30078
  • plu604
    #24670
    Aztakurva :O
    vagy a világ legnagyobb idiótáival kerültél egy asztalhoz, vagy a világot összemákoltad :D
  • xxxpaulxxx
    #24669
    Állat vagy:D:D
  • Carloska
    #24668
    Szép! úgy játszanék énis kicsit :D
  • biktop
    #24667
    WSOP 2011 - folyamatosan frissülve
  • sz4bolcs
    #24666
    "amit nem teszel be, azt nem bukhatod el ....de kockázat nélkül nyerni sem lehet."

  • sz4bolcs
    #24665
    "-Who is the captain of the table????" -Tony G
  • sz4bolcs
    #24664
    pillanatkép omaha cashgamemből egy olyan asztalon, ahol $5 a max beülő. xDDD

  • plu604
    #24663
    Azért találták ki ugye mert SSS-t már nem lehet játszani a legtöbb teremben a megnövelt buyin követelmények miatt. Félreértés ne essék, az az elképzelés hogy kezdők megszokják a feszes játékot anélkül hogy postflop nehéz döntéseket kelljen hozniuk és nyereségesek (hát, minimálisan) lehessenek, szóval ez az elképzelés jó, de nagyon nincs még ez kiforrva, meg nem kalkulálták bele hogy pikkpakk levágják ám a népek hogy mit játszol és egy idő után nem fizetnek ki. Semmivel.
    Mert ugye beleugrasztani egy kezdőt BSS-be hát az kb. garantálja az $50 elvesztését, az PS-nek nem biznisz :)
    De egyelőre nagyon nem jól van ez kitalálva. Akárki megkérdezi ezek után elküldöm DoN-ozni vagy ha CG-zni akar akkor FL-ezni. Az még vmivel könnyebb mint a BSS. De MSS-t soha. :D
  • xxxpaulxxx
    #24662
    Hát én alapból azért nem is próbálnám ki, mert
    1, nincs kiforrva
    2, mi ez már, hogy MSS??? Van SSS és BSS... vagy ez, vagy az... az SSS is csak a kezdőknek ajánlott... a BSS-t előbb utóbb úgy is ki kell ismerned, ha "profi" NL CG-s akarsz lenni... szóval tök baromságnak tartom ezt, hogy van ilyen MSS is:D
  • plu604
    #24661
    Mellesleg SOHA ne játszatok MSS-t. 6000 hand alapján mondom, ami nyilván nem minta, de ez egy szar. Egyrészt olyan szinten feszes hogy az hihetetlen, a vak csak zabál neked meg mindent el kell dobni kb., alig van amit megjátszhatsz, Flopon vagy turnön egy donkkal pedig még a top párodat top kísérővel is dobatják, hacsak nincs két párod vagy durvább nem mehetsz allin, alig bírsz duplázni. Ha véletlenül preflop allin mehetsz az ellen rittig olyan lapot virít ami ver (KK-ra AA, stb), AK-ra alig jön le valami ráadásul azzal is csak ritkán tudsz pusholni, és ami a legrosszabb, hogy nincs az a balfasz aki egy igazán rövid idő után ne vágná le hogy mit játszol, és flopon donkol ezerrel neked pedig hacsak nem fölépárod van dobnod kell, a többiek AA KK QQ AK kivételével MINDENT eldobnak ha te akciózol, AA-val rendszerint csak a vakokat kapod meg, vaklopásra pedig azonnal kapod a visszaemelést és 90%-ban dobsz. Akinek meg HUD-ja van azonnal látja hogy 7/7-et játszol és csak úgy spameli a fold gombot.

    Na, jól kisírtam magam. Annyi szerencsém volt hogy most pörgetem az Added Bonus-t, az első részletet ($5) megszereztem, így aztán kb. $2 pluszban zártam le az MSS korszakot.

