30078
  • plu604
    #24830
    FT-n szerintem nemigazán éri meg... Szerintem bwin-t próbáld ki, csacsinak is meg ba-nak is bejött :)
  • xxxpaulxxx
    #24829
    Nem, de a legelső cashoutnál fel kell, hogy hívjanak és rákérdeznek az adataidra:) Fő a biztonság:D

    Nah de valaki játszik PSen vagy FT-n mostanság? Megéri valamelyiken nyomulni? Vannak 10/5ös statnál lazább emberek?:D
  • ba32107
    #24828
    Ott emailben kell cashoutolni? :O
  • xxxpaulxxx
    #24827
    Nah tegnap este írtam egy mailt az partynak, hogy szeretnék cashoutolni.. kértek egy számot és most hívtak... elég gyorsan történt:D Kiderült, hogy volt náluk még 1 számlám, de mivel az játékpénzes volt, ezért nem volt gond... ez más termeknél is így van?
    Nah de lényegében egy plusz pont a partynak, hogy van magyar support és ilyen gyorsak:)
  • ba32107
    #24826
    Na most végre plusszoltam egy jót, 3 BI nyereség alig 100 hand alatt. Mondjuk coolerek voltak, de attól még jó érzés :) Jó lesz ez a bwin úgy érzem. Kösz Csacsi :D
  • ddt500
    #24825
    Nagyon egyszerű kigyógyulni a csalós elméletekből. Fogsz egy pakli kártyát kevergeted, osztasz 9 főnek és all-in-t játszol minden osztásban. Egyszer csináltam ezt 2 órán keresztül. Röhej, hogy mik jöttek ki. Lenyomtam kb. 200 osztást és ez alatt 4X volt egy osztásban AA-KK egyszerre. Volt egy osztásban 4 kézbe pár. Pedig én nem csaltam.
  • xxxpaulxxx
    #24824
    Valaki?:)
  • xxxpaulxxx
    #24823
    CsalIK!!!:D
  • sz4bolcs
    #24822
    berakhatnád gombnak: "Csal a terem" :D:D
  • ba32107
    #24821
    Ójaj jó hogy mondjátok... az extra gomb is csak virít ott hónapok óta :D Sajnos kiment a fejemből. Megpróbálok kezdeni vele valamit. Keresek valami jó cikket is majd a varianciáról :)
  • xxxpaulxxx
    #24820
    +1!
  • Csacsi
    #24819
    Ki kéne írni a bannerba,hogy nem csalnak a termek.Ha mégis így érzel,akkor ne játssz.
  • xxxpaulxxx
    #24818
    tessék... jelenleg pl 1.. az az EGY darab FR NL10 asztal van... az is 20BB-sXD
  • xxxpaulxxx
    #24817
    Eljövök a partytól... iszonyat nagy sziklakert és csúcsidőben van MAXIMUM 20-25 asztal:S
    Jelenleg hol van a több fish? FT vagy PS?
  • sz4bolcs
    #24816
  • sz4bolcs
    #24815
  • ba32107
    #24814
    Igen, de ha preflop allin mész, akkor nem a turnön lévő esélyeket kell nézni. Úgy érdemes erre gondolni, hogy ahol allin mentél, ott nézd az esélyeket (mivel onnantól már csak a szerencsén múlik). A 60-40 még bőven belefér a coinflipbe. A A 70-30-nál már mondhatod hogy esélyes vagy, de itt sem kell örülni. A 90-10 jellegű dolgoknál lehet azt mondani, hogy bad beat volt, ha lejön az ellenfél lapja. De lejön néha. Neked is sokszor lejön, csak arra nem emlékszel annyira. Hopp, lejött a flöss, király. Következő leosztásban el is felejted :D Ilyen az emberi természet. A bad beatek jobban bent maradnak.

    Pl. nekem is volt sokszor, hogy setet floppoltam én is, ellenfél is, nálam volt a magasabb. Allin, turnre beesett a pókere. Előfordul néha, vállat kell vonni. Akkor kezdesz elindulni a jó játékossá válás útján, ha ezeket megérted és elfogadod. És akkor vagy jó játékos (persze sok más mellett), ha őszintén nem érdekel és nem idegesít fel :)
  • precision
    #24813
    Hát nemtom, flop után 92/8 az arány, turn -nél már 95/5, ami bőven nem a pénzfeldobás esete :)
    az ellenfélnek volt "1 millió" out -ja, a 8 -as párnak meg 2 (a két nyolcas közül valamelyik)

    persze, bármi jöhet, én tudom, randomszerű meg minden
    csak ilyen féle leosztást láttam már egy kamionra valót a pokerstarson


    Thx a választ. Megnézem mit lehet tenni a pokerstrategy -s dologgal :)
  • ba32107
    #24812
    Biztonságos. A PokerStrategy-nek nyugodtan elküldheted a személyes irataidat. Mondjuk ha már egyszer elkezdted és félbehagytad, nem tudom, milyen lehetőségeid lesznek. Érdeklődj a fórumokon!

