30078
  • ntex
    #24750
    Az első szett amit dobtam... :D Mondjuk emelhettem volna pre-flop de mindegy már.

  • xxxpaulxxx
    #24749
    Egy mikroszekundumig gondoltam is rá, de ha az is lett volna nála, akkor is örömmel tolom be a zsetonom:D
  • Tigristank
    #24748
    Kár, hogy nem AK volt nála.
  • xxxpaulxxx
    #24747
    Én meg a full-t:D

  • xxxpaulxxx
    #24746
    Vagy fishek ellen:DD Amúgy szép volt!:)
  • Tigristank
    #24745
    Hogy én mennyire utálom a drillt. :)

  • ntex
    #24744
    Kis vakharc :)

  • ntex
    #24743
    I like it so much :) Am észrevettem kb más szituban nem is lehet ennyit nyerni pocket párral csak akkor ha másnál is ilyesmi lapok vannak...

  • ntex
    #24742
    Jól szoktam bet méretezni meg tudom a szabályát :) Csak néha eltérek tőle ennyi :D Féltem hogy ha normált emelek eldobják. Így meg ráfaragtam na mindegy :) Pedig pont én szoktam mondogatni bátyámnak is hogy "inkább nyerj keveset mint bukj sokat" mikor látom hogy hogy játszik, miket ad meg miket raisel :D
  • xxxpaulxxx
    #24741
    De ha elfogatsz egy jó tanácsot, akkor tényleg részt veszel a suliban... csak mert tényleg nem jó a betméretezésed szerintem:) (meg biztos vannak még hibák, ahogy nekem is:D)
  • ntex
    #24740
    *Igen :)
  • ntex
    #24739
    Ugen, de mondtam is hogy nem leszek :P Hát ja sajna messze :) ~260km a táv közöttünk :D Átszállásokkal ~6 órás út :S De azalatt is nyomom majd a pókert a telefonon XD. Am ismételni annyiból jó hogy magabiztosabb lesz az ember :)
  • xxxpaulxxx
    #24738
    Én se vagyok már kezdő, de mégis érzem, hogy ez jót fog tenni nekem:) Félre kell tenni a büszkeséget... a pokerakadémián is ezt tanítják:D

    Ilyen messze lakik amúgy bnőd?:D Akkor ezért nem voltál múltkor is sokáig:)
  • ntex
    #24737
    Jelentkeztem csak lusta vagyok követni mert tudom hogy kezdő suli és sok újat nem mondanának :D Mivel átnyálaztam párszor már az össze fehér-bronz és ezüst cikkeket, max a hand elemzős részek érdekelnének mert azokból önmagában meg lehet am tanulni pókerezni a többi csak elmélet... Meg csak összekavarják az embert sokszor, gyakorlati példákkal sokkal könnyebb tanulni :)

    Ne érts félre, eszem ágában sincs oltani a suli programját, majd bele fogok nézni a videók miatt de annyit am sem tudok foglalkozni a témával a barátnőm miatt :) Pénteken am megitn utazok el hozzá és nem leszek megint egy hétig... Szóval lehet vissza is esek bronz szintre Strategy-n...
  • xxxpaulxxx
    #24736
    Neked is kellett volna jelentkezned a pokerstrategy NL iskolájába:)
  • ntex
    #24735
    Nem tudom mióta játszok, de van már sok 10000 leosztás mögöttem is :D Már 923 FTP-m van XD 0.01/0.02 -es téten játszok hozzáteszem, Strategy-s 50$ kezdőtőkéből :D És megvan még mindig !!! :D Csak megrekedtem 80-90$ között :X Egyszer ültem be Rush Pókerezni még régen, 5 perc alatt mínusz két beülő :D Ott mindenki emel mindennel én azt vettem észre :D
  • ddt500
    #24734
    Te mióta is játszol? Próbáld csak ki. FT-en rush pokeren csak ezt játszom. Olyan megadások vannak (nem 2$-ért)hogy nem hinnél a szemednek. Pocket párra instan call-ok minden mennyiségben. Majd ha legközelebb játszom CG rush-t rakok pár osztást. De pl. amikor ilyen kis téten játszom így szoktam elbukni a pénzem. AKs all-in és van 4-5 megadó. K4-es nyer.
  • xxxpaulxxx
    #24733
    Szokj le ezekről a betméretezésekről:D (és most itt nem az előző handre gondolok, azt persze, hogy nem dobja egyik se:D)
  • ntex
    #24732
    Erről beszélek :)

  • ntex
    #24731
    Nem sok hülye van sztem aki megadná :) Max egy AA
  • ddt500
    #24730
    Preflop all-in.
  • Tigristank
    #24729
    Szerintem ugyanúgy megadta volna. :D
  • xxxpaulxxx
    #24728
    Már az elején elszúrtad azzal, hogy csak 4bb-t emeltél, pedig 4bb+2bb-t kellett volna (2 limper miatt), ami 12 centecske:)
  • ntex
    #24727
    Itt ezt ti hogy játszottátok volna ?