    Átnézegetek inkább pár FL cikket és megyek vissza a jól bevált módszerhez. Ahhoz legalább értek. Legalábbis jobban mint ehhez.
  • plu604
    #24660
    Még. :D
    Később meg fognak majd szórni rendesen, FL sulival én is lemaradtam itt-ott.
  • xxxpaulxxx
    #24659
    Köszi az infót... mindenképp rajta leszek az ügyön akkor:)

    #24656: Itt a kezdő suliban szerencsére nem ennyire vészes a helyzet (vagy csak MÉG nem vészes:D)
  • Csacsi
    #24658
    Annyival nem fogod sajnos tudni kijátszani a bónuszt :(

    Már nem tudom pontosan hogy van....mivel én már nem Bwinen játszom...csak Ongamen. Másik teremben.

    De asszony NL4-en 6842 hand alatt 38 dollár raket termelt csak.
  • ba32107
    #24657
    Elírtam, csak heti 7 óra... de nekem még így is sok :D
  • ba32107
    #24656
    Én a haladó sulit gyakom már 7 hete. Szerintem egyáltalán nem nehéz, és a cikkek is tők jók, az edző is. Viszont ne tévesszen meg senkit, nagyon is időrabló a dolog :D Én simán lemaradtam 1-2 héttel........ még mindig nem sikerült behozni. Nézzük csak, minden héten:
    - 2-3 cikk, mondjuk legyen összesen 10 oldal. Figyelmesen ezt elolvasni, úgy hogy megért és megjegyez az ember mindent: 1 óra
    - két videó, abból az egyik általában fél órás, a másik másfél órás. 3 óra
    - két edzés, egyenként másfél óra: 3 óra
    - feladatok megoldása, handek postolása: még 1 óra

    Ez heti 8 óra. Azért az nem kevés. Főleg úgy, ha az ember 9-re jár dolgozni, este 6-ra hazaér, kicsit pihen, minden harmadnap a barátnőjénél van, stb... én bevallom hogy még az 5. heti videókat sem néztem meg, pedig már a 7. hét megy :D
  • plu604
    #24655
    Ez függ attól hogy mivel akarsz komolyabban foglalkozni (SH vagy FR, megjegyzem a FR messze könnyebb) meg az időbeosztásodtól. Ez a tanfolyam ugye nagyrészt FR lesz, a vége felé lesz egy kis SH, de úgy gondolom rengeteg olyan rész lesz ami egy pici továbbgondolással átvihető lesz SH-ra, vagy egyáltalán tovább sem kell gondolni. Ha NL-el akarsz foglalkozni (akár FR akár SH) szerintem hihetetlenül megéri részt venni a tanfolyamon, könnyebben tanul az ember ha elmagyarázzák/illusztrálják stb.
    Én is bevállaltam pedig FL-ezek :) Sosem tudhatom mikor jön jól a megszerzett tudás, meg ezt ugye nem veheti el tőled senki. :) Lényeg a lényeg: ha van rá napi 0,5-1 órád, szerintem vágj bele!
  • ba32107
    #24654
    Megvolt a cashout full tiltről :) Most már csak várhatok 1 hetet, mire megérkezik a bankszámlámra, onnan meg kiért moneybookersre.... ezért most nem is tudok regisztrálni bwin-re azonnal, mert a reg után 10 nappal be kell fizetni a first depó bónuszhoz, és franc tudja mikor tudok depózni...
  • ba32107
    #24653
    Csacsi, meg tudod mondani, hogy hogyan gyűlnek átlagban a player pointok? A FD bónuszt számolom, hogy mennyit tudnék kijátszani....... 1$ kijátszásához 10 player point szükséges. Ez mennyi játékkal gyűlik össze? Első nekifutásra NL10-en fogok játszani, két asztalon. Napi 100-200 handnél többet nem hiszem hogy fogok tudni tolni (legalábbis az első időkben). Így kb mennyi PP gyűlik 1 nap?
  • xxxpaulxxx
    #24652
    Most megnéztem mindkét videót, az 1. 4 feladatot megcsináltam tegnap (a többi ma jött ki... azokat majd hétvégén... és az edzéseket is hétvégén nézem meg:D)

