30078
  • ntex
    #23710
    Mégis 70$-on vagyok már XD Am többnyire értelmesen próbálok játszani csak mondom előző körben le slowplayeltek KK-val 99 ellen mikor nem volt magasabb card az asztalon a végén meg rám hívott, megadtam és ennyi maradt a 2$-omból amit ott látsz a replayben :D
  • sz4bolcs
    #23709
    Nagyon értelmes ez a stratégia, amit nyomsz.
  • ntex
    #23708
    Előzö körben lemákoltak KK-val ugyanígy 99-emre. Most megint 99-et kaptam ezúttal luckbox voltam, kár hogy nem töltöttem újra azonnal XD

  • ntex
    #23707
    Sok sikert XD
  • xxxpaulxxx
    #23706
    Végre feloldódott a tiltásom PP-n... pont jól is jön, legalább gyakorolhatok az esti live pókerre:D
  • sz4bolcs
    #23705
    Neem.. mostanában nálam is nagyon menő a limp-call :D
  • ntex
    #23704
    Ezzel azt akarod mondani hogy te visszaemeltél volna ? :P
  • sz4bolcs
    #23703
    preflop játékra gondoltam :D
  • ntex
    #23702
    Direkt nem játszottam agresszíven mert nálam volt a flöss húzó is, nagyon nem tudtam volna már romlani :) Riveren behívtam volna én úgyis a stackjét ha nem nyom ő all int :D
  • sz4bolcs
    #23701
    Milyen aggresszív vagy mán' :D
  • ba32107
    #23700
    Hát ez igaz. De a readem jó volt, mert ő is gyengusz volt. Ha mindezt pozícióban csináltam volna, akkor még talán el is fért volna.

    Amúgy tudom hogy elég ide az ABC, de szeretem próbálgatni ezeket a move-okat, feszegetni a határaimat, hogy ne a magasabb limiteken kezdjem el :)
  • ntex
    #23699
    Ezt nem értem :) Azt mondod ABC pókerrel verhető, de SH-nál még inkább levágós hogy ha csak a jó lapokat játszod meg nem ? :) És mikor elkezdesz akciózni egyszerűen eldobálja mindenki a lapjait. Főleg hogy tele van az összes asztal már grinderekkel akik 10-12 asztalon nyomják egyszerre, gondolom HUD-al játszanak, abból meg egyrételműen megmondják hogy mit játszol és egyszerűen nem fognak soha kifizetni :) Rosszul gondolom ? :)
  • Csacsi
    #23698
    Nagyon nem tetszik itt a 4bet. Eléggé rosz a lap ehhez, még ha light a 3bet. Ha pushol dobnunk kell, ha callol...egy nem éppen jó lappal kell OOP játszanunk. Én inkább dobnám. Lesz erre jobb szitu is. Nem kell túlragozni az NL10-et. Sima ABC-vel verhető.

    Az AK-t meg én is így játszottam volna.
  • ntex
    #23697
    Ez a J9s már nem először hozott nekem szerencsét :D

  • ba32107
    #23696
    Ezt a handet pedig elégg eltoltam. Nézzük sorban. Preflop azért 4beteltem, mert nagyon light 3betre tettem. Flopon nem mertem cbetelni, mert eléggé eltalálhatta a 4bet call range-ét (QQ,JJ,TT). Turnön szintén nem mertem betelni, plusz lett egy gutshotom is. Riveren pedig egyszerűen tudtam hogy gyenge. Az overbettel egy slowplayelt monstert akartam reprezentálni.

    Ez volt a szándék, aztán persze tudom hogy hibáztam itt-ott.... de igazából nem látom hogy kellett volna megjátszani :S Csacsi, szerinted?
  • ba32107
    #23695
    Vélemény? Itt úgy gondoltam hogy bármilyen J-vel vagy Q-val pusholhat, és már eléggé commited voltam. Két over + 1 gutshot, úgy gondoltam meg kell adni (ez tipikusan az az eset, amikor utólag kiszámolva nem éri meg a call, viszont ott helyben úgy gondoltam hogy jó lesz).
  • Rash87
    #23694
    "Készpénzt azok a játékosok kaphatnak, akik különböző napokon legalább öt (5) Take 2 bónuszpontot szereznek egyszerre két normál készpénzes asztalnál vagy bármelyik Rush Poker* asztalnál játszva a Take 2 ideje alatt"

