30078
  • ntex
    #23830
    Így kell ezt XD Én ma csak nyertem komolyan... :D Nem tudom mi van :D Ja nem, elején buktam egy 2$-os beülőt, azóta csak nyerek egyfolytában XD
  • xxxpaulxxx
    #23829
    Ki hogy fogja fel
  • xxxpaulxxx
    #23828
    LOL
    Mostani sessionöm első leosztása...



  • sz4bolcs
    #23827
    Inkább "ne menj negatívba" XD
  • xxxpaulxxx
    #23826
    Ne légy negatííííív!:O
  • ntex
    #23825
    Jah rájöttem, utánaolvastam a szó jelentésének XD
  • Rash87
    #23824
    Az még mindig nem bad beat...
  • ntex
    #23823
    Szép bad beat lett volna :) Mázli :D
  • zeli
    #23822


    Nem figyeltem oda, és véletlen bedobtam flopon. Mikor megláttam a turnt, gondoltam legalább egyiknek legyen fullja, és riveren a csávó T8-at mutatott. :D
  • ntex
    #23821
    Újabb busted AA XD

  • ntex
    #23820
    Ez a mai nap eddig nagyo durva :D 73$-ról 86$-ra mentem eddig :D Baromi nagy upswing :P Ezután majd lejtő jön sztem XD
  • xxxpaulxxx
    #23819
    Grat:D
  • ntex
    #23818
    Komolyan mondom most nézem a jobb partyjaim amiket lementettem a leosztásaim közé PokerStrategy-n és ilyen 9Ts 9Js meg suited connectorokkal lassan többször nyerek mint pl a pocket párokkal AA KK QQ és a többi :D
  • ntex
    #23817
    Ez meg egy újabb Q póker lett volna bár valszeg nem fizették volna ki :)

  • ntex
    #23816
    Eddigi legnagyobb pot amit nyertem :D

  • sz4bolcs
    #23815
    ...annyira, hogy régen rigmusokban beszéltem, mint az V-ös számu rab. :D
  • sz4bolcs
    #23814
    Akkor ennyi.. vagy megtanulod ezt a kettőt, ráveszed magad valahogy, vagy pedig nem játszol addig, amég nem jön egy újabb olyan időszak, amikor alapjáraton érzed ezeket magadban.
  • ba32107
    #23813
    Tudom jól. Nálam pont ezzel a kettővel van a gond.
  • ntex
    #23812
    Mondom engem is megvisel már 1-2 beülő elbukása is, de próbálok nyugodt maradni, ha nem megy abbahagyom 1-2 órára a játékot és vagy mást csinálok vagy session-t nézek. Mostmár megtanulom kezelni a tiltem lassan :D Ma meg nyertem durván 20 perc alatt közel 10$-t 2$-os stackekből :D
  • sz4bolcs
    #23811
    Pokerhez sajnos rohadtul nem elég a tehetség. Tornajátékosként azt mondom, hogy a nyeréshez még csak nem is kell nagyon tehetségesnek lenni, a két legfontosabb, ami nyerő játékossá tesz, az a fegyelem, a másik a kitartás, álhatatosság.
    Ha ez a kettő nincs, akkor a legnagyobb őstehetség is bukó játékos lesz.
  • ba32107
    #23810
    Nem vagyok én azért egy szar játékos (végülis 50 dollárból csináltam 700-at szépen lassan), csak vannak szar napjaim. És igen, néha elbaszom de azért annyira soha nem süllyednék le, hogy az összes pénzemet eljátsszam :)
  • sz4bolcs
    #23809
    Hátőő, annyira szeretem a zenét, hogy szinte minden érzésemhez, vagy gondolatomhoz tudok kapcsolni valami ilyesmit. :D
  • xxxpaulxxx
    #23808
    Imádom, hogy mindenre van egy idézeted:D:D
    Én nagyon örülök annak, hogy van egy rutinom... már november óta itthon vagyok és tényleg... 2-3 hónapig össze-vissza éltem... aztán beleuntam... nagyon nem volt semmi se, amire büszke lehettem volna:D Így azért már jobb, ahogy most csinálom:)

    #23806: Pokerstarsnál van hasonló
  • sz4bolcs
    #23807
    Lol, ha ennyi önuralma nincs az embernek, akkor valószínüsítem, hogy 0,00001 limiten is elveszti az összes pénzét, csak lassabban.
  • ba32107
    #23806
    Kéne egy olyan opció, hogy bizonyos limitekről kizárhassam magam. Mondjuk 700 dollár alatt ne mehessek NL25-re :D
  • sz4bolcs
    #23805
    Napirend... na ezzel is gondok vannak. Én is passzív féléves vagyok, aztán most...:

    "Now I get up around whenever
    I used to get up on time
    But that old man he's a real muthafucker
    Gonna kick him on down the line"

    xD
  • ba32107
    #23804
    Nem fizettem még be soha egy forintot sem. Ingyentőkéből csináltam az egész rollomat. Na jó, fizettem már be, de csak azért hogy ki tudjak utalni. Szóval volt egy-két tranzakcióm, de amit betoltam, azt ki is utaltam. Tehát nekem eddig 0 forintomban van az online pókeres karrierem.