    Mit ajánlasz? Inkább foglalkozzak most ezzel, mint semhogy SH cikkeket/videókat nézzek?:)
  • plu604
    #24651
    jaja, hamar lemaradsz ha félvállról veszed :)
  • Csacsi
    #24650
    Igen 5max az SH asztal. Kicsit pörgősebb..de a stratégia ugyanaz mint a 6maxon.
  • xxxpaulxxx
    #24649
    Tyűűű hát hallod ezek nem aprózzák el az anyagok+ leckék kiadását:D De egyébként tök izgi:)
  • sz4bolcs
    #24648
    lássuk, miből élünk

    $10.43 NL Hold'em [HU, Turbo, 4 players] Completed $10.00+$0.43 1/4 $40.00
    $10.50 NL Hold'em [HU, 2 players] Completed $10.00+$0.50 1/2 $20.00

  • wantonly
    #24647
    Bwin-re adnak valahol ingyen bankrollt (ps-en kívül)?
  • ntex
    #24646
    This calls sucks...

  • ntex
    #24645
    Ez is egy olyan szitu volt hogy két emelés után dobom akkor is ha min raise van mert ki tudja mi lapul az illetőnél... Aztán megláttam a flopot és majdnem /facepalm volt... De mikor all in után mutatás volt rájöttem hogy tényleg good fold volt :D

  • Pillecukor
    #24644

    xDDDD
  • ba32107
    #24643
    Királyság, ellenőriztem bwin supportnál, és még nem vagyok regisztrálva! Ezek szerint rosszul emlékeztem :) Így tudok regelni a pokerstrategyn keresztül, és jönnek majd a strategy pontok, és tudok játszani ott, ahol te :)

    Csak ugy a full tiltes balhé miatt megint várhatok kb. 1 hetet, mire cashoutolok és elküldöm a pénzemet moneybookersre...

    Valaki nem tudna ebben segíteni? Moneybookersen lenne szükségem pénzre, és FTP-n player transferrel adnám vissza.... körülbelül 300 dollárról lenne szó! Valaki megszánna? :)
  • sz4bolcs
    #24642
    Úgy néz ki, nagy különbség nincs a 10 dolláros, és a 0,25-ös közt :D:D



    178. hely
  • ntex
    #24641
    Shallow stack asztalnál próbálgatom az MSS-t ott vannak azért fishek vagy rossz játékosok :D

    Ez meg egy mák :)

  • xxxpaulxxx
    #24640
    Nemigaz... már rég arany lehetnék pokerstrategyn-_- De persze 1 hetet kihagytam és ezáltal most nem számolja a pontokat egy ideig (pontosabban nincs miből átlagot vonnia)^^
  • xxxpaulxxx
    #24639
    Múltkor néztem... jól láttam, hogy csak 5maxos SH asztalok vannak, vagy szimplán nem néztem szét jól?:D
  • sz4bolcs
    #24638
    Nemtom, de ez könnyen kijátszható, ha moneybookers-re tőltesz föl, és onnan fizetsz be..
  • LoSA
    #24637
    Most olvasom, hogy Magyarországon pár bank letiltitta az Online Pokerre való befizetés lehetőségét. Én MKB-nál vagyok, akik szerintem szintén letiltották. Melyik banknál működik ez könnyedén?
  • Christian88
    #24636
    Omahában mennyire gyakori a Flop full vs flop Poker?
  • wantonly
    #24635
    Köszönöm a tanácsot. Redkingsre az ingyenes kezdőtőke miatt kerültem.
  • Tigristank
    #24634
    Egyelőre nem szándékozom regisztrálni bwinen. :)
  • Csacsi
    #24633
    Mert nem mindenki engedheti meg magának...hogy este 18:00és 24:00 között játszon a legtöbbet.

    De microlimiten...sőt NL25-ig hozható egy sima 10bb/100, a felett meg 3-4 körül.

    nagyobb termekben...ezeket felezd meg.

    És hogy sokan miért nem szeretik? Mert sokan nem ismerik...de hidd el...sok magyar jó játékossal fogsz ott találkozni.

    Ha NL100-ra jössz...akkor velem is :)
  • Tigristank
    #24632
    Ha bwinen ennyi nyomi van, akkor miért nem ott játszanak a pro-k? :D
    Bár ahogy olvastam itt, a kezelőfelület elég szar. :S
  • Krisztiam #24631
    köszi :)