30078
  • sz4bolcs
    #24030
    Bírom, amikor regularokat kezdeneki kioktatni, akik ráadásul ebből élnek. :D
  • Police88
    #24029
    thx gondoltam h van vmi csavar a dologban :P
  • Police88
    #24028
    1c/2c-s 6fősön
    jöttek a lapok szépen és akadt is aki kifizessen volt egy A vs K magas flösh szitu és nálam volt az A ezt jeleztem neki egy 1$-s emeléssel ő erre all innel válaszolt... :P
  • ba32107
    #24027
    Minden hónapban össze kell gyűjtened az 50 pontot.
  • ntex
    #24026
    Short stack asztalon vagy simán ? :D Meg mekkora téten ? Amúgy GJ.

    Mellesleg én sem akartam vitát kelteni ne is folytassátok, nincs értelme tényleg :D Majd kiheverem azt 100$-ig meg sem állok XD
  • Police88
    #24025
    pár napja nekem is "csalt" a full tilt de ma kárpótolt: beültem 80c-el és 6$60c-el távoztam :)

    Tud vki magyarázatot adni arra h miért tűnt el a rush póker jelvényem? Anno játszottam és megvolt a 50 pont, de nemrég egyszerűen eltűnt...
  • xxxpaulxxx
    #24024
    No! Békét!:D
  • Rash87
    #24023
    Pfff, hol írtam hogy csal??? Konkrétan leírtam valahol,hogy csal? Vagy fel se fogod,amit írok szerintem... de a személyeskedés még megy,hajrá,nem stílusom:) Egyébként köszi szépen,szerencsére nem vagyok mínuszba, eddig amelyik teremnél játszottam, sikerült pluszba kihozni annyit, amennyit szerettem volna.
    Én csak arra reagáltam,amit ntex is írt.De hiba volt. Én kérek elnézést,nem tudtam,hogy a világ ilyen szép,s gyönyörű.
  • ZsaniC
    #24022
    Én megfordultam már arra, elég jó játékosok vannak, szal van egy színvonala a dolognak. De szerintem ez pozitív, nincs tele sok lámával.
  • haptork
    #24021
    Unibeten szokott valaki pókerezni? Milyen szintűek játszanak ott?
  • xxxpaulxxx
    #24020
    Jah és egy másik asztalon meg közben ott virítottak a rakétáim... szerintem csal a terem=(
  • xxxpaulxxx
    #24019
    CSAL A TEREM!!! Most nekem csalta ide a pályafutásom 2. straight flushét:)

  • Csacsi
    #24018
    Rendben....legyen így. Csal a terem. Kérdésem akkor, hogy miér játszol? Ha úgysem nyerhetsz, mert a terem csal? Szerencsejátékfüggő vagy? Úgyis elveszik az összes pénzed. Csalnak, akkor hogyan játszol?

    Nem értem.
  • Rash87
    #24017
    Ez így van,de ennyi elég is erről. De az érdekes, hogy csak az egyik oldalt tudjátok elképzelni :)
  • xxxpaulxxx
    #24016
    Szerintem Gus Hansen csal:O
    Jah és persze a lottó is meg van bundázva... mind a 3
  • ba32107
    #24015
    És hányszor van amikor emelsz AA-val vagy KK-val és mindenki dob? Kicsit többször mint ahányszor a másik pocketpárba futsz, nem?
  • Csacsi
    #24014
    "napi 206.400 ilyen parti." AA vs. KK

    Ez mindent elmond.

    Ez csak matek.
  • Rash87
    #24013
    Igen, mindegy,csak az a nem mindegy ha egy KK ellen egy AA van,amire még a házat is rátolná mind a kettő,vagy pedig olyan lapot kap,amit el lehet dobni akármikor.Nem tudom,de számomra nem ugyan az a kettő,h a potba 1$ van,vagy pedig 10.
    De látom,nem érted amit írok,nem írtam h csal a terem,de azt se hogy nem,ez úgyse fog kiderülni,s mivel csak azzal lehet előállni,hogy a terem híres,s megy mindenhol a promoja,akkor már csak is tiszta lehet.
    De az meg tény, hogy túl sok a AA vs KK párharc,aminél mikron betolják az egész beülőjüket.
  • Csacsi
    #24012
    Pont ezaz....nem tökmind1 nekik..hogy józsika, vagy pistike nyer? A rake-t így is úgy is megkapják.

    Óránkét kb 200.000 leosztás megy le.....az napi szinten 4.800.000 leosztás.

    Kb 4,3%-ban fogsz 9 fős játékban AA vs KK szituációba futni.

    Az ennyi lesztás alatt is...napi 206.400 ilyen parti.