  • ntex
    #24726
    Én is eldobtam :)
  • Csacsi
    #24725
    Nem....mert nincs előtte elég pénz. Így nincs Implied oddsod sem...valamint ha megadod....Turnon is adnod kellene....mert több pénz lesz a potban mint előtte. Nincs Fold Equityd sem. Én simán dobnám.

  • ntex
    #24724
    Ezt érdemes lenne tovább játszani ? :D Ezekkel még mindig gondban vagyok...



  • xxxpaulxxx
    #24723
    Jaja én is szoktam ilyet:)
  • plu604
    #24722
    Jaja, az élő edzések faszák, sokat lehet tanulni belőle :) Én a session videókat szoktam még úgy nézni hogy ugye látod a lapot meg a szitut, pause, és akkor te mit csinálnál abban a helyzetben. aztán play és megnézed ő mit csinál.
  • xxxpaulxxx
    #24721
    Értem, köszi:D
    Nah igen... azokon a Topicfaileken én is röhögök... már 1 hét eltelt, de még mindig balfaszokXD

    Amúgy most voltam végre egy élő edzésen... nagyon sokat számít, hogy résztvegyen az ember:) Bár akadozott a hang és picit zavart, hogy nem láthatjuk a kártyáját és ezért meg kell jegyeznünk, de az nagyon jó volt, hogy feltehetjük kérdéseinket és válaszol rá real-time:)
  • plu604
    #24720
    Az a "játékkitalálós" feladat csak azt akarja színleltetni hogy mindegy mit jászol ugye, a lényeg az hogy a fogadásaid +EV-sek legyenek.
    Az elején ilyen elvi gondolkodós feladatok ráébresztenek egy-egy dologra, és bár van helyes meg helytelen megoldás is, senki sem fog ellenőrizni vagy osztályozni. Nézz bele a résztvevők alfórumba, mennyi topic van meg hány gyökér aki nem tudja kezelni a fórumot és nyit olyan topicot hogy "Első hét feladatai"... Namost ezeket törölgetni, meg mind a 2-300 résztvevő topicját átnyálazni... Tudod ki csinálná :D
    FL suli elején még volt házi feladat ellenőrzés, mert kevesen voltunk, de kb. a 3-4. héttől felhagytak vele.
  • xxxpaulxxx
    #24719
    csal a terem:/
  • precision
    #24718
    *tetszőlegesen kiválasztott megfelelően kínosan hosszú káromkodás*

    ez a pokerstars a világ legrohadékabb pókerterme... mindenki kerülje el
    szerencsére csak kevés zsét küldtem be rá, azt is az ipad -es versenyek miatt, ne kelljen a selejtezőkön szenvedni

    de hát... ekkora fosléhalmazganajkupac "algoritmust" ami itt van
    esküszöm vmi 5 éves írhatta...
  • xxxpaulxxx
    #24717
    Látom PSen te is megszenvedtél ezzel a "találj ki játékot" feladattal... egyszerűen nem jut eszembe semmi:D

    Egyébként ezek a feladatok mire vannak? Lesz "osztálzás"? Vannak "rossz megoldások"? Mert ugye ahány ember annyi megoldás a legtöbb feladatnál:D
  • xxxpaulxxx
    #24716
    Szép!:)


    Amúgy tud valaki linkelni egy jó összeszedett cikket, ami az élő pókerről szól? Etikett, tippek-trükkök, ilyesmik:)
  • zeli
    #24715
    Játszottam kicsit RedKings-en:


    (ezt szépen kifizették)

    Voltak még jó handek, flop fullal kikaptam, stb..szokásos. :D

    Elég pörgős tud lenni ez az SH, ráadásul 5 fős asztalok vannak, nem 6.
  • zeli
    #24714
    De csak pár százalékkal..
  • ntex
    #24713
    Akkor oké, ez nekem is új volt :D
  • ba32107
    #24712
    Természetesen igen. Több eséllyel lesz vele flössöd, tehát "erősebb" :)
  • ntex
    #24711
    LOL ? Lehet hogy AKo < AKs ?