30078
  • sz4bolcs
    #24070
    micsoda nicknév: Vodka good:) (Russia)

    xDDD
  • ntex
    #24069
    Illetve teremfüggően van ahol 5bet is van :D
  • ntex
    #24068
    772.10 FTP-m van pontosan :D
  • zeli
    #24067
    http://hu.pokerstrategy.com/glossary/Cap/
  • ntex
    #24066
    'cap gondolom az hogy kitolják a max tétet amit az FL-ben ki lehet licitkörönként rakni, bet --> raise --> 3bet --> 4bet = cap :)
  • sz4bolcs
    #24065
    mit jelent az a 'cap' ?
  • plu604
    #24064
    El vagyok keseredve :(
    Tegnapelőtt mivel elértem a $75-öt, úgy gondoltam most már elég nagy a rollom hogy FL20-at (0,1/0,2) megpróbáljam. Tegnapelőtt -2$, tegnap -9$, ma -4$ :(
    És nem tudok rájönni miért nem megy... Mindenkinek minden szar lejön, riveren mindig kapom a checkraise-t és tudom hogy hogy le vagyok mákolva, ha top párom van akkor neki fölépárja, ha fölépárom akkor neki fölébb párja. :( Elbaszott agresszív mindenki, képesek top párra flopon (akkor is ha az mondjuk csak egy hetes) capelni, jobb esetben 3betelni aztán capre dobni. Egyszerűen nem tudom eldönteni néha hogy a visszaemelgetések mit jelentenek.

  • Police88
    #24063
    FTP-pontokkal hogy állsz? Asszem kb egy időben kértük ki az 50$-t.
  • sz4bolcs
    #24062
    lapütközés? Az egyik 1010-et dobott, a másik JJ-t :D

  • ntex
    #24061
    Holnap nekem is meglesz a 9 nap és úgy néz ki +ban fogok kijönni :D
  • xxxpaulxxx
    #24060
    Szép mák:D
  • Police88
    #24059
    Hála a jó égnek (kopp,kopp) ma is nekem csalt annak a bizonyos hímvessző szerencsésebbik oldalán álltam. Mindkét asztalnál 80c-el ültem le és egyiknél 2,70 másiknál meg valamivel 2$ fölött szálltam ki. Take 2-ból már csak szerencsére 1 nap van hátra és +25$ :)

    Itt egy handreplay csak azért adtam meg mert óriási különbség volt a stackünk között (meg persze gyorsan beírtam a chatbe a cheatet):
  • ba32107
    #24058
    Jaja valaki ugyanezt javasolta nekem :)
  • ntex
    #24057
    Ne aggódj imádkoztam is hogy nehogy pókere legyen valamelyiknek :D
  • xxxpaulxxx
    #24056
    Néztél volna, ha Turn: 8, River: 9 vagy fordítva:D:D
  • xxxpaulxxx
    #24055
    Rájöttem! Szimplán bekapcsolom, hogy mondjuk 14.-e után jelezze csak ki a handeket:)
  • ntex
    #24054
    Nem gyenge lapütközés :D:D:D:D És most én voltam a nyerő szerencsére :D

  • ntex
    #24053
    Létrehozol egy új adatbázist vagy a postgresql-t újratelepíted és újra beimportálod a handjeidet sztem
  • ba32107
    #24052
    Ilyet én is akartam, szerintem nem lehet. Legalábbis PT-ben nem sikerült.
  • xxxpaulxxx
    #24051
    :O:O:O
    Lehet az a gond, hogy én eddig a DNSTUFF és a DNKROY kódokat próbáltam:O:D

    BTW: Nem tudja valaki, hogy Holdem managerben hogy lehet kitörölni az összes eddigi handemet + statomat? szeretném "resetelni" magam és "tiszta lapokkal" folytatni, de a játékosokról kapott readet viszont meg akarom tartani:D
  • sz4bolcs
    #24050
    Mondom a titkos kódot: iddqd, idkfa, idspispopd

    Garantáltan legyőzhetetlen leszel.
  • xxxpaulxxx
    #24049
    A mai naptól nem pókerezek, mert csal a terem
  • sz4bolcs
    #24048
    ...jó nekem a rock&roll, ne szórakozzon velem...

