30078
  • xxxpaulxxx
    #24790
    +1!!!


    Plusz mielőtt játszanál mindenképp olvasd el ezt a pár oldalas pdfet:
    link

    Sok sikert!:)
  • plu604
    #24789
    Ajánlom figyelmedbe:
    PokerStrategy.com

    (csak hogy el ne bukd az egész tőkéd)

  • LoSA
    #24788
    Most először befizettem Online pokerre, hát... Eddig csak buktam! :) 5 dollárt, de valami hihetetlen peches vagyok! :)
  • xxxpaulxxx
    #24787
    :DD
    Én minden hétköznap reggel edzeni járok, így kellően elfáradok estére... eszem ágába nem jutna éjszakázni, de most kb olyan 10kor bealudtam és felkeltem hajnal 2kor... aztán gondoltam... nah most itt az én időm...


    hát nem volt itt
  • sz4bolcs
    #24786
    "fent maradtam éjszaka, jól bekávéztam, hogy húúú most jól kifosztom a halakat..."
    -Én is így indultam... aztán rájöttem, hogy 4 óra foci után nem túl jó ötlet. :D
  • xxxpaulxxx
    #24785
    ÁÁÁ nem igaz... fent maradtam éjszaka, jól bekávéztam, hogy húúú most jól kifosztom a halakat... ok, sikerült is egy 2 BIt szerezni, de aztán elfogytak az asztalok és most jelenleg 1, azaz EGY asztal van pl:DD
    Imádlak Partypoker!:P
  • xxxpaulxxx
    #24784
    Értettem, köszönöm a jó tanácsot, megfogadom!:)
  • Csacsi
    #24783
    Sosem szabad turnon leérkező kártya alapján kivenni lapokat a rangeből.

    Ez a legalapvetőbb hiba.

    Ha a floppon Ax-re tett, akkor a turnon azért mert esett A, attól még az Ax benne marad a rangedben.

    Ugyenaz igaz fordítva is. Nem szabad ilyenkor kivenni a rangeből.Hidd el sok pénzt meg fog ez neked spórolni.
  • xxxpaulxxx
    #24782
    Kevés rá az esély, akkor így mondom:)
  • Csacsi
    #24781
    miért is hihetetlen az ász a kezedben?
  • xxxpaulxxx
    #24780
    Jó lenne hozzá felirat, de még így is poén:DD

    A mester betámadta a szakmát is:DD
  • xxxpaulxxx
    #24779
    Azért nem volt akkora fish... én se hittem volna el, hogy van kézben A és valszeg őt is megzavarta a minraisem:D
  • precision
    #24778
    mekkora mázli :)
    mármint hogy ekkora fish volt az ellenfeled :D
  • xxxpaulxxx
    #24777
    Szerintem missclick volt, vagy egy (elég rossz) visszalopási kisérlet volt:D
  • ntex
    #24776
    Komoly, mondjuk itt te is csak min. raiseltél pre-flop :P
  • xxxpaulxxx
    #24775
    Fuck yea.

  • ntex
    #24774
    Eddigi legjövedelmezőbb QQ -m :)

  • ntex
    #24773
    Én 3-as drillel voltam így :D 3-an allineztünk, nálam J szett, másik kettőnél 9-es ill 8-as szett volt :D
  • ntex
    #24772
    Az bizony szar :D
  • xxxpaulxxx
    #24771
    Amikor a fsz jó oldalán állsz:D

  • xxxpaulxxx
    #24770
    Egymás után két AA ugyanazon az asztalon, mert azt szeretem!:D


    Viszont azt nem, amikor a másodikkal AI is kerülök preflop, villainnél AKovan és kialakul az A magas flösse-_-
  • xxxpaulxxx
    #24769
    bad beat against a fish:D
  • ntex
    #24768
    Ez az abszolút sucks. Noob call wins

  • xxxpaulxxx
    #24767
    Fullringnél csinálom csak ezt... és tegnap pl kipróbáltam 12 asztallal és nyereséges volt:DD Valszeg azért, mert nem unom halálra magam és nem szállok be marginális kezekkel... aztán majd ez kialakul valahogy:)
  • ntex
    #24766
    Pedig mennyien vannak FTP-n grinderek akik MINIMUM 12 asztalon nyomják... Szoktam nézni néha a játékosokat mennyi asztalon tolják volt olyan mikor a 9 játékosból 5 minimum 10 másik asztalnál is bent ült. És egyre több ilyen van. :D
  • ntex
    #24765
    Great
  • Mighty
    #24764
    Kiültem egy kicsit és visszatérés után az első parti:

  • ba32107
    #24763
    Úristen hogy lehet 9 asztalon játszani? Én max 2-ig bírom... milyen téten nyomod? Szerintem elsődlegesen ne az asztalok számát növeld, hanem próbálj meg marginálisabb lapokat megjátszani, próbáld meg kijátszani az ellenfeleket, esetleg magasabb limitre lépni, ha megvan a BR hozzá. Én 4 asztalnál többön sosem akarok játszani, az már grindelés, ami szerintem nem jó.
  • ntex
    #24762
    És Én nem beszélek hosszú távról mert tudom hogy mostanában nem lesz még egy ilyen mákom :D
  • ntex
    #24761
    2 asztalon szoktam játszani már az utóbbi időben, egy asztal már uncsi. És tudom hogy több asztalnál a feszes játék sem unalmas :)
  • xxxpaulxxx
    #24760
    Nem kövezünk, csak a hosszútávról beszélünk:)

    Amúgy ha unatkozol, akkor ha már úgy is full ringezel (én is azzal foglalkozok most a suli miatt:D), akkor nyiss meg még pár asztalt:D
    Én mostanság 9en nyomom... az úgy 600 leosztás/óraXD (undorítónak tűnik egy pár hónap 4 asztalos SH után:D)
  • zeli
    #24759
    Hosszútávon -EV.
  • ntex
    #24758
    Mellesleg K-ra tettem őt is vagy szettre, igazam is lett. Ha riveren pározódik a board tuti hogy feladom a kezem...
  • ntex
    #24757
    Azért ne kövezzetek meg azért hogy egyszer véletlen megjátszottam UTG-ből egy marginális kezet és nyertem vele :D Pont ma néztem meg Ingyenfrag edzéseit a pókersuliból és ő mondta hogy az ilyen kezeket dobáljuk el UTG-ből... , el is dobáltam az ilyeneket csak már unatkoztam, 10 perce csak a fold gombot nyomkodtam a 6J és társai kaliberű lapokra. Ez az egy volt amit megjátszottam, mert már nem volt semmi akció régóta és mondom hátha. Bejött, tudom hogy 100-ból 1x lesz ilyen kb. Ingyenfrag is megmondta, nem is fogok mostanában ilyen lapot megjátszani...
  • xxxpaulxxx
    #24756
    Az, hogy ezek a "néha meg szoktam próbálni" dolog az, ami nem nyerő:) Pénzkidobás a legtöbbször... pláne hud nélkül
  • #24755
    A Póker magazin megszünt?
    Január óta semmi hír az újságról :(
  • ntex
    #24754
    Alapesetben én sem de néha meg szoktam próbálni, bejött, mi ezzel a baj ? :D Turnon feladtam volna ha nem jön A...
  • Csacsi
    #24753
    Nagy szerencséd volt.

    Nem tudom melyik pokersulit nézed...De nem emelünk korai pozícióból KJs-el. Főleg Full ringen nem.

    Túl sokszor leszünk dominálva.
  • xxxpaulxxx
    #24752
    Undorító, hogy itt FRen mennyi shortstack van:D
  • ntex
    #24751
    Uhh ez fájhatott XD