    és abból 20%-ban fog veszíteni az AA. Ami 41.280 eset.

    Most ebből láttál 4-et.

    Nagy ügy :)

    Picit számoljatok már....mielőtt csalást kiáltotok.
  • Rash87
    #24011
    Én sose mondtam h csal,de az a jó,hogy megvan mindenki győződve arról, ha egy terem felépítette a hírnevét stb, akkor már nem jöhet szóba ilyen :) Ilyet max. akkor lehetne mondani,ha közöm lenne a teremhez,s biztosan tudnám.Bár akkor se,mert hát bizonyos szerződések biztos kötnek,hogy ki mit mondhat,meg hát annyi pénzért...nah igen.
    De amíg közöd sincs hozzá,nem tudhatod miket csinálnak. S lehet itt a kicsi rake-ra fogni,de mikor naponta több 10ezren játszanak,hidd el,egy nap végére nem olyan "kicsi" az a rake,s ez csak a mikrolimit...
    S ha csak egy kicsit belegondolsz,emberek működtetik...
    S off vége.
  • Police88
    #24010
    sg-s cikk Tetszik a párhuzam az FPS,RTS-ek és a többasztalos póker között. :D De az utolsó bekezdés kicsit elgondolkodtatja az embert h inkább legyen csóró minthogy egy ilyen antiszoc :D
  • xxxpaulxxx
    #24009
    :)
  • ntex
    #24008
    Amúgy tényleg az lesz hogy csak a Take 2 -t fogom lejátszani és egy pár napra abbahagyom a játékot, jövőhéten úgyis utazok el barátnőmhöz, jót fog tenni a pihenő sztem... :)
  • ntex
    #24007
    Sok kicsi sokra megy... :D
  • xxxpaulxxx
    #24006
    A számból vetted ki a szót:D

    Ntex... hagyd abba az összeesküvés elméletet, semmi értelme, szimplán a tilt beszél belőled:P
  • Csacsi
    #24005
    Hát persze...és pont a te kis tétes rake-d kell neki :))
  • ntex
    #24004
    Jó itt konkrétan nem írja hogy miről van szó :) De am ha megnézed tényleg pont az AA vs KK szitu az amivel a legnagyobbat lehet bukni mindenki tolja be vele a pénzt mint az állat és nagy a rake a pot után ugye ami a teremé lesz...
  • xxxpaulxxx
    #24003
    Parancsolj:)
  • ntex
    #24002
    De most ezek után nem merül fel senkiben komolyan hogy valami hiba lehet a rendszerben ? :D
  • xxxpaulxxx
    #24001
    Értem én:P
  • ntex
    #24000
    Ez csak a mai amiben ÉN bennevoltam...
  • xxxpaulxxx
    #23999
    Nem játszol eleget, mert akkor nem csak 4. vagy 5. lenne
  • ntex
    #23998
    Most nem azért... :D De ha nincs is tényleg megbuherálva valami akkor bugos az FTP RNG-je vagy én nem tudom... Most megint. Előttem valamivel ugyanennél az asztalnál volt egy AA vs KK szitu. Most kaptam én AA-t de KK volt megint a másik kezében, és persze megint beszoptam, flopra K jött... :D Még jó hogy nem full letéttel ült a csávó mert akkor megint elment volna egy beülőm. És ma ez a 4. vagy 5. ilyen szituáció CSAK MA amit a saját szememmel látok.

  • xxxpaulxxx
    #23997
    Imádom az olyan handeket, ahol azért kell félnem, hogy nehogy eldobja:D:D
    Gondolkodtam, hogy most push legyen, aztán reménykedek, vagy pedig kevesebb... a potméret is sok volt szerintem, de mázli, hogy megadta:D

  • xxxpaulxxx
    #23996
    Igen, ezt tudom is, de én is amiatt pusholtam, amit ba32107 mond... nem ült full stackkel, plusz a statjai is mellettem érveltek:)
    Köszi!:)
  • ba32107
    #23995
    Ugyanúgy megcsinálja bármilyen kézbepárral is ha fish, márpedig ő fish volt... aki nem full stackel ül, az általában fish. QQ-t SH-ban nem dobunk el preflop, csak nagyon speciális szitukban. Szerintem ez preflop easy 4bet push.
  • Csacsi
    #23994
    Limp/miniraise micrón 99% AA, vagy KK.

  • xxxpaulxxx
    #23993
    Fuck yea.

  • xxxpaulxxx
    #23992
    Csacsi! Preflop szokás dobni QQ-t, vagy KK-t?:D

  • xxxpaulxxx
    #23991
    C-C-C-C-C-Cooler:D