30078
  • ddt500
    #24550
    Szerintetek mije volt?
  • ddt500
    #24549
    Eljátszottam, hogy AA-AK-m van. Mázli.Az elméletem az volt, hogy mint top5 stack-es ember talán könnyebben emel. Mondjuk amikor megadta a re-raise-t nem örültem. A floppnak még kevésbé. De azonnal all in hiszen AA-m van.
  • Csacsi
    #24548
    Szintén Ongame terem...tehát nagyjából ugyanaz....bár a bwinen vannak only bwines asztalok...szal ezért inkább Bwin.
  • Gaba94
    #24547
    "Ha viszont a Cash Game-t részesíted előnyben, akkor a Bwin a legjobb választás, mert ott a leggyengébb a játékosállomány."

    A RedKingsről mi a véleményed? :)
  • Csacsi
    #24546
    Attól függ mit akarsz játszani.

    Ha MTT vagy sSNG-t akkor mindenféleképp Pokerstars, vagy Full Tilt Poker.Bár most mindkét teremből kitiltották az amerikaikat és ez a FTP-t jobban megviselte. Majdnem kétszer annyian vannak átlagban a PS-en, mint az FTP-n.

    Ha viszont a Cash Game-t részesíted előnyben, akkor a Bwin a legjobb választás, mert ott a leggyengébb a játékosállomány.
  • sz4bolcs
    #24545
    xDDD

  • LoSA
    #24544
    Köszi a segítséget! Akkor FTPre regelem magamat! ;) thx
  • ntex
    #24543
    De lehetséges...
  • sz4bolcs
    #24542
    Starsról nincsenek kitiltva az amcsik?
  • sz4bolcs
    #24541
    Szia!
    full tilt, pokerstars a két legjobb szerintem.
  • ntex
    #24540
    Ha még befektetés nélkül szeretnél elkezdeni játszani akkor regelj a Pokerstrategy-n Ha még eddig nem tetted meg :) Ingyen 50$-hoz juthatsz ha kitöltöd a kvízt helyesen.

    Sztem kb mindegyik oldalon vannak magyarok, am sztem nincs jelentősége hogy magyarok / nem magyarok ellen játszol, többnyire nem barátkozni megy oda az ember :P Modnjuk nem tudom mennyire szoktál beszélgetni közben, ha több asztalon játszol úgysem nagyon lesz időd kommunikálni is a játék mellett :) Én csak FTP-n játszok, szoktam sokszor látni magyarokat az asztaloknál. De itt is azt mondja a többség hogy mióta nem játszanak amcsik azóta FTP-n nem lehet annyira nyereségesen játszani (nincs ott a sok amcsi fish)...

    Szóval PartyPoker-re regelj szerintem. Vagy Pokerstars. Esetleg FTP :D Ez a 3 legnagyobb terem. Meg még TitanPoker ami jó lehet esetleg.
  • LoSA
    #24539
    Sziasztok!

    Most szeretnék a NETen elkezdeni pokerezni... Ti melyik oldalt ajánljátok? (régóta tudok pokerezni, csak most ki akarom magamat próbálni online!). Olyan oldal kéne, ahol sok a magyar, "barátságos környezet"! Köszi
  • zeli
    #24538
    lol, 90%-os rá a forgalmi adó.
  • sz4bolcs
    #24537
    lol, 4 dollárt azonnal át tudnak küldeni, akkor 36-tal mi a probléma? :D Lusta vagyok utánaolvasni, miért van ez így... Lehet, h. a 36 dollárom elküldik az FBI-nak mintaként, ott beleszimatolnak, hogy tiszta-e. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #24536
    Ez mi, hogy kiutaltam $40-et moneybookersre, és 4-et kaptam meg belőle? xDDDDDD
  • Csacsi
    #24535
    ezért játszo ott néha levezetésenk 3,30-as 6fős Turbo S&G-t :)

    Egész jól megy.

