30078
  • ba32107
    #23790
    Másfél éve durván... de komolyan csak az utóbbi fél évben kezdtem venni a játékot. Sajnos az utóbbi időben csak a negatív oldalát tapasztaltam meg a játéknak. A rollom nem nő, nem is csökken nagy mértékben (kivéve az ilyen baromságokat amit most csináltam)... állandóan idegeskedem miatta... általában már nem jó szájízzel ülök le játszani. Ez legfőképp azért van mert én elsődlegesen pénzért játszom, és nem látom eredményét a tanulásnak. Nem látom hogy fejlődnék. Lehet hogy csak downswingem van, de az is lehet hogy távolról sem elég a játékom ahhoz hogy verjem a mikrolimitet (ezt azért kétlem, annyira nem vagyok béna). Összességében egyszerűen nem látom azt, hogy a közeljövőben stabilan nyerő legyek.

    Igazából az is a baj, hogy én olyan vagyok, hogy ha valamit elkezdek, akkor azt nagy lelkesedéssel csinálom egy ideig, de kitartóan soha nem tudom csinálni. Előbb utóbb lanyhul a lelkesedés, és csak amolyan ímmel-ámmal dolog lesz belőle. A pókerben pedig ez nem opció, ahhoz, hogy olyan szinten játsszon az ember, hogy komoly pénz van belőle, azért kell egy durvább elhivatottság. Én például nem tudom és nem is akarom azt csinálni, mint Csacsi, aki napi 6-8 órában foglalkozik a játékkal. Pedig anélkül nincs komoly pénz.

    Szerintem én sosem fogok feljebb jutni a hobbijátékos szintnél, és most azon gondolkozom, hogy megéri-e ez a hobbi ezt az idegeskedést, feszültséget... vagy inkább hagyjam a fenébe.

    Ezt most csak úgy magamnak írtam le, mert ha leírom a dolgokat akkor sokkal tisztábban látok... nektek mi a véleményetek? Van ennek az egésznek alapja, vagy egyszerűen csak még mindig tilten vagyok? :D
  • ntex
    #23789
    Ezért szoktam azt csinálni ha bebukok 1-2 beülőt inkább leállok. Mert utána elkezdek én is össze-vissza játszani és csak nagyobb lesz a mínusz.

    Tarts 1-2 óra pihenőt hogy kitisztulj és elmélkedj a hibáidról, mit kellett volna másképp, esetleg nézd vissza a bukó handeket :) Én is ezt szoktam csinálni meg megnézek egy-két hand session review videót :D És utána általában vissza is nyerem az elvesztett pénzt :P
  • xxxpaulxxx
    #23788
    :/
    Mióta játszol amúgy?
  • Rash87
    #23787
    DE mért kell tilten beülni? Legalább saját hibáidból tanulhatnál:) Mert amúgy...igen.
  • Rash87
    #23786
    Bár ezt így negatívan,mert buktam is a sok hülye miatt :\ Mi idegesítő...bár türtőztettem magam,s AKal jócskán visszanyertem :)
  • Rash87
    #23785
    Érdekes emberek vannak ezen a FullTilten,nem hiszem el,hogy minden szemét lapra bejönnek :\\ Mintha csak 1 lapot néznének,s ha az már K v. A,az már tökéletes nekik :D
  • ba32107
    #23784
    Miért vagyok én ennyire szerencsétlen? Természetesen megint képes voltam eljátszani ugyanazt, amivel múltkor buktam..... tilt miatt beültem egy deep asztalra, és persze MEGINT elbuktam egy rakás pénzt. Hihetetlen komolyan hogy mennyire nincs önuralmam. Tényleg ennyire hülye vagyok? Ilyenkor mindig komolyan eljátszok a gondolattal, hogy full cashout és határozatlan időre stoppolom a játékot...
  • xxxpaulxxx
    #23783
    Nah most nekem is volt egy 1 dolcsis missclickem... amikor callt nyomtam fold helyett:D
  • xxxpaulxxx
    #23782
    A JJ még mindig egy gyilkos kéz:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23781
  • sz4bolcs
    #23780
    én meg félrekattintottam egy $4es versenyen xD Azt hittem 100at kell megadni, erre mikor calloltam, akkor láttam, hogy sárgák a zsetonok... 1100 volt. xDDD
  • xxxpaulxxx
    #23779
    Afrancba... kilépett=(
  • xxxpaulxxx
    #23778
    Jaja, afféle:D
  • sz4bolcs
    #23777
    donkbálnafish? xD
  • xxxpaulxxx
    #23776
    Egy cseszett nagy fish üldögél 20 dolcsin NL4en... nos addig én fel nem állok a gép elől, amíg ki nem sikerül fosztanom:D
  • sz4bolcs
    #23775
    ennyi b+ ...félkarun tudok nyerni, de a 80/20-akat elbukom....
  • xxxpaulxxx
    #23774
  • xxxpaulxxx
    #23773
    Az elsőnél miért nem mondtad, hogy
    "nincs outod, mehetsz haza"?:D:D
  • sz4bolcs
    #23772
    lol mit makkoltam...



