30078
  • Csacsi
    #24510
    Köszi...köszi...azt előre leszögezném...nem vagyok torna játékos.....szal...lehet hamar vége lesz...de hátha az én számaimat húzzák ki :)
  • xxxpaulxxx
    #24509
    Sok sikert!:)
  • plu604
    #24508
    ezt akartam mondani, a srác a flopolt sorhúzójával eláshatta magát még riveren is, hiába egészült ki :D
    gyönyörű :D
  • sz4bolcs
    #24507
    ohh, szép full :P
  • sz4bolcs
    #24506
    pfffff
  • plu604
    #24505
    bakker még 18000-en vannak és 3150től fizet...
    sok sikert! nem ígérem hogy végig figyelemmel kísérlek de néha rápillantok :)
  • Csacsi
    #24504
    Ha ennyien szurkolni akarnak...akkor levettem a hide searchet :)
  • plu604
    #24503
    én se talállak ctrl+f-el, szal követni nem tudlak, de azért sok szerencsét! :)

    MSS-t próbálta már valaki? vélemény, tapasztalat?
    én most fogok nekiesni, FTP-n nagyon leszűkült a mezőny a fekete péntek óta, sokkal nehezebb nyereségesen játszanom... :/
    Át akarok költözni Stars-ra, de még nincs kifizetés moneybookersre, meg amúgyis most pörgetem a "The Added Bonus"-t, viszont nem akarok FL-ezni, BSS-hez meg nagyon nem értek.
  • Csacsi
    #24502
    11 dolláros Sunday Storm. Pirossal van jelölve..és még van late reg is.

    És még megy :)
  • sz4bolcs
    #24501
    Hát akkor bizony vagy nincs beállítva a kereshetőséged, vagy pedig nagyon gyorsan gyászos véget ért a versenyed. :D:D
  • Csacsi
    #24500
    235FPP-ért volt sat. AZt húztam be.

    Nick a PS-en : tsatsee
  • sz4bolcs
    #24499
    szívesen néznélek, és szurkolnék ha adnál verseny id-t.
  • sz4bolcs
    #24498
    hogy kerültél oda?
  • Csacsi
    #24497
    21:30-kor indul a 11 dolláros (200.000) garantált versenyem. Remélem alkotok valami szépet...ha már "ingyen" volt :)
  • ddt500
    #24496
    Na a mai nap is csak dühöngésre volt jó. 3db floppolt settel vesztettem. 9db AK perflop ólinból 1-et nyertem meg. Utoljára AQ ellen buktam de a 910 is túl nagy falat volt. Na mindegy 10$ mínusz.
  • xxxpaulxxx
    #24495
    Nah jó már ki is zártam magam egy újabb hétre


















    vicceltem
  • sz4bolcs
    #24494
  • plu604
    #24493
  • xxxpaulxxx
    #24492
    Visszatértem!!!!
  • xxxpaulxxx
    #24491
    Az nem gond... Pókerben nincsenek barátok, sem honfitársak:D
  • ddt500
    #24490
    Dehogynem. És ráadásul Magyar a szentem.
  • xxxpaulxxx
    #24489
    Naaah most miért mondod? Nem örültél?:D
  • ddt500
    #24488
    Persze add meg te tahó!!
  • ntex
    #24487
    Hogyne :D 27o-val meg sima call mi ? :D:D:D
  • xxxpaulxxx
    #24486
    Flop előtt dobni kellett volna
  • zeli
    #24485
    Hát ez az, ami ellen nem tudsz tenni. Benne van a játékban.
  • ntex
    #24484
    Csak a szokásos...

  • sz4bolcs
    #24483
    UNOOOOOO ...sakk-matt xDDDDDDD
  • sz4bolcs
    #24482
    "Némileg módosul a helyzet, ha mondjuk félmilliós vagyonunk mellett csak 1 €-t (nyereséget) célzunk meg. Ekkor L lényegesen kisebb (kb. 0,0006%), ezért nagy valószínűséggel sosem fogjuk a 262 ezer eurós veszteséget elszenvedni. Más kérdés, hogy ez az összeg 6%-os kamat mellett többet kamatozna egy bankban, még ha az év minden napján 80 alkalommal játszanánk is (vereség nélkül)."

