Részvétem :D Am tényleg rengeteg ilyen van :) Mondjuk előbb én is hülyeséget csináltam de jól jöttem ki belőle :D TT-t kaptam, egyik kör (vagy kőr nem tom hogy írják XD), előttem 2x emeltek én meg all-int nyomtam 0.55$-al. egyik megadta, a srác AK-t mutatott. Flopra 3 kör, abból egy A volt :D Turn megint kör, river K :D És vittem flössel :P Legközelebb meggondolom hogy ilyet merjek e csinálni :D
  • sz4bolcs
    #23524
    Aha. A texasi Diesel-oil Bronson sem csinálta volna jobban. :D
  • ntex
    #23523
    Jó fold volt sztetek ? :D

  • sz4bolcs
    #23522
    mostmár azért ebből nem kicsit van elegem, hogy minden versenyről így kell kiesnem

  • ntex
    #23521
    Egész jól fizettek érte :D

  • plu604
    #23520
    Szia!
    A PokerStars kliensében van ilyen lehetőség, a Home Games menüpont alatt találod.
  • SzAbbbbI
    #23519
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem olyan (Texas Holdem) póker programot ajánlani, ahol tudok saját szobát nyitni és azt jelszóval levédeni, hogy csak az léphessen be akit én akarok?
  • sz4bolcs
    #23518


    Ennek a játéknak a neve poker.... igen... Pot limit Omaha xDDD
  • ba32107
    #23517
    :D:D
  • ntex
    #23516
    Pocketből sor :)

  • sz4bolcs
    #23515
    "Pillecukor - The king of reading"
  • Pillecukor
    #23514
    télleg? :o :D:D:D
  • sz4bolcs
    #23513
    Első szabály: Nem beszélünk a klubbról
    Második számú szabály: Senkinek egy kib@szott szót sem a klubbról

    Am gyere át, elmagyarázom. Ismerek egy kezet, ami veri a royal flusht.
  • Pillecukor
    #23512
    én sem... xD
  • Christian88
    #23511
    Én még nem hallottam így, akkor nem szóltam =D