    és közvetlenül utána: :((((


  • xxxpaulxxx
    #23771
    Kár, hogy ez a replayer nem adja vissza az időhúzásomat:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23770
    Poén volt:P
    A kérdésre a válasz meg, hogy szerintem az adatbázist nem oda menti:)
  • ntex
    #23769
    WTF ? :D Am #23763-ra tud valaki okosat mondani ? :D
  • xxxpaulxxx
    #23768
    Szóval te voltál az!:O Holnap azért visszaadod majd?
  • xxxpaulxxx
    #23767
    :D
    Nekem tegnap olyan volt... ugye a hely korán bezárt, ezért egy idő után elég nagy ütemben emelkedtek a vakok... kb pont egy nagyvaknyi pénzem volt... de még előtte betoltam egy olyanra, hogy Q7s... gondoltam jobb úgy se jön a nagyvakig:D
    Nah és a floppal le is jött 2 db 7es^^
  • sz4bolcs
    #23766
    Mekkora hasfogós fetrengős szövegek a Luigis sunday million videóban (még meg kell néznem vagy 10x az egészet..)

    "xy egészen borzalmasan játszotta meg ezt a lapot. Busted flushdraw-val előadta a busted flushdraw-t." :DDD
  • sz4bolcs
    #23765
    A végén azért nem tettem allinre, mert van egy olyan perverzióm, hogy szeretem nézni, ahogy ide-oda pattog a kivérző ellenfél a kisvak és a nagyvak közt. xDDD
    Sajnos megoldotta :(
  • sz4bolcs
    #23764
    Végre nyertem egy $2es 90est... sztem már 3 hónapja nem nyertem ilyet :((

  • ntex
    #23763
    Egy kérdés a hozzáértőkhöz : Hold'em Managert vagy Elephantot lehet úgy telepíteni adatbázissal együtt hogy ne a C: -re rakja fel ? Mert ott biza elég kevés helyem van és ha megnőne az adatbázisom teljesen elfogyna a helyem :D
  • Csacsi
    #23762
    Ott egyszer hasonlóan én is ilyet tettem

    Meg sem álltam 2000 dollárig. Aztán 1500-ig visszabuktam. Nah ott kivettem :)
  • sz4bolcs
    #23761
    lol, pp-n beültem full bankrollal cashgame hu-zni, és lenyúltam egy fish teljes beülőjét, így földupláztam a pp rollom. :D
  • ntex
    #23760
    Éééértem :D Na mindegy mai napra már le van tudva :D
  • Rash87
    #23759
    Pedig érthetően le van írva...

    A lényeg,hogy 5 napon át naponta elérsz 5 pontot,kapsz 5$-t,ha 10 napból 9-en ,,akkor plusz 20$.
    A lényeg,hogy naponta legyen meg a 5 pont,s a táblázatban ki lesz pipálva az adott nap.
  • sz4bolcs
    #23758
    Am benéztem cashgame asztalokra, hihetetlen, mennyi retardált szórja rajtuk a pénzét.
  • sz4bolcs
    #23757
    xDD Ja, kicsit nehézkes rajtuk kihozni a hosszútávot.. aztán mégis mennyien fogadnak a gép ellen..
  • ntex
    #23756
    LOL neeee :D A játékgépeket betiltanám az összeset a világon komolyan...
  • sz4bolcs
    #23755
    Lol, töltöttem föl 25 dodot partypokerre, hogy majd kipörgetem a bónuszt, azóta nem játszottam ott, viszont félkarú rablón megdupláztam a pénzt.

    Nem akarok rossz útra tévedni xD
  • ntex
    #23754
    Na most mi a helyzet ezzel a Take 2-vel ? :D Megcsináltam az 5 pontot mára, érdemes többet csinálni egy nap ? Vagy 5 pont elég ? És az első 5 pont után most jár am valami ? XD Én se értem teljesen ezt
  • sz4bolcs
    #23753
    Élő pokeren a legdurvább, amit láttam, az ilyen csodás lejavulás. JJ vs. JQ Flop Jxx ..aztán 'jöttek a nők' xD
  • xxxpaulxxx
    #23752
    :D:D:D

    Itt nálunk csak egy olyan aranyos kis szituáció volt (meg volt még pár, de ez volt a legemlékezetesebb), hogy srác flopnál raise all in 8 settel, lett egy megadó... és annak Q setje volt^^
  • xxxpaulxxx
    #23751
    fákdiszsit!