30078
  • ntex
    #24910
    Mondom én ,komolyan abbahagyom ezt a szart örökre :D

  • ntex
    #24909
    Mostanában ez a trend megint FTP-n hogy riverre ledobja a jóját az ellenfélnek :D



    Most megint -10$-nál járok az ilyen "mákolások" miatt
  • ntex
    #24908
    Grat :)
  • LoSA
    #24907
    Életem első Royal-ja, de ezt se fizették ki... :)

  • xxxpaulxxx
    #24906
    Nah megcsináltam az eheti 8 feladatot a pokerstrategy sulijának... hát ez durva egy hét volt:DD
  • xxxpaulxxx
    #24905
    Dupla nulla? Szeretek veszélyesen élni:DD
  • sz4bolcs
    #24904
    Ne, NEE!!! Inkább a feketére. huhhhh :/
  • xxxpaulxxx
    #24903
    Naná, csak ne szólj a PPnek:D Sőt... mindjárt felrakom az egészet a pirosra:D
  • Tikal #24902
    hehe, egy ideje nem játszom, mert idppm nem engedi, erre partypokertől kaptam egy fizikai levelet, amiben küldtek 35dodot, csak üljek már le :)
  • sz4bolcs
    #24901
    dupe-olod? :D
  • xxxpaulxxx
    #24900
    Komolyan... röhögnöm kell... várok 3 napot, hogy megérkezzen a pénzem entropayre... erre mit látok? Újra ott van partypokeren^^
  • xxxpaulxxx
    #24899
  • #24898
    10 centes verseny :)
  • xxxpaulxxx
    #24897
    Hogy zavarba jött már:DD
  • xxxpaulxxx
    #24896
    Ohhh! Kár:/ Nagyon durva a mostani hét... esélyek, banki esélyek, implikált esélyek a téma, amit be kéne már vágnom csuklóból:D De a durvább az valószínűség téma... picit kínai:D Feladatok is elég érdekesek, ráadásul hétfő helyett kedden jött ki az anyag én meg azóta nem értem rá... szóval most hétvégén el kell olvasnom a cikkeket, meg kell néznem 2 videót, 2 edzést és meg kell csinálnom 8 feladatot, illetve erre a hétre ígérték az első "dolgozatot" is:DD

    De ahogy láttam mások se nagyon csinálták még meg az ehetit (tudom, ez nem kifogás:P)
  • Tikal #24895
    jaa, az a nézés :DD
  • ba32107
    #24894
    Nekem se, én is "abbahagytam"... úgyis az volt az egyik feladat hogy arany státuszt szerezzünk, és az nekem egyelőre még messze van.
  • plu604
    #24893
    Mostanság szüneteltetem :/
    FL SH-zni kezdtem aztán elég nagy odafigyelés meg tanulás kell mellé. Közben KRESZ-re járok meg melóért rohangálok. Nincs időm sulizni.
  • Carloska
    #24892
    http://www.youtube.com/watch?v=3JwtDsG-oOw&feature=player_embedded

  • ntex
    #24891
    Remi egy máker fish :D
  • ntex
    #24890
    Na mivan senki nem játszik már ? :D Hol vannak a szokásos hand replay spamek ? :O
  • Tikal #24889


    bocs, ha már volt :)
  • Carloska
    #24888
  • xxxpaulxxx
    #24887
    Plu te csinálod még a sulit?:D
  • sz4bolcs
    #24886
    Hát mert ő Carloska. :D
  • plu604
    #24885
    De miért? :D
  • sz4bolcs
    #24884
    Carloska.. :D
  • plu604
    #24883
    Mi
    a
    tököm
    ez?
  • xxxpaulxxx
    #24882
    Húúúú ezt a szart ezer éve nem láttam:DD
  • Carloska
    #24881

  • zeli
    #24880
    Ja, csak előbb fel kell hozzá tölteni.
  • ntex
    #24879
    Meglett az 1000 FTP. Mostmár ki tudnám venni a pénzem ? :D
  • ntex
    #24878
    Üdv újra itt :)

    Nyitásnak : nekem csalt a terem :D

  • xxxpaulxxx
    #24877
    Nekem nem... köszönhetően a pokerstrategy sulijának:) De az a baj, hogy most ezen agyaltam egy órát kb, hogy mit kéne csinálni... nem jó az sem, ha én most FTre rakom át a pénzem (mert nem számolná a strategy pontokat és a bwin se sajna... plusz a bwinre ugye itt volt az előző bajom)... partypoker játékosállományból meg egyszerűen elegem van... most megnéztem kívülről ezt a Titant... nem tűnik rossznak... és itt még nem is szúrtam el a regisztrációt, szóval tudok strategyn keresztül:DD
  • ba32107
    #24876
    Én se kb... de nekem mostanában se kedvem, se időm. Kicsit lanyhult a motivációm :(
  • xxxpaulxxx
    #24875
    Titanpokerről valakinek valami vélemény?:)
  • xxxpaulxxx
    #24874
    Nekem is HUF a számlám:S

    Ráadásul már átutaltam Entropayre... szóval most várhatok még 3 napot^^ Nem játszok lassan már megint egy hete fuck yea.:D
  • ba32107
    #24873
    Én is HUF-os moneybookersról fizettem be bwin-re, minden gond nélkül. Mondjuk én forint alapú bwin számlát csináltam. Írj a supportnak, hogy módosítsák neked. Ha pókerezel, automatikusan dollárban fogsz játszani.
  • xxxpaulxxx
    #24872
    Áhh de onnan meg még nem fizettem be, meg nincs is aktiválva:SSS
    Ez fantasztikus lesz így... máshonnan nem is lehet befizetni bwinre... hát asszem mielőbb igényelnem kell egy normális bankkártyát...
  • xxxpaulxxx
    #24871
    Nah fasza... kiderült, hogy azért nem lehet, mert HUF alapú az MB számlám :'D
    Még mázli, hogy a partypoker elfogad HUF alapú befizetést, szóval most vissza is ment a pénzem^^
    A neteller az mennyire jó ewallet?