30078
  • sz4bolcs
    #23630
    Hát akkor jó hülye volt. Dáma ellen nem sok esélyed volt győzni..
  • ntex
    #23629
    Hozzáteszem nem is gondolkozott, egyből nyomta be a betet
  • ntex
    #23628
    Még ha nem potot hív sztem megadtam volna, ez meg sztem így sima fold
  • sz4bolcs
    #23627
    am szerintem is valami QJ lappal callolhatott onnan...
  • sz4bolcs
    #23626
    rilézólin :D
  • ntex
    #23625
    Sztem simán Q-ja volt... nem tudom... Így éreztem :D
  • ba32107
    #23624
    Turnön még benyomhattál volna fél potot, ha emel, akkor easy fold. Így kicsit necces.... bármilyen valamirevaló játékos nyit a turnön egy ilyen boardon, ha látja hogy megijedsz.
  • ntex
    #23623
    Sztem egyértelmű fold, ki szerint nem az ? :D

  • ntex
    #23622
    Megjöttek a rakéták XD

  • ntex
    #23621
    Köszi :) Legalább nem valami szar lap ellen buktam ez vígasztal :D

    sz4bolcs : AJ-re tippeltem, KJ esetleg QJ-re... De JJ eszembe sem jutott :D De legközelebb is ugyanígy fogok tenni meg minden QQ+ párral :D
  • sz4bolcs
    #23620


    ntex: hiába kezdesz gyanakodni, itt akkor is bekerült volna minden, max nem te teszed allinre, csak callolsz.
  • ba32107
    #23619
    Teljesen jó volt ez, legközelebb is így csináld. KJ-vel ugyanúgy berakja az összes pénzét.
  • ntex
    #23618
    Az a baj ilyen kis emelésekből nem tudom kiolvasni hogy milye lehet :D És mivel agresszív voltam csak tolta a pénzt befelé. Mondjuk így újragondolva turnon már gyanakodnom kellett volna hogy két utcán át callozik és kár volt betolni... :(
  • sz4bolcs
    #23617
    Nem. :D
  • ntex
    #23616
    Harmadszor is QQ, ezúttal szoptam vele... :D

  • Rash87
    #23615
    Jó neked,h így jönnek a lapok. Nekem utóbbi 1 hétben semmi,alig talál el a flop :\
  • ntex
    #23614
    És még egy XD

  • ntex
    #23613
    Kezdem szeretni BSS-t :)

  • xxxpaulxxx
    #23612
    Vagy halász mi?:D
  • Pillecukor
    #23611
    Sheriff-ként dolgozik.
  • Rash87
    #23610
    Helyzettől függ , ennél mindenféleképp,de emeléstől függ, nálam legalábbis,de ez még bevállalható volt,főleg hogy a turn után ingyen tudtad megnézni a rivert. Ezt ő játszotta meg nagyon rosszul.
  • ntex
    #23609
    Arra vagyok kiváncsi am hogy OESD-t érdemes minden alkalommal megjátszani ? Mármint ha ilyesmi lapokkal játékba kerülök és flopra OESD-m lesz ?
  • Rash87
    #23608
    Hoopsz,én felcseréltem a 2 játékost :DDD Azthittem te v. QK :D Így viszont sztem jól volt megjátszva,vagy számomra legalábbis:)
  • ntex
    #23607
    Flopon csak call volt :P
  • Rash87
    #23606
    Ha már flopnál emeltél,akkor turnnél is meghívtam volna a potot. :)
  • ntex
    #23605
    Elemzést kérek :D

  • xxxpaulxxx
    #23604
    Hát jah:/

    De valahogy éreztem, hogy az a Bolgár fogja nyerni... valahogy lerí róla, hogy "vérprofi":D
    A macskás fazon viszont hatalmas... annyira aranyosan tud mákolni:D

    Kíváncsi leszek Gussal hogy fognak játszani:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #23603
    jaja én néztem...Török jól elbaszta.
  • xxxpaulxxx
    #23602
    Ihaj!:/
    Amúgy te dolgozol egyáltalán valamit, hogy hajnalban nyomod a tourneykat?:D:D

    BTW: Nézte valaki tegnap a Face the pro döntőt?:)
  • sz4bolcs
    #23601
    Most múlik pontosan :((

  • sz4bolcs
    #23600
    A10-től, KQ-tól, a húzótól féltem, és főként attól, hogy nem tudok dobatni turnön sem, ha van Ásza+húzólapja, mert nem kapcsol, hogy két párra emelek.
    Szerintetek ezek alapján jó fold?
  • sz4bolcs
    #23599
    egy hibás, de szerencsés fold

  • sz4bolcs
    #23598
    R1A1 szint.. am tudja vki, mi van Medieval-lal?

  • sz4bolcs
    #23597
    Minden éjjel 10 000 dollárról álmodok itt a gép előtt.
    Vajon melyik reggel lesz ebből az álomból valóság?
  • xxxpaulxxx
    #23596
    :D:D
    Grat!:D
    Nekem a 10 dollár ingadozás már megszokott... csak az a baj, hogy mostanság inkább úgy van, hogy -10... aztán sikerül visszahoznom 0ra-_-
    Nah ma eltöltöttem első pókermentes napomat a 3ból... és nem hiányzott
    (afasztnem... remegtem, hogy E-kártyáért nyúlhassak:P)
  • sz4bolcs
    #23595
    ..drilldrilldrilldrilldrill... xDDD

  • sz4bolcs
    #23594
    Tök szép a graphod.. bárcsak az enyém ilyen szép egyenletes lenne..
  • ntex
    #23593
    Grat ehhez is :) Én nem tudom felhozni magam 65$ fölé megint egyszerűen :D
  • ntex
    #23592
    LooooL azt a hétszentségit :D:D:D Grat for the luck :D
  • plu604
    #23591
    Jaja, Take 2-ra én is neveztem most, meg haveromat is én stake-elem, aztán jut a nyereményéből ide is valamennyi ^^
    BTW letoltam ma pókerkarrierem eddigi legdurvább session-ét :D
    Az elején beültem halál nyugodtan, mondom fasza gyerek vagyok ma is pluszosan zárom majd a napot, erre MINDENEMET, de szó szerint mindenemet lemákolták. Top páromat fölépárral, Fölépárom két párral, két párom drillel, drillemet sorral, stb. Komolyan, ha royal flush-t szedtem volna össze azt is lemákolták volna. :D
    A mélypont $5 deficiten volt, ekkor már baromira tilten lehettem úgyhogy a lemákolásokhoz hozzájött valószínűleg egy-két hülyén megjátszott lap is, de mondom ember, így már csak nem hagyom abba... 200 hand alatt $5 mínusz, aminek a nagy része mák? Bekaphatja a mezőny, legalább lefaragok belőle kicsit. Kiültem, rágyújtottam, megnyugodtam, megembereltem magam, és az $5 mínuszt felhoztam $5,8 pluszra. Ice cold, baby.
    Azért $10 ingadozás 500 hand alatt szerintem még NL-ben is durva (NL2-n, NL4-en) nemhogy FL10-en.
    Lényeg a lényeg, most van egy gödör a grafomon, de annyi baj legyen, szép session volt. De azért az elején az agyfasz utolért. :D