    Most sem azért gondoltam arra hogy fizetek be, hogy legyen pénz a számlán, hanem hogy tényleg érezzem a súlyát annak, hogy ami a képernyőn egy szám, az a való életben súlyos pénz. És nem kéne felelőtlenül játszani vele. De valószínűleg nem fogok befizetni, kell másra a pénz.

  • xxxpaulxxx
    #23803
    A súlyát meg nem éreznéd... legalábbis én nem éreztem:D Úgy voltam, hogy áhhh... mind1... most buktam ennyit... nem baj, úgy is "hatalmas" a bankrollom




    1 hét múlva 0 lett;D
  • xxxpaulxxx
    #23802
    NE!!!! Ne fizess be még többet!!!! Építkezz, de nem fizess!!!
    Én legalábbis nagyon megszívtam már ilyennel...:D
  • xxxpaulxxx
    #23801
    :D:D:D

    De ezzel én is így vagyok... főleg most, hogy passzív féléven vagyok...
    Nagyon el is lustultam... aztán elkezdtem matekozgatni... de össze-vissza... aztán rájöttem, hogy kell egy napirend... de mindenek előtt tervek kellenek:D
    És most a napjaimat nagy részben ez a 4 dolog teszi ki:
    Edzek cél: fogyás
    matek cél: jövőre jobban menjen az egyetem
    póker cél: jövedelemkiegészítés későbbi milliárdos életemben
    basszusgitár cél: őőőő:D

    Nah igen... a basszgitárral is így voltam... nem volt bandám most fél évig és hopp... nem is volt akkora motiváció... most pedig, hogy megint van bandám... már rögtön másképp fogom fel ezt is:)
  • ba32107
    #23800
    Hát jah, általában én is betartom ezeket. De nem mindig sajnos. Mondjuk ma benne volt a dologban az, hogy hajnali 5-kor értem haza és másnapos is vagyok eléggé :D És úgy ültem le játszani, hogy kijtászom a take2 5 pontját és csókolom. Csak sajnos rossz irányba fordult a dolog.

    Amúgy most már kicsit megnyugodtam, még jó hogy nem cashoutoltam azonnal. Viszont erősen gondolkozom, hogy befizetek 10 ezer forintot, csak hogy megérezzem a súlyát annak, hogy nem kéne hülyeségeket csinálni........ és nem utolsó sorban visszahozni az elbukott zsozsó egy részét :)
  • sz4bolcs
    #23799
    Én detto ugyanez vagyok. Elkezdek valamit, és brutál penge vagyok benne, érzem a tehetséget, gyorsan a csúcsra török, aztán jön a motiváció hiány, jön az érzés, hogy "ez kipipálva" és egyre rosszabbul megy, még mindig csinálom, de már nem figyelek annyira.
    Amikor elkezdtem headsupolni, szinte biztos vagyok benne, hogy nem upswingem volt, hanem egyszerűen nem volt rossz döntésem, így vertem mindenkit, aztán...
    Sztem be kéne vonulnom vmi zen kolostorba pár évre, hogy normális ember legyen belőlem.
  • xxxpaulxxx
    #23798
    Gratu! De el ne kiabáld:D:D
  • xxxpaulxxx
    #23797
    Akkor egy picivel régebb óta játszol mint én:)
    De ha elfogatsz egy tanácsot, akkor szívesen mondom... nekem az bevált, hogy durva bukó után 1-2-3, vagy akár több napig nem játszottam... csak videóztam, handeket elemeztem... de a videók a legjobbak. Nekem valahogy mindig meghozza a kedvem és az önbizalmam a játékhoz, ha egy "profibb" játékos magabiztos játékát nézem kommentekkel...
    SŐT! Mostanában van amikor azon kapom magam, hogy én is úgy kommentelem, hogy most mit miért csináltam épp... ez lehet hülyeség, de szerintem nem rossz, mert így legalább nem autopilotban játszom...
    Jah igen... nem tudom rád ez jellemző e, de sose csinálj mást játék közben:D Én gyakran volt, amikor neteztem közben, vagy épp filmet néztem... mára már leszoktam erről... NEM szabad:D

    Jelenleg napi 1-2 órát játszok és kb ugyan annyit videózok... de átlagban 1 óra póker 1 óra videó szokott kijönni. És tényleg tanulni kell, én is nagyon szar voltam, de mostanság érzem, hogy igenis tudok nyerni... ha érzem a tiltet abbahagyom... megnézek 1-2 videót, vagy holdem managert nézegetem és röhögök egy jót:D
  • ntex
    #23796
    80$ !!!! :D
  • ntex
    #23795
    Úristen lapömlésem van ma :D:D:D

    Második elég necces volt XD



  • sz4bolcs
    #23794
    Játsszunk egymás ellen. Két tiltelő emberke kb. azonos szinten lehet. xD
    Am sux. Nekem is az önuralommal vannak a legnagyobb gondjaim. Van amikor totál fegyelmezetten menetelek, de néha bekattanok, és akkor gáz van, mert nem tudom kezelni. :(
  • ntex
    #23793
    Busted AA + Succesfull set mining :D:D:D




  • ntex
    #23792
    TT VS KK :D

  • ntex
    #23791
    Reméltem hogy nem valami erősebb flöss lesz nála /facepalm XD