30078
  • sz4bolcs
    #23590


  • Rash87
    #23589
    Köszi!!! Jó erről ismét tudni. Eddig mindig sikerült,kár lenne kihagyni.
  • ba32107
    #23588
    Újra Take2 a FTP-en!
    katt
  • sz4bolcs
    #23587
    Ja, és hiába van az embernek 1 millió zsetonja, soha nem megy 10 nagyvak fölé xDD
  • sz4bolcs
    #23586
    Tegnap sikerült közel kerültem egy nagy nyereményhez.
    $3-as 2x-es turbo rebuy 600 nevező. Döntő asztal előtt kaptam kézbe egy 99-et, és calloltam egy 1010 allinjét abban a reményben, hogy flipelek, így csak $108 jutott...
    Döntő asztalon 140 dollártól 1700 dollárig nyerhettem volna. :/

    Durvák ezek a kétszeres, háromszoros turbo mtt-k, szinte végig push játékot kell játszani.

    Legközelebb megnyerem. :D
  • TaRka0107
    #23585
  • Galy
    #23584
    Tegnapi pokerstrategy-s 10.000$-os freerollon indult innen valaki?
    Ha igen, hogy sikerült?

    én 94/7991, ezért kemény 8.30$-ot kaptam :)
  • xxxpaulxxx
    #23583
    Cés:D
  • ba32107
    #23582
    Bocs, de megint csak reklázmozom kicsit a saját cuccaimat :D
    Super System 2
    Nyílt lapokkal
  • ba32107
    #23581
    Hát az ilyenek ellen nem nagyon tudsz mit csinálni... száraz flopon TPTK-t nehéz nem value-zni három utcán át. Ha setje van, hát setje van, előfordul.
  • sz4bolcs
    #23580
    És mindkettő lóherés xDD
  • sz4bolcs
    #23579
    kinek volt 1 héten belül 2 foldolt royalja? Jelentkezem...

  • ntex
    #23578
    KQ az amúgy is sokszor kevés K vagy Q magas boardon ezt már full-ringen is megtapasztaltam :D Csak ott a baj hogy én sokszor vakon azt gondolom még A magas boardon AK-val pl. hogy elől vagyok, közben a csávó végig callozik HU szituban és a végén drillt mutat pl. :) Ezek olyan szituk hogy nem gondolná az ember, max azt hogy calling stationbe futott közben meg tudatosan callozik végig és végül ő viszi a potot :)
  • xxxpaulxxx
    #23577
    részben
  • ntex
    #23576
    SH Session Review videókból szerintetek meg lehet tanulni SH-zni ? :D
  • plu604
    #23575
    skill! :D
    upswing nálam azt jelenti hogy lapömlés meg minden jó lejön meg ilyesmik. így értettem na. :D
  • xxxpaulxxx
    #23574
    Hát nem tudom ez mit jelent FLnél... de SHnál nekem ez így alakult:D:D



    Egy a lényeg: ne bízd el magad... nekem sajna sikerült... azóta is így konvergál a grafikonom:)
  • Csacsi
    #23573
    Jól mondod. Maximálizálni a nyereséget : Úgy nehéz, ha nincs akkorra stacked, hogy jó potot építs (értsd...jobb 2 dollárt nyerni, mint 0,80-at) Valamint akkora stackből a vesztl nem tudsz úgy emelni, hogy a pot conrollálható maradjon.

    És nem úgy kell minimalizálni a veszteséget, hogy kkevesebb pénzzel ülsz bent, hanem úgy hogy meg kell tanulni dobni. Post flop is. Sokszor lesz kevés a KQ egy K vagy Q magas boardon.Hogy csak egy példát említsek.
  • sz4bolcs
    #23572
    :D Ha lemákoltak meg nem is upswing, akkor mi ez? downswing? :D
  • plu604
    #23571
    Asszem kezdek ráérezni erre az FL-re.
    És aki azt mondja hogy ez upswing, (FL-ben!) az bekaphatja, a mai sesionben annyiszor mákoltak le hogy az már ocsmány :D
  • ba32107
    #23570
    Egyetértek!
  • sz4bolcs
    #23569


  • xxxpaulxxx
    #23568
    SSS, MSS egyre megy... nem igazán nevezhetők ezek pókernek...
    SSS: Vársz egy nagyon szűk skálát... és ha megjön, akkor az esetek 70%ában nem kapsz akciót, vagy pedig nem tudnak kifizetni rendesen, mert legfeljebb 25BB van nálad... Az MSS meg ki sincs még forrva... csak valamit gondolom kitaláltak a sok panaszkodónak, aki azt mondta, hogy uncsi az SSS