  • ba32107
    #24047
    Jó volt ez, kész flössel úgysem tolja be, húzó ellen vezetsz, + van full esélyed is. Pre mondjuk visszaemeltem volna.
  • plu604
    #24046
    nem értek NL-hez, de sztem nem volt ez olyan hlyén megjátszva...
  • zeli
    #24045
    Tudom, hogy idióta call volt, ettől függetlenül FFFFFFFFFFUUUUUUUU

  • zeli
    #24044
    Beültem játszani, ELSŐ körben elbuktam AA-al egy beülőt. :D
  • ntex
    #24043
    Sztem most azon leszek hogy kihozzam magam 0-ra valahogy Take 2-ből, talán a 25$ kiosztása után még mindig 80$ fölött leszek remélem, ez 2 napra még 7$, beosztom ha tudom :D Ha megvan újra átnyálazom az összes cikket PS-en és addig neki sem állok megint játszani amíg az összes tesztet ki nem töltöm az oldalon helyesen a cikkek átolvasása után
  • sz4bolcs
    #24042
    Dealer: Regular time for player OCEANDREAM has expired, TIME BANK has been activated


    hú de megdícsértek :D

    IRINA99960: ooooo
    Dealer: Game #60822090360: Sz4bolcs1985 wins pot (2,640)
    FÊN1X $$: nice raise
    Sz4bolcs1985: :)
    Dealer: FÊN1X $$, it's your turn. You have 12 seconds to act
    Sz4bolcs1985: lightfourbet?
    Dealer: Game #60822160445: danccy wins pot (840)
    IRINA99960: }}}
  • ntex
    #24041
    Jó kérdés :) Most nem használom a HM -et csak addig raktam fel amíg megcsináltattam a history -jaim alapján a grafikont :D A HUD-tól csak még jobban összezavarodok...

    Am sztem a flop utáni játékommal nagyon nagy gondok lehetnek... Pl. még mindig szemét lapokkal is játszok, meg emelés után is megadok AJs/o AQs/o KTs/o KJs/o KQs/o -val stb és legtöbbször flopon dobok mert vagy nem találok el semmit, ha nem dobok akkor dominálnak vagy kiblöffölnek törnön... Sztem türelmetlen is vagyok, meg sztem hamar kismernek az asztalnál és nem hagynak érvényesülni. Ja meg mindig lemákolnak :D...
  • Csacsi
    #24040
    Mennyi a bb/100-ad?
  • ntex
    #24039
    Jó vagyok ? :D

    Már tegnap akartam linkelni de vhogy elmaradt. Ma am a Take 2 alatt megint elment egy beülő :D

  • plu604
    #24038
    részemről is zárva! :) csak megemlítettem.
  • Rash87
    #24037
    Még is megteszed,de én meg lezárom annyival,h igazad van :)
  • plu604
    #24036
    Rash, nem fogok flémelni, csak egy megjegyzés: jössz te is az összeesküvés-elméletekkel meg a "furcsaságokkal", éppen csak le nem írod nagy betűkkel hogy CSAL A TEREM, de mindenki által érezhető hogy ez kikívánkozik belőled, aztán ezzel védekezel. Hogy "mikor írtam én hogy csal a terem?!". Ez nem vitataktika.
  • xxxpaulxxx
    #24035
    :DD
  • sz4bolcs
    #24034
    ohh 8) Jól esik. Pedig már gondolkodtam rajta, hogy nem jövök vissza. :D
  • xxxpaulxxx
    #24033
    Hiányoztál a topicból
  • sz4bolcs
    #24032
    Ne legyél már ilyen ingerült, szív és érrendszeri elváltozásokat okoz.
    Limpelj kevesebbet :D
  • Rash87
    #24031
    Befejeztük? Be... Bár már vártam,ki hozza ezt fel. Ebbe aztán kurvára nagy kioktatás volt