30078
  • xxxpaulxxx
    #24710
    EZ
    MI?

  • xxxpaulxxx
    #24709
    Múltkor 3. voltam:) De nem panaszkodom... ez volt a 3. alkalom és 4. lettem, akár csak 1. alkalommal:D Viszont most az én hibámból szoptam be:D
  • plu604
    #24708
    Hja, mi is így szoktuk :D Mármint a vakbeadást.
    #24707: az bőven jó. :) Legközelebb már díjazott is leszel.
  • xxxpaulxxx
    #24707
    De annyi örömöm azért volt, hogy nem kellett rebuyolnom sokakkal ellentétben:)
  • xxxpaulxxx
    #24706
    Nekem az volt a jó, hogy van az egyik "profi" srác, aki amúgy tök jó arc, tök jókat dumáltunk most is közben, meg mindig mondott tanácsokat, mivel ő rengeteget játszott élőben... aztán van amikor így fogta és gyorsan betette helyettem a vakot, amikor elbambultam, vagy kérdezte mit szeretnék és gyorsan leszámolta az emelést, meg ilyesmi:D:D

    De a végére már egészen gyorsan ment magamtól is... remélem legközelebb még jobban fog menni:)
  • plu604
    #24705
    Az fasza :)
    A 2-essel mi is így vagyunk de nálunk mindenki "szánalmas" (hogy a te szavaiddal éljek ) így aztán figyelünk egymásra.
  • xxxpaulxxx
    #24704
    Nah ma is voltam a "szokásos" kis élő pókeren haverokkal:)
    Előtte nagyon kellett wcznem, ezért nekem maradt az utolsó hely... a 2 legerősebb játékos között^^ Kellemetlen volt a szitu, de az egyik nem volt állítólag formában (őt nem ismertem még:D), a másikat pedig nagy mázlimra sikerült kiejtenem...
    Végig chipleader voltam, majd jött egy bad beat (már, ha az volt), amikoris AI-n hívtam az egyik arcot K párral, nála viszont KJ volt és a boardon is volt egy J még plusszban^^ Pedig előtte meg is beszéltük, hogy ő most nagyon keményen fog játszani... és ezt el is kellett volna neki hinnem, amikor emelgetett:D
    Utána egy másik srác dobatott velem egy AJs-t KQoval úgy, hogy senkinek nem volt semmije, viszont riverre lejött volna a J-m... sajnos a dobás előtt már itt is sok pénzt fektettem a potba... aztán pedig jöttek a push or fold helyzetek, amik be is jöttek, meg nem is...
    Sajnos kiestem bubble 4. helyen:/

    No mind1, rájöttem két dologra
    1, nem jó dolog az SNG:D
    2, nagyon meg kéne tanulnom végre gyorsan számolgatni a zsetonokat, mert iszonyat szánalmas voltam néha:D
  • ntex
    #24703
    Pikk 4-essel sima push XD
    Treff turn ? Hát nem tudom de szerintem a csávó is másképp játszott volna. Treff turnon is megadtam volna és imádkozok hogy riveren fullom legyen :D Drillt ritkán dobok el...
  • Csacsi
    #24702
    Treff turnon mi lett volna a terv?
  • Csacsi
    #24701
    Pikk turnon mi lett volna a terv?
  • ntex
    #24700
    Most két nap alatt megint feltornáztam magam 78-ról 90$-ra. Kiváncsi leszek tovább tudom-e növelni a bankrollomat.
  • ntex
    #24699
    Ugyanaz az asztal még mindig :D

    Kicsit paráztam a QQ-tól :)

  • zeli
    #24698
    Azt hittem leesik a pikk négyes.
  • ntex
    #24697
    Új asztal első kör :)

  • xxxpaulxxx
    #24696
    Valami 60/40es statja volt... nem tudtam komolyan venni:)
    Közben dumáltam egy magyarral az ezelőtti bukás után, hogy húúú ő is de utálja az ilyet... aztán meg mondom neki, hogy nah most figyelj, ilyet nem sokszor szoktam csinálni, de nehogy már ő hozzon nehéz helyzetbe engem... és nyomtam egy pusht:DD
  • plu604
    #24695
    Jaja, SH-n jobban kell figyelni, FR a hardcore grindolós változat, én FL-ezni is 6 asztalon szoktam.
  • plu604
    #24694
    nabazmeg, tényleg :D
    bocsánat, este volt már :D
  • ntex
    #24693
    Azért ez elég húzós volt :D Flush húzója miatt két párja lett... és le tudtad javulni :) Grat...
  • xxxpaulxxx
    #24692
    És pont ezért nem... másik faszika vissza is adta a kölcsönadott pénzt^^

  • xxxpaulxxx
    #24691
    Fejlődőképes vagyok, ha az ilyeneken már nem kapom fel a vizet?:DD