    #24811: dehogyis :D Semmi sincs beleírva a szoftverbe... véletlenszerűen jönnek a lapok. A példánál maradva amire reagáltál... nézd meg az esélyeket. 51% vs 49%. Az azért bőven egy pénzfeldobás szituáció. Arra meg hogy 100 hand alatt sokat elbuktál ahol esélyes voltál... ilyen a póker. Majd ha pár száz ezer hand alatt is elbukod az összes AA-t akkor kezdj aggódni a terem miatt :)
  • precision
    #24811
    na, pont az ilyen pokerstars -os leosztásokról beszélek... :D látom nem csak nálam van ilyen... ez ilyen beleírt fasság az oldal szoftverébe...
  • precision
    #24810
    ezek az ingyenes pókertőkék hogyan működnek?

    emlékeim szerint talán pokerstrategy -t próbáltam egy éve talán, de akkor megálltam annál a résznél amikor kérte scannelve a személyes irataimat :)

    ezek mennyire biztonságosak? ill. van e olyan ahova ilyesmi nem kell?
    ha ajánlotok vmi jót, refert is beírok természetesen, ha kell :)
  • precision
    #24809
    hihetetlen, hogy nem túlzás, de kb 100 olyan handet buktam el pokerstarson ami flopnál minimum 95% -ossággal az enyém volt
    ez még nem is lenne gond (lol), de kivétel nélkül mindet úgy, hogy riveren jött ki az ellenfélnek az a lap, amivel nyerni tudott volna (még csak nem is szín a flush húzóhoz, hanem egy nyamvadt kártya a lyukas sorhoz vagy drillhez/két párhoz)
    ez már nekem sok... szóval, hogy AA van nálam, allin megyek, KJ -re megadja, flop 2,6,4, turn J, river J
    és tucatjával vannak az ilyenek... f*szkivan nagyon enyhén szólva is
  • #24808
  • Csacsi
    #24807
    Nem nagyon foglalkoznak vele.
  • sz4bolcs
    #24806
    Igaz, még sokat kell fejlődnie, mire rájön... :D
  • xxxpaulxxx
    #24805
    Jajj ezt most még nem kell tudnia:DD
  • ba32107
    #24804
    Azt hagytam a francba :D Nem volt időm két teremre koncentrálni. Az a szoftver meg a bwinnek bőven alávág :D Ott volt az, hogy egyszerűen képtelen voltam követni azt is, hogy melyik pozícióban vagyok (!) nem hogy azt, hogy épp ki emelt, vagy ki van még játékban... :D
  • ba32107
    #24803
    Igen én is ezen gondolkoztam. Tehát szinte sosem cbetelek, ha nincs lapom. Top pár jó kickerrel, minimum ennyi kell. Csak attól félek, hogy ez miatt nagyon átlátszó lesz a játékom. Vagy ezzel ők nem foglalkoznak, észre sem veszik?
  • sz4bolcs
    #24802
    "5 dollárt, de valami hihetetlen peches vagyok! :)"

    -Aha, kezdőként én is ezt a szöveget nyomattam.
    Aztán pár hónap játék után rájöttem, hogy csal a terem. :D:D:D
  • Csacsi
    #24801
    Igen. Eléggé ABC póker kell. Pozíciót kell játszani. Lap nélkül kis kassza...lappal nagy kassza.

    A cbet-et át kell értékelni vbetre....csak akkor ha van lap...esetleg hud információ, hogy sok limp/call preflop...és 80% plusz fold to cbet.

    A szoftvert meg kell szokni..
    Sajnos ez így van...minnél rosszabb a szoftver...annál több a fish
  • zeli
    #24800
    RedKings-el hogy állsz ?:D
    Annak is elég fura a szoftvere Full Tilt után, a HH visszanézőt én nagyon hiányolom.
  • xxxpaulxxx
    #24799
    Túl sok a fish! Mindjárt megsajnállak!

    Egyébként jah... fishek ellen azért nehéz játszani, mert tényleg nagyon feszesnek kell lenni:D
  • ba32107
    #24798
    Na, hát eddigi tapasztalatok bwinről:
    1. a szoftver elképesztően rossz, a full tilt után borzalom játszani. Ma megpróbáltam visszanézni egy lejátszott handet a HH ablakban, hát nem sikerült... nagyjából kezdem már megszokni, de nagyon rossz.
    2. akkora fishek vannak itt, hogy az hihetetlen! SH asztalokon mindenki kb 1/3 - 1/2 stackel ül, és minden lappal bemennek! Egyelőre nagyon fura ez nekem, ezért nem is igazán tudtam nyerni. Kicsit módosítanom kell a stratégiámat. Az eddigi move-ok (vaklopás gyenge lapokkal, light 3bet) nem működnek, mert mindennel calloznak. Úgy vettem észre, nagyon szeretnek blöffölni is. Itt kőkemény ABC-t kéne játszani, de ahhoz nem nagyon van türelmem :S Hiába, szokni kell.
  • xxxpaulxxx
    #24797
    Drága, de nagyon megéri:) Mondjuk ha előbb lett volna bejelentve, hogy mindenkinek örökre teljessé teszik az Elephantot lehet én se vettem volna még meg... de előbb utóbb biztosan:)
  • plu604
    #24796
    A Holdem Manager tényleg jó, csak drága. Nekem tört volt és az kicsi bugos volt meg tárgyaltuk is már hogy veszélyes tört szoftverrel szórakozni ha pénz is van a dologban, viszont az Elephant teljesen ingyenes és egész jó a HUD-ja.
  • plu604
    #24795
    legyőzni nem, befolyásolni nem, de a szerepét minimálisra csökkenteni bizony lehet.
  • xxxpaulxxx
    #24794
    Holdem manager:)
  • Tigristank
    #24793
    Milyen HUD-ok vannak? Ti melyiket használjátok? Melyik a legjobb? :D
  • xxxpaulxxx
    #24792
    De mindig szerencsétlen se lehetsz:D
  • LoSA
    #24791
    Köszi! ;) De a szerencsét nem mindig lehet legyőzni! :)