    241 DB
    12,6% ROI
    99,05 $
  • Csacsi
    #24534
    Sőt most a PS-en csak 289 dollárom van.
  • Csacsi
    #24533
    Én sem így kezdtem :)
  • xxxpaulxxx
    #24532
    Imádom a PP-t, hogy pont van időm 1 órát játszani... és abból felet asztalra várok-_-
  • xxxpaulxxx
    #24531
    De legalább van akkora rollod (naná), hogy ezen csak így mosolyogsz:D

    #24530: Csak ismételni tudom magam, hogy ezért nem versenypókerezek:D
  • sz4bolcs
    #24530
    Hát, Csacsinak lehet... Engem viszont nem láttál, amikor kisvakként 2 nagyvakom maradt, azzal együtt ami bent volt a kasszában, és az 1 vakomat kellett betennem 2 játékos ellen. Ez 3 órás verseny volt egy rakás izgalmas szituációval... mint egy hullámvasút.
  • Csacsi
    #24529
    Jah...csak néha 2 perc alatt bukok is annyit :)
  • sz4bolcs
    #24528
    FT-n néztem, és ott még mindig vannak 10 perces vakemelkedéses versenyek.
  • xxxpaulxxx
    #24527
    Annyira jó nektek, hogy így 10 percbe telik 100 dollárt megkeresni:D
  • ddt500
    #24526
    Sima all-in.
  • Csacsi
    #24525
    Nem tudok róla...de úgy tudom, hogy ez eléggé hasonlít az FT-re.
  • sz4bolcs
    #24524
    FT-n is voltak ilyen átalakítások? Ha nem, akkor én lehet, h. költözök oda.. Ott a díjazás szerkezete nem tetszik, de még úgy is jobb, ha nem ekkora bingo a játék.
  • Csacsi
    #24523
    Igen...teljesen átalakították.

    Rövidebbek az emelkedések, viszont több szint van.
  • sz4bolcs
    #24522
    vaknövekedés -> vakemelkedés. :D Tetszene, ha 6percenként vaknövekedésem lenne. :D:D:D
  • sz4bolcs
    #24521
    Kicsit gondolkodom h. megérte-e csak így betolni közepes párra, de arra jutottam, h. ~20 vakból nem okoskodok. 25-30 vakból lehet, elkezdek még normálisan játszani, lecallolom, és foldolgatok, de így nem láttam sok értelmét. Vélemény?
  • sz4bolcs
    #24520
    nekem is meglett a 100 dollárom egy ilyen csodálatos 180 playeres hyperturbon



    Lehetett volna 60 dollárral több is ha nyerem a final coinflipet.. :)
  • sz4bolcs
    #24519
    Tényleg átalakították PS-en az sng-k vakstruktúráját, vagy csak nekem tűnnek gyorsabbnak a versenyek? Most 6 percenkénti vaknövekedés van a sima versenyeken 3 percenkénti a turbokon.
  • sz4bolcs
    #24518
    az laza xD
  • Csacsi
    #24517
    Nah 100 dollár meg is lett....asszem mára elég volt :)
  • sz4bolcs
    #24516
    hát, gg :/
  • Csacsi
    #24515
    Hamar megyek aludni......valószínűleg rossz játék volt....Mind1....tapasztalatot szereztem.....nem vagyok torna játékos :)
  • Csacsi
    #24514
    Vakon toltam be....mert ha átmegy rajtam a vak...akkor már nincs semmi Fold Equitym....szal addig nem néztem meg...míg meg nem adta. :)
  • sz4bolcs
    #24513
    A5 xDDD Az azért bátor volt UTGből
  • sz4bolcs
    #24512
    ..ez a tornapoker, ismerem xD
  • Csacsi
    #24511
    Hát nem nekem való a torna póker...ez ma kiderült :)

    Van 8 leosztásom..hogy pusholhassak :) Aztán vagy dupla (amivel még nem megyek smemire), vagy kiesek...és mehet akkor a cash tovább :)