  • xxxpaulxxx
    #24690
    Én most a FRel vagyok így... újra kipróbáltam és a mostani tudásommal egész jól ment:) 6max asztalnál sokan ajánlják, hogy max 4 asztal legyen egyidejűleg a monitoron, de itt sok helyen azt hallom, hogy lehet több is (nem tudom mennyire igaz)... kipróbáltam 9 asztallal és el is felejtettem már, hogy ez így milyen pörgős tud lenni:D:D
    Nem tudom mennyire lesz jó, hogy most az NL suli közben váltogatni fogom az FR és SH játszmákat, de az edzésen is mondta a faszi, hogy AKKORA különbség nincs a kettő között azért:)
  • xxxpaulxxx
    #24689
    Elnézted, ő a másik:)
  • plu604
    #24688
    BTW gyerekek királyság a PLO. :D
    Játszogattam most estefelé egy sort, 3-4 asztalon, de valami eszméletlen. Egyrészt az a minimális játékosállomány is aki SH-n játszik érezhetően nem jól játszanak (az Isten tartsa meg jó szokásukat) meg baromira tetszik a feeling hogy folyamatosan jár az agyam, esélyeket latolgatok, kezeket olvasok... És többnyire jó döntéseket hozok, ez látszik a bankrollomon is. :) Hihetetlen jó, bár ez a gondolkodós része a dolognak lehet csak azért tetszik mert az MSS eléggé agyatlan volt :)
    Egy dolgot utálok: ha preflop emelnek. Magamhoz nyúlok tőle. Nem igazán van olyan kéz aminek lényegesen magasabb a részesedése preflop (oké, van, de amikor harmincadjára emel a gyerek preflop már nem hiszem el hogy mindig annak a tucat kéznek valamelyikét kapja) így aztán én nem is igazán szoktam emelgetni, csak limpelek azokkal amikkel sok húzó kialakulhat. De ha valaki emel előttem ugye már nem feltétlen merek a kezeim nagyobb részével...
    Szó mi szó, ha összekerülök valakivel PLO2-n FTP-n, csak emelgessen előttem és garantáltan felállok az asztaltól :D:D
  • plu604
    #24687
    én már preflop.
    nem bántás ntex, nem értek NL-hez így aztán csak kérdezem, de miért szállsz be MP2 emelésre 74s-el? mert még ha vakot védenél vele SB emelővel szemben azt mondom valahol jogos... De így...
  • xxxpaulxxx
    #24686
    flop 3betre én feladtam volna...
  • ntex
    #24685
    Komolyan megőrülök már az ilyenektől... Ezek tesznek lejtőre mindig...

  • xxxpaulxxx
    #24684
    Hmmm... és tervem be is jött:DD
    30 perc alatt 20$+ban vagyok... ráadásul FR-ben, amit csak most próbálgatok az NL iskola miattXD
  • xxxpaulxxx
    #24683
    Én mindenképp... biztos sok babonás játszik... az meg csak haszont jelent^^
  • sz4bolcs
    #24682
    Folytatva a gondolatmenetet, ma csak a legszarabb lapokat szabad megjátszani, mert mindenkinek bad beatje lesz. :D
  • sz4bolcs
    #24681
    OMG Itt a vég :/// ..fade to black

    Na én csakazért is kijátszom az ördögöt... éjfélig nem pokerezek. :D:D
  • xxxpaulxxx
    #24680
    Grat!:D
    Én ma nem merek játszani!:/












    félek, hogy a világ összes pénze nálam köt ki=(
  • ntex
    #24679
    Péntek 13 - 666 :D:D:D

  • xxxpaulxxx
    #24678
    Legalább megadtad nekik az élvezetet:D:D
  • sz4bolcs
    #24677
    Őket kell szeretni:



  • plu604
    #24676
    PL Omaha FTW, beültem én is mert nem volt jobb dolgom, elbaszott nagy halak vannak microlimiten :D:D:D Gyerek pusholt mert JT98-at kapott meg ilyenek, eszméletlen :D:D:D
  • ba32107
    #24675
    Kicsit visszaolvastam a topikban, amikor a HUPT-on nyertem az órát... megnéztem pár handet és elemzést amit postoltam, hát elég szarul játszottam akkor még :D
  • sz4bolcs
    #24674
    Mindkettő. :))
  • ntex
    #24673
    És amúgy tényleg levágós a stílus.
  • ntex
    #24672
    Ez a gondom nekem is... Am MSS meg SSS között kb annyi a különbség hogy szélesebb lapskálával lehet vakot lopni, meg a nagyobb stackméret miatt nagyobb a lehetséges nyereség / veszteség...
  • zeli
    #24671
    Most olvasom HighstakesDB-n az EPT Grand Final eredményeit:

    1st. Ivan Freitez, Venezuela, €1,500,000
    2nd. Torsten Brinkmann, Germany, €900,000
    3rd.Tamas Lendvai, Hungary, €550,000

    Nemtom ki ez, de nem keresett rosszul. :D

    Akit érdekel: link.