30078
  • xxxpaulxxx
    #23990

  • xxxpaulxxx
    #23989
    Szerintem Celeron19-é a terem:O
  • Rash87
    #23988
    Üdvözöljük a Full Tilt pokeren!
  • ntex
    #23987
    Am a Take 2 -t még be kell mára fejeznem :D kell még 0.40 pont hozzá hogy a mai is pipálva legyen
  • ntex
    #23986
    Meg valszeg innentől QQ-val sokkal óvatosabban fogok játszani, ha 4-bet allint tolnak rám sztem el fogom dobni innentől
  • ntex
    #23985
    Nem csak mára hanem végleg abba kéne hagynom :D:D

    Na mindegy amúgy azóta lenyugodtam már, csak dühömben mondtam ezt :D Tudom én is hogy nincs megbundázva csak olyan jól esett leírni
  • ba32107
    #23984
    Hagyd abba most a játékot, és ma már ne játsszál. Nincs megbundázva a terem.
  • ntex
    #23983
    66$ szépen alakulok... komolyan beülök valahová full bankrollal aztán leszarom mi lesz, ingyen volt úgyis...
  • ntex
    #23982
    Na jó... mostmár tényleg ne mondja nekem semmi hogy itt nincs valami megbundázva... ILYEN NEM LÉTEZIK...

    Kétszer egymás után AA ellen szopok a pocketemmel ? komolyan hagyjuk már...

  • ntex
    #23981
    Milyen véletlen ugye, megint pont volt VÉLETLENÜL egy AA a másiknál...



    Kezdem unni
  • ntex
    #23980
    Ez nem az én handem volt de meg kell hogy mutassam hogy mennyire komolytalan emberek vannak :D Aki callozott írta chaten először hogy "lol" aztán "damn i have to call" és betolta :D:D De amit az eredeti raiselő mutatott... /facepalm

  • Tigristank
    #23979
    Szegény. :(
    Pedig hogy megörülhetett annak a kettesnek. :D
  • ntex
    #23978
    még mielőtt leszóltok a postolásért mondom hogy láttam hogy mellettem is postoltak és gondoltam akkor én is berakom már :D
  • ntex
    #23977
    Ma is játszottam már vagy 200 handet, de ez volt az első amivel 1$ fölött nyertem, hihetetlen :D

  • Csacsi
    #23976
    Vagy treff 97 :)
  • Tigristank
    #23975
    Azért még mindig jobb, mintha AA lett volna nála. :D
  • xxxpaulxxx
    #23974
    Jájjdeszaralogóm:D De legalább így nem vagyok "névtelen":P
  • xxxpaulxxx
    #23973
    Sajna... az 5nek meg nem sok értelmét látom... de hát elfogadom, ha már annyira ajánlják:)
  • ntex
    #23972
    így a 25$-ra nem is pályázhatsz már :(
  • xxxpaulxxx
    #23971

    Kár, hogy nem sikerült előbb kiszednem a pénzem PPről:D
  • xxxpaulxxx
    #23970
    Szép:D:D
  • zeli
    #23969
    Ez a nehogymáregyszermákomlegyen kategória.. :D

  • xxxpaulxxx
    #23968
    Köszi:)

    Hátőőőő... nincs... de 04hez sem volt:D Szeretem a rizikót... max olyan 300 dollárig a lehető legfegyelmezettebben játszok... meglássuk... de itt legalább tényleg értelmét látom a játéknak:) Aztán még1x mondom lehet tévedek... majd elválik:D
  • ntex
    #23967
    Fuck Yeah ! :D Már csak +4 napot kell kihúznom vhogy XD


  • ntex
    #23966
    Bár mindegy volt mert minden AJ AQ AK is vert volna...
  • ntex
    #23965
    Too bad AA play :D

    Ez szerintetek jó fold volt ? Szettre tettem :

  • Rash87
    #23964


  • plu604
    #23963
    Az szép nyereség, gratula!
    Van hozzá bankrollod amúgy?
  • ntex
    #23962
    NL10-hez még sajna gyenge a bankrollom... Max SSS-t tudnék játszani ott :) Viszont Holdem Managerhez majd kellene egy értelmes hud config :D
  • xxxpaulxxx
    #23961
    Hát nem tudom... most éjjel nem tudtam aludni... gondoltam megnézem milyen az nl10... hát elég nagy profit be is jött... olyan 2 óra alatt 30 dolcsi:D és itt valahogy már kiforrottabb a játék, mint nl02;04-en... nincs annyi idióta barom, jól lehet readelni és nagyjából az elképzeléseim szerint ment a játék:D Bár ez még friss vélemény... lehet aztán itt is szentségelek majd:P
  • ntex
    #23960
    Vagy csak jó a lapjárás per pill ? :P Am grat a nyereményeidhez, egyértelmű játék :D :)
  • xxxpaulxxx
    #23959
    Valahogy ezen az NL10en már egészen pókernek nevezhető a játék:) (kop-kop-kop)
  • xxxpaulxxx
    #23958
    :D

  • xxxpaulxxx
    #23957
    Igen, én is azt hittem, hogy csak 1el fog és akkor 3 hétfőn keresztül, de nem:) A Catface egész jól bírta a gyűrődést, de kiesett, a második túl agresszív volt, a Bolgár pedig itt szintén a legerősebb volt... ellene még "élvezte is" a játékot:D De sajna mind3 vesztett ellene:)
  • KAMIONOS KOGYO
    #23956
    tényleg...mi volt tegnap este?
    Mert elkezdtem nézni,de még a catface-nél elaludtam :(
    Mind a 3 ellen tegnap játszott?
  • xxxpaulxxx
    #23955
    Egy kis éjszakai baromkodás:D
    Faszi ezután majdnem hülyét kapott... (megint bevetettem a szokásos call előtti elhúzott gondolkodást:D)
    Olyanokat szentségelt, hogy nem igaz én meg nem győztem rákontrázni:D:D

  • xxxpaulxxx
    #23954
    Gus Hansen vs. amatőrz
    3-0
    Jééé:D
  • xxxpaulxxx
    #23953
    Én is épp cikkezek... nah meg mindjárt Gus bácsi a tévében gondolom a Catface ellen:D
  • ntex
    #23952
    Hát ilyen bukók után kicsit leamortizálódott a morálom :D De majd ha jön pár nyerő hand biztos megint megjön a kedvem :D Dél óta am nem is játszottam ma, majd holnap max. Punnyadt vagyok már a mai játékhoz. XD Olvasgatok most is, hátha ragad rám valami a BSS Bronz cikkekből és végre úgy fogok játszani hogy mindig felmérem a helyzetem és figyelembe veszem a dolgokat amiket kell...
  • xxxpaulxxx
    #23951
    Könyörgöm néha egy picit légy pozitívabb:D