    Maringale-módszer
  • sz4bolcs
    #24481
    A tétnövelés a kulcs a gondolatmenetben. Ha nem kéne tétet növelni ahhoz, hogy több visszajöjjön, akkor nem jelentének problémát a bukó-sorozatok.
  • sz4bolcs
    #24480
    Nem. Nem a 0 a legfőbb buktatója, hanem hogy előbb-utóbb jön egy bukó sorozat, aminek a vége a nullázódás. Ha nem lenne 0, akkor is vesztő stratégia hosszútávon.
  • Csacsi
    #24479
    De pont ezaza...hogy ez akkor lenne nyerő stratégia (bankroll függően), ha 50 % esélyed lenne, hogy van jön vagy nem...de ehelyett..a 0 miatt annak az esélye...hogy eltaláld...csak 48,6%....így veszteséges leszel.

    Ilyen egyzerű...szimpla matek.
  • plu604
    #24478
    ruletten ha piros-fekete duplázósat játszol, a 0 pont hogy nem zavaró, ha mondjuk pirosra raktál és 0 jön, elkönyveled feketének és duplázol.
    ennek a stratégiának viszont tényleg csak a bankroll a buktatója - olyan iszonyat pénzmennyiséggel kell asztalhoz ülnöd a lehető legkisebb (mondjuk $1) tétekkel is, hogy ha egyszerűen van annyid amennyit asztalhoz kell vigyél akkor nem nyomorogsz szaros $1-os nyereségekkel.
  • Csacsi
    #24477
    Nem értek egyet. A Super Turbo SNG-t ha jól játsza az ember, akkor nem coinflip. Sőt hosszú távon egy 2-3%-os ROI-t el lehet vele érni. Ami nem sok....de egy nap simán le lehet belőle játszani 50 darabot...ami 1500 darab havonta...és akkor még kevesebb játszottál. 27%-os rakebackel....30 dolláros szinten... Ami ugye 35+0,75$.

    Ez havonta 2,5% ROI-val ugyebár 1340 dollár + 300 dollár rakeback az már egész jó jövedelemkiegészítés. SŐT.

    A ruletthez annyit...hogy azért nem igaz az állítás....mert nem 50% az esélye annak, hogy piros, vagy fekete jön....mert jöhet nulla is....így hosszútávon ezért lesz biztosan veszteséges ez a játék.
  • ba32107
    #24476
    Ja az kimaradt, hogy 500 zsetonos super turbo sng-ról volt szó, ami nagy részben coinflip az egész :D
  • sz4bolcs
    #24475
    lool :D És Ezt hogy gondolta? Mind1, mi van a kezedben, mi jön le a boardra, neked csak nyomni kell a gombot? Nagy lángész lehet a srác. :D
  • sz4bolcs
    #24474
    gondolom úgy érti, hogy van egy felső határa a feltehető összegnek. :)
  • ba32107
    #24473
    Jah, PS fórumban egy arc ezt a stratégiát reklámozta HU sng-ra. Ki is röhögte mindenki :D
  • xxxpaulxxx
    #24472
    Nah jah... tényleg... limitek is vannak:D
    FL rulett
  • sz4bolcs
    #24471
    "Martingale-módszer:
    Valójában a módszer csak akkor működne, ha a játékosnak végtelen sok pénze lenne, és bármilyen sokáig, és bármekkora tétekkel játszhatná a játékot. A valóságban előbb-utóbb bekövetkezik egy olyan hosszú vereségsorozat, ami alatt elfogy a pénze, vagy eléri a megengedett maximális feltehető összeget. Így a martingale-t játszók általában sok kis nyereség után egy katasztrofális veszteséggel fejezik be a játékot."