    Előbb utóbb úgy is BSS SH-t fogsz játszani, ha mindenképp a Cashgame érdekel, mert ebben van a jövő...
    Ok, persze kevésbé van szívroham az sss és mssben, de ha nem tudsz velük nyerő lenni, akkor felesleges időt pazarolni rá...
    SZERINTEM!:)
  • ntex
    #23567
    Ma még én sem játszottam :) De nem is foglalkoztam a témával egyáltalán ma még :D Majd este lehet felmegyek megpróbálni. Hogy mit fogok még játszani nem tom. MSS nem rossz de ugyanaz mint az SSS csak lazább vaklopással / 3 bettel. Ugyanolyan uncsi. BSS-el meg a nagy bukás a bajom :D Olyan hülye szitukba belemászok hogy hajaj. AQ-val raiselek pl. és rámemelnek hátulról. Ha eldobom tuti flopra A-t vagy Q-t dob , ha nem akkor totál misselem a flopot és elviszik a potot egy pocket valamivel vagy flopolt akármivel :D Ugyanez van AK-val. Mostanában a TT-nél nagyobb pocketeim is leverik nagyobb pockettel, sőt tegnapelőtt az AA-mat is leverték egy KK pockettel úgy hogy turnre jött neki egy K... Mondjuk ilyenekkel simán tönkremegyek BSS-ben is, de ilyen AQ AJ-vel nem tudom sokszor flop után mi legyen. AJ-vel is bemegyek, flopra esik A akkor többnyire mindig dominálnak AQ AK -val ha showdownig megyek. Pre-flop már viszonylag biztosnak mondom magam, flop utáni játékomon kéne sokat javítani. Blöffölni nem nagyon merek bár tegnap többször sikerült semmivel potot vinnem flop után is még két utcás blöffel is :D Ha flop után is biztos lennék magamban minden handel akkor nem lenne ilyen gondom és bátran játszanék BSS-t is
  • xxxpaulxxx
    #23566
    Hát ez is szituációtól függ... mondjuk itt most látom button vagyok... elvileg onnan mondjuk nem is rossz ez a move... lényeg, hogy bejött akkor:D Most nem jönne:P
    Végignézegettem a historymat... nem jönnek a lapok... asszem most három napig angry birdsözök inkább:D:D
  • ntex
    #23565
    Gondolom A magas nut flöss esély miatt érdemes minden suited Ax-el bemenni nem ?
  • ntex
    #23564
    Amúgy mit játszol ilyen kezekkel ? Limp/call ?
  • xxxpaulxxx
    #23563
    Ez viszont érdekes volt... A4s raise... miket csinálok én néha:D
  • xxxpaulxxx
    #23562
    Az egy ilyen érdekes asztal volt úgy látszik akkor:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23561
    3 hete még szeretett az RNG... most miért nem kapok ilyeneket?:D

  • xxxpaulxxx
    #23560
    Jó ötlet... megtettem én is:)
    Elegem van... most valamiért nem megy... pedig látszólag jól játszom meg a legtöbb vesztő kezet... no mind1, küldtem néhányat a PS handelemzőbe is:D
    Szerdáig csak videózok:)
  • ba32107
    #23559
    Én kizártam magam 3 napra, és nem is gondoltam hétvégén a pókerre, és nagyon jó hogy nem kell rá gondolnom :)
  • xxxpaulxxx
    #23558
    Vááá nagyon ingadozok mostanában:S Lehet pihentetnem kéne...
    De úgy se tudnám megállni:D
  • xxxpaulxxx
    #23557
    Ezzel nekem is vannak bajaim:D
  • ntex
    #23556
    Nekem meg az a bajom hogy állandóan :D Flopolok egy top párt és bevernek két alacsony párral és nem érzem annyira mit mikor kéne dobni.
  • xxxpaulxxx
    #23555
    Az az én nagy bajom, hogy még mindig el tud kapni néha a gépszíj és át tudok menni gamblerbe:S
  • xxxpaulxxx
    #23554
    Hogy kapnák be:D
  • sz4bolcs
    #23553
    Túl sok lett a zsetonod. :D
  • xxxpaulxxx
    #23552
    de most viszont leszoktak a callról=(
  • xxxpaulxxx
    #23551
    Vááá lapömlésem van:D Sorra jönnek az AK, KK, AA handek!!!:D