    Szóval 5, nem lesz nehéz :)
  • sz4bolcs
    #23693
    Hát ilyen nincs. A büdös kurva életbe nem adok meg többet flopon overpárral emelést, csak drillel....
    Annyi ilyenem volt ma, hogy nem hittem el, hogy jöhet még... erre jött.
  • sz4bolcs
    #23692
    dedicated to how they fuck me too
  • sz4bolcs
    #23691
    LOOL Ma az első eset, hogy nem ver el alacsonyabb kézbepár

  • sz4bolcs
    #23690
    hát ez hihetetlen.
  • sz4bolcs
    #23689
    Ilyenkor olyan bűntudatom van, hogy legszívesebben öngyi lennék

  • Police88
    #23688
    thx
    Sehol se találtam utalást, hogy mennyi FTP a minimum.
  • ntex
    #23687
    Azt akartam :D AK-ja volt saját bevallása szerint
  • xxxpaulxxx
    #23686
    Iancco igazán betolhatta volna, ha már eddig elment:D
  • ntex
    #23685
  • ntex
    #23684
    Nekem most 69$-om van :) 64$-ról elég gyorsan felhuppantam BSS-el :D
  • sz4bolcs
    #23683
    godlike call

  • Rash87
    #23682
    Igen,ha már a naptár szerűséget látod,akkor regeltél, s nincs idő korlát,asszem napi 10 full tilt pont-ot kellett gyűjteni,vagy kevesebbet,már nem tudom. Mostani én se olvastam el,csak elfogadtam,de itt se lesz másképp sztem.
  • sz4bolcs
    #23681
    Kivégzés 9es párral xD

  • Police88
    #23680
    Pár kérdéssel fordulnék a Full tiltes kollegákhoz:

    -Eltűnt a rush pókeres "kitűzőm", ez mitől lehet? (már rég játszottam rush asztalnál de anno megvolt az 50 FTP)

    -Lesz ez a Take 2 promóció:
    Azzal regeltem is, hogy a pénztáros promócióim linken ráklikkeltem a "saját take 2"-ra?

    Van vmi kötelező idő v FTP szám,hogy mennyit kell játszani egy nap?

    Thx előre is.
  • xxxpaulxxx
    #23679
    Gratu!:)
  • plu604
    #23678
    Jelentem felülmúltam a tegnapelőtti brutális sessionöm :D
    Ma is leültem, indítottam 5 dollár mínusszal (valami ocsmányul mákoltak, komolyan, a pofám leszakadt... olyan szitukban ahol 90%-ban én vagyok esélyesebb neki lejön az 1-2 out és társai, gusztustalan volt) aztán összeszedtem magam és felhoztam $7-ra. :)
    Amivel sikerült a tegnapi $-5-öt is visszatornázni legalább oda ahol a mélyrepülés előtt voltam.
    Épp most szabtam határt a kapzsiságomnak és zártam le a mai session-t, gondoltam örülök most ennek is :D
    Nem mellesleg az FD bónuszt is kijátszottam fullra, így elértem a $60.18-at, amivel mehetnék eggyel magasabb limitre, de inkább megerősödöm ezen, és majd utána.
  • sz4bolcs
    #23677
    come crawling faster

  • sz4bolcs
    #23676
    Flop után hogy szurkoltam, hogy ne jöjjön le az ász xDD
  • xxxpaulxxx
    #23675
    Meglepődtél volna, ha az egyiknél A set van:D:D
  • sz4bolcs
    #23674
    sakk... az se rossz, csak ott nem lehet ilyet mákolni: xDDD



    (dedicated to how I f*ck you too)
  • xxxpaulxxx
    #23673
    A faxom... elvileg 3 napra zártam ki magam, de úgy látszik az nem ma fog lejárni>:( Nah megyek sakkozni inkább:D
  • xxxpaulxxx
    #23672
    Jaja! Én emlékeztem rád onnan, hogy te is gitározol!:)
  • sz4bolcs
    #23671
    Am most látom másik topicban, hogy szintén zenész